Re: Starší přípravka - info pro hráče
Ještě jedna změna ohledně dohrávky zápasu v Hradci Králové. Na žádost HK se bude hrát v pondělí 6. listopadu (UMT Bavlna od 18.00).
FÓRUM - Jiskra Hořice [hořický fotbal]
Diskuze, referáty ze zápasu, informace pro hráče, fotografie, videa, ...
Nejste přihlášen. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte.
FÓRUM - Jiskra Hořice [hořický fotbal] » SEZÓNA 2017/2018 » Starší přípravka - info pro hráče
Stránky Předchozí 1 2 3 4 Další
Chcete-li přispívat, musíte se přihlásit nebo projít procesem registrace.
Ještě jedna změna ohledně dohrávky zápasu v Hradci Králové. Na žádost HK se bude hrát v pondělí 6. listopadu (UMT Bavlna od 18.00).
Nominace na sobotní turnaj do Jičína:
Kučera Michal
Kubin Kryštof
Procházka David
Bouz Dominik
Písecký Patrik
Němeček Tomáš
Frýda Martin
Křovinová Simona
Honegr Filip
Pospíšil Matěj
Ille Jakob
Šedivý Jan
Krois Jakub
Lejsek Tomáš
Borůvka Šimon
Rybáček Tomáš
Krupa Jan
Plašil Filip
Šafka Jakub
Odjezd v 8.45 od radnice.
Nominace na zítra:
Kučera Michal
Kubin Kryštof
Procházka David
Bouz Dominik
Písecký Patrik
Němeček Tomáš
Frýda Martin
Křovinová Simona
Honegr Filip
Pospíšil Matěj
Ille Jakob
Šedivý Jan
Krois Jakub
Lejsek Tomáš
Borůvka Šimon
Rybáček Tomáš
Krupa Jan
Plašil Filip
Šafka Jakub
Odjezd 16.45 od radnice.
Termíny a časy tréninků - úterý městská hala (sokolovna u bazénu) 16.00 - 17.30, čtvrtek hala Gymnázia 16.30 - 18.00.
O tomto víkendu nás čekají halové turnaje v Jaroměři (sobota 2008 a mladší a neděle 2007 a mladší).
Sobotní turnaj probíhá od 8 do 12 hodin.
Nedělení turnaj pro ročník 2007 je od 8 do 14 hodin.
Nominace a další informace se dozvíte ve čtvrtek na tréninku.
Omluvenky piště Pavlovi Kroisovi. Děkujeme
Informace pro sobotní turnaj ročníku 2008:
Sraz na náměstí před radnicí v 6.55, odjezd 7.00.
Hraje se ve sportovní hale ASVAJ v Jaroměři (u gymnázia) od 8.00 do cca 12.00.
Nominace všichni ročník 2008.(povinné chrániče holení)
Případné info na tel. 737654919-Tomáš Borůvka.
(P.s.: můžu někoho vzít autem)
Odjezd na nedělní turnaj pro ročník 2007 je v 7 hodin z náměstí.
Ahoj,
Níže posílám přehled zatím přihlášených turnaju:
Prosinec 2017
9.12.2017 Jaroměř 2007
Leden 2018
7.1.2018 Holice 2007
Únor 2018
3.2.2018 Hořice hala Gymnázium 2 týmy
10.2.2018 Jaroměř 2008
18.2.2018 Holice 2007
24.2.2018 Hořice hala Gymnázium 2 týmy
Další turnaje jsou v jednání.
Odjezd na sobotní turnaj do Jaroměře v 7.00 od radnice (první zápas v 8.00).
Nominace: Kryštof Kubín, Martin Frýda, Jan Šedivý, Simona Křovinová, Filip Honegr, David Puš, David Procházka, Matěj Pospíšil, Dominik Bouz.
Realizační tým starší přípravky TJ Jiskra Hořice vás srdečně zve na tradiční předvánoční setkání - v sobotu 23.12.2017 v 9.00 hodin.
Na programu jsou:
soutěže
zápas
zápas děti vs. rodiče
ochutnávka cukroví a svařeného vína
ukončení 11:30 – 12:00
Aktualizovaný seznam přihlášených turnajů
Leden 2018
7.1.2018 Holice 2007 a mladší
13.1. 2018 Semily 2007 a mladší
27.1.2018 Semily 2008 a mladší
28.1.2018 Železný Brod 2007 a mladší
Únor 2018
3.2.2018 Hořice hala Gymnázium 2 týmy
10.2.2018 Jaroměř 2008 a mladší
17.2.2018 Jičín 2008 a mladší
18.2.2018 Holice 2007 a mladší
24.2.2018 Hořice hala Gymnázium 2 týmy
Březen 2018
4.3.2018 Třebeš 2007 a mladší
10.3.2018 Železný Brod 2007 a mladší
Zítra se těšíme
Připomínám zítřejší trénink 2.1.2018 od 16 hodin v hale u parku.
