1

Téma: Starší žáci - referáty ze zápasů

Referáty ze zápasů

2

Re: Starší žáci - referáty ze zápasů

Hořice - Olympia HK B    1 : 2 (0 : 2)
Sehnal

Sestava: Chrtek - Sehnal, Sinai, A. Pour, Petřík - Tomášek, Rychtera, Felbr, Bartoníček - Filák, Pokora. Pětioký, Březák, Vyčítal.

Černilov - Hořice     4 : 1 (2 : 0)
Š. Pour

Sestava: Chrtek - Rychtera, Tomášek, A. Pour, Sehnal - Felbr, Sinai, Š. Pour, Petřík - Filák, Bartoníček. Vyčítal, Březák, Šafka, Pětioký.

V prvních 2 kolech KS jsme navázali na špatné výsledky z předchozího ročníku. Bohužel opět dostáváme laciné branky a nevyužíváme šance, které si vytvoříme. Nedaří se nám hrát kombinační hru, kterou bychom si představovali. Pod tlakem strhnout výsledek na svou stranu předvádíme spíše nakopávanou než fotbal.
Kluky však musím pochválit za snahu a bojovnost, kterou jim nelze upřít. Věřím, že se nám v nadcházejících zápasech podaří předvádět kvalitnější hru a s ní snad příjdou i lepší výsledky.

3

Re: Starší žáci - referáty ze zápasů

Hořice-Hostinné                     5:0 (3:0)
Filák,Sinai,Tomášek,Sehnal,Felbr.

Sestava:Chrtek-Petřík,Rychtera,A.Pour,Bartoníček-Sinai,Felbr,Š.Pour,Sehnal-Tomášek,Filák.
D.Březák,Šafka,Vyčítal,A.Svoboda.

Po většinu zápasu jsme předváděli pohledný fotbal a po delší době jsme zvítězili.Doufám že výhra bude pro hráče motivací do dalších zápasů.

4 Naposledy upravil: JARDA T. (2014-09-01 08:06:01)

Re: Starší žáci - referáty ze zápasů

Hořice-České Meziříčí                      12:3  (7:0)
Filák 4,Tomášek 2,Felbr 2,Vyčítal,Moravec,Pětioký,Zvoníček.

Sestava:Chrtek-Bartoníček,Rychtera,A.Pour,Petřík-Sehnal,Š.Pour,Šafka,Felbr-Filák,Tomášek.
D.Březák,Pětioký,Zvoníček,A.Svoboda,Moravec.

I přes vysoké vítězství jsem spokojen jen s hrou v prvním poločase kdy jsme dobře kombinovali a soupeře jednoznačně přejeli.Ve druhém poločase se někteří hráči snažili za každou cenu vstřelit branku a zapomínali na to co mají hrát.Po tomto vysokém vítězství je třeba zůstat nohama na zemi a dobře se připravit na těžké utkání v Nové Pace které nás čeká příští neděli.

5 Naposledy upravil: JARDA T. (2014-09-11 05:49:36)

Re: Starší žáci - referáty ze zápasů

Nová/Stará Paka - Hořice                 7:4  (1:2)
Felbr,Tomášek z pen.,Filák,Š.Pour.

Sestava:Chrtek-Bartoníček,Vyčítal,A.Pour,Petřík-Sehnal,Felbr,Š.Pour,Filák-Tomášek,Košťál.
D.Březák,Pětioký,A.Svoboda,Zvoníček,Moravec.

