26 Naposledy upravil: ZdenekR (2016-04-13 19:31:19)

Re: St. přípravka - referáty ze zápasu

KONEČNĚ JSEM SE DOPRACOVAL K MALÉMU OHLÉDNUTÍ ZA NAŠIM SOUSTŘEDĚNÍM
http://img20.rajce.idnes.cz/d2003/12/12572/12572022_62ce531fca093aba30e74647d8610050/images/Soustedn.jpg?ver=2

                                                                                                    Účastníci:
http://img20.rajce.idnes.cz/d2003/12/12572/12572022_62ce531fca093aba30e74647d8610050/images/Soustredko.jpg?ver=2

Středa 23.3.2016
K překvapení všech jsme se sešli v plné sestavě na parkovišti u Sokolovny. Přes některé maličkosti jsme zvládli nakládku všeho potřebného a okolo 16'30 vyrážíme směr Srbsko. Po příjezdu na místo určení se ubytováváme do jednotlivých bungalovů. Rozdělení obyvatelů jednotlivých bungalovů je předem určeno s ohledem obsazení ročníků, kdy kluky rozdělujeme tak, aby byla v každém týmu alespoň jedna 2005, 2006 a 2007. Po rozdělení následuje večeře. K překvapení nás všech kluci baští bez remcání a nezbývá po nich nic. Poté přichází na řadu výběr kapitánů týmů, kteří jsou rozděleni na týmy Arsenal FC pokoj č.1 (Zdenda Pěnkava, Ondra Bango, Adam Podubecký, Honza Slezák, Michal Kučera), FC Barcelona pokoj č 2. (Jiřina Podubecká, Lukáš Rathovský, Tomáš Deml, Patrik Pěnkava, Mára Gajzl), Real Madrid CF pokoj č.3 (Jaruna Šubrtová, Ondra Lejsek, Vojta Pour, David Puš, Jonáš Fanta), FC Bayern Mnichov pokoj č. 4 (Milánek Fanta, Štěpán Valenta, Kuba Melichar, Šimon Šubrt, Jáchym Fanta), Chelsea FC pokoj č. 5 (Luďa LEJSEK, Tomáš Vojtíšek, Michal Moravec, Jirka Dovolil) a je klukům přidělen rozvrh činností, které budou po celou dobu soustředění hodnoceny (úklid pokojů, turnaje ve stolním tenisu, florbalu a fotbalu, denní činnosti vyprávění o svém týmu, malování a psaní zážitků ze soustředění a samozřejmě dobré chování wink ). Večerka je naplánována na 21 hodinu, ale kluci usínají o mnoho déle, samozřejmě, že vstřebávají denní zážitky.

Čtvrtek 24.3.2016
Ač je budíček naplánován na 8'00, tak někteří z nás mají na pilno již od 5'30, když vyhledávají prostor k ranní rozcvičce. I někteří z kluků nemohou dospat a již kolem šesté je hlavně z pokoje č.1 slyšet spoustu zajímavých věcí a po nahlédnutí i vidět karbanický turnaj. Poté přichází první rozcvička, která dopadá podle očekávání výborně, snídaně, opět překvapení, jedí všichni a i na přídavek přichází (Áda), ranní hygiena a první trénink v hale, kluci i přes tvrdý povrch makají na doraz. Po tréninku sprcha a první oběd, až na vyjímky opět vše snědeno, a to pořád, že kluci nejedí to a to. Odpolední klid, no klid kluci hrají fotbálek u bazénu, v pokoji, takže první upozornění. První turnájek a to ve stolním tenise. Na začátku mají někteří problém, ale postupem času jsou utkání vyhecována a činí se všichni. Následuje první venkovní trénink, pažit jak na Marakaná, takže vše klukům jde samo, paráda, koupel a nástup na večeři. Opět až na vyjímky vše snědeno a přichází první vycházka po okolí a následná volná aktivita, kdy kluci v klubovně hrají pinec, stolní fotbálek a řeší první úkol, co si pamatují o svém týmu. K překvapení se kluci naučili dost a téměř nezapomínají na nic co se jejich týmů ve skutečnosti týká (název, přezdívka, stadión, trenéři, hvězdy týmu, Češi v týmu, rok založení...). Dnešní večerka je ve 21'30, ale nikomu z kluků se moc nechce, ale musí, zároveň probíhá první kontrola pořádku na pokojích, podle očekávání jsou vytipovány pokoje, které asi jen tak neprojdou a naše odhady se moc nemýlí, někteří na to šli od lesa, což mimo jiné stálo Milánka cca 500,- v podobě parfému, který kluci použili k osvěžení vzduchu ve svém pokoji, někteří měli v pokoji po vytažení špuntu od odpadu, jako by tam chcípla kočka mad, ještě že jsme měli mezi sebou inštalatéra tongue. A konečně přichází odpočinek pro nás ostatní smile.

