26 Naposledy upravil: ZdenekR (2018-04-26 07:34:19)

Re: Mladší žáci - referáty ze zápasů

Dohrávka - 1.kolo Úpice   25.4.2018

Sestava:
brankář Štěpán VALENTA
obrana: Tomáš VOJTÍŠEK, Vojta POUR, Ondra LEJSEK, Šimon ŠUBRT
záloha: Ondra BANGO, Lukáš RATHOVSKÝ, Michal MORAVEC, Honza SLEZÁK, Adam PODUBECKÝ
útok: Tomáš DEML, Jirka DOVOLIL
https://img27.rajce.idnes.cz/d2701/14/14294/14294135_386e90d5bcb3a5f8c0f2e3bcf6584086/images/1.kolo.jpg?ver=0
V dohrávce 1.kola jsme se představili na hřišti v Úpici, kde jsme v prvním utkání nastoupili proti týmu z Hostinného, druhé utkání jsme odehráli s domácím týmem Úpice/Rtyně. Postavení a věk obou týmů nám předurčoval tato utkání vyhrát a pokud možno nastřílet co nejvíce branek. Bohužel naše hra je momentálně na velice špatné úrovni, a tak jediné co jsme splnili, byla povinná vítězství. V obou utkáních jsme měli jasnou převahu, ale to co jsme předváděli v přechodové a finální fázi, tak to bylo naprosto k pláči. Před prvním utkáním jsme si řekli, že se budeme snažit si hru užívat, kombinovat a snažit se střílet na branku. Realita byla ovšem zcela jiná, ač nás soupeř téměř neatakoval, tak jsme pouze nakopávali směr branka, hlavně že to doletělo co nejdál, ale to na soupeře neplatilo, a tak jsme se po celou dobu prvního poločasu trápili a nebýt první branky ve druhé minutě z kopačky Ondry B., tak jsme branku nedali. Druhou půli jsme začali o něco lépe, ale to zakončení, naprostá bída. Ve třetí minutě druhé půle vše zlepšil Tomáš D. a ujímáme se dvoubrankového vedení, o dvě minuty déle šikovně přestřeluje brankáře opět Tomáš D. 3 : 0. Poté opět přestáváme hrát, což přináší další zmar v naší hře. Čtyři minuty před koncem se trefuje pěkně Lukáš, ale to je vše, co jsme v utkání předvedli.
Druhé utkání s domácími začínáme tím nejhorším možným způsobem, kdy hned v první minutě nestíhá stoper domácího hráče a jen dobrý zákrok Štěpána nás zachraňuje od branky. Bohužel o dvě minuty déle se ta samá situace opakuje a prohráváme 0 : 1. Přichází nutné střídání na postu stopera a naše hra se začíná zlepšovat, ale opět přichází zbytečné nakopávání a soupeřova obrana odolává. Vyrovnání obstarává v 8. minutě Šimon, když prostřeluje brankáře střelou na vzdálenější tyč. Opět přebíráme iniciativu, ale neschopnost všech našich hráčů v zakončení dává soupeři klid. Vedoucí branku přidáváme až  po mnoha šancích ve 14. minutě po dorážce Lukáše, ale to je opět vše, a tak končí první půle. Druhou půli přidáváme ještě tři branky z kopačky Ondry B. po dobrém rohovém kopu, Lukáše po přesné střele pod víko a Adama hlavou opět po dobrém rohovém kopu. V obou utkáních jsme si vytvořili šancí na deset branek, ale naše potence je žalostná. Ve chvílích, kdy je potřeba razance, se sotva míč dokutálí k brance a naopak, kdy stačí pouze nastavit nohu přijde rána, jako by jsme chtěli brankáře zabít a samozřejmě přestřelujeme. V mnoha případech jdeme sami na branku a z ničeho nic padáme přes míč, střílíme z brankové čáry, bez jasné možnosti ohrozit branku, namísto nahrávky pod sebe na nabíhajícího hráče a takto by se dalo pokračovat dále. Dvě povinné výhry, ale ze hry boleli oči.

