1

Téma: Referáty ze zápasů SD a SŽ

Referáty ze zápasů

2

Re: Referáty ze zápasů SD a SŽ

Starší dorost - 1.kolo - Vrchlabí - Hořice 5 : 1 (2 : 0)

Branka : Sláma

Sestava : Filák – R. Machek, Kukan, Langr, V. Machek – Fajgl(75. Melichar), Palm,

Minich(46.Kuneš), Šeda- Hlaváč, Sláma


V 1. kole krajského přeboru staršího dorostu zajížděli hořičtí dorostenci do Vrchlabí. Fyzicky vyspělejší domácí potvrzovali v průběhu celého utkání svoji převahu a zcela zaslouženě získali tři body.

Starší dorost - 2. kolo - Hořice - N. Paka / St. Paka

Branka : Hlaváč

Sestava : Filák – Šeda, Rubeš, Langr, V. Machek – R. Machek, Palm, Fajgl, Kuneš(46.Hlaváč) –

Joch(60. Kukan), Melichar(46.Sláma)

Po nevydařeném vstupu do sezony hostili dorostenci Jiskry Hořice ve 2. kole  na domácím hřišti spojená mužstva  Nové a Staré Paky. Domácí podali proti rychlejšímu a důraznějšímu soupeři zodpovědný a bojovný výkon a z tohoto pohledu si tříbodový zisk do tabulky určitě zasloužili.Hru Hořic výborně řídil z postu stopera  J. Rubeš a s jeho výkonem rostl také výkon celého mužstva.  Utkání rozhodl přesnou trefou po centru z levé strany a následném náběhu za obranu hostí Hlaváč.
V příštím utkání přivítají hořičtí dorostenci v neděli 4. září  na domácí půdě mužstvo Žacléře. Utkání začíná ve 13 hodin.

3

Re: Referáty ze zápasů SD a SŽ

Starší dorost - 3. kolo - Hořice - Žacléř  3 : 3 ( 2 : 1)

Branky : Filák, Orct, Kuneš

Sestava : Hůla (46. Filák) - Šeda, Rubeš (46. Hlaváč), Langr, Joch (60. Kukan) - Kuneš, Minich, Palm, Orct - Fajgl (85. Melichar), Filák (46. Sláma)

Hosté z Žacléře přijeli do Hořic s nulovým bodovým ziskem a nula také figurovala na kontě vstřelených branek. Před samotným utkáním se mohlo zdát, že zisk tří bodů bude pro domácí snadnou záležitostí, ovšem nebylo tomu tak. Domácím se nepovedlo zopakovat velmi dobrý výkon  z předešlého vítězného střetnutí se spojeným mužstvem Nové a Staré Paky. I přesto, že hořičtí dorostenci stále vedli a hosté se dostávali do šancí pouze nakopávanými míči, nepodařilo se jim dovézt utkání do vítězného konce. V Poslední minutě zápasu dokázali hráči Žacléře vyrovnat a odvézt si z Gothardu bod za remízu 3-3.
Nezbývá než věřit ve zlepšený výkon v příštím utkání, kdy dorostenci Jiskry Hořice zajíždějí na půdu po 3. kole posledního celku tabulky Třebechovic. Výkop tohoto střetnutí je naplánován na sobotu 10. září ve 14-45 hodin.

4

Re: Referáty ze zápasů SD a SŽ

Starší dorost - 4. kolo - Třebechovice - Hořice  2 : 2 (0 : 0)

Branky : 60 min. Filák , 91 min. z pen. Rubeš

Sestava : Rubeš - Šeda, Langr (92. Joch), Orct, V. Machek - R. Machek, Minich, Palm, Hlaváč - Sláma, Filák

Ve 4. kole krajského přeboru staršího dorostu zajížděli Hořice na hřiště  Třebechovic. První poločas se odehrával za mírné územní převahy hořických dorostenců, ale do šaten se šlo za bezbrankového stavu. Ve druhém dějství poslal v 60. minutě Hořice do vedení po trestném kopu Filák - 0-1. Domácím hráčům se poté podařilo běhěm sedmi minut strhnout vedení na svou stranu. Poslední slovo však měl hostující celek z Podkrkonoší.  V 91. minutě se totiž po faulu na Filáka kopal pokutový kop. Ten s přehledem proměnil ( v dnešním utkání brankář) Rubeš a vyrovnal tak na konečných 2-2.
V příštím utkání hostí dorost Hořic v neděli 18. září  na domácí půdě mužsvo FKM Úpa "B". Utkání začíná ve 12-30 hodin.

