26

Re: Mladší žáci - info pro hráče

Nominace na sobotní turnaj v Semilech: Kryštof Kubín, Filip Honegr, David Procházka, David Puš, Michael Kučera, Martin Frýda, Jakub Krois, Jakub Ille, Simona Křovinová.

Přesný čas odjezdu upřesním zítra během dne.

27

Re: Mladší žáci - info pro hráče

Sraz na zítřejší turnaj v 7:50 - odjezd nejdéle v 8:00 (první zápas hrajeme v 9:24), předpokládaný konec turnaje v 13:00.

28 Naposledy upravil: ales.v (2019-02-07 21:21:29)

Re: Mladší žáci - info pro hráče

V sobotu 9.2.2019 se zúčastníme turnaje v Hostinném (první zápas hrajeme v 8:28, poslední zápas hrajeme 14:18). Odjezd nejdéle 7:15 z náměstí.
Nominace: Filip Honegr, David Procházka, David Antony, Michael Kučera, Martin Frýda, Jan Šedivý, Jakub Ille,Matěj Pospíšil, Simona Křovinová.

29

Re: Mladší žáci - info pro hráče

Sraz na čtvrteřní galavečer fotbalu bude v 16:45 - všcihni v modrém týmovém triku.
Program začíná v 17:00.
Děti budou sedět dole v sále s trenéry, rodiče mohou sledovat své děti z balkónu.
Program bude trvat přibližně do 18:45.

Všichni rodiče jsou vítáni smile

30

Re: Mladší žáci - info pro hráče

V neděli 24.2 se zúčastníme turnaje v Železném Brodě (první zápas hrajeme 9:15, turnaj končí v 13:35)
Odjezd nejdéle v 7:45 z náměstí

Nominace: Kryštof Kubín, Jakub Krois, Matěj Pospíšil, Filip Honegr, Matěj Rozseévač, David Puš, Jan Šedivý, Jakub Ille, Martin Frýda, David Procházka

31

Re: Mladší žáci - info pro hráče

Během jarních prázdnin tréninky nebudou.
Sejdem se za 14 dní v úterý.

32

Re: Mladší žáci - info pro hráče

Trénink se koná v úterý 19.3 od 17:30 v sokolovně. Na dalších se domluvíme zítra.

33

Re: Mladší žáci - info pro hráče

http://i68.tinypic.com/2wexi7a.jpg

34

Re: Mladší žáci - info pro hráče

Trenínk ve čtvrtek na hřišti na Gothardě od 16:30.

35

Re: Mladší žáci - info pro hráče

Zítra trénink není, sejdeme se v úterý v 16:30 na Gothardě.

36

Re: Mladší žáci - info pro hráče

Program na následující dny:
čtvrtek 28.3 - trenínk hřiště Gothrad od 16:30
pátek 29.3 - trenínk hřiště Gothrad od 16:30
úterý 2.4 - přátelský zápas hřiště Hořiněves od 17:00
čtvrtek 4.4 - přátelský zápas hřiště Nový Bydžov od 17:00
sobota 6.4 - první mistrovský turnaj hřiště Lázně Bělohrad (začítek v 9:00)

37

Re: Mladší žáci - info pro hráče

Zítra sraz na zápas 16:00, odjezd po čtvrté hodině, případně přímo na místě - hřiště Hořiněves 16:30
Ve čtvrtek také odjezd kolem čtvrté hodiny, případně před půl pátou v Chudonicích (Bydžov)

Nominace všichni hráči.

38 Naposledy upravil: ales.v (2019-04-05 09:00:18)

Re: Mladší žáci - info pro hráče

V sobotu náš čeká první mistrovský turnaj v Lázních Bělohrad - sraz v 8:00 na náměstí nebo nejdéle 8:30 přímo na místě.

Nominace: Kryštof Kubín, David Puš, David Procházka, Michael Kučera, Simona Křovinová, Martin Frýda, Matěj Pospíšil, Marek Gajzl, Jakub Ille, Jakub Krois, Matěj Rozsévač, Jan Šedivý

39

Re: Mladší žáci - info pro hráče

Tréninky v tomto týdnu budou v úterý, čtvrtek, pátek vždy od 16:30 - 18:00.

40

Re: Mladší žáci - info pro hráče

Sraz v sobotu na mistrovský turnaj v Žacleři nejdéle v 7:55, odjezd v 8 hodin společně autobusem.

Dále je potřeba vybrat příspěvky na jarní sezónu  - 700 kč.

41 Naposledy upravil: ales.v (2019-04-12 22:11:12)

Re: Mladší žáci - info pro hráče

nominace všichni

42

Re: Mladší žáci - info pro hráče

Trenínky v tomto týdnu se uskuteční v úterý od 16:30 - 18:00 a ve čtvrtek 16:30-18:00

chtěl bych vás pozvat na čtvrtek 18.4.2019 od 16:30 do 18:00 hodin na hřiště na Gothardě na ukázkový trénink „létajících trenérů“ (mladší přípravka a mladší žáci). Tréninky povede Mgr. Jan Míl Grassroots trenér mládeže FAČR Královéhradecký krajský fotbalový svaz.

43

Re: Mladší žáci - info pro hráče

V neděli nás čeká další mistrovský turnaj, tentokrát v Hostinném. Odjezd v 8:30 od radnice auty (první zápas se Dvorem v 10 hodin a druhý pak v 11 hodin s domácím týmem)