1

Téma: B tým - diskuze k zápasům

Diskuze k zápasům

2

Re: B tým - diskuze k zápasům

Přípravný zápas B+C týmu:

Sokol Roztoky - Hořice "B" + "C" 2:3 (2:0)

Do zápasu vstoupili tito hráči (hokejové střídání):
M. Marx, M. Macák, D. Trávníček, J. Kulhánek, M. Vondra, J. Antoš, R. Březák, D. Frýda, J. Vestfál, R. Plecháč, M. Šafránek, T. Flégl, R. Kedroň, T. Nálevka, F. Langr

Branky: T. Flégl, M. Vondra, J. Antoš

První přátelské utkání po dvoutýdenní fyzické přípravě. První poločas byl plný našich nepřesností, které domácí využívali k brejkovým situacím. Nedařila se nám ani koncovka, a tak bylo skóre před druhým poločasem 2:0 pro domácí.

Druhý poločas přinesl zlepšení v naší hře a soupeře jsme začali přehrávat zejména po fyzické stránce. Ke konci utkání se nám podařilo třemi góly otočit vývoj zápasu, a tak vezeme přátelské tři body za výsledek 2:3.

Zápas ukázal, kde jsou naše mezery. Někteří hráči spolu ještě nikdy nehráli, případně si zkusili nové posty. S postupem času se hra zlepšovala, a tak je možné první přátelák hodnotit spíše pozitivně.

3

Re: B tým - diskuze k zápasům

Přípravný zápas B+C týmu:

Spartak Kobylice - Hořice "B" + "C" 13:0 (5:0)

Do zápasu vstoupili tito hráči (hokejové střídání):
M. Marx, J. Antoš, M. Macák, R. Březák, R. Kedroň, T. Flégl, D. Trávníček, M. Vondra, M. Šafránek, M. Fajgl, L. Oláh, Jin. Kulhánek, D. Frýda

Jednoznačná záležitost. Domácí byly lepší po všech stránkách, což se projevilo už od prvních minut utkání. Výsledek odpovídá tomu, když soupeř dokáže potrestat každou naši chybu. Z naší strany jsme si vypracovali asi tak dvě šance, ale zakončení bylo hodně špatné...

Na zápas jsme odjeli bez vedení týmu a sami jsme nedokázali reagovat na hru Kobylic, ani vymyslet, jak alespoň ubránit rozumný výsledek. Každý z nás se musí zamyslet hlavně nad svoji hrou, přístupem k tréninku i k zápasu.

Pokud budou Kobylice hrát tímto stylem i nadále, tak mají namířeno hodně vysoko.

4

Re: B tým - diskuze k zápasům

pánové gratulace
dobrej výkon všech
těžko vyzdvihovat jedince
ale mě se líbil Doktor,Rumlik,Kuba Trejbal,Tráva...
Rumlik je zralej naskočit do Ačka
a myslím i Trava by dost pomohl
obzvlášť ted, když se nám v Ačku obranné řady rozpadají

5

Re: B tým - diskuze k zápasům

Radek: to si střelce vyrovnávací branky moc nepochválil.
kdyby tohle věděl dopředu Robert, tak odjel v neděli směr HUN  smile
=====

Nechválím, protože to znamenalo jen bod, takže spokojenost být nemůže. Roberta si pohlídám, ale góly by měli dávat spíš útočníci...

6

Re: B tým - diskuze k zápasům

útočníci a góly smile a smile  řekni tohle i v Áčku

7

Re: B tým - diskuze k zápasům

Však jsem na to taky koukal, míň gólů daly jen Jánské Lázně a to mají zápas k dobru sad

8

Re: B tým - diskuze k zápasům

Referát z Valdic

SKP Valdice A - Hořice B 2:1

Branky : Vaško, Kubíček Martin

Sestava: Plíšek, Hyča, Odvárko, Repka, Maxa, Vilímek, Vaško, Mužíček, Volšička (60´Drbohlav J.), Kubíček M., Šimánek (72´Horna)

Připraveni :   nikdo další !!!

Již před zahájením tohoto utkání byl problém s hráči, kdy nominace na zápas byla poněkud nedostačující. Vzhledem k tomu, že se nedostavil nominovaný Franc Pavel ( snad o tom věděl ) byli jsme rádi, že se po zaklepání na dveře a otázce – můžu ? dostavil Šimánek, který v nominaci ani nebyl. Přesto se nám podařilo dát dohromady dobrý tým a hlavní pokyny zněli, bojovat, hrát po zemi a v pohybu. Soupeř se ukázal jako vyzrálé a ambiciózní mužstvo a tak se bylo po celou dobu utkání na co dívat. Oboustranně to byl velice pěkný zápas, kdy jsme po většinu zápasu byli lepším týmem a vytvořili si více příležitostí. Ve 33 minutě byl na hranici velkého vápna faulován Repka a Míra Vaško využil své kopací techniky a poslal náš tým do vedení 1:0. Celý zbytek první půlky byl z naší strany dobrý a škoda jen nedotažení některých příležitostí.

Druhý poločas zahájili hosté snahou o vyrovnání což se jim podařilo v 50 minutě, kdy se nádherně trefil z 25 m hostující hráč Vaťákovi přímo do šibenice. Po zápase jsme se shodli, že ani Peťa Čech by to neměl. Od tohoto momentu byla chvíli v naší hře nepřesnost a zbrklost. Postupem času jsme se ale dostali opět do tempa a podařilo se nám vstřelit branku, kterou bohužel rozhodčí na pokyn pomezního hostujícího laika neuznal pro údajné postavení mimo hru ( Šíma centroval z brankové čáry ). Vzápětí prokázal i náš gólman kvality a zlikvidoval brejkovou tutovku hostí. Když už to vypadalo, že se soupeři rozejdou remízou atakoval v 90 minutě junior Kubíček rozehru brankáře hostí a stopera, kde využil jejich chyby a vstřelil velice důležitou branku, která zajistila domácím tři body.

Závěr: Musím poděkovat všem hráčům kteří přišli. Musím poděkovat celému mužstvu za předvedený výkon, kdy dokázali sami sobě, že mají na to hrát v horní části tabulky pokud budou sami chtít a budou držet při sobě. Byla zde vidět bojovnost, nasazení a chuť porvat se o tři body až do konce zápasu, což se vyplatilo. Kluci díky jen tak dál.

RH

9

Re: B tým - diskuze k zápasům

Jak to viděli na Podhradí:

Podhradí - Hořice B 1:0 (0:0), g. Zelinger

sest: Kracík - Kořínek, Bezucha, Š.Dvořák, Knápek - Pištěk (83. Louda), M.Veselý, Zelinger, Skřivánek (77. Jauernig ml.) - Havlík (74. Štolovský), Kraus (86. Kubín)

Pohled na tabulku před zápasech s Hořicemi skýtal hrůzostrašný obraz - Podskalan je poslední. Navíc vedle dlouhodobě zraněného Voldána nám chyběl i Munzar, takže trenér sestavu přeházel a zejména zařazení Kořínka na beka a ofenzivně laděného Pištěka na kraj zálohy se mu bohatě vyplatilo. Už ve 4. minutě zajel brankář dost ostře do Krause, