1

Téma: B tým - info pro hráče

Začátek přípravy 17.7. viz. Tymuj!

2

Re: B tým - info pro hráče

Tak rozlosování OFS (zatím asi bez hlášenek, takže spíš je, s kým se hraje postupně, než 100% termíny).

http://nv.fotbal.cz/domaci-souteze/kao/ … p;show=Los

I my začínáme s Bělohradem! Doma.

3

Re: B tým - info pro hráče

26.7. by měly zájem Cerekvice o přátelák. Je to neděle. Potřebuji vědět, jak je na tom kdo s dovolenou, zda mohu potvrdit nebo ne. Rozhodlo by se zítra na tréninku. Díky.

4

Re: B tým - info pro hráče

Přátelské utkání s Cerekvicemi se odehraje příští neděli 26.7. od 17:00. Místo utkání se ještě upřesní.

5

Re: B tým - info pro hráče

Mluvil jsem s Alešem, takže pokud nebude nějaký chcanec, tak by se hrálo vzadu na Gotiku, tak s tím zatím takto počítejte.

6

Re: B tým - info pro hráče

Tak snad poslední změna. Hrát se bude v Dohalicích od pěti. Sraz ve čtyři na náměstí, kdo může vezměte auto. Případně v půl páté v Dohalicích. Je to první a poslední přátelák, mám jen jedny nervy....

7

Re: B tým - info pro hráče

Tak k rozpisu utkání na podzim jedna "nečekaná" změna. Podhradí si přehodilo zápas na neděli 13.9. od 17:00!

8

Re: B tým - info pro hráče

Referát od hostů z Bělohradu:

TJ Jiskra HOŘICE B – TJ LÁZNĚ BĚLOHRAD B 1 : 5 ( 0 : 4 )

Sestavy:

Hořice B: Kuneš P., Machek R., Procházka, Kulhánek, Stuchlík, Ernst (56´. Sláma),

Minčák (64´. Novotný), Trejbal (66´. Pour), Kuneš P. ml., Machek V. (46´ Šedivý), Skalský

Vedoucí mužstva: Macák M.

Hlavní pořadatel: Gottvald O.

L. Bělohrad: Věchet, Bičiště, Suchý (88´. Zahradník P.), Nezbeda, Feix, Černý M.,

Jezbera D. (77´. Zejfart L.), Suchánek, Šorm M. (73´. Fink K. ml.), Novák, Fink K.

Real. tým: Petr M., Zahradník P.

Rozhodčí: Materna Z., Šotek J. ml., Šťastný M.

Střelci: 46´. Trejbal - 38´. (PK) a 60´. M. Černý, 20´. Suchánek, 29´. Suchý, 45´. Feix

ŽK: 1 : 2

ČK: 0 : 0

Diváci 96

Tento víkend se nám po krátké pauze opět rozjel kolotoč zápasů OP. Začínalo se 3. kolem v němž se hned střetly hořické a bělohradské rezervy.

Domácí nastoupili na skvěle připravený trávník v modrých dresech, hosté použili černobílou kombinaci. Do bělohradsko-peckovské sestavy se po zranění vrátil Bičiště a Feix z hostování.

Přibylo pár jmen z řad dorostenců a nepřehlédnutelná postava Věchta v bráně, který přišel ze Žeretic.