5

Re: Referáty ze zápasů SD a SŽ

Starší dorost - 5. kolo - Hořice - FKM Úpa "B"  6 : 2 (2 :0)

Branky : Filák 3, Orct, Hlaváč, vlastní

Sestava :  Hůla - Šeda, Fajgl, Langr, R. Machek - Orct, Minich, V. Machek, Hlaváč - Palm, Filák (75. Joch)

V 5. kole přivítali hořičtí dorostenci na domácí půdě mužstvo FKM Úpa "B". Hned od úvodního hvizdu měli domácí více ze hry a svoji převahu v průběhu utkání korunovali 6 brankami. Konečné skóre je však pro hosty velmi milosrdné. Hlavně ve druhém dějství zápasu totiž domácí promarnili několikero brankových příležitostí. V samotném závěru tohoto střetnutí se pak hostům ještě podařilo kosmeticky upravit výsledek a vstřelit nejprve po zaváhání domácí obrany první a vzápětí z pokutového kopu i druhou branku. Tento fakt však nic nemění na tom, že si Hořice  připisují do tabulky tři body za vítězství 6 - 2.
K příštímu utkání zajíždějí naši dorostenci v neděli 25. září do Červeného Kostelce s  plánovaným výkopem ve 14 :15 hodin.

6 Naposledy upravil: Dominik (2011-09-29 13:55:33)

Re: Referáty ze zápasů SD a SŽ

Starší dorost - 6. kolo - Červený Kostelec - Hořice  2 : 2   (0 : 1)

Branky : Hlaváč, Filák

Sestava : Hůla - Šeda , Langr, Fajgl ( Kukan), V. Machek - Joch ( Kuneš) , Machek R. , Minich, Hlaváč - Filák, Palm

V 6. kole zavítaly Hořice na půdu Červeného Kostelce a odvezly si bod za remízu 2-2. Vzhledem k průběhu utkání a vedení 1 - 0 po brance Hlaváče, které se ve druhém dějství zvýšilo díky trefě Filáka na 2 - 0, je zisk bodu ztrátou. Do konce utkání se totiž domácím podařilo vyrovnat a oba týmy se tak rozešly smírně.


7. kolo - Hořice - Náchod "B" 1 : 4 (1 :1)

Branka : Filák

Sestava : Hůla - Šeda, Langr, Orct, V. Machek - R. Machek (Kuneš), Minich, Rubeš, Hlaváč - Palm (Joch), Filák

V 7. kole hostili dorostenci Jiskry Hořice mužstvo Náchoda "B". Hosté se představili ve velmi dobrém světle. Nutno však přiznat, že dostávali až mnoho prostoru, který dokázali beze zbytku využít. Byli to však domácí, kteří šli do vedení zásluhou branky Filáka- 1-0. Od této chvíle měli hráči Náchoda znatelnou převahu, ale dlouho se jim nedařilo tento fakt podpořit gólově. Druhý poločas už byl v plné režii hostujícího celku a zisk tří bodů za vítězství 4-1  je  zasloužený.
V příštím domácím utkání přivítají hořičtí dorostenci na svém hřišti spojená mužstva Hronova a Police. Zápas s výkopem ve 13:15 hodin je na programu v neděli 2. října.

7 Naposledy upravil: Palmik 9 (2012-04-07 23:11:49)

Re: Referáty ze zápasů SD a SŽ

Hořičtí dorostenci na vítězné vlně!

Pod staronovým trenérem Vladimírem Táborským začalo naše mužstvo zimní přípravu. Nutno podotknout, že náš kádr je velmi úzký a sužují nás zranění (Langr, Hlaváč).

Byli jsme nasazeni do Poháru KFS staršího dorostu. Zde jsme odehráli zatím dva zápasy proti Kopidlnu a Javorce. Oba zápasy skončili naším vysokým vítězstvím a postoupili jsme do osmifinále, kde se utkáme s Olympií HK C.


Hořice - Kopidlno 7:0

(UMT Nová Paka)
Sestava: R. Hůla – J. Šeda, Minich, V. Machek – F. Hlaváč, Rubeš, P. Palm , R. Machek – P. Kuneš, M. Filák, P. Kukan
Branky: 2x Kuneš, Rubeš, R. Machek, Filák, Palm, Hlaváč

Soupeře z Kopidlna jsme nepustili do žádné větší šance a s chutí jsme si zastříleli.


Hořice - Javorka 10:1

(UMT Nová Paka)
Sestava: R. Hůla – R. Machek , J. Šeda, Z. Minich, V. Machek – P. Palm, F. Hlaváč, O. Krušina, P. Kukan – P. Kuneš, M. Filák -  J. Rubeš, M. Táborský
Branky: Filák 3x, Palm 2x, Kukan, Krušina, Machek V.(pen), Táborský, Minich

V tomto zápase jsme byli jasně lepší. Po celý zápas jsme výborně napadali rozehrávku soupeře a z toho pramenilo mnoho chyb, které jsme náležitě potrestali.

http://img16.imageshack.us/img16/6528/vstieke.png1.  mistrovský zápas – Přestřelka v Náchodě!

http://img163.imageshack.us/img163/7334/vstiekjikkol.png


Náchod B – Hořice 3:4 (2:1)

Sestava: R. Hůla – R. Machek, J. Šeda, Z. Minich, V. Machek – P. Palm, O. Krušina, M. Filák, R. Orct, P. Kukan – M. Fajgl
Branky: 2x Filák, Fajgl, Krušina

Překvapení v Náchodě! V sobotu zajíždělo naše mužstvo do Náchoda, jenž zaujímá první příčku v tabulce. Ze soupeře jsme měli značný respekt, což se podepsalo na první půlhodině hry, kterou jsme prohráli 2:0. Do šaten nás však vzkřísil kontaktní gól. Do druhého poločasu jsme nastupovali s jasným cílem, potrápit nekoncentrovaného soupeře. Nejprve jsme vyrovnali, v zápětí po naší chybě náchodští opět vedli, ale závěr už patřil nám. Po vyrovnání na 3:3 jsme skórovali ještě jednou a konečný výsledek tohoto utkání se zastavil na skóre 3:4! Zjistili jsme, že se dá hrát proti každému soupeři. Stačí bojovný duch celého mužstva a výsledky se dostaví. smile2. mistrovský zápas

http://img194.imageshack.us/img194/766/vstiekjkk.png

Hořice – Vrchlabí 2:1 (1:1)

Sestava: R. Hůla – R. Machek, J. Šeda, Z. Minich, V. Machek – P. Palm, O. Krušina, M. Filák, P. Kukan (55. Vodnárek) – P. Kuneš, M. Fajgl (60. Krejčí)
Branky: Filák, Kukan

Ve větrném mrazivém počasí se odehrál zápas hořických a vrchlabských dorostenců. Houževnatý a důrazný soupeř nám dělal v prvním poločase značné problémy. Po patnácti minutách se soupeř ujal vedení z přímého kopu, 0:1. Domácí nesložili zbraně a do poločasu vyrovnali, 1:1. V druhé polovině se štěstí přiklonilo na naší stranu a po zásluze jsme šli do vedení, 2:1. Do konce zápasu jsme mohli přidat ještě několik dalších branek, ale skvělý brankář hostí vše zázračně pochytal… Opět jsme předvedli kolektivní a bojovný výkon. Touto cestou bychom  se měli ubírat i v dalších zápasech. smile

↓↓↓ Tabulka po 15. kole ↓↓↓
http://img641.imageshack.us/img641/415/vstieki.png
Příští týden hrajeme 2 zápasy. Ve čtvrtek proti Olympii HK a v sobotu proti Nové Pace.

8 Naposledy upravil: Palmik 9 (2012-04-05 14:21:56)

Re: Referáty ze zápasů SD a SŽ

OSMIFINÁLE POHÁRU KFS STARŠÍHO DOROSTU
Olympia HK(1995) - Hořice 1:2 (0:0)

Sestava: Hůla - R. Machek, Šeda, Minich, V. Machek - Kuneš(46.Kukan,80.Krejčí), Krušina, Rubeš, Palm(70. Vodnárek) - Filák, Fajgl
Branky: 55. Rubeš, 90. Krušina

Naše spanilá jízda pokračuje, pátý zápas, páté vítězství! Potřetí za sebou jsme dokázali otočit výsledek v náš prospěch...

Začátek zápasu jsme zaspali a těžko jsme se dostávali do tempa. Po patnácti minutách prvního poločasu jsme se začali osmělovat. Přišly i první náznaky šancí, které ale postrádaly lepší finální přihrávku. A když i soupeř zahodil své šance, poločas skončil nerozhodně, 0:0.
Druhý poločas začal svižně. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. V 50. minutě se hostující útočník ocitl tváří v tvář našemu golmanovi a zkušeně proměnil. Naše mužstvo nesvěsilo hlavy a dočkalo se brzkého vyrovnání, když Rubeš dostal přesnou přihrávku za obranu a podél golmana s jistotou zakončil. Blížil se závěr zápasu s nerozhodným výsledkem, oba týmy vyhlížely penaltový rozstřel. 90. minuta učinila šťastným náš tým, když Krušina po krásné individuální akci vstřelil vítězný gól, 1:2. Tento gól náš tým posunul do další fáze poháru(čtvrtfinále). smile

Další zápas sehrajeme v sobotu v Nové Pace...