Pátek25.3.2016
Opět budíček na 8'00, ale dnes už je mnohem klidněji, na druhou stranu i rozcvička je lepší a kluci zvládají o něco více. Následuje denní rituál snídaně, hygiena, trénink v hale, sprcha, oběd, polední klid, venkovní trénink, který bohužel naruší déšť, ale i přes to kluci makají. Při pohledu na některé je jasné, že maminky moc radost nebudou mít, ale i bláto k tréninkům patří, opět sprcha, večeře a volná aktivita vyplněna jako obvykle stolním tenisem, fotbálkem, elektronickými šipkami a sledováním hokejového utkání mezi Hradcem a Mladou Boleslaví, kterou si i někteří dopřáli přímo na Mladoboleslavském stadiónu, ale i u plátna bylo veselo, protože i zde byli fanoušci přímo z Bolky (parta běžců na soustředění), kontrola pokojů, kdy se ti ze včerejška nejhorší vytáhli a samozřejmě večerka a pro nás plán, co se zítřejším dnem, pokud bude pršet a nakonec zasloužený klid, teda skoro, protože někteří si přišli ještě v dobrém úmyslu zahrát pinec, ale to jsme nedopustili.

Sobota 26.3.2016
Raní probuzení moc dobrých zpráv nepřináší, od Kněžmosti se valí déšť, který je sice jemný, ale velice nepříjemný. Po rozcvičce přichází mimo jiné rozhodování co s načatým dnem, jestli výlet pěšky na Kost, nebo auty na Staré Hrady. Díky moderním technologiím, kdy zjišťujeme, že po obědě pršet nemá, volíme první variantu a jak se nakonec ukázalo, jenom dobře, že Zdendo. Po každodenních činnostech vyrážíme po obědě na již zmiňovaný výlet. Přes menší potíže s orientací, kdy nás zradila technika si výlet užíváme úplně všichni a jsme rádi, že jsme se takto rozhodli. Po návratu si dáváme malý odpočinek a následuje volná zábava zpestřená koupelí některých jedinců v jezírku mezi kapry, kromě našich brankářů, se kterými si dáváme ještě slibovaný půlhodinoví trénink. Po večeři následuje soutěžní večer, kdy kluci hrají opět pinec, stolní fotbálek a plní poslední úkol, kdy mají napsat a nakreslit největší zážitek ze soustředění. Kupodivu u všech vyhrává pinec, florbal, stolní fotbálek a výlet, ale o fotbale jako takovém nepadá téměř ani slova, poté povinná kontrola pokojů, hygiena a večerka. Někteří usínají již v průběhu kontroly pokojů, je vidět, že to neflákali.

Neděle 27.3.2016
Máme tu poslední den, poslední rozcvičku, snídani a závěrečný turnaj ve fotbale, oběd, vyhodnocení a návrat všech domů.

V přiložené fotogalerii si povšimněte, že je rozdělena do několika částí, přesně jak je popsáno, a zdokumentováno. Někteří si to tu užívali na plný pecky, někteří pouze makali a starali se, a aby to nevypadalo tak jednoznačně, tak museli pořídit i kompromitující a zcela zavádějící fotografie, aby to tak nevypadalo a zéjména za povšimnutí stojí fotografie ve třetí části, kde je vydět, jak nás maminy cepovali, když jsme se museli slíkat před dveřmi big_smile.

