1

Téma: Dorost - informace pro hráče

Dorost - informace pro hráče

2

Re: Dorost - informace pro hráče

AHOJ VŠEM. V PÁTEK 2.SRPNA OD 17'00 ZAČÍNÁME.

3

Re: Dorost - informace pro hráče

Ahoj všem. Ve čtvrtek sehrajeme přípravné utkání v Lánově, odjezd v 15'30 z námka. Sobotní první kolo se nám nepodařilo úplně přeložit, tak alespoň jsme se dohodli na dřívějším začátku a to v 9'30, takže odjezd autobusem od Křoviny v 7'30

4

Re: Dorost - informace pro hráče

https://img37.rajce.idnes.cz/d3702/16/16281/16281946_ff3bd69eb12919ff28ba82fb27b694bc/images/Podzim2019.jpg?ver=0

5

Re: Dorost - informace pro hráče

Ahoj všichni, sraz  na nedělní zápas je nejdéle v 13:15 v L.Bělohradě na hřišti , pro ty co se nemají jak dostat tak je sraz v 12:45 na náměstí v Hořicích. Se sebou chrániče, pití, evnt. horní termo dle počasí.

6 Naposledy upravil: managero (2019-09-17 16:26:55)

Re: Dorost - informace pro hráče

Ahoj všichni, tímto svolávám schůzku rodičů na pátek 20.9.2019 od 18 hod. Hlavním bodem bude nákup obleční pro kluky r.2003 a pro ty kteří mají něco již malé nebo jim chybí. Kluci r.2003 si doukoupí šustku, teplakovou soupravu a tričko. Níže posílám odkazy kde najdete tabulku velikostí tak se prosím na to podívejte ať to můžeme v pátek sepsat. Děkuji.
https://www.jakojedenteam.cz/cz/produkt … bunda.html

https://www.jakojedenteam.cz/cz/produkt … avlna.html

https://www.jakojedenteam.cz/cz/produkt … bunda.html
 

7

Re: Dorost - informace pro hráče

Ahojda všichni, pozor změna tepláky budou dle tohoto odkazu:
https://www.jakojedenteam.cz/cz/produkt … plaky.html

8

Re: Dorost - informace pro hráče

Ahoj všem, na nedělní zápas bude sraz v 12.10 na náměstí. Odjezd autobusu do Vrchlabí je v 12.15. Případné omluvenky ze zápasu volejte nebo pište na 603186241. Se sebou pití , chrániče, šustku, popřípadě termo. Děkuji

9

Re: Dorost - informace pro hráče

AHOJ. VZHLEDEM K VELKÉ MARODCE JSME BYLI NUCENI ZRUŠIT VÍKENDOVÉ UTKÁNÍ S JIČÍNEM A PÁTEČNÍ TRÉNINK. NÁHRADNÍ TERMÍN UPŘESNÍME. V PONDĚLÍ SE SEJDEME.

10

Re: Dorost - informace pro hráče

AHOJ VŠEM. DNEŠNÍ TRÉNINK JE ZRUŠEN. V PÁTEK NORMÁLNĚ.

11

Re: Dorost - informace pro hráče

Ahoj všichni , posílám vám ceny za jednotlivé oblečení, od většiny 2003 kromě Marka stále nemám velikosti, výše najdete odkazy na výrobce kde má tabulku velikostí tak TO dejte dohromady s rodičema. Děkuji. Tepláky 470,- od vel. S a větší, tepl.bunda od vel. S a větší 630,- + 100 kč potisk,šustka od vel. S a větší 750,- + 150 kč potisk. Takže za všechny 3 ks vč. potisků to vychází na 2000,- kč.

12

Re: Dorost - informace pro hráče

Ahoj všichni, títmo vás informuji o výběru příspěvků na Podzim 2019. Příspěvky jsou 700,- kč na osobu, kluci kteří byli loni členy týmu SŽ budou platiti 1000,- kč jak jsem již informoval na schůzce rodičů. Ty 300,- kč je doplatek za letní rozlučku a dárky pro kluky a trenéry. Peníze od vás potřebuji nejdéle do konce října. Díky.