27 Naposledy upravil: ZdenekR (2018-05-09 19:57:44)

Re: Mladší žáci - referáty ze zápasů

5.kolo Hořice   28.4.2018

Sestava:
brankář Štěpán VALENTA
obrana: Tomáš VOJTÍŠEK, Ondra LEJSEK, Šimon ŠUBRT
záloha: Ondra BANGO, Lukáš RATHOVSKÝ, Michal MORAVEC, Vojta POUR, Honza SLEZÁK, Adam PODUBECKÝ
útok: Tomáš DEML, Jirka DOVOLIL, Kuba MELICHAR, Verča PURMOVÁ
https://img27.rajce.idnes.cz/d2701/14/14294/14294135_386e90d5bcb3a5f8c0f2e3bcf6584086/images/5.kolo-.jpg?ver=0
Za překrásného počasí jsme se představili na domácím trávníku. Bohužel jsme odehráli pouze jedno utkání, protože soupeř z Úpice se omluvil, a tak budeme sehrávat utkání jindy.
Středeční mizérie byla dnes zapomenuta. Kluci podali jeden z nejlepších výkonů jarní části. Vše co jsme po hráčích chtěli ve středu a nešlo to, tak dnes předvedli s naprostým přehledem. Toto byla hra, kterou bychom se chtěli a měli presentovat. Soupeře jsme od počátku přikovali před vlastní branku a připravovali si dobré šance, které jsme do poločasu využili pětkrát po brankách Tomáše D., Honzi, 2 x Lukáše a Míši, Štěpán se musel ukázat pouze jedinkrát, když v klidu zneškodnil dobrou střelu soupeře. Druhou půli jsme pokračovali ve stejném duchu a přidali ještě tři branky, když se trefili  2x Míša a Adam. Ve druhém poločase soupeř zahrozil dvakrát, ale jeho šance odvrátila pozorná obrana. Dnes patří pochvala všem hráčům, za příkladné plnění domluvených věcí a za přístup s jakým k utkání přistoupili. Jen tak dál.
Druhé dohrávané utkání bylo z naší strany dobýváním soupeřova valu před vlastní brankou. Soupeř přijel s jasným cílem, a to nedostat mnoho branek a tomu podřídili úplně vše. V první půli jsme pouze naráželi na osmičlenný val před brankou a nebyli jsme schopni nic vymyslet, jen jsme nakopávali na branku, kde nebylo přes houšť lidí místo k pořádnému zakončení. Ve druhé půli jsme si vytvořili několik dobrých příležitostí, kdy jsme roztáhli hru a tím se nám uvolnil prostor k brance, ale zde jsme stroskotávali na vlastní neschopnosti situace řešit jednodušeji, přímočařeji a v dobré příležitosti jsme se sami vytlačili ze střelecké pozice. Povinné tři body jsme uhráli v posledních dvou minutách, kdy se konečně po zemi trefil Ondra B. a v poslední minutě Michal. Ač se hrálo pouze na jednu branku, tak pro nás bylo toto utkání zklamáním, ale na druhou stranu i taková utkání se musíme naučit zvládat, což se nám nakonec podařilo.
Rodičů, také patří poděkování za přípravu a úklid hřiště.