VŠEM MUSÍM PODĚKOVAT ZA PARÁDNÍ AKCI, KDY JSME SI TO DOUFÁM, ŽE VŠICHNI MAXIMÁLNĚ UŽILI A HLAVNĚ MUSÍM PODĚKOVAT ZA SERVIS ZE STARNY JIŘKY A JARUNY, ZA TO JAK KLUKY ZÁSOBOVALI VYTAMÍNY, DOBRŮTKAMI A JAK SE O NÁS STARALI

Fotogalerie

http://jiskrahoricemp.rajce.idnes.cz/So … bsko_2016/

27 Naposledy upravil: ZdenekR (2016-04-17 14:36:07)

Re: St. přípravka - referáty ze zápasu

AČ NENÍ CO KLUKŮM V POLY VYTKNOUT, TAK VEZEME Z MILETÍNA POUHÝ BOD.
http://img15.rajce.idnes.cz/d1502/12/12591/12591862_997e35b1c636332bfdd9edb1acf5f243/images/3.koloMiletin.jpg?ver=0
Sestavy:
Hořice 1
brankář: Michal KUČERA (11)
obrana: Ondra LEJSEK, Jonáš FANTA, Vojta POUR
útok: Lukáš RATHOVSKÝ, Michal MORAVEC, David PUŠ, Jáchym FANTA, Honza SLEZÁK

Hořice 2:
brankář: Štěpán VALENTA (6)
obrana:  Tomáš VOJTÍŠEK, Patrik PĚNKAVA, Šimon ŠUBRT
útok: Ondra BANGO, Adam PODUBECKÝ, Marek GAJZL, Kuba MELICHAR, Jirka DOVOLIL

Hodnocení:
Naše nejlepší představení v odehraných třech jarních kolech. Ač se Michal v brance oproti minulému kolu zlepšil, tak jsme opět jeho chybami přišli ve všech utkáních o lepší výsledky. Z jedenácti obdržených branek mohl pěti zabránit, pokud by se tak stalo, tak jsme dnes přivezli sedm bodů. Zejména mě mrzí utkání se silným Novým Městem, kterého předchozí výsledky naháněli oprávněný respekt, ale mi s nimi odehráli více jak vyrovnanou partii, kdy jsme v obou poločasech měli po většinu utkání hru pod kontrolou a vedli, ale zbytečnými stejnými chybami o vedení přišli. To samé se dá říci i o utkání s domácí Javorkou. Jen v utkání s Jaroměří se svojí chybou podepsal pod jednu branku, kterou ale odčinil ve druhém poločase, kdy nádhernou robinsonádou vytáhl tvrdou a přesně mířenou střelu soupeře. Přes to musím klukům poděkovat za odježděná utkání, kdy se postupně začínají přidávat k oporám i ti ostatní. A samozřejmě velké dík rodičům za povzbuzování a dopravu.

28 Naposledy upravil: ZdenekR (2016-04-24 16:41:34)

Re: St. přípravka - referáty ze zápasu

KONEČNĚ JSME POZNALI CHUŤ VÍTĚZSTVÍ
http://img15.rajce.idnes.cz/d1502/12/12591/12591862_997e35b1c636332bfdd9edb1acf5f243/images/4.koloJaromer.jpg?ver=0
Sestavy:
Hořice 1
brankář: Michal KUČERA (11)
obrana: Ondra LEJSEK, Jonáš FANTA, Vojta POUR
útok: Lukáš RATHOVSKÝ, Michal MORAVEC, Tomáš DEML, Jáchym FANTA, Honza SLEZÁK

Hořice 2:
brankář: Štěpán VALENTA (6)
obrana:  Tomáš VOJTÍŠEK, Patrik PĚNKAVA, Šimon ŠUBRT
útok: Ondra BANGO, Adam PODUBECKÝ, Marek GAJZL, Kuba MELICHAR, David PUŠ

