26

Re: Starší přípravka - info pro hráče

Ještě jedna změna ohledně dohrávky zápasu v Hradci Králové. Na žádost HK se bude hrát v pondělí 6. listopadu (UMT Bavlna od 18.00).

27

Re: Starší přípravka - info pro hráče

Nominace na sobotní turnaj do Jičína:
Kučera Michal
Kubin Kryštof
Procházka David
Bouz Dominik
Písecký Patrik
Němeček Tomáš
Frýda Martin
Křovinová Simona
Honegr Filip
Pospíšil Matěj
Ille Jakob
Šedivý Jan
Krois Jakub
Lejsek Tomáš
Borůvka Šimon
Rybáček Tomáš
Krupa Jan
Plašil Filip
Šafka Jakub

Odjezd v 8.45 od radnice.

28

Re: Starší přípravka - info pro hráče

Nominace na zítra:
Kučera Michal
Kubin Kryštof
Procházka David
Bouz Dominik
Písecký Patrik
Němeček Tomáš
Frýda Martin
Křovinová Simona
Honegr Filip
Pospíšil Matěj
Ille Jakob
Šedivý Jan
Krois Jakub
Lejsek Tomáš
Borůvka Šimon
Rybáček Tomáš
Krupa Jan
Plašil Filip
Šafka Jakub

Odjezd 16.45 od radnice.

29

Re: Starší přípravka - info pro hráče

Termíny a časy tréninků - úterý městská hala (sokolovna u bazénu) 16.00 - 17.30, čtvrtek hala Gymnázia 16.30 - 18.00.

30 Naposledy upravil: Dominik (2017-11-08 11:25:53)

Re: Starší přípravka - info pro hráče

O tomto víkendu nás čekají halové turnaje v Jaroměři (sobota 2008 a mladší a neděle 2007 a mladší).
Sobotní turnaj probíhá od 8 do 12 hodin.
Nedělení turnaj pro ročník 2007 je od 8 do 14 hodin.

Nominace a další informace se dozvíte ve čtvrtek na tréninku.
Omluvenky piště Pavlovi Kroisovi. Děkujeme

31

Re: Starší přípravka - info pro hráče

Informace pro sobotní turnaj ročníku 2008:

Sraz na náměstí před radnicí v 6.55, odjezd 7.00.
Hraje se ve sportovní hale ASVAJ v Jaroměři (u gymnázia) od 8.00 do cca 12.00.

Nominace všichni ročník 2008.(povinné chrániče holení)

Případné info na tel. 737654919-Tomáš Borůvka.
(P.s.: můžu někoho vzít autem)

32

Re: Starší přípravka - info pro hráče

Odjezd na nedělní turnaj pro ročník 2007 je v 7 hodin z náměstí.

33 Naposledy upravil: Dominik (2017-11-23 20:36:45)

Re: Starší přípravka - info pro hráče

Ahoj,

Níže posílám přehled zatím přihlášených turnaju:

Prosinec 2017
9.12.2017            Jaroměř 2007

Leden 2018
7.1.2018              Holice   2007

Únor 2018
3.2.2018              Hořice hala Gymnázium 2 týmy
10.2.2018            Jaroměř 2008
18.2.2018            Holice   2007
24.2.2018            Hořice hala Gymnázium 2 týmy               

Další turnaje jsou v jednání.

34 Naposledy upravil: Dominik (2017-12-07 22:03:52)

Re: Starší přípravka - info pro hráče

Odjezd na sobotní turnaj do Jaroměře v 7.00 od radnice (první zápas v 8.00).
Nominace: Kryštof Kubín, Martin Frýda, Jan Šedivý, Simona Křovinová, Filip Honegr, David Puš, David Procházka, Matěj Pospíšil, Dominik Bouz.

35

Re: Starší přípravka - info pro hráče

Realizační tým starší přípravky TJ Jiskra Hořice vás srdečně zve na tradiční předvánoční setkání - v sobotu 23.12.2017 v 9.00 hodin. 

Na programu jsou:
soutěže
zápas
zápas děti vs. rodiče
ochutnávka cukroví a svařeného vína
ukončení 11:30 – 12:00

36 Naposledy upravil: Dominik (2017-12-22 10:01:17)

Re: Starší přípravka - info pro hráče

Aktualizovaný seznam přihlášených turnajů

Leden 2018

7.1.2018              Holice   2007 a mladší

13.1. 2018           Semily  2007 a mladší

27.1.2018            Semily 2008 a mladší

28.1.2018            Železný Brod 2007 a mladší



Únor 2018

3.2.2018             Hořice hala Gymnázium 2 týmy

10.2.2018            Jaroměř 2008 a mladší

17.2.2018            Jičín 2008 a mladší

18.2.2018            Holice   2007 a mladší

24.2.2018            Hořice hala Gymnázium 2 týmy



Březen 2018       

4.3.2018             Třebeš  2007 a mladší

10.3.2018            Železný Brod 2007 a mladší

Zítra se těšíme smile

37

Re: Starší přípravka - info pro hráče

Připomínám zítřejší trénink 2.1.2018 od 16 hodin v hale u parku.

38 Naposledy upravil: Dominik (2018-01-03 10:24:11)

Re: Starší přípravka - info pro hráče

Další program: Čtvrtek 4.1.2018 od 16:30 trénink hala vedle obchodní akademie.
                      V neděli 7.1.2018 turnaj Holice (přednostně 2007 + doplněný případně hráči 2008) nominaci dořešíme ve
                      čtvrtek na tréninku.