Do Staré Paky jsme odjížděli bez pěti hráčů které do hry nepustilo zranění nebo nemoc.Absence těchto hráčů se podepsala na kvalitě naší hry.Utkání jsme nezvládli v obrané fázi kdy se nám nedařilo zachytávat dlouhé nákopy domácích hráčů.V prvním poločase nebyla snaha některých našich hráčů taková jakou bych si představoval.Druhý poločas jsme již byli aktivnější a vytvořili si několik šancí které zneškodnil výborně chytající domácí brankář.Svůj výkon korunoval pět minut před koncem za stavu 4:4 kdy vyrazil penaltu Jardy Tomáška.To bohužel srazilo naše hráče do kolen a už jsme se nezmohli na vyrovnání.Vše špatné bylo dokonáno v nastaveném čase kdy jsme ještě třikrát inkasovali.K vývoji utkání je pro nás výsledek krutý.
Stínem zápasu byl výkon rozhodčího který ho naprosto nezvládl.Na konci prvního poločasu nařídil pokutový kop proti domácímu mužstvu,který po nadávkách části domácího publika odvolal.To byl teprve slabý odvar toho co pan sudí předvedl ve druhém poločase.Pod tlakem domácího publika pouštěl tvrdé zákroky,pošťuchování hráčů,tak i celozápasové připomínky některých domácích hráčů ve stylu co to pískáš a podobně.
Rozhodčí udělal ze zápasu bramboračku což se mi nelíbí ale v žádném případě se na to nevymlouvám,zápas jsme prohráli díky našim chybám kdy nejsme schopni uhlídat jediného rychlého útočníka.I přes porážku klukům děkuji za snahu a bojovnost.
Marodka se po tomto zápase rozšířila o další hráče a tak nám nezbývá než doufat že se někteří kluci uzdraví do zápasu za čtrnáct dní v Hostinném a zejména na domácí zápas za tři týdny se Dvorem Králové.

6 Naposledy upravil: JARDA T. (2014-09-23 07:48:59)

Re: Starší žáci - referáty ze zápasů

Hostinné-Hořice                             1:0  (1:0)

Sestava:Chrtek-A.Svoboda,Rychtera,A.Pour,Bartoníček-Šafka,Felbr,Š.Pour,Petřík-Sehnal,Zvoníček.
Tomášek,Košťál,Moravec,Pětioký.

I když z důvodu nemoci a zranění zůstalo doma pět hráčů základní sestavy a další zraněný ze základu byl alespoň na lavičce náhradníků tak jsme měli utkání vyhrát. V prvním vyrovnaném poločase jsme neproměnili 3 tutovky (2x Sehnal, Zvoníček) a inkasovali gól v poslední minutě z penalty po faulu našeho brankaře, které předcházelo špatné odehrání balónu u postranní čáry. Druhý poločas jsme byli aktivnější a vytvořili si další šance, ve kterých jsme volili špatné zakončení a nebo je výbornými zákroky zlikvidoval domácí brankař (šance Tomáška, Felbra, Sehnala). K tomu přičtěme 2 neodpískané penalty proti domácímu mužstvu(zákroky na Š.Poura a Košťála), proto utkání skončilo naší porážkou.
Pochvalu za své výkony zaslouží Honzové Rychtera a Felbr.

V neděli nás čeká těžké domácí utkání se zatím suverénním Dvorem Králové, ve kterém se budeme snažit překvapit a zvítězit.

7 Naposledy upravil: JARDA T. (2015-03-01 20:39:11)

Re: Starší žáci - referáty ze zápasů

1.3.2015 Přátelský zápas v Dohalicích (hráno na 2x 35min.)
               

               Dohalice (st.dorost) - Hořice           4:0 (1:0)
                                           

Sestava: Tomášek (2.pol. Chrtek) - Zvoníček, Bartoníček, J.Rychtera, Vyčítal, Petřík - Filák, Felbr,          A.Pour (Tomášek), Sehnal - Šafka. Pětioký.

V nevlídném počasí jsme dnes sehráli přátelské utkání s dorostem Dohalic. Díky výškové a silové převaze zvítězilo domácí mužstvo. Naše hráče lze pochválit za bojovnost a snahu o kombinační hru. Bohužel jsme po našich hrubých chybách inkasovali 2 velmi laciné góly.

8

Re: Starší žáci - referáty ze zápasů

7. 3. 2015  Pohár starších žáků

Chlumec n. Cidlinou/RMSK - Hořice     8 : 0 (6:0)

Sestava: Tomášek (20.min Chrtek) - Zvoníček, Bartoníček, J. Rychtera, Vyčítal, Petřík - Felbr, Filák, A. Pour (20.min Tomášek), Sehnal - Šafka.    Pětioký.

Výsledek je pro nás obrovským zklamáním. Mohl skončit krásným hokejovým výsledkem 8 : 7. Ve 2. minutě neproměňujeme vyloženou šanci a z následné akce inkasujeme branku. Do 20.minuty dostáváme další 3, které jsou s první brankou jak přes kopírák, kdy nám naprosto selhala levá strana. Hráči byli soupeři pouhými diváky. Po přeskupení několika hráčů se hra zvedla, ale i přesto dostáváme po hrubých chybách další 2 branky.
Ve 2. poločase se presentujeme jednoznačně lepším výkonem než tomu bylo prvních 35 minut. Vytváříme si 6 stoprocentních šancí, které trestuhodně zahazujeme a bohužel inkasujeme další 2 laciné branky.
Doufám, že si všichni hráči vezmou z tohoto utkání ponaučení, že zápas začíná od 1. minuty a ne až od dvacáté.

I přes kritiku si kluci zaslouží pochvalu, že po hrozivém 1.poločase nesložili zbraně a až do konce utkání se snažili s výsledkem něco udělat.

9

Re: Starší žáci - referáty ze zápasů

14.3.2015  Pohár starších žáků

Hořice - Olympia HK A     4 : 3 (3:2)
J. Rychtera 2, F. Rychtera, A. Pour

Tomášek - Petřík, Bartoníček, Vyčítal, Sehnal - J. Rychtera, Filák, Fanta, Felbr - Pětioký, Šafka.
F. Rychtera, A. Pour.

Do utkání jsme tentokrát vstoupili výborně, když jsme do 20. minuty vstřelili 3 branky. Po rychlých průnicích do otevřené obrany dvakrát skóroval Honza Rychtera a jednou Aleš Pour. Poté jsme zvolnili a do konce poločasu dovolili soupeři snížit na rozdíl jedné branky. Vstup do 2. poločasu nám opět vyšel. Hned v první minutě po hezké akci míč do sítě umisťuje Filip Rychtera. Za dalších 10 minut inkasujeme z penalty. Od tohoto gólu nás soupeř zatlačuje na naši polovinu a snaží se o vyrovnání. Hrozíme už jen z protiútoku, ale žádný z nich už gólem nekončí. Výbornou prací v obranné části se nám daří udržet výsledek až do konce utkání.

Opět musím kluky pochválit za bojovnost. Příští neděli začínáme mistrovskou soutěž domácím zápasem s Olympií B. Doufám, že ve všech utkáních budeme předvádět kvalitní bojovné výkony vycházející z výborné party, která v tomto mužstvu zcela jistě je.

10

Re: Starší žáci - referáty ze zápasů

22.3.15

1.kolo krajské soutěže

Hořice-Olympia HK ,,B"                  0:4 (0:2)

Sestava:
Tomášek(2.pol.Chrtek)-Petřík,Vyčítal,Bartoníček,Sehnal-Felbr,Fanta,Š.Pour (2.pol.Tomášek),Filák-A.Pour,Zvoníček.  Pětioký,Košťál,Moravec.

První utkání finálové skupiny krajské soutěže jsme odehráli velmi špatně.Soupeř nás předčil ve všech herních činostech.

11 Naposledy upravil: JARDA T. (2015-03-28 15:39:24)

Re: Starší žáci - referáty ze zápasů

27.3.
2.kolo krajské soutěže

Černilov-Hořice                            1:0 (0:0)

Sestava:Tomášek-A.Pour,Vyčítal,Bartoníček,Zvoníček-Petřík,Š.Pour,Felbr,Sehnal-Fanta,F.Rychtera.  Pětioký,Moravec,Chrtek.

Domácí mužstvo,které je zcela jistě kvalitnější,mělo po celé utkání více ze hry.Nás od více obdržených branek několikrát zachránila konstrukce branky,ale i přesto jsme s výkony hráčů nadmíru spokojeni.V situacích,kdy je dostali domácí pod tlak,nepanikařili,neodkopávali,ale právě naopak se snažili kombinovat.Oproti utkání s Olympií byla naše hra o 100% lepší.

Doufám,že v dalším utkání,které sehrajeme ve čtvrtek ve Dvoře Králové,podáme stejně kvalitní výkon a budeme i skórovat.

12 Naposledy upravil: JARDA T. (2015-04-17 07:42:50)

Re: Starší žáci - referáty ze zápasů

12.4.2015 

Hronov - Hořice                    3 : 4 (2 : 2) 
J. Rychtera 3, Filák

Tomášek - A. Pour, Vyčítal, Bartoníček, Sehnal - Filák, Felbr, Š. Pour, Petřík - J. Rychtera, Šafka.
D. Březák, A. Svoboda, Pětioký,Košťál.

Vstup do utkání se nám povedl. V 15. minutě jsme, po rychlých výpadech do otevřené domácí obrany, vedli 2 : 0. Bohužel jsme další šanci na zvýšení náskoku nevyužili a poté 2 hrubými chybami pomohli domácím k vyrovnání.
Vstup  do 2. poločasu se nám opět vydařil, když jsme se, po dobrém zakončení Honzy Rychtery, ujali vedení. Hronovu se po rohovém kopu podařilo vyrovnat a poté se hra přelévala z jedné strany na druhou. Brankou skončila až příležitost Marka Filáka deset minut před koncem utkání. V naší hře však bylo dost nepřesností, ale přesto mužstvo chválím za bojovnost po celou dobu utkání. Tři body z Hronova jsou pro nás velmi cenné.

13

Re: Starší žáci - referáty ze zápasů

15.4.2015

Dvůr Králové - Hořice                0 : 1 ( 0 : 1)
Filák

Tomášek - Sehnal, Vyčítal, Bartoníček, A. Pour - Petřík, Felbr, Š. Pour, Filák - J. Rychtera, Fanta.
Pětioký, Zvoníček, D. Březák, Košťál.

Vyrovnané utkání, které moc fotbalové krásy nepřineslo, rozhodl proměněním své šance Marek Filák.
Opět mužstvo chválím za bojovnost.

14

Re: Starší žáci - referáty ze zápasů

19.4.2015

Hořice - RSCM Rozkoš           2 : 2 (2:2)     pen. 6 : 5
Filák, Felbr

Tomášek - Sehnal, Vyčítal, Bartoníček, A. Pour - Filák, Felbr, Š. Pour, Petřík - J. Rychtera, Fanta.
Pětioký, Košťál, D. Březák, Zvoníček.

Vstup do utkání se nám nevydařil, když se po našich chybách dostal soupeř do dvoubrankového vedení. Kluci nesklopili hlavy a do konce poločasu se jim podařilo vyrovnat. Druhý poločas přinesl několik šancí na obou stranách. Žádná s nich však brankou neskončila. V posledních 10 minutách se ani jedno mužstvo nechtělo spokojit s remízou. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, ale přesto utkání skončilo nerozhodným výsledkem.
V následném penaltovém rozstřelu jsme měli více štěstí a zvítězili v něm 6 : 5.

Hráče chválím za to, že se po dvou rychle inkasovaných brankách nepoložili a po zbytek utkání bojovali a snažili se o vítězství.

15 Naposledy upravil: JARDA T. (2015-04-29 07:49:05)

Re: Starší žáci - referáty ze zápasů

22.4.2015

Hořice - Rychnov n. Kněžnou               1 : 0 (0 : 0)
Felbr

Tomášek - Zvoníček, Vyčítal, Bartoníček, A. Pour - Sehnal, Felbr, Š. Pour, Petřík - J. Rychtera, Filák.  Pětioký, Fanta, D. Březák, Košťál.

Soupeř byl v tomto zápase herně jasně lepší, ale o výsledku rozhodla jediná naše střela na hostující branku. Nám vázla kombinace, několikrát jsme se zbytečně uchýlili k nakopávaným balónům. Nelze však klukům upřít bojovnost při defenzivě.


26.4.15

Týniště n. Orlicí - Hořice                   4 : 0 (2 : 0)

Tomášek - Sehnal, Vyčítal, Bartoníček, A. Pour - Filák, Felbr, Š. Pour, Šafka - J. Rychtera, Fanta.  Pětioký, F. Rychtera, Chrtek, Petřík, Košťál.