Hodnocení:
Naše výkony mají stoupající tendenci, což se dnes projevilo i do výsledků utkání. Ač jsme nakonec vybojovali jedno vítězství, tak kluci odjezdili všechna utkání na doraz. Bohužel hned v úvodu druhé půle prvního utkání se po nezaviněné srážce zranil Lukáš, ač turnaj dohrál, tak to stálo jeho partu spoustu sil, které nám scházeli ve druhé půli utkání s Jaroměří a hlavně v následném utkání s FCHK, kde už jsme se nedostali přes dobře hrající kluky do žádného zakončení. Druhá parta okolo Štěpána a Ondry B. na tom byla podobně, když v utkání s Jaroměří dostal naloženo právě Ondra B. a ''výtečný'' pan rozhodčí, který z ničeho nic vystřídal druhého dobře pískajícího rozhodčího, a který mimochodem zařízl naše kluky na jednom zimním turnaji zde v Jaroměři ve finále, přes tento faul nechal pokračovat a soupeř se ujal vedení. Ve stejné situaci v opačném případě okamžitě přerušil hru a ještě se navíc choval k našim klukům a rodičům vulgárně. V Jaroměři nám prostě není souzeno vyhrát, tady se vždy bude z řad rozhodčích amatérů pískat tak aby to vždy dopadlo dobře pro domácí, ..smutné. Všem klukům patří veliká pochvala za to, jak se s výše popsanými momenty poprala, Lukášovi a Ondrovi za to, že se snažili co to nejvíc šlo a i přes morál utkání dohráli.

29 Naposledy upravil: ZdenekR (2016-05-08 14:10:18)

Re: St. přípravka - referáty ze zápasu

NA HÁJEČKU JSME PROHRÁLI VLASTNÍMI INDIVIDUÁLNÍMI CHYBAMY DVĚ ZE TŘÍ UTKÁNÍ, NA FCHK ROČNÍK 2005 JSME NEMĚLI, 2006 JSME V OBOU PŘÍPADECH PŘEHRÁLI.
http://img15.rajce.idnes.cz/d1502/12/12591/12591862_997e35b1c636332bfdd9edb1acf5f243/images/5.koloHKHajecek.jpg?ver=0
Sestavy:
Hořice 1
brankář: Michal KUČERA (17), Vojta POUR (3)
obrana: Ondra LEJSEK, Jonáš FANTA, Vojta POUR
útok: Lukáš RATHOVSKÝ, Michal MORAVEC, Tomáš DEML, Jáchym FANTA, Honza SLEZÁK, Marek GAJZL (2 - 3 utkání)

Hořice 2:
brankář: Štěpán VALENTA (9)
obrana:  Tomáš VOJTÍŠEK, Patrik PĚNKAVA, Šimon ŠUBRT
útok: Ondra BANGO, Adam PODUBECKÝ, Tobias JUNG, Kuba MELICHAR, Jirka DOVOLIL, Marek GAJZL (1 utkání)

Hodnocení:
V prvním utkání jsme narazili na domácí FCHK. Tým složený z 2006 jsme přehráli, na tým složený z 2005 jsme ani v jednom případě neměli, přes to jsme odvedli dobrý výkon. V dalších dvou utkáních jsme doplatili na mizerný výkon Michala v brance, kdy na něj míří devět míčů a osm jich skončí za jeho zády. Vrcholem bylo utkání s MFK Nové Město, v němž jsem sáhl po jeho vystřídání, protože nechytil vůbec nic. Taktéž mě došla trpělivost s Honzou, kdy měl jasné instrukce, co se od něho očekává a on přes to nedělal nic, tak byl svlečen. Hráč, který přijde na hřiště a tam kam doběhne, stojí dalších x minut, nemá na hřišti co dělat.
VŠEM OSTATNÍM MUSÍM PODĚKOVAT ZA OBĚTAVÝ VÝKON VE VŠECH UTKÁNÍCH.