28 Naposledy upravil: ZdenekR (2018-05-28 13:55:28)

Re: Mladší žáci - referáty ze zápasů

6.kolo Chlumec nad Cidlinou   6.5.2018

Sestava:
brankář Štěpán VALENTA
obrana: Tomáš VOJTÍŠEK, Ondra LEJSEK, Šimon ŠUBRT
záloha: Ondra BANGO, Lukáš RATHOVSKÝ, Honza SLEZÁK, Adam PODUBECKÝ
útok: Tomáš DEML, Kuba MELICHAR
https://img27.rajce.idnes.cz/d2701/14/14294/14294135_386e90d5bcb3a5f8c0f2e3bcf6584086/images/6.kolo.jpg?ver=0
V šestém kole jsme se představili v Chlumci, kde jsme se v prvním utkání utkali s hráči FK Chlumec/RMSK Nový Bydžova a ve druhém s týmem TJ FC Lánov.
Vinou nemoci, školního výletu a nedisciplinovanosti některých hráčů jsme odjeli na tato utkání s deseti hráči, což znamenalo pouhé dva hráče na střídání. V úvodním utkání jsme přehráli domácí kluky. Pro nízký počet hráčů jsme si řekli, že budeme hrát ze zabezpečené obrany se snahou co nejvíce udržet soupeře od naší branky. V první půli jsme domácí nepustili do žádného zakončení a sami hrozili z brejkových situací, kdy jsme hned ve druhé minutě mohli jednu takovou situaci potrestat, ale Adam po odražené střele Lukáše od břevna zcela sám před odkrytou brankou přestřelil. V páté minutě jsme se dočkali vedoucí branky, kdy náš útočník napadal rozehrávku soupeře a po vybojovaném míči se dostala nahrávka na zcela osamoceného Lukáše a ten umístil míč na bližší tyč. Do poločasu jsme si vytvořili ještě dvě dobré příležitosti, ale nedokázali jsme včas zakončit a tak skončil poločas pouze 1 : 0. Druhá půle se nesla ve stejném duchu a po několika náznacích šancí jsme ve 25. minutě vstřelili druhou branku, když Tomáš D. protlačil míč za domácího brankáře. Po zbytek utkání jsme se soustředili na obranu a soupeře pustili pouze do jediného zakončení, se kterým si Štěpán v poklidu poradil.
Ve druhém utkání nás čekal silný soupeř z Lánova, kdy bylo naším úkolem nedovolit úniky vyspělému útočníkovi soupeře. V první půli jsme odehráli velice povedenou partii, když jsme tomuto hráči nedovolili pořádné zakončení a sami si vytvořili tři dobré šance, když tu první soupeřův brankář se štěstím vytlačil mimo tyče, druhou reflexivním zákrokem na roh a tu třetí jsme proměnili ve vedoucí branku po důrazném dohrání situace Adamem. Druhou půli bylo na našich hráčích znát, že se potýkají s úbitkem sil, a tak se zrodili dvě chyby ve středu hřiště, které k naší smůle soupeřův útočník potrestal a otočil vývoj utkání v náš neprospěch. Kluci se ale nevzdali a do posledních vteřin bojovali o vyrovnání, když jsme poslední tři minuty odehráli v soupeřově pokutovém území, kdy nejprve vytěsnil brankář soupeře Lukášovu střelu na roh a vychytal Adamovu pohotovou střelu po perfektní bojovnosti Tomáše D. a nahrávajícího Ondry B. Pro kluky velká škoda, že se jim nepodařilo srovnat, ale nemají se za co stydět. Dnes všichni předvedli nadstandartní výkony a přispěli ke kvalitním utkáním, za což jim patří velké pochvala.