V prvních minutách se hrálo vyrovnané utkání, boj probíhal mezi oběma šetnáckami a ani jeden ze soupeřů se, díky dobré práci obran, nedokázal dostat do protivníkova pokutového území. Až 10. minuta přinesla rozruch před hořickou bránou. To hledal Suchý zpětnou přihrávkou ve střelecké pozici Suchánka, ale domácí obrana rázným odkopem nebezpečí zažehnala. Ve 12.min. vysunul Novák po pravé straně Šorma, ten ale prudkou střelou přestřelil hořickou bránu. V 15.min. se po akci Feixe se Suchánkem opřel do míče Suchý, ale jeho střela zpoza vápna byla sražena. Následná rána Feixe z dobrých 28 metrů se již do domácí konstrukce nevešla. V 16.min. o sobě dali vědět také domácí, Minčák pronikl do pokutového území a tečovanou střelou přinutil Věchta k prvnímu zákroku v novém dresu. O chvíli později to zkouší ze 30 metrů Ernst, ale tento pokus byl velmi nepřesný. Ve 20.min. se do vápna prokličkoval Feix, přihrál Suchánkovi, který to měl ale na dlouhou nohu a do Kunešovy brány se netrefil. O minutu později se ale náš matador už prosadil, Suchý mu příhrál míč, na který domácí bek nedosáhl a Suchánek s přehledem otevřel gólový účet nové sezóny – 0:1. Chvíli poté chytá Věchet střelu V. Machka. Ve 26.min., se po rohu D. Jezbery, pokouší Suchý hlavou ohrozit hořického brankáře, ale netrefil prostor brány. Ve 28.min. vysunul D. Jezbera skvěle Suchého, ten se v presu mezi bekem a gólmanem Hořic dokázal prosadit a míč zasunout do sítě – 0:2. Ve 38.min., po Černého rohu, zahráli domácí ve vápně rukou a následnou penaltu M. Černý proměnil – 0:3. V poslední minutě prvního dějství zasadili hosté domácím další úder. Gólovou akci rozjel Bičiště přes Feixe a Suchého, ten přihrál D. Jezberovi, jehož centr před bránu proměnil Feix – 0:4. Tak skončil i první poločas, s jehož stavem vládla v táboře hostů velká spokojenost.

Hned po rozehrání druhé půle přišla chyba Nezbedy, který trochu déle váhal s přihrávkou a domácí ji Trejbalem využili ke snížení – 1:4. V 57.min. se mohli domácí v rozdílu skóre zase přiblížit. Skalský vysunul mladého Kuneše a ten tváří v tvář na Věchta nevyzrál. Velmi pěkný zákrok hostujícího gólmana podržel hosty v tříbrankovém vedení. O dvě minuty později rozehrál M. Černý přímý volný kop, Šedivý před vlastní bránou míč zasáhl hlavou tak nešťastně, že to bylo 1:5.

V 73.min. zblokoval Nezbeda střelu Procházky a Věchet chytá pokus Poura. V 83.min. hostující brankář na dvakrát likviduje přímák Procházky. V 87.min. vysunul Suchánek Suchého, ten v ložence míří k levé tyči, kam ale vystřelila ruka nestárnoucího Kuneše a potvrdila tím rčení o starém železe, zmiňovaném v referátu z nedávného měření sil obou dnešních rivalů. Poslední pěknou akci v dnešním duelu měl na svědomí střídající Zahradník. Vybojoval ztracený míč u postranní čáry, vysunul Suchánka, který nacentroval před hořickou bránu na nehlídaného Zejfarta, který si ovšem s tutovkou neporadil a vysoko přestřelil.

Co říci závěrem? Hosté dnes vyhráli zcela zaslouženě, mladí v jejich dresech byli dnes opravdu vidět, překvapili svými schopnostmi a určitě bude na čem stavět. I když nebyli domácí v optimální sestavě, tak je naše vítězství velmi cenné a tři body pro začátek nové sezóny hodně příjemné.

9

Re: B tým - info pro hráče

Odjezd do St. Paky 15.45, takže na náměstí dorazit s předstihem!

10

Re: B tým - info pro hráče

Sraz na nedělní utkání v 15:30 na náměstí!

11

Re: B tým - info pro hráče

Hory se blíží,tak budu potřebovat vědět v sobotu po hokeji,kdo pojede a kdo ne!
Cena se bude odvíjet od toho, kolik nás pojede a kdo kolik má vybráno na pokutách!
All inclusive bude cca 350 kč na noc.
Bližší info v sobotu

12

Re: B tým - info pro hráče

Kdo jede na hory vemte si povlečení.
Kdo by chtěl vzít nějaké věci transitem musí je dovézt na gotík v sobotu mezi 8 - 10 hod.
Pak se odjíždí!
Kdyby něco, máte přítele na telefonu!Pour Aleš!
Hory se budou doplácet až na místě - vemte si peníze! -:)
Strava bude zajištěná od soboty do soboty - pro všechny!
Cena chaty + pití + jídlo je 400 kč. na den - osoba.
Os soboty tam bude cca 18 osob a od středy asi taky tak.... Takže volná místa ještě jsou.
Takže sportu zdar a za 14 dní na Apaluše!