V Týništi bylo k vidění nadprůměrné fotbalové utkání se spoustou šancí na obou stranách. V prvních 3 minutách jsme měli 2 gólovky, které zůstaly nevyužity. Bohužel jsme ve 4. minutě při rozehrávce ztratili míč a domácí nabídnutou šanci využili. Chvíli nám trvalo, než jsme se z této branky oklepali a začali hrát tak, jak jsme chtěli.
Do 2. poločasu jsme šli s tím, že chceme strhnout vítězství na svou stranu. Dostali jsme se do šancí, ale špatnou finální přihrávkou jsme se o zvrácení výsledku připravili. Domácím se po hezkých akcích podařilo uniknout na rozdíl 3 gólů. To však kluky nezlomilo a dál bojovali a chtěli s výsledkem něco udělat.Zápas uzavřel krásný gól do šibenice naší branky.
Bojovnost, snaha hrát fotbal a porvat se o výsledek, to našim klukům dnes určitě nechybělo.


28.4.2015
Pohár KFS HK

Hořice - Olympia HK B          0 : 1 (0:1)

Tomášek - Sehnal, Vyčítal, Bartoníček, A. Pour - Felbr, Filák, Š. Pour, Šafka - J. Rychtera, Fanta.  Košťál, D. Březák, F. Rychtera, Pětioký.

Za špatného počasí jsme chtěli zabojovat o postup do čtvrtfinále poháru, ale díky špatné koncovce se nám to nepodařilo. Opět jsme si v prvních 5 minutách vytvořili 2 šance, které zůstaly neproměněny. Naopak soupeř v 6. minutě nabídnutou šanci proměnil. Hra se po zbytek první půle odehrávala ve středu hřiště a z naší strany zejména posledních 15 minut to byla spíše nakopávaná.
Ve druhém poločase se naše hra zlepšila,ale bohužel to k obratu v utkání nestačilo. V posledních 10 minutách jsme dvakrát sami postupovali na hostujícího brankaře, ale bohužel ani tyto šance nebyly využity.

Jestliže se říká, že hráči mého mužstva nejsou fotbaloví a nebudou mít v budoucnu na áčko, tak jim po stránce bojovnosti a snaze porvat se o výsledek není co vytknout. Je jen na nich, jestli k nadcházejícím zápasům budou přistupovat tak jako dosud.

16

Re: Starší žáci - referáty ze zápasů

3.5.15

Hořice - Dvůr Králové             1 : 1 (0 : 0)   pen. 3 : 4
Felbr.

Tomášek - A. Pour, Vyčítal, Bartoníček, Sehnal - Filák, Š. Pour, J. Rychtera, Felbr - Fanta, Šafka. D. Březák, F. Rychtera, Košťál, Petřík, Chrtek, Pětioký.

Dvůr Králové k nám nepřijel v kompletní sestavě. Po celé utkání vycházel ze zabezpečené obrany a snažil se o rychlé protiútoky. Většinu zápasu jsme odehráli na soupeřově půlce, ale více jak jeden gól jsme vstřelit nedokázali. Inkasovali jsme zbytečný gól po standartní situaci, kdy si náš brankař nechal projít lehkou střelu za svá záda. Tato chyba a neproměňování vyložených šancí nás stálo 3 body. Penaltový rozstřel jsme nezvládli, zejména po psychické stránce.

17 Naposledy upravil: JARDA T. (2015-05-15 06:24:19)

Re: Starší žáci - referáty ze zápasů

10.5.2015

Olympia HK B - Hořice        3 : 1 (1 : 1)
Fanta

Tomášek - A. Pour, Vyčítal, Bartoníček, Sehnal - Šafka, Š. Pour, J. Rychtera, Felbr - Fanta, Filák.  D. Březák, F. Rychtera, Košťál, Petřík, Pětioký.