9 Naposledy upravil: Palmik 9 (2012-04-09 18:40:30)

Re: Referáty ze zápasů SD a SŽ

KRAJSKÝ PŘEBOR SD - 16. KOLO

http://img12.imageshack.us/img12/9163/vstiekjjk.png

Nová Paka/Stará Paka - Hořice 3:3 (3:1)

Sestava: Hůla - R. Machek, Šeda, Minich, V. Machek - Kuneš(55. Krebs), Krušina, Filák, Palm(50. Hlaváč, 70. Krejčí) - Kukan(30. Zich), Fajgl

Branky: 9. Vavrinec, 15. Luňák M., 43. Svoboda - 12. a 50. Fajgl, 67. Krušina
Žluté karty: 77. Vavrinec - 30. Minich
Rozhodčí: Valenta

Po zlepšeném výkonu v druhém poločase si odvážíme z novopacké umělky cenný bod...

Začátek prvního poločasu jsme opět zaspali a rychle jsme prohrávali. Soupeř hrál velice jednoduše, nakopával dlouhé míče na rychlonohé útočníky, což dělalo naší obraně značné problémy. Přesto se nám podařilo vyrovnat, kdy po rohovém kopu se nejlépe zorientoval Fajgl a doklepl míč do sítě. Soupeř však využil našich chyb a do konce prvního poločasu se mohl radovat ještě dvakrát, 3:1.
V druhém poločase jsme převzali otěže zápasu. Přišly i první náznaky šancí. Po druhé brance Fajgla se také prosadil Krušina, který z třiceti metrů překvapil domácího brankáře. Závěr zápasu byl vyrovnaný, remíza vzhledem k průběhu zápasu je spravedlivá, 3:3.

↓↓↓ Tabulka po 16. kole ↓↓↓
http://img21.imageshack.us/img21/5291/vstiekd.png

10

Re: Referáty ze zápasů SD a SŽ

KRAJSKÝ PŘEBOR SD - 17. KOLO
Žacléř - Hořice 2:0 (0:0)

Sestava: Krejčí - Hůla, Šeda, Minich, V. Machek - Kuneš, R. Machek, Filák, Palm - Fajgl, Hlaváč(60. Táborský)

Smolný zápas z naší strany... Tři brankáři v základní sestavě(Krejčí, Hůla, Filák) a spousta neproměněných šancí.
V prvním poločase jsme byli jasně lepší a vytvořili jsme si několik tutových šancí, zejména Fajgl, který šel 5x sám na bránu, ale bohužel neměl svůj den. Místo toho, abysme vedli alespoň 3:0 tak jsme odcházeli do kabin za stavu 0:0...
Na začátku druhého poločasu zahrál ve vápně rukou Šeda a kopala se penalta. Nařízený pokutový kop domácí s přehledem proměnili. Čas ubíhal velmi rychle a nám už nic jiného nezbývalo než otevřít obranu a vsadit vše na útok. Domácí toho náležitě využili a zakončili utkání, 2:0.

11 Naposledy upravil: Palmik 9 (2012-04-23 18:57:01)

Re: Referáty ze zápasů SD a SŽ

http://img857.imageshack.us/img857/3906/vstiek1.png

Hořice – Třebechovice 4:2 (2:1)

Sestava: Krejčí - Hůla (60. Vodnárek), Minich, V. Machek, Šeda – Hlaváč (40. Fátor), Krušina, R. Machek, Kuneš – Palm, Filák
Branky: 3x Filák, R. Machek p.k.

Konečně jsme vlétli na soupeře hned od 1. minuty a výsledkem toho bylo naše brzké vedení 2:0, když se dvakrát prosadil Filák. Tímto náskokem jsme se uspokojili a polevili jsme. Hosté zahrávali svůj první roh, míč jsme nedokázali odkopnout a ještě k tomu jsme faulovali, penalta. Soupeř z Třebechovic bez větších problémů pokutový kop proměnil, 2:1.
Po přestávce hosté šťastně vyrovnali a hrálo se prakticky znovu od nuly. Dlouho jsme se nemohli prosadit a vysvobodil nás až nařízený pokutový kop, který proměnil R. Machek, 3:2. Ke konci utkání už soupeř musel otevřít obranu a výsledkem toho byla naše čtvrtá branka, kterou vstřelil krásným lobem Filák, 4:2.

