Re: Mladší žáci - info pro hráče
Nominace na sobotní turnaj v Semilech: Kryštof Kubín, Filip Honegr, David Procházka, David Puš, Michael Kučera, Martin Frýda, Jakub Krois, Jakub Ille, Simona Křovinová.
Přesný čas odjezdu upřesním zítra během dne.
FÓRUM - Jiskra Hořice [hořický fotbal]
Diskuze, referáty ze zápasu, informace pro hráče, fotografie, videa, ...
Nejste přihlášen. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte.
FÓRUM - Jiskra Hořice [hořický fotbal] » SEZÓNA 2018/2019 » Mladší žáci - info pro hráče
Chcete-li přispívat, musíte se přihlásit nebo projít procesem registrace.
Nominace na sobotní turnaj v Semilech: Kryštof Kubín, Filip Honegr, David Procházka, David Puš, Michael Kučera, Martin Frýda, Jakub Krois, Jakub Ille, Simona Křovinová.
Přesný čas odjezdu upřesním zítra během dne.
Sraz na zítřejší turnaj v 7:50 - odjezd nejdéle v 8:00 (první zápas hrajeme v 9:24), předpokládaný konec turnaje v 13:00.
V sobotu 9.2.2019 se zúčastníme turnaje v Hostinném (první zápas hrajeme v 8:28, poslední zápas hrajeme 14:18). Odjezd nejdéle 7:15 z náměstí.
Nominace: Filip Honegr, David Procházka, David Antony, Michael Kučera, Martin Frýda, Jan Šedivý, Jakub Ille,Matěj Pospíšil, Simona Křovinová.
Sraz na čtvrteřní galavečer fotbalu bude v 16:45 - všcihni v modrém týmovém triku.
Program začíná v 17:00.
Děti budou sedět dole v sále s trenéry, rodiče mohou sledovat své děti z balkónu.
Program bude trvat přibližně do 18:45.
Všichni rodiče jsou vítáni
V neděli 24.2 se zúčastníme turnaje v Železném Brodě (první zápas hrajeme 9:15, turnaj končí v 13:35)
Odjezd nejdéle v 7:45 z náměstí
Nominace: Kryštof Kubín, Jakub Krois, Matěj Pospíšil, Filip Honegr, Matěj Rozseévač, David Puš, Jan Šedivý, Jakub Ille, Martin Frýda, David Procházka
Během jarních prázdnin tréninky nebudou.
Sejdem se za 14 dní v úterý.
Trénink se koná v úterý 19.3 od 17:30 v sokolovně. Na dalších se domluvíme zítra.
Trenínk ve čtvrtek na hřišti na Gothardě od 16:30.
Zítra trénink není, sejdeme se v úterý v 16:30 na Gothardě.
Program na následující dny:
čtvrtek 28.3 - trenínk hřiště Gothrad od 16:30
pátek 29.3 - trenínk hřiště Gothrad od 16:30
úterý 2.4 - přátelský zápas hřiště Hořiněves od 17:00
čtvrtek 4.4 - přátelský zápas hřiště Nový Bydžov od 17:00
sobota 6.4 - první mistrovský turnaj hřiště Lázně Bělohrad (začítek v 9:00)
Zítra sraz na zápas 16:00, odjezd po čtvrté hodině, případně přímo na místě - hřiště Hořiněves 16:30
Ve čtvrtek také odjezd kolem čtvrté hodiny, případně před půl pátou v Chudonicích (Bydžov)
Nominace všichni hráči.
V sobotu náš čeká první mistrovský turnaj v Lázních Bělohrad - sraz v 8:00 na náměstí nebo nejdéle 8:30 přímo na místě.
Nominace: Kryštof Kubín, David Puš, David Procházka, Michael Kučera, Simona Křovinová, Martin Frýda, Matěj Pospíšil, Marek Gajzl, Jakub Ille, Jakub Krois, Matěj Rozsévač, Jan Šedivý
Tréninky v tomto týdnu budou v úterý, čtvrtek, pátek vždy od 16:30 - 18:00.
Sraz v sobotu na mistrovský turnaj v Žacleři nejdéle v 7:55, odjezd v 8 hodin společně autobusem.
Dále je potřeba vybrat příspěvky na jarní sezónu - 700 kč.
nominace všichni
Trenínky v tomto týdnu se uskuteční v úterý od 16:30 - 18:00 a ve čtvrtek 16:30-18:00
chtěl bych vás pozvat na čtvrtek 18.4.2019 od 16:30 do 18:00 hodin na hřiště na Gothardě na ukázkový trénink „létajících trenérů“ (mladší přípravka a mladší žáci). Tréninky povede Mgr. Jan Míl Grassroots trenér mládeže FAČR Královéhradecký krajský fotbalový svaz.
V neděli nás čeká další mistrovský turnaj, tentokrát v Hostinném. Odjezd v 8:30 od radnice auty (první zápas se Dvorem v 10 hodin a druhý pak v 11 hodin s domácím týmem)
Program na tento týden: v úterý trénink od 16:30-18:00
čtvrtek trénink od 16:30-18:00
O tomto víkendu volno
Dnes se trénink z důvodu nepříznivého počasí ruší, sejdem se zítra 30.4 v 16:30.
Dále je potřeba co nejrychleji zaplatit příspěky, kdo ještě nezaplatil
Děkuji
Sraz na zítřejší turnaj v 8:15. (Hrajeme v 9 a 11 hodin)
Nominace všichni účastníci čtvrtečního tréninku (mimo Mikuláše)
Prosíme rodiče o pomoc s přípravou hřiště. Děkuji
Tréninky příští týden:
Pondělí v 16:30-18:00
Úterý v 16:30-18:00
Čtvrtek v 16:30-18:00
V neděli mistrovský turnaj Lázně Bělohrad
Další turnaj nás čeká v neděli 12.5.2019 na hřiší v Bělohrade, sraz v 8:00 u radnice nebo 8:15 v Bělohradě.
Nominace: Kryštof Kubín, Filip Honegr, David Puš, David Procházka, Michael Kučera, Simona Křovinová, Martin Frýda, Matěj Pospíšil, Marek Gajzl, Jakub Ille, Jakub Krois, Matěj Rozsévač, Jan Šedivý
Tréninky příští týden:
Pondělí v 16:30-18:00
Úterý v 16:30-18:00
Čtvrtek v 16:30-18:00
V sobotu mistrovský turnaj Lánov
Další turnaj nás čeká v sobotu 18.5 v Lánově , sraz v 8:10 u Olpranu, odjezd auty společně v 8:15.
Nominace: Kryštof Kubín, Filip Honegr, David Puš, David Procházka, Michael Kučera, Simona Křovinová, Martin Frýda, Matěj Pospíšil, Marek Gajzl, Jakub Ille, Jakub Krois, Veronika Purmová, Jiří Dovolil, Jan Šedivý
Chcete-li přispívat, musíte se přihlásit nebo projít procesem registrace.
FÓRUM - Jiskra Hořice [hořický fotbal] » SEZÓNA 2018/2019 » Mladší žáci - info pro hráče