39 Naposledy upravil: ales.v (2018-01-04 19:44:17)

Re: Starší přípravka - info pro hráče

Odjezd na nedělní turnaj do Holic v 8.00  7.1.2018 od radnice (sraz v 7:50).
Nominace: Michal Kučera, Martin Frýda, Jan Šedivý, Jakob Ille, Jakub Krois, David Puš, David Procházka, Matěj Pospíšil, Tomáš Němeček.

40 Naposledy upravil: ales.v (2018-01-11 20:23:56)

Re: Starší přípravka - info pro hráče

Odjezd na sobotní turnaj do Semil v 8.00  13.1.2018 od radnice.
Nominace: Michal Kučera, Martin Frýda, Jan Šedivý, Jakob Ille, Jakub Krois, Simona Křovinová, David Procházka, Matěj Pospíšil, Kryštof Kubín.

41 Naposledy upravil: ales.v (2018-01-15 15:07:53)

Re: Starší přípravka - info pro hráče

Zítřejší slavnostní vyhlášení sportovce roku proběhne od 17 hodin 16.1.2018 na hořické radnici, sraz v 16:50 před radnicí.
Náš tým starší přípravky je nominován a pokud bude chtít jít podpořit své děti tak je to možné.

42 Naposledy upravil: ales.v (2018-01-19 16:10:36)

Re: Starší přípravka - info pro hráče

V sobotu 20.1.2018 od 9 do 11:30 hodin proběhnou přátelská utkání s týmem SK Miletín, týká se to všech hráčů, kteří budou mít chuť a čas. Bližší info dnes na trénink.
Doplňuji, že zápas se koná v městské hale u sadu.

43

Re: Starší přípravka - info pro hráče

Semily  - sobota 27.1.2018          2008 a ml.

odjezd od radnice v 8:00, první utkání 9:30

K. Bartoníček, Š. Borůvka, D. Bouz, J. Krupa, T. Lejsek, P. Písecký, F. Plašil, T. Rybáček, R. Šafařík





Železný Brod     - neděle 28.1.2018          2007 a ml.

odjezd od radnice v 7:30, první utkání 9:00

F. Honegr, J. Ille, J. Krois, S. Křovinová, K. Kubín, M. Kučera, M. Pospíšil (nominace bude doplněna dle aktuálního zdravotního stavu)

44

Re: Starší přípravka - info pro hráče

Nominace na turnaj 3.2.18 Hořice hala Gymnazia:

Š. Borůvka, D. Bouz, J. Bukač, M. Frýda, F. Honegr, J. Chrz, J. Ille, J. Krois, S. Křovinová, K. Kubín, M. Kučera, T. Lejsek, T. Němeček, P. Písecký, D. Procházka, D. Puš, J. Šafka, J. Šedivý, T. Rybáček

Sraz 8:00, první zápas 8:30

45 Naposledy upravil: ales.v (2018-02-07 11:31:52)

Re: Starší přípravka - info pro hráče

O tom víkendu v sobotu nás čekají dva turnaje:
1. pro ročník 2008 se bude konat v Jaroměři zhruba od 8 do 15 hodin. i

2. pro ročník 2007 se bude konat v Semilech od 8:30 do 14 hodin (my máme první zápas v 9:15).

Vice info včetně nominace později (trénink čtvrtek + forum)

46 Naposledy upravil: ales.v (2018-02-09 18:38:41)

Re: Starší přípravka - info pro hráče

Ročník 2008 se účastní turnaje v Jaroměři, odjezd bude v 7:30 od radnice (první zápas v 8:30)
Nominace: Patrik Písecký, Dominik Bouz, Tomáš Němeček, Tomáš Rybáček, Tomáš Lejsek, Šimon Borůvka, , Jakub Šafka, Jakub Bukač, Robert Šafařík
* místo Matyáše Kareše pojede Filip Malý

Ročník 2007 se účastní turnaje v Semilech, odjezd bude v 7:45 od radnice (první zápas v 9:15)
Nominace: Kryštof Kubín, Martin Frýda, David Procházka, Matěj Pospíšil, Jakub Ille, Jakub Krois, Filip Honegr, Simona Křovinová, David Puš

47

Re: Starší přípravka - info pro hráče

Fotky z námi uspořádaného turnaje:

https://www.zonerama.com/UnlockAlbum/4076625
https://www.zonerama.com/foto139/Album/4076624

Heslo: horice1

Děkuji paní Reichlové za možnost zveřejnění

48 Naposledy upravil: ales.v (2018-02-14 12:57:36)

Re: Starší přípravka - info pro hráče

Sobotní turnaj v Jičíně pro ročník 2008 byl odhlášen z důvodu nedostatečného počtu hráčů.
Účastníme se pouze turnaje v Holic tuto neděli, více informací včetně nominace na tréninku ve čtvrtek a později zde na fóru.

49 Naposledy upravil: ales.v (2018-02-15 22:08:47)

Re: Starší přípravka - info pro hráče

V neděli nás čeká turnaj v Holicích (předpokládaný konec ve tři hodiny). Odjezd v 7:30 z náměstí.
Nominace: D. Bouz, M. Frýda, F. Honegr, S. Křovinová, K. Kubín, M. Kučera, T. Němeček, D. Procházka, T. Rybáček