Příští zápas hrajeme v sobotu 28.4. , naším soupeřem bude FKM Úpa "B"

↓↓↓ Tabulka po 18. kole ↓↓↓
http://img32.imageshack.us/img32/1812/vstiekcw.png

12

Re: Referáty ze zápasů SD a SŽ

http://img6.imageshack.us/img6/1975/vstiek6v.jpg

FKM Úpa  „B“ – Hořice 0:1 (0:0)

Sestava: Krejčí - Kuneš, Minich, Langr, Šeda – Palm, Krušina, R. Machek, V. Machek – Fajgl (60. Hlaváč), Filák
Branky: 75. Filák

V 19. kole KP SD jsme zajížděli do Horního Starého Města, kde hraje svá domácí utkání FKM Úpa ,,B“.
V prvním poločase jsme měli sice územní převahu, ale nedokázali jsme jí patřičně využít. Do kabin se tedy odcházelo za bezbrankového stavu.
Ve druhé půli se domácí mužstvo herně zlepšilo, avšak větší šanci si nevypracovalo. Rozhodnutí přišlo v 75. minutě zápasu, kdy střelou ze střední vzdálenosti trefil tři cenné body ze hřiště soupeře Filák.


http://img855.imageshack.us/img855/112/vstiek4.jpg

Hořice – Chlumec n. C. 4:0 (2:0)

Sestava: Krejčí – V. Machek, Minich, Langr, R. Machek – Palm (70. Hůla), Krušina, Rubeš , Hlaváč (55. Šeda) – Kuneš , Filák
Branky: vlastní, Filák, Langr, Rubeš PK

Ve 20. kole jsme přivítali na domácí půdě mužstvo Chlumce n.C., které doposud vévodilo s náskokem šesti bodů tabulce KP SD. Tento fakt nás však nezaskočil a suveréního soupeře jsme po dobrém výkonu dokázali jasně přehrát a zaslouženě si po vítězství 4:0 připsat tři body.
Hned v úvodu prvního dějství jsme šli do vedení po nešťastné vlastní brance hostů, 1:0. Druhou branku vstřelil po důrazu v pokutovém území Filák, 2:0. V prvním poločase jsme měli i další šance, ale už bez gólového efektu. Nutno říci, že hosté z Chlumce měli též slibné šance, ale poločasový výsledek je asi spravedlivý.
Druhý poločas již byl zcela v naší režii. Hosté se mnohdy zmohli na dlouhé nákopy, s kterými jsme si však dokázali poradit. Třetí gól utkání zařídil Langr, po krátce rozehraném rohovém kopu a následné přihrávce před branku. Na 4:0 zvýšil vedení z pokutového kopu Rubeš a podtrhl tak naše zasloužené vítězství.
Na tento výkon budeme chtít navázat v dalším utkání, kdy v neděli 6. května přivítáme rovněž na domácí půdě soupeře z Červeného Kostelce. Začátek utkání je naplánován na 14.45h.


Tabulka:
http://img839.imageshack.us/img839/8783/vstiek262.png

13

Re: Referáty ze zápasů SD a SŽ

http://img546.imageshack.us/img546/9523/vstiekl.jpg

Hořice – Červený Kostelec 0:3 (0:2)

Rozhodčí: Lukáš Haken

Sestava: Hůla - Šeda, Langr (25. Fátor), Minich, V. Machek - Kuneš, R. Machek, Krušina, Palm - Filák, Hlaváč

Nedokázali jsme navázat na výborný výkon proti Chlumci...

Do 20. minuty se hrálo vyrovnané utkání. Zlom přišel ve 25. minutě, kdy se Langr ošklivě sráží s hostujícím golmanem a je nucen střídat. O několik minut později se nám zranil další hráč, Filák, ale už jsme bohužel neměli žádného náhradníka... Hosté začali ovládat hru a do poločasu dvakrát udeřili, 0:2.
Do druhého poločasu jsme nastupovali s tím, že výsledek chceme zdramatizovat, ale vypracovali jsme si pouze dvě dobré příležitosti ke vstřelení branky, které jsme nevyužili. V závěru hosté přidávají ještě třetí branku po krásné střele do horní poloviny branky, 0:3.

Tuto porážku můžeme odčinit už v neděli 13.5. , kdy zajíždíme do Hronova.