29 Naposledy upravil: ZdenekR (2018-05-19 12:58:42)

Re: Mladší žáci - referáty ze zápasů

7.kolo Hořice   12.5.2018

Sestava:
brankář Štěpán VALENTA
obrana: Tomáš VOJTÍŠEK, Ondra LEJSEK, Šimon ŠUBRT
záloha: Ondra BANGO, Lukáš RATHOVSKÝ, Michal MORAVEC, Honza SLEZÁK, Vojta POUR
útok: Tomáš DEML, Kuba MELICHAR, Jirka DOVOLIL, Verča PURMOVÁ
http://img27.rajce.idnes.cz/d2701/14/14294/14294135_386e90d5bcb3a5f8c0f2e3bcf6584086/images/7.kolo.jpg?ver=0
7.kolo jsme odehráli na domácím pažitu, kde jsme se utkali s týmy TJ Sokol Hořiněves a TJ Červený Kostelec. Na posledním tréninku jsme se zaměřili na nácvik přechodu obranného valu soupeře, se kterým jsme se potýkali v minulém utkání a jak kluci ukázali, tak se nám to podařilo vpravit do naší hry, když jsme takto vstřelili tři branky. V prvním utkání s Hořiněvsí jsme se presentovali zodpovědnou hrou směrem dozadu a již zmiňovaným způsobem hry směrem k soupeřova brance, což nám přineslo poločasové vedení 2 : 0, po brankách Ondry B., kterému v jednom případě nahrával zpětnou nahrávkou Michal a po samostatné akci Ondry B., který z ostrého úhlu překonal jinak výborně chytajícího brankáře hostí do šibenice. Druhou půli jsme nepolevili z naší hry a opět vstřelili dvě branky, kdy nejprve završil hattrick Ondra B. a poté opět po nacvičené situaci uzavřel Lukáš.
Druhé utkání s Červeným Kostelcem jsme se ujali vedení ve druhé minutě zásluhou Michala, který prostřelil brankáře hostí a o tyč se míč odrazil do sítě. Ve třinácté zvýšil Ondra B., který opět zakončil svůj průnik odrazem o tyč. Druhou půli jsme přidali další tři branky. Nejprve se opět trefil po nacvičené situaci Ondra B., poté zaskočil Šimon brankáře dalekonosnou ranou pod břevno a účet utkání uzavřel Michal, když trefil z větší vzdálenosti brankářovi mezi nohy. Soupeře jsme v ani jednom utkání nepustili do žádného vážnějšího zakončení a sami ještě ohrozili branku hostí dalšími střelami, ale ty nám šikovně zneškodnili oba brankáři.
V obou utkáních jsme předvedli to co jsme nacvičovali, přidali několik individuálních řešení, po kterých jsme volali v minulých utkáních a předvedli týmovou hru celé party, což přineslo nečekané, ale naprosto zasloužené vítězství v obou utkáních. Všem hráčům děkujeme za přístup k dnešním utkáním a jen si přejeme, aby se takto presentovali ve zbylých třech kolech.
ZÁVĚREM PATŘÍ PODĚKOVÁNÍ RODIČŮM ZA POVZBUZOVÁNÍ A POMOPC PŘI POŘÁDÁNÍ TURNAJE.

30 Naposledy upravil: ZdenekR (2018-05-19 13:19:49)

Re: Mladší žáci - referáty ze zápasů

8.kolo Hořice   19.5.2018

Sestava:
brankář Štěpán VALENTA
obrana: Tomáš VOJTÍŠEK, Ondra LEJSEK, Šimon ŠUBRT
záloha: Ondra BANGO, Lukáš RATHOVSKÝ, Michal MORAVEC, Honza SLEZÁK, Vojta POUR, Adam PODUBECKÝ
útok: Tomáš DEML, Kuba MELICHAR, Jirka DOVOLIL, Verča PURMOVÁ
https://img27.rajce.idnes.cz/d2701/14/14294/14294135_386e90d5bcb3a5f8c0f2e3bcf6584086/images/8.kolo.jpg?ver=0
V 8 kole jsme opět na domácím hřišti přivítali tymy FKM Javorka/SK Miletín a TJ Dvůr Králové n/L
Před prvním utkáním jsme si dali za cíl pokud možno neobdržet žádnou branku a vstřelit rychlí gól. Oboje se nám podařilo, když účet utkání otevřel Michal po dvaceti vteřinách dobrou střelou na zadní tyč po ukázkovém náběhu za obranu. Poté jsme pokračovali v dobývání soupeřova branky, ale po zbytek utkání se už žádná střela neujala, možná i z důvodu toho, že nám tolik nefungovala záložní řada směrem k soupeřova bráně a nevytvářeli jsme si až tak nebezpečné situace. Soupeř hrozil pouze střelami z velké vzdálenosti, a to ještě až ve druhém poločase, se kterými si Štěpán vždy poradil. Ve dvou případech jsme měli i štěstí, když nás zachránila branková konstrukce.
V utkání se Dvorem byl náš úkol pohlídat soupeřova hráče č.10 a nepustit do zakončení hráče záložní řady. Sami jsme se snažili o tlak na soupeřova obránce na levé straně, který nebyl tolik jistý a hlavně na nejistého gólmana. Kluci vše zvládli a jen smůla nás připravila o zisk tří bodů, když soupeře zachránila ve třech případech tyč a jednou v samotném závěru vykopával z brankové čáry po zakončení Adama, který šikovně vypíchl brankáři míč. Kluci dnes obě utkání odjezdili, splnili cíl neinkasovat, a když se nedařilo směrem k soupeřova brance, tak alespoň nedovolil soupeřům téměř žádnou vážnější šanci, za což si zaslouží pochvalu.
PODĚKOVÁNÍ VŠEM RODIČŮM ZA POVZBUZOVÁNÍ A PŘÍPRAVU HŘIŠTĚ.

