1

Téma: Mladší žáci - referáty ze zápasů

Nová sezóna 2013/2014

2

Re: Mladší žáci - referáty ze zápasů

1.kolo krajského přeboru ml.žáci Hořice   

    Hořice - Vrchlabí    2 - 5    (0 - 4 )            Březák 2

  Toto utkání jsme hrubě nezvládli,kdy jsme totálně zaspali začátek zápasu a po 15 minutách prohrávali již 0-4.Chyběl nám zejména pohyb a přesná nahrávka.Druhá půle bylo už o poznání lepší,kdy soupeře téměř nepouštíme za polovinu a zahazujeme řadu šancí,naše branky přichází až příliš pozdě a nazvrat již není dost času.Soupeřův trenér sám uznal,že nebýt špatného našeho začátku asi by nevyhráli.Kluci si však musí uvědomit,že fotbal začíná uvodním hvizdem rozhodčího.
Kluci dle mého názoru nastoupili do utkání pod dojmem dobrých výsledků (z předcházejících kol),že se jim nemůže nic stát a výsledky přijdou sami,opak byl však pravdou.Doufám,že nám tato porážka pomůže se lépe koncentrovat na další utkání.   Hořice - Hostinné               9 - 4   ( 4 - 1 )         Ouředníček,Březák,Šťastný,Svoboda,Vavřinka,Kedroň 2,Sedlák 2     

Do tohoto utkání jsme vstoupili o mnoho lépe čím jsme byli odměněni brzkým gólem,přesto,že soupeř vzápětí srovnává skóre,pokračujeme ve své hře a soupeře v prvním poločase jasně přehráváme.
Začátek druhého poločasu opět přestáváme hrát a soupeř snižuje na rozdíl jedné branky.Poté se vracíme ke hře z první půle a soupeře opět přehráváme a k ničemu nepouštíme.
Netuším když po první půlce jasně nad soupeřem vedeme,a téměř k ničemu jej nepouštíme,máme na začátku druhého poločasu tak velký výpadek,to by se nám v dalších a vyrovnanějších utkání nesmuselo vyplatit.Doufám,že se kluci z toho poučí a budou hrát vždy od prvního do posledního hvizdu rozhodčího.

3 Naposledy upravil: Tomas (2013-09-15 09:00:05)

Re: Mladší žáci - referáty ze zápasů

2.kolo krajského přeboru ml.žáci Jičíněves


   Sestava : Vavřinka - Černý,Baster,Sehnal,Bartoníček,Pour O. - Sedlák,Pour Š.,Kedroň,Šťastný - Svoboda A.,Šotola     Hořice - Jičíněves           10 - 3          ( 6 - 1 )           Sehnal 2,Šťastný 2,Pour Š. 2,Sedlák,Svoboda,Kedroň,Baster

  Toto utkání jsme měli od začátku pod kontrolou a soupeře jasně přehrávali.Otázkou jen bylo kolik nastřílíme soupeři gólů.    Hořice - Jičín                 3 - 1            ( 1 - 1 )             Kedroň,Sedlák,Pour Š.


Utkání s prvním celkem tabulky jsme nezačali nejlíp,byl vidět náš respekt,ze soupeře,který v předchozích třech utkání nastřílel 30 branek a jen jednu obdržel.Z čehož pramenila naše nervozita a na hře to bylo vidět.Soupeř se pozásluze ujal vedení a v té chvíli byl lepší.My jsme se však s obdržené branky oklepali a po zásluze vyrovnali.Od této chvíle jsme hráli s Jičínem velmi pěkný a vyrovnaný fotbal a pozásluze si do šli k vítězství a 3 bodům do tabulky.

Rád bych poděkoval všem klukům za jejich nasazení a velmi bojovný výkon,kterým jsme Jičínu nedali vůbec žádný prostor ke kombinaci.

4 Naposledy upravil: Tomas (2013-09-22 19:35:55)

Re: Mladší žáci - referáty ze zápasů

3.kolo krajského přeboru ml.žáci Hořice

  Sestava: Vavřinka - Baster,Černý,Sehnal,Bartoníček,Pour O. - Šťastný,Kedroň,Pour Š.,Sedlák - Svoboda


                  Hořice - Hostinné        4 - 1       ( 1 - 1 )           Šťastný,Kedroň,Sehnal,Sedlák
                 
                  Hořice - Jičín              0 - 6       ( 0 - 4 )     

                  Hořice - Javorka         2 - 0       ( 1 - 0 )             Sedlák 2

   
Co k dnešnímu turnaji říci.První utkání byla naše hra velmi rozháraná,přesto jsme soupeře přehráli.

K druhému utkání není co říci,snad jen že jsme ho totálně proflákali a výsledek hovoří jasně.Tím však neschazuju výkon Jičína,který předvádí krásný fotbal a jeho hráči jsou výborně technicky vybavený,ale my svoji laksností a přístupem k utkání jsme mu to velmi usnadnili.Nebýt Honzika v bráně prohráli by jsme daleko vyšším rozdílem.

Třetí utkání s Javorkou po velmi důrazné řeči z hráči jsme se vrátili ke hře z minulého kola a soupeře k ničemu nepustili a zaslouženě vyhráli.

5 Naposledy upravil: Tomas (2013-10-06 15:52:21)

Re: Mladší žáci - referáty ze zápasů

4.kolo krajského přeboru Jičín

Hořice - Trutnov     0 - 0      

V utkání s posledním týmem tabulky jsme nedokázali proměnit ani jednu z mnoha brankových příležitostí.Korunou všeho byla neproměněná penalta.Nic nám nebylo platné,že jsme soupeře téměř nepustili za půlku.

Hořice - Vrchlabí        0 - 2              ( 0 - 1 ) 

V tomto utkání jsme měli územní převahu,ale směrem do předu jsme byli úplně neškodní,soupeř využil své brejky a zaslouženě vyhrál.


Hořice - Jičín             0 - 4             ( 0 - 3 )

S Jičínem dostáváme brzký gól,ale snažíme se soupeři herně vyrovnat,což se nám chvílemi dařilo,ale opět naše hra do předu byla nulová.Nedokázali jsme si dát kloudnou nahrávku a nevytvořili si jedinou brankovou příležitost.

V tomto kole se ukázalo,jak moc nám chybí tři klíčoví hráči,kdy směrem do předu jsme vůbec nic nevymysleli.