Aktuální tabulka:
http://img690.imageshack.us/img690/9965/vstiek5s.png

14 Naposledy upravil: Palmik 9 (2012-05-14 17:33:21)

Re: Referáty ze zápasů SD a SŽ

Hronov/Police – Hořice 3:3 (3:2)

Sestava: Krejčí – R. Machek, Langr, Minich, V. Machek - Kuneš, Palm, Krušina, Šeda - Filák, Fajgl
Branky: V. Machek (pen.), Krušina, Šeda

V neděli 13.5. jsme zajížděli  do Police…

Začátek zápasu se nám nevyvedl a ve 3. minutě jsme prohrávali 1:0. Domácí se po celý zápas zmohli pouze na nakopávané míče, které ovšem slavily úspěch. Vyrovnání přišlo ve 20. minutě, kdy Krušina prochází přes polovinu hřiště a ve vápně je faulován, penalta. K pokutovému kopu se postavil Vláďa Machek a s přehledem proměnil, 1:1. O 10 minut později domácí znovu vedou. Dalekonosná střela z 35 metrů se odráží od břevna do naší brány, 2:1. Hned v zápětí přidali domácí další branku, když domácí útočník postupoval sám na Krejčího a chladnokrevně zakončil, 3:1. Po tomto gólu domácí ztratili koncentraci a hned z rozehry jsme snížili, když se prosadil střelou z vápna Krušina, 3:2.

Druhý poločas jsme byli aktivnější a dočkali jsme se vyrovnání. V 55. minutě dostává Šeda zpětnou přihrávku mezi penaltu a malé vápno a střelou k tyči překonává domácího brankáře. Do konce zápasu jsme si vytvořili ještě několik slibných šancí, ale ty jsme už bohužel nevyužili.

Vzhledem k průběhu utkání je pro nás remíza zklamáním… Šancí na vstřelení vítězné branky bylo dost… Příští víkend máme volno, ale ve středu 23.5. hrajeme čtvrtfinále Poháru SD, když na domácí půdě hostíme divizní Náchod. Začátek utkání je v 17.30.

15 Naposledy upravil: Palmik 9 (2012-05-27 12:56:26)

Re: Referáty ze zápasů SD a SŽ

http://img827.imageshack.us/img827/8493/3dfootballwalleepapers3.jpg

Hořice – Náchod 2:5 (2:4)

Sestava: Krejčí – Sláma (60. Vodnárek), Langr, Minich, Kuneš – Palm (70. Šeda),R. Machek, Rubeš, Krušina, V. Machek – Fajgl (30. Filák)

Branky: 2x Sláma

Ve středu 23.5. jsme hostili na Gothardě soupeře z Náchoda. S lepším a vyspělejším soupeřem se nám dařilo chvílemi hrát vyrovnanou partii, ale po našich chybách soupeř zaslouženě zvítězil…
V prvním poločase se nám nepovedl úsek od 15. až do 20. minuty, kdy jsme inkasovali hned třikrát. První gól dali hosté z přímého kopu po krásné razantní střele, 0:1. Druhá branka přišla o 3 minuty později, když se hostující útočník ocitl sám před naším brankářem, 0:2. O minutu později hosté kopali penaltu,  kterou také proměnili, 0:3. Hosté po této brance polevili a nechávali nám okénka v obraně. Toho jsme náležitě využili… Po centru Rubeše se prosazuje střelou k tyči Sláma, 1:3. Jenže přichází naše další chyba. Hostující brankář překopává naši obranu a hosté zakončují tento protiútokem střelou do prázdné brány, 1:4. Do poločasu se nám ještě podařilo snížit. Znovu centruje Rubeš na Slámu a ten krásným volejem nedává hostujícímu brankáři žádnou šanci, 2:4.
V druhém poločase jsme chtěli zdramatizovat výsledek, ale hosté si vítězství a postup do semifinále nenechali ujít. V 60. minutě si definitivně zajišťují výhru, 2:5…


Video ze zápasu Hořice - Náchod

_______________________________________________________________________________________________________

Olympia HK – Hořice 3:0 (0:0)

Sestava: Krejčí – P. Kuneš, Vodnárek, Minich, Palm (65. J. Kuneš), V. Machek – Kubát, R. Machek, Šeda – Filák, Sláma

V druhém poločase jsme nedokázali navázat na výborný výkon z prvního poločasu a tak hosté zaslouženě vítězí.
Domácí začali tlakem a 5 minut nás nepustili z naší poloviny. Sérii pěti rohových kopů, ale nedokázali využít. My jsme hrozili hlavně z protiútoků a měli jsme několik slibných šancí na vstřelení úvodní branky. Obě mužstva se snažila hrát kombinační fotbal jen zakončení vázlo, a tak do šaten se odcházelo za nerozhodného stavu.
Začátek druhého poločasu jsme zaspali a domácí se v 48. minutě ujali vedení po centru ze strany a následné hlavičce, 1:0. O 10 minut později se tato akce opakuje a domácí útočník přidává druhý gól hlavou, 2:0. Po této brance jsme už otevřeli hru a domácí nás z protiútoku trestají, 3:0. V závěru jsme ještě neproměnili pokutový kop…