Utkání nepřineslo žádnou fotbalovou podívanou. Hra se odehrávala po většinu utkání ve středu hřiště a bylo v ní vidět spoustu nepřesností. Nerad kritizuji rozhodčí, ale to co předvedl sudí v tomto zápase, to byl děs a hrůza. A jistě i svým dílem přispěl k tomu, že zápas probíhal tak jak probíhal.
V 1. poločase za stavu 1 : 1 vytáhl penaltový zákrok na Kryštofa Košťála o 2 metry ven na kraj vápna. Z následného trestňáku jsme se bohužel neprosadili. Ve 2. poločase jsme chtěli jít za vítězstvím, otevřeli jsme hru, ale místo vstřelení branky jsme se dočkali jen dvou gólů v naší síti. Opět byla možnost nařídit penaltu, po zákrocích na Honzu Felbra. Nejenom neodpískané penaltové zákroky, ale zejména přehlížení častých šarvátek mezi hráči nebo netrestané zakopávání míče před očima rozhodčího k mládežnickému fotbalu jistě nepatří.

Nechci házet vinu jen na rozhodčího, v Hradci jsme nepodali takový výkon jaký jsme chtěli, a proto jsme domů odjížděli bez zisku bodu.

18

Re: Starší žáci - referáty ze zápasů

19.5.2015

Hořice - Černilov            4 : 2 (2 :0)
Felbr, Š. Pour, D. Březák, Filák

Tomášek - A. Pour, Vyčítal, Bartoníček, Sehnal - Filák, Felbr, Š. Pour, Fanta - J. Rychtera, Šafka.  Zvoníček, Košťál, F. Rychtera, D. Březák.

V úterním utkání jsme přivítali 2.tým tabulky. Po celý zápas byl k vidění zajímavý a napínavý fotbal, se spoustou gólových šancí. V polovině 1. poločasu jsme se ujali vedení brankou Honzy Felbra, jehož střela prolétla soupeřovu brankaři mezi prsty. Chvíli po této brance napřáhl z dálky Štěpa Pour a výstavní trefou stanovil poločasový výsledek na 2 : 0.
Do 2. poločasu jsme vstupovali se snahou nebýt pasivní, ale pokusit se zvýšit náskok. K tomu měl blízko Honza Rychtera, atakovaný soupeřovým obráncem, zakončoval na prázdnou branku. Střela však šla vedle tyče. Další šanci ke zvýšení náskoku jsme měli po faulu ve vápně na Filipa Šafku. Střela Marka Filáka z pokutového kopu šla nad branku. Poté přišla smršť šancí Černilova, které bravurními zákroky zlikvidoval Jarda Tomášek. Zvýšit náskok se nám podařilo po dorážce Dominika Březáka. Černilov se nepoložil a stále se tlačil před naši branku. Slabší chvilku si vybral i náš gólman, když podklouzl na brankové čáře a soupeřova skončila za jeho zády. Tři minuty před koncem se hostům podařilo snížit na rozdíl jednoho gólu.
Vyrovnat jsme soupeře nenechali a naopak Marek Filák po samostatném úniku stanovil výsledek na 4 : 2.

Velice si ceníme vítězství nad kvalitním soupeřem, jakým je mužstvo Černilova. Všem hráčům děkuji za předvedené výkony. V sobotu cestujeme do Rychnova, kde nás čeká další těžký soupeř.

19

Re: Starší žáci - referáty ze zápasů

23.5.15

Rychnov n. Kněžnou - Hořice          4 : 0  ( 1:0 )

Tomášek - A. Pour, Vyčítal, Bartoníček, Sehnal - Filák, Š. Pour, Felbr, J. Rychtera - Šafka, D. Březák.  Pětioký, F. Rychtera, Košťál.

V Rychnově jsme podali nejhorší výkon z celé sezony. Po celé utkání jsme byli naprosto bez pohybu, bojovnosti a místo hry po zemi jsme jen zbrkle a bez rozmyslu nakopávali. Posléze se k tomu přidala nedisciplinovanost některých jedinců a výsledkem byla zasloužená výhra domácího mužstva.

Je třeba si vzít z tohoto utkání ponaučení a snažit se ve zbývajících 3 zápasech podávat takové výkony, za které se nebudeme muset stydět.