31 Naposledy upravil: ZdenekR (2018-05-28 13:59:50)

Re: Mladší žáci - referáty ze zápasů

9.kolo Hostinné   24.5.2018
Sestava:
brankář Štěpán VALENTA
obrana: Tomáš VOJTÍŠEK, Ondra LEJSEK, Vojta POUR
záloha: Ondra BANGO, Lukáš RATHOVSKÝ, Michal MORAVEC, Honza SLEZÁK, Adam PODUBECKÝ
útok: Kuba MELICHAR, Jirka DOVOLIL, Verča PURMOVÁ
http://img27.rajce.idnes.cz/d2701/14/14294/14294135_386e90d5bcb3a5f8c0f2e3bcf6584086/images/9.kolo.jpg?ver=0
V předehrávce 9.kola jsme se představili na hřišti v Hostinném, kde jsme narazili na tým domácích a SK Sparta Úpice/ TJ Baník Rtyně.
Úvodní utkání proti domácím jsme začali dobře a v 7. minutě se ujímáme vedení po brance Ondry B., v 16. minutě se štěstím přidáváme branku druhou po zakončení Kuby a nic nenasvědčuje tomu, že bude z utkání drama, protože domácí nepouštíme téměř přes půlící čáru, ale opak je pravdou a přichází obehraná písnička s tímto soupeřem a zahazujeme jednu šanci za druhou. Druhou půli pokračujeme v dobývání branky, ale další branku nepřidáváme a v závěru se dokonce strachujeme o výsledek, když nás houževnatě hrající soupeř začíná přehrávat a po zdvojené chybě na polovině hřiště nám střílí ve 35. minutě snižující branku na 2 : 1. Do konce utkání nás nutí k mnohem většímu pohybu a snaží se o vyrovnání, což se mu nakonec nedaří a mi si připisujeme povinné vítězství.
Druhé utkání s týmem Úpice/Rtyně nás nečeká nic jiného, než opětovné dobývání soupeřovi branky, který jasnými pokyny z lajny nechce upustit od pevně sevřeného valu před vlastní brankou, jakým se presentoval při minulém utkání na našem hřišti. Tentokrát jsme vstřelili vcelku rychlou branku, když se v 8. minutě hlavou prosadil Lukáš. Vzápětí přidáváme druhou branku po důrazném zakončení Ondry B., ale poté z nepochopitelného důvodu přestáváme hrát to co v úvodu, snažíme se o zbytečné zakončování z velké vzdálenosti a opět přichází útlum, neproměňování i těch nejvyloženějších šancí, včetně pokutového kopu. V druhé polovině prvního poločasu se soupeři daří jedinkrát za poločas dostat před naši branku, kde bohužel nesmyslně fauluje Kuba a soupeř má taktéž výhodu pokutového kopu, který ale stejně jako Michal neproměňuje a tak končí poločas 2 : 0. Druhá půle pokračuje naší snahou soupeře zlomit, ale opět řešíme situace před brankou zbytečně složitě, zbrkle a nedůrazně. Taktéž přicházíme o Ondru B., kterého trápí bolesti břicha a jeho výkon jde samozřejmě dolů a na hřišti se pouze trápí. Zásluhou Lukáše střílíme třetí branku, když ho parádně nachází Honza zpětnou přihrávkou a utkání v poklidu dohráváme. Dnes se opět projevilo, že nejsme ještě tak dobře připraveni jednoznačně porážet soupeře, kteří se po celé utkání brání v sedmičlenném valu před vlastním brankářem a samozřejmě s přibývajícími minutami se do naší hry vkrádá nervozita, možná uspokojení z nabytého vedení, a poté přicházejí i chyby, které se nám většinou nestávají. Přesto děkujeme klukům za snahu poprat se s tím a odevzdat maximum pro dobrý výsledek, i když se nerodí zrovna lehce.
RODIČŮM DĚKUJEME ZA DOPRAVU NA TAKTO NA RYCHLO PŘELOŽENÁ UTKÁNÍ.