30 Naposledy upravil: ZdenekR (2016-05-28 19:10:09)

Re: St. přípravka - referáty ze zápasu

NA DOMÁCÍM PAŽITU JSME PODALI SNAŽIVÍ VÝKON, KTERÝ BOHUŽEL K BODŮM NEVEDL
http://img15.rajce.idnes.cz/d1502/12/12591/12591862_997e35b1c636332bfdd9edb1acf5f243/images/6.koloHorice.jpg?ver=0

Sestavy:
Hořice 1
brankář: Michal KUČERA (20), Vojta POUR (5)
obrana: Ondra LEJSEK, Jonáš FANTA, Vojta POUR
útok: Lukáš RATHOVSKÝ, Michal MORAVEC, David PUŠ, Tomáš DEML, Jáchym FANTA, Marek GAJZL

Hořice 2:
brankář: Štěpán VALENTA (18)
obrana: Patrik PĚNKAVA, Tomáš VOJTÍŠEK, Šimon ŠUBRT
útok: Ondra BANGO, Adam PODUBECKÝ, Honza SLEZÁK, Kuba MELICHAR, Jirka DOVOLIL

Hodnocení:
Domácí turnaj jsme odehráli vcelku slušně, bohužel jsme v úvodním utkání smolně prohráli situacemi v samém závěru, kdy jsme dvakrát netrefili prázdnou branku soupeře a z brejkové situace po jedné ze šancí obdrželi rozhodující branku. Ve druhém jsme dopláceli na neproměňování šancí a na kompletní tým FCHK 2005 nestačil ani jeden dnešní soupeř, kdy skóre Hradce mluvilo za vše 76 : 7. S trenéry Hradce jsme se shodli, že takováto utkání nemají smysl ani pro jednoho soupeře, ale odehrát tuto soutěž s 2005 musejí. Jedno negativum tento turnaj měl. Po tvrdém a panem rozhodčím Hronem ponechaném  faulu bez povšimnutí musel v již zcela rozhodnutém utkání odstoupit a podstoupit vyšetření v nemocnici Ondra BANGO. A ještě jedna věc byla nad rámec, a to neukázněnost a nezájem Jirky DOVOLILA a Davida PUŠE.
VŠEM OSTATNÍM PATŘÍ PODĚKOVÁNÍ. RODIČŮM ZA FANDĚNÍ A POMOC PŘI ORGANIZACI TURNAJE.

31 Naposledy upravil: ZdenekR (2016-05-28 19:04:10)

Re: St. přípravka - referáty ze zápasu

V BROUMOVĚ SE NÁM VŮBEC NEDAŘILO
http://img15.rajce.idnes.cz/d1502/12/12591/12591862_997e35b1c636332bfdd9edb1acf5f243/images/7.koloBroumov.jpg?ver=0

Sestavy:
Hořice 1
brankář: Michal KUČERA (19)
obrana: Ondra LEJSEK, Šimon ŠUBRT, Tomáš VOJTÍŠEK
útok: Lukáš RATHOVSKÝ, Ondra BANGO, Adam PODUBECKÝ, Tomáš DEML

Hořice 2:
brankář: Štěpán VALENTA (14)
obrana: Jonáš FANTA, Kuba MELICHAR, Vojta POUR
útok:  Honza SLEZÁK, Jáchym FANTA, David PUŠ, Marek GAJZL

Hodnocení:
V Broumově nám scházelo několik hráčů, kteří tvoří hru a dávají branky, což se částečně podepsalo pod konečné výsledky. Bohužel toto nebyl ale ten hlavní důvod. Ten nejpodstatnější tkvěl v tom, že jsme vůbec nehráli jako tým. Spoustu zbytečného probíjení přes několik hráčů soupeře, špatná koncovka a velice špatné řešení obranných situací. Hráli jsme, jako bychom vběhli na hřiště poprvé. Rychle zapomenout a pokračovat v té hře, kterou umíme. Další co nás opět trápilo, byla neukázněnost některých hráčů (PUŠ, DEML), kteří bohužel na další turnaj nepojedou.

DĚKUJI RODIČŮM, ŽE TOTO UTRPENÍ VYDRŽELI AŽ DO KONCE.