16 Naposledy upravil: Palmik 9 (2012-06-04 21:04:49)

Re: Referáty ze zápasů SD a SŽ

Hořice – Dobruška 3:4 (1:3)

Sestava: Krejčí - R. Machek (65. Kubát), Palm, Vodnárek, Šeda (55. J. Kuneš) - P. Kuneš (70. Fajgl), Minich, Krušina, V. Machek - Filák, Langr
Branky: Langr, Fajgl, Filák

Prohra s posledním týmem tabulky…

V neděli 3.6. jsme přivítali na domácím hřišti poslední tým tabulky. Od začátku jsme měli více ze hry, dobře jsme kombinovali, ale soupeř postavil na svém vápně obranný val, který se nám jen těžko překonával. Soupeř po celý zápas spoléhal pouze na nakopávané míče a rychlé brejky a po našich chybách dokázal tuto jednoduchou taktiku využít.
Ve 20. minutě se hosté ujali vedení po fatální chybě golmana Krejčího, který místo odkopu podběhl balón a nechal hostujícímu útočníkovi prázdnou branku, 0:1. Za pár minut bylo vyrovnáno. Minich centruje na Langra a ten umístěnou hlavičkou nedává hostujícímu brankáři šanci, 1:1. Bohužel hned v zápětí hosté opět podnikají rychlý protiútok. Po centru ze strany se prosazují razantní hlavičkou pod břevno, 1:2. Ještě do poločasu hosté svůj náskok zvýšili, když hostující útočník dělá Krejčímu kličku a v klidu dává do prázdné branky, 1:3.
Do druhého poločasu jsme nastoupili v pozměněné sestavě a měli jsme tlak, ale kontaktní gól dlouho nepřicházel a také jsme měli smůlu (J. Kuneš – břevno, Filák – tyčka). Pomohl nám až příchod Fajgla, který krátce po svém příchodu vsítil kontaktní gól střelou z vápna, 2:3. Jenže v zápětí další nepozornost naší obrany… Hosté jdou opět sami na Krejčího a znovu odskakují na rozdíl dvou branek, 2:4. V závěru už jen zkorigoval skóre Filák. Jeho povedený lob zapadl přesně do branky, 3:4.
Doufejme, že předvedeme lepší výkon v dalším zápase… V sobotu 9.6. zajíždíme do Kunčic.


Aktuální tabulka:
http://img692.imageshack.us/img692/4236/vstiekiz.png

17 Naposledy upravil: Palmik 9 (2012-06-10 21:22:48)

Re: Referáty ze zápasů SD a SŽ

http://img580.imageshack.us/img580/6694/3dfootballwallpapers3.jpg

Kunčice/Nový Bydžov – Hořice 2:4 (1:3)

Sestava: Krejčí - R. Machek (65. Šeda), Minich, Langr, P. Kuneš – Palm, Krušina, V. Machek – J. Kuneš (46. Kubát), Filák, Fajgl

Branky: Langr, Palm, V. Machek, P. Kuneš

V deštivém počasí jsme vybojovali 3 body!

Ač se nám začátek zápasu nepovedl a prohrávali jsme 1:0 tak se nám zápas podařil otočit ve svůj prospěch.

Prvních 20 minut prvního poločasu jsme zaspali. V 19. minutě se domácí ujali vedení, když se prosadili po rohovém kopu, 1:0. Jako kdyby nás tento nepříznivý výsledek nakopl a o 6 minut později bylo vyrovnáno. Langr se postavil k přímému kopu z dvaceti metrů a propálil domácího brankáře, 1:1. O 3 minuty později jsme již vedli. Palm jde sám na bránu,  se zakončením si ví rady a přehazuje vybíhajícího brankáře, 1:2. A to ještě nebylo do poločasu vše. Vláďa Machek napřahuje ze 30 metrů a míč se odráží od břevna do branky. Krásný fotbalový moment, 1:3!

Do druhého poločasu vlétli opět lépe domácí a vypracovali si několik gólových šancí, ale naštěstí pro nás bez gólového efektu.   V 74. m střílí Pavel Kuneš z více jak dvaceti metrů a tečovaná střela končí přesně u pravé tyče, 1:4. O dvě minuty později ještě domácí korigují výsledek střelou z vápna, která zapadla za záda brankáře Krejčího, 2:4. V druhém poločase už zápas spíše připomínal vodní pólo, ale s těmito podmínkami jsme se dokázali lépe popasovat a tak jsme zaslouženě zvítězili.