32 Naposledy upravil: ZdenekR (2018-06-06 12:39:15)

Re: Mladší žáci - referáty ze zápasů

10.kolo Hořice   2.6.2018

Sestava:
brankář Štěpán VALENTA
obrana: Tomáš VOJTÍŠEK, Ondra LEJSEK, Šimon ŠUBRT
záloha: Ondra BANGO, Lukáš RATHOVSKÝ, Michal MORAVEC, Honza SLEZÁK, Vojta POUR, Adam PODUBECKÝ
útok: Tomáš DEML, Jirka DOVOLIL, Verča PURMOVÁ
https://img27.rajce.idnes.cz/d2701/14/14294/14294135_386e90d5bcb3a5f8c0f2e3bcf6584086/images/10.kolo.jpg?ver=0
V posledním 10.kole jsme se představili na domácím hřišti, kde jsme nastoupili proti týmům TJ Sokol Hořiněves a TJ Červený Kostelec. Dnes jen stručně, konečná podoba výsledků a tabulky mluví za vše.
V týdnu jsme se připravovali na tato utkání a nikdo z nás neřešil první místo, ale náš cíl byl zisk 50 bodů a pokud možno neinkasovat a na kontě obdržených branek zůstat pod hranicí dvojciferného počtu. Jak je vidno v neúplné tabulce, tak to kluci  a děvče zvládli, nevykašlali se na to, z domácího hřiště udělali nedobytnou pevnost (8 utkání - 22 bodů při skóre 25 : 0) a TAK JSME PRVNÍ, NOA COOOO!!!!
Kluci a děvče hráli po celou sezónu dobře, a tak si toto zasloužili, stejně jako jejich rodiče, kteří je vždy podporovali a fandili jim, ZA COŽ VÁM VŠEM DĚKUJEME....
https://img27.rajce.idnes.cz/d2701/14/14294/14294135_386e90d5bcb3a5f8c0f2e3bcf6584086/images/KONENTABULK.jpg?ver=0

33

Re: Mladší žáci - referáty ze zápasů

https://img27.rajce.idnes.cz/d2701/14/14294/14294135_386e90d5bcb3a5f8c0f2e3bcf6584086/images/DSC_2183.jpg?ver=0

34 Naposledy upravil: ZdenekR (2018-06-21 07:28:29)

Re: Mladší žáci - referáty ze zápasů

PĚKNÉ ZAKONČENÍ ÚSPĚŠNÉ SEZÓNY NA MEZINÁRODNÍM TURNAJI V POLSKÉM MĚSTĚ STRZEGOM.
https://img27.rajce.idnes.cz/d2701/14/14294/14294135_386e90d5bcb3a5f8c0f2e3bcf6584086/images/Strzegom2018.jpg?ver=0
Ve dnech 16. - 17.6.2018 jsme se zúčastnili mezinárodního turnaje STRZEGOM CUP pro ročník narození 2003 a mladší. Jak je vidno ze sestavy, tak jsme byli bezkonkurenčně nejmladším účastníkem, když jsme v týmu měli pouhé 3 hráče ročníku 2003, 2 ročníku 2004, 5 ročníku 2005 a 3 ročníku 2006. Turnaj sehrálo celkem 12 týmů, a to 4 týmy z Ukrajiny, 7 týmů z Polska a nás. Týmy byli rozděleny do dvou skupin po 6 týmech, mi byli ve skupině B, kde jsme se utkali s týmy Zjednoceni Zarow, JKS Unia Jarozsow, Ukrajina 3, Ukrajina 4 a domácího AKS Strzegom ll. Hrálo se v rozestavění 6 + 1 na 1x 10 minut. Druhý den jsme sehráli miniturnaj, kterého se zůčastnili týmy Skolka Pilkarska Ujazd Polsko, Ukrajina černá, Ukrajina modrá a TJ Jiskra Hořice. Hráno v rozestavění 10 + 1 na 1x 20 minut.
Sestava:
brankář: Štěpán VALENTA
obrana: Tomáš RATHOVSKÝ, Marek BANGO, Martin HAVELKA, Ondra LEJSEK, Šimon ŠUBRT
záloha: Ondra BANGO, Lukáš RATHOVSKÝ, Michal MORAVEC, Vojta POUR, David SÁS, Adam PODUBECKÝ, Honza SLEZÁK
útok: Tomáš HLADÍK, Tomáš DEML