13

Re: Dorost - informace pro hráče

Ahoj všem , dnešní dohrávka zápasu s Jičínem se hrát pro nezpůsobilost hřiště nebude. Náhradní termín doladíme v pátek. Dnešní trénink také odpadá. Děkuji 

14

Re: Dorost - informace pro hráče

Ahoj všichni sraz na zítřejší zápas je v 11:00 hod. Na namku odjezd v 11.15 hod. Nebo v 11:30 v Horinevsi.  Diky

15

Re: Dorost - informace pro hráče

AHOJ VŠICHNI. ZÍTRA (STŘEDA 30.10.2019) DOHRÁVÁME ODLOŽENÉ UTKÁNÍ S JIČÍNEM OD 15'00 HODIN. SRAZ NA HŘIŠTI VE 14'15. DÍKY

16

Re: Dorost - informace pro hráče

Ahoj všichni, na středu svolávám schůzku rodičů na které vám oproti finanční hotovosti budou předány objednané věci. Částka za ty 3 ks věcí je 2220,- č je to více o 220 kč, protože jsem chybně zadal cenu tepláku z 470,- na 690- kč. Moc se za to omlouvám. Také mám věci pro ty kteří si objednali něco navíc nebo jednotlivé kusy. Dále prosím o dodání příspěvků od těch co mi je ještě nedali. Kdo z vás nemůže přijít pošlete peníze po klukách. Děkuji. Budu tam po celý čas tréninku.

17

Re: Dorost - informace pro hráče

Ahoj všichni, dnešní trénink je z důvodu podmáčeného hřiště zrušen, v pátek normálně. Oblečení a příspěvky možno u mě v krámě nebo na tréninku v pátek

18

Re: Dorost - informace pro hráče

Ahoj všichni, srdečně vás zvu na posezení rodičů a přátel týmu MD 2003-2006 a to v sobotu 16.11.2019 od 17 hod v restauraci Staré časy v pivovaru. Prosím o potvrzení účasti na moje tel.č. 603186241 . Těším se na vás.

19

Re: Dorost - informace pro hráče

AHOJ VŠEM. V ÚTERÝ 3.12.2019 ZAČÍNÁME. SRAZ V 18'45 V HALE. PODROBNĚJŠÍ INFO K ZIMNÍ PŘÍPRAVĚ PŘEDÁME TAM. DÍKY

20

Re: Dorost - informace pro hráče

Dnes trénink venku na umělé trávě, převlékat se budem v hale. Trenink se konná od 16:30 do 18:00.

21

Re: Dorost - informace pro hráče

https://img37.rajce.idnes.cz/d3702/16/16281/16281946_ff3bd69eb12919ff28ba82fb27b694bc/images/ZIMNPPRAVA2020.jpg?ver=0

22

Re: Dorost - informace pro hráče

Ahoj všichni, v úterý 3.12. 2019 od 20 hod.schůzka rodičů v hale před koncem tréninku. Děkuji za velkou účast. téma: rozlučka zimní, soustředění jarní.   

23

Re: Dorost - informace pro hráče

Ahoj všichni , zimní rozlučka proběhne v sobotu 14.12. už od 10.00 hod. na hale a v kantýně. Museli jsme posunout čas protože od 17 hod hrajou na hale basketbalisti mistrák a bohužel nás paní správcová od 14 hod. už nepustí do haly protože potřebuje 3 hod. na úklid což nechápu ale nemohl jsem ji to vymluvit, proto ten posun. Nicméně se po 14 hod. přesuneme do sokolovny kde kluci mohou hrát také. v 18.30 hod. bude zase volná hala. Rodiče / maminky/ poprosím jestli by každá nepřinesla něco na zub. Pití zajistím já a pak si od vás / od všech i ti co nepřijdou/ vyberu částku 600 kč. Děkuji a těším se na vás v sobotu. P.S. Dárečky pro kluky a trenéry  jsou připraveny. Děkuji

24

Re: Dorost - informace pro hráče

Ahoj všichni , zimní rozlučka proběhne v sobotu 14.12. od 12.00 hod. na hale a v kantýně. Dostavit se můžete od 12-14 hod. jak vám to vyjde. Jak jsem již psal halu budeme mít k dispozici do 14 hod. pak máme zamluvenou sokolovnu a po odehrání mistráku basketbalistů se můžeme vrátit do haly. Ještě jednou prosím rodiče /maminky/ o něco na zub.Omlouvám se za zmatky ohledně začátku rozlučky. Děkuji

25

Re: Dorost - informace pro hráče

Ahoj všem. Včera byl poslední trénink v roce 2019. Příště se sejdeme ve čtvrtek 2.1.2020 parta Marka Banga venku, v pátek 3.1.2020 parta Tomáše Rathovského v sokolovně. Na páteční trénink všichni florbalové hokejky. Krásné prožití vánočních svátků a mnoho nejenom sportovních úspěchů v Novém roce.