Další program: Čtvrtek 4.1.2018 od 16:30 trénink hala vedle obchodní akademie.
V neděli 7.1.2018 turnaj Holice (přednostně 2007 + doplněný případně hráči 2008) nominaci dořešíme ve
čtvrtek na tréninku.
Odjezd na nedělní turnaj do Holic v 8.00 7.1.2018 od radnice (sraz v 7:50).
Nominace: Michal Kučera, Martin Frýda, Jan Šedivý, Jakob Ille, Jakub Krois, David Puš, David Procházka, Matěj Pospíšil, Tomáš Němeček.
Odjezd na sobotní turnaj do Semil v 8.00 13.1.2018 od radnice.
Nominace: Michal Kučera, Martin Frýda, Jan Šedivý, Jakob Ille, Jakub Krois, Simona Křovinová, David Procházka, Matěj Pospíšil, Kryštof Kubín.
Zítřejší slavnostní vyhlášení sportovce roku proběhne od 17 hodin 16.1.2018 na hořické radnici, sraz v 16:50 před radnicí.
Náš tým starší přípravky je nominován a pokud bude chtít jít podpořit své děti tak je to možné.
V sobotu 20.1.2018 od 9 do 11:30 hodin proběhnou přátelská utkání s týmem SK Miletín, týká se to všech hráčů, kteří budou mít chuť a čas. Bližší info dnes na trénink.
Doplňuji, že zápas se koná v městské hale u sadu.
Semily - sobota 27.1.2018 2008 a ml.
odjezd od radnice v 8:00, první utkání 9:30
K. Bartoníček, Š. Borůvka, D. Bouz, J. Krupa, T. Lejsek, P. Písecký, F. Plašil, T. Rybáček, R. Šafařík
Železný Brod - neděle 28.1.2018 2007 a ml.
odjezd od radnice v 7:30, první utkání 9:00
F. Honegr, J. Ille, J. Krois, S. Křovinová, K. Kubín, M. Kučera, M. Pospíšil (nominace bude doplněna dle aktuálního zdravotního stavu)
Nominace na turnaj 3.2.18 Hořice hala Gymnazia:
Š. Borůvka, D. Bouz, J. Bukač, M. Frýda, F. Honegr, J. Chrz, J. Ille, J. Krois, S. Křovinová, K. Kubín, M. Kučera, T. Lejsek, T. Němeček, P. Písecký, D. Procházka, D. Puš, J. Šafka, J. Šedivý, T. Rybáček
Sraz 8:00, první zápas 8:30
O tom víkendu v sobotu nás čekají dva turnaje:
1. pro ročník 2008 se bude konat v Jaroměři zhruba od 8 do 15 hodin. i
2. pro ročník 2007 se bude konat v Semilech od 8:30 do 14 hodin (my máme první zápas v 9:15).
Vice info včetně nominace později (trénink čtvrtek + forum)
Ročník 2008 se účastní turnaje v Jaroměři, odjezd bude v 7:30 od radnice (první zápas v 8:30)
Nominace: Patrik Písecký, Dominik Bouz, Tomáš Němeček, Tomáš Rybáček, Tomáš Lejsek, Šimon Borůvka, , Jakub Šafka, Jakub Bukač, Robert Šafařík
* místo Matyáše Kareše pojede Filip Malý
Ročník 2007 se účastní turnaje v Semilech, odjezd bude v 7:45 od radnice (první zápas v 9:15)
Nominace: Kryštof Kubín, Martin Frýda, David Procházka, Matěj Pospíšil, Jakub Ille, Jakub Krois, Filip Honegr, Simona Křovinová, David Puš
Fotky z námi uspořádaného turnaje:
https://www.zonerama.com/UnlockAlbum/4076625
https://www.zonerama.com/foto139/Album/4076624
Heslo: horice1
Děkuji paní Reichlové za možnost zveřejnění
Sobotní turnaj v Jičíně pro ročník 2008 byl odhlášen z důvodu nedostatečného počtu hráčů.
Účastníme se pouze turnaje v Holic tuto neděli, více informací včetně nominace na tréninku ve čtvrtek a později zde na fóru.
V neděli nás čeká turnaj v Holicích (předpokládaný konec ve tři hodiny). Odjezd v 7:30 z náměstí.
Nominace: D. Bouz, M. Frýda, F. Honegr, S. Křovinová, K. Kubín, M. Kučera, T. Němeček, D. Procházka, T. Rybáček
Sraz na zítřejší turnaj v 8 hodin v hale.
Stránky Předchozí 1 2 3 4 Další
Chcete-li přispívat, musíte se přihlásit nebo projít procesem registrace.
FÓRUM - Jiskra Hořice [hořický fotbal] » SEZÓNA 2017/2018 » Starší přípravka - info pro hráče