https://img27.rajce.idnes.cz/d2701/14/14294/14294135_386e90d5bcb3a5f8c0f2e3bcf6584086/images/HC-Zarw.jpg?ver=0
V prvním utkání jsme narazili na tým Zjednoceni Zarow. Utkání bylo herně vyrovnané, bohužel jsme doplatili na neznalost Polských pravidel, kdy se nehraje na ofsajd a brankoviště je pouze ve velikosti malého vápna, na což Štěpán nereagoval, chytil míč mimo toto území a soupeř se z trestného kopu ujímá vedení 1 : 0. Poté hru otevíráme a zde doplácíme na druhou rozlišnost, kdy se nehraje na již zmiňované ofsajdy a inkasujeme podruhé, když Štěpán ve snaze zabránit brance odkopává míč hráči stojícímu za naší obranou, ale tak nešťastně, že nahrává hráči soupeře na polovině hřiště, a ten zakončuje na 2 : 0 do prázdné brány. Škoda, ale herně to nebylo špatné.
https://img27.rajce.idnes.cz/d2701/14/14294/14294135_386e90d5bcb3a5f8c0f2e3bcf6584086/images/HC-Jaroszw.jpg?ver=0
Druhé utkání je z naší strany velice povedené. Soupeř si na nás sice věří, hned od začátku se snaží o podobný styl hry s hráčem za obranou, jako náš první soupeř, ale tentokrát kluci fungují skvěle a v rozmezí 4. - 6. minuty střílíme dvě branky, a to nám ještě jednu rozhodčí neuznává pro údajnou ruku Lukáše, který zahrává míč po odrazu od brankáře břichem. I tak jsme těmito brankami soupeře zlomili a zaslouženě si připisujeme první tři body do tabulky.
https://img27.rajce.idnes.cz/d2701/14/14294/14294135_386e90d5bcb3a5f8c0f2e3bcf6584086/images/HC-Ukraina3.jpg?ver=0
Třetí utkání a zde narážíme na velice šikovné hráče z Ukrajiny, kterým ale naše obrana nedovoluje ani jedno zakončení, sami neproměňujeme dvě šance, jednu z trestného kopu Marka, a tak končí utkání remízou a zaslouženě si připisujeme další jeden bod do tabulky.
https://img27.rajce.idnes.cz/d2701/14/14294/14294135_386e90d5bcb3a5f8c0f2e3bcf6584086/images/HC-Ukraina4.jpg?ver=0
Zasloužené vítězství, když druhého soupeře z Ukrajiny přehráváme ve všech směrech a jen díky výtečnému výkonu brankáře a naší smůle, kdy trefujeme dvakrát tyč, dáváme pouhé dvě branky.
https://img27.rajce.idnes.cz/d2701/14/14294/14294135_386e90d5bcb3a5f8c0f2e3bcf6584086/images/HC-AKSStrzegom.jpg?ver=0
Závěrečné utkání se soupeřem z nejsilnějších. Pokud jsme chtěli jít do bojů o bednu, museli jsme porazit výtečný tým domácích. Bohužel, přes veškerou snahu jsme utkání prohráli, ale nemáme se za co stydět, protože jsme vzdorovali zhruba 7. minut, ale pak se projevila síla urostlých hráčů soupeře, což odnesl při první brance Martin, když ho v nezaviněném pádu zranil soupeřův zakončující hráč.
Ve skupině obsazujeme 3.místo při skóre 4 : 4 a zisku 7 bodů. V celkovém součtu obsazujeme konečné 5.místo. Náš hráč Marek BANGO je vyhlášen hráčem, který vstřelil nejkrásnější branku, když se trefil z poloviny hřiště přesně do šibenice Ukrajinského brankáře.