32 Naposledy upravil: ZdenekR (2016-05-28 18:58:41)

Re: St. přípravka - referáty ze zápasu

VE SKALICI JSME ODČINILI UTRPENÍ Z BROUMOVA
http://img15.rajce.idnes.cz/d1502/12/12591/12591862_997e35b1c636332bfdd9edb1acf5f243/images/8.koloSkalice.jpg?ver=0

Sestavy:
Hořice 1
brankář: Michal KUČERA (11),
obrana: Ondra LEJSEK, Patrik PĚNKAVA, Vojta POUR
útok: Lukáš RATHOVSKÝ, Michal MORAVEC, Honza SLEZÁK, Jirka DOVOLIL

Hořice 2:
brankář: Štěpán VALENTA (5)
obrana:  Tomáš VOJTÍŠEK, Šimon ŠUBRT, Jonáš FANTA
útok: Ondra BANGO, Adam PODUBECKÝ,  Kuba MELICHAR, Jáchym FANTA

Hodnocení:
Po minulé blamáži jsme kluky nepoznávali a první dvě utkání odehráli ve velkém tempu a nasazení, což nejvíce odskákal Broumov. V utkání s Jaroměří se hrálo jako vždy tvrdě, ale tentokrát jsme byli my tím lepším týmem, kdy jsme prohráli pouze jednu ze čtyř částí a konečně ji oplatili jednogólové porážky. Bohužel po dvouhodinové pauze v posledním utkání prospali obě party úvodní část a ztrátu ve zbytku utkání i přes zlepšený výkon nedohnali.

DNES SI ZASLOUŽÍ POCHVALU ÚPLNĚ VŠICHNI HRÁČI, KROMĚ JIŽ ZMÍNĚNÉ PRVNÍ ČÁSTI POSLEDNÍHO UTKÁNÍ ODJEZDILI VŠECHNA UTKÁNÍ NADORAZ. SAMOZŘEJMĚ PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ I FANDÍCÍM RODIČŮM

33 Naposledy upravil: ZdenekR (2016-06-05 06:22:45)

Re: St. přípravka - referáty ze zápasu

Z JIČÍNA SI VEZEME DVĚ SMOLNÉ REMÍZY
http://img15.rajce.idnes.cz/d1502/12/12591/12591862_997e35b1c636332bfdd9edb1acf5f243/images/9.koloJicin.jpg?ver=0

Sestavy:
Hořice 1
brankář: Michal KUČERA (13),
obrana: Ondra LEJSEK, Patrik PĚNKAVA, Vojta POUR
útok: Lukáš RATHOVSKÝ, Michal MORAVEC, Honza SLEZÁK, Tomáš DEML

Hořice 2:
brankář: Štěpán VALENTA (12)
obrana:  Tomáš VOJTÍŠEK, Šimon ŠUBRT, Jonáš FANTA
útok: Ondra BANGO, Adam PODUBECKÝ, Tobias JUNG, Kuba MELICHAR, Jáchym FANTA

Hodnocení:
Dnes nás od výher dělili individuální chyby hráčů  Štěpánovi party. V obou remízových utkáních inkasujeme branky, kdy kluci spolu nekomunikují a zbytečně dochází k situacím, že do balónu nejde nakonec brankář ani obránce a soupeř se dostává snadno k zakončení. Přes tyto ztráty jsme odehráli kvalitní utkání, kdy většina kluků hrála na hranici svých možností.

POCHVALA VŠEM A SAMOZŘEJMĚ RODIČŮM ZA FANDĚNÍ A DOPRAVU.

http://img15.rajce.idnes.cz/d1502/12/12591/12591862_997e35b1c636332bfdd9edb1acf5f243/images/DSC_0507L.jpg?ver=0

34 Naposledy upravil: ZdenekR (2016-06-12 07:08:20)

Re: St. přípravka - referáty ze zápasu

V ZÁVĚREČNÉM DOMÁCÍM TURNAJI SE NÁM VŮBEC NEDAŘILO
http://img15.rajce.idnes.cz/d1502/12/12591/12591862_997e35b1c636332bfdd9edb1acf5f243/images/10.koloHorice.jpg?ver=0
Sestavy:
Hořice 1
brankář: Michal KUČERA (18)
obrana: Vojta POUR, Patrik PĚNKAVA, Šimon ŠUBRT
útok: Lukáš RATHOVSKÝ, Michal MORAVEC, David PUŠ, Tomáš DEML, Marek GAJZL, Honza SLEZÁK