V neděli 17.6. na domácím hřišti hrajeme poslední zápas sezóny proti Jaroměři. Začátek utkání je v 14:45.

Aktuální tabulka:
http://img36.imageshack.us/img36/7515/vstiekdp.png

18

Re: Referáty ze zápasů SD a SŽ

Hořice – Jaroměř 2:3 (2:1)

Sestava: Krejčí - V. Machek, Langr, Minich, P. Kuneš - R. Machek, Palm, Filák, Vodnárek (55. Fátor) - J. Kuneš (40. Kubát), Fajgl
Branky: 2x Filák – Seifert, Ulrych, Emlar

Smolné rozloučení se sezónou... V prvním poločase jsme otočili výsledek z 0:1 na 2:1. O vítězství jsme přišli prakticky až v závěru utkání. Hosté udeřili v 85. a 90. minutě, a tak si z Gothardu vezou všechny 3 body.

Začátek utkání se nám nevyvedl a hosté nás přehrávali. Nedokázali jsme si nahrát a dělali jsme hodně chyb. Za to nás soupeř potrestal a ujal se vedení, když se po rohovém kopu prosadil Seifert, 0:1. Na tento nepříznivý stav jsme rychle zareagovali a přišla pětiminutovka Matěje Filáka, kdy šel dvakrát sám na branku. V prvním případě volil střelu, hostující brankář jen vyráží míč znovu k Filákovi a ten doráží do prázdné branky, 1:1. V druhém případě zkušeně obchází brankáře a s doklepnutím do prázdné branky nemá problém, 2:1.

V druhém poločase se dlouho nic nedělo. Hosté s postupem času otevřeli hru a začali se tlačit v hojném počtu do útoku. Tento plán byl sice riskantní, ale tentokrát se vyplatil… Běžela 85. minuta a bylo srovnáno. Centr ze strany přesně nachází hlavu Ulrycha a ten nedává Krejčímu žádnou šanci, 2:2. Pro nás to byl šok a už jsme nedokázali nijak zareagovat. Hosté byli naopak nabuzeni a v 90. minutě se po samostatné akci prosadil Emlar, 2:3. Ihned po naší rozehře píská rozhodčí konec zápasu…

Tabulka:
http://img26.imageshack.us/img26/534/vstiek51.png


Sezónu 2011/2012 jsme tedy zakončili na 8. místě se ziskem 33 bodů – 13 na podzim, 20 na jaře. 9 výher, 6 remíz, 11 proher. Skóre 59:63, 2,3 vstřelených branek na zápas a 2,4 obdržených branek na zápas. Sehráli jsme několik slušných zápasů. Nejlepší z nich byl asi zápas proti Chlumci, který jsme vyhráli 4:0. Naopak zklamáním byla asi prohra v Žacléři 2:0 a doma prohra s Červeným Kostelcem 0:3.

Dále už hodnotit tuto sezónu nebudu, třeba se toho ujme trenér. smile

Na naše všechny výsledky se můžete podívat zde: http://khfotbal.cz/souteze/showplan/248/262.html

Jak jsme klesali/stoupali:
http://img266.imageshack.us/img266/8964/vstiek454.png

19

Re: Referáty ze zápasů SD a SŽ

Jelikož jsem byl vyzván a hodnocení pisatele předchozího příspěvku je velice stručné,několik vět k uplynulé sezoně.
Budu hodnotit jenom jarní část,protože jsem mužstvo převzal v zimní přestávce,kdy ukončilo aktivní kariéru několik tzv.opor a kteří získali 13 bodů.
Kádr mužstva se tedy krokem těchto hráčů zůžil na číslo 10.Ve většině utkání jsme tedy byli nuceni nastupovat se 3 brankaři v základní sestavě(2 v poli plus 1 v brance),když ani toto nestačilo, vypomáhali žáci ročník 98 nebo hráči bez tréninku(Hlaváč,Sláma).
Za těchto okolností je zisk 20 bodů zázrakem!Probojovali jsme se do čtvrtfinále poháru SD jako jedinní z naší soutěže.
Hráč Minich se svými výbornými výkony v dorostu a za B mužstvo probojoval do kádru prvního mužstva.
(z toho osobně mám největší radost!!!!)
Takže těch kladných věcí myslím bylo více. než píše autor komentáře.
Chtěl bych tedy poděkovat hráčům Minichovi,Filakovi,Krušinovi,oběma Machkům,Palmovi,Kunešovi a Sedovi za to,že drželi vlajku našeho dorostu hodně vysoko,bojovali v každém zápase i proti přesile a nenechali klub ani trenéra na holičkách.
Za to vám kluci patří můj dík a úcta.  trenér VT