https://img27.rajce.idnes.cz/d2701/14/14294/14294135_386e90d5bcb3a5f8c0f2e3bcf6584086/images/-UCASTNICI.jpg?ver=0
Druhý den jsme si domluvili miniturnaj s Ukrajinskými kluky a Polskou fotbalovou školou z Ujazdu.
Na celé hřiště nastupuje většina hráčů poprvé takto pohromadě, bohužel pro střevní potíže nemůžou nastoupit Vojta se Štěpánem a s velkým sebezapřením nastupuje Martin. Do branky tak jde Tomáš HLADÍK a při pohledu na jeho postavičku v tak velké brance se člověk neubrání smíchu.
https://img27.rajce.idnes.cz/d2701/14/14294/14294135_386e90d5bcb3a5f8c0f2e3bcf6584086/images/HC-SPUjazd.jpg?ver=0
První utkání sehráváme proti klukům z Polska. Je vidět, že již takto hrají a mají již zažité návyky z velkého hřiště, ale velice dobře hrající čtveřice v obraně Tomáš R., Marek B., David S., Ondra L. je k ničemu nepouštějí, parádně rozdávají balóny do volných prostorů pro naše záložníky, ale dvě dobré šance neproměňujeme, a tak končí utkání remízou.
https://img27.rajce.idnes.cz/d2701/14/14294/14294135_386e90d5bcb3a5f8c0f2e3bcf6584086/images/HC-Ukrainamodr.jpg?ver=0
Do druhého utkání nastupujeme proti týmu Ukrajina modrá, která prohrála s Ukrajinou černá 1 : 2. Hrajeme více na polovině soupeře, ale nejsme schopni dotáhnout několik povedených náběhů, a tak přichází trest v podání vedoucí branky z trestného kopu, kterým soupeř přestřeluje Tomáše trefou pod břevno. Poté soupeř proměňuje další trefou pod břevno, když už není Martin schopen dohrát hráče soupeře.
https://img27.rajce.idnes.cz/d2701/14/14294/14294135_386e90d5bcb3a5f8c0f2e3bcf6584086/images/HC-Ukrainaern.jpg?ver=0
V závěrečném utkání nastupujeme už pouze s jedním hráčem na střídání proti hráčům Ukrajina černá, která prohrála s Polskými kluky 0 : 1. V úvodu se snaží soupeř nastřelovat vysoké míče na naši branku, ale tentokrát se daří Tomášovi vše chytit a sami si vytváříme dvě - tři šance, ale nezakončujeme razantně a soupeř stále odolává. Kluci v obraně jsou bezchybní a podnikají nebezpečné výpady na soupeřovu branku. V poslední minutě po jednom vysunutí nacházejí zcela nepokrytého Ondru B., a ten rozhoduje toto utkání a posouvá nás na druhé místo v tabulce, když získáváme 4 body při skóre 1 : 2.
Kluci si tento výlet za hranice zajisté užili, ostudu Hořické kopané neudělali, za což jim všem velice děkujeme a přejeme spoustu dalších úspěchů ve starší kategorii
https://img27.rajce.idnes.cz/d2701/14/14294/14294135_386e90d5bcb3a5f8c0f2e3bcf6584086/images/Strzegom2018HC-Ukrajinaern.jpg?ver=0
HOŠI DĚKUJEME A TEŠÍME SE S VÁMI A SE VŠEMI RODIČI NA ROZLUČCE V SOBOTU 23.6.2018 ZA SOKOLOVNOU OD 14'00 HODIN.