Hořice 2:
brankář: Štěpán VALENTA (9)
obrana: Jonáš FANTA, Tomáš VOJTÍŠEK, Ondra LEJSEK
útok: Ondra BANGO, Adam PODUBECKÝ, Jáchym FANTA, Kuba MELICHAR, Jirka DOVOLIL, Tobias JUNG

Hodnocení:

Do posledního turnaje jsme šli s tím, že si půjdeme zahrát fotbal a předvedeme dobrý výkon. Někteří jedinci si dobrý výkon přebrali po svém a chtěli si odehrát fotbal sami za sebe, namísto kolektivního výkonu. Bohužel takto předváděné výkony nemíním a nebudu chválit, jak zaznělo z řad těch, kteří se přijdou podívat na fotbal jednou, maximálně dvakrát za soutěž. Všemu, co jsme dnes nedělali se na trénincích věnujeme a je jen smutné, že ti co chodí nejkratší dobu, tak ti se o to co na nich děláme alespoň pokoušeli. Vyzdvihnout lze stabilní výkon Ondry BANGA, který se v každém utkání rve o každý balón, Michala KUČERU, který ač obdržel spoustu branek, tak se jako jeden z mála ve své partě snažil a úspěšně, napravovat své chybičky, ale ostatní kluci mu v jeho snaze nebyli moc nápomocni, ba naopak ještě kolikrát koukali, jak do něj soupeř buší jak hluchej do vrat, místo toho aby mu pomohli. Z Michalovi party lze chválit ještě Vojtu POURA, Honzu SLEZÁKA, Marka GAJZLA a Davida PUŠE, kteří se alespoň snažili bojovat, ostatní zahráli pod své možnosti, což nejvíce předvedli v utkání s Broumovem a FCHK. Ve Štěpánově partě již psaného Ondru BANGA, Štěpána VALENTU, Jonáše FANTU, Tobiase JUNGA, Ondru LEJSKA. Ostatní se snažili, ale nedali tomu víc, než jsme u nich zviklí, ba naopak spíš méně. Ale za poslední utkání s FCHK pochvala všem, kteří se na výsledku 5 : 1 podíleli a za otočení s Javorkou z 0 : 2 na 3 : 2.

VŠEM KLUKŮM DĚKUJI ZA ODEHRANOU SEZÓNU - 8.MÍSTO V KRAJI NENÍ ŠPATÝ VÝSLEDEK. ROČNÍKU 2007 SAMOZŘEJMĚ TAKÉ ZA TO, ŽE S NÁMI I PŘES VĚKOVÝ HENDIKEP SOUTĚŽ KVALITNĚ ODEHRÁLI A PŘEJI MNOHO ÚSPĚCHŮ V DALŠÍCH SEZÓNÁCH. ROČNÍKU 2005 - 2006, PŘEDEVŠÍM TAHOUNŮM, ZA TO ŽE TO VŠE VYDRŽELI A OSTATNÍM ZA SNAHU, KTEROU JE ALE POTŘEBA POSUNOUT ZASE VÍŠE, PROTOŽE NÁS ČEKÁ PŘECHOD NA JINÝ SISTÉM, VĚTŠÍ HŘIŠTĚ, COŽ BUDE OPĚT VYŽADOVAT MNOHEM VÍCE SIL A SNAHY.

ZÁVĚREM MUSÍM PODĚKOVAT LUĎOVI LEJSKOVI ZA TO, ŽE TO SE MNOU TÁHL, VŠEM RODIČŮM ZA POMOC PŘI TURNAJÍCH, DOPRAVU NA UTKÁNÍ A SAMOZŘEJMĚ, ŽE JSTE PŘI KLUKÁCH VŽDY STÁLI A FANDILI JIM.

http://img15.rajce.idnes.cz/d1502/12/12591/12591862_997e35b1c636332bfdd9edb1acf5f243/images/fotbaldeti2016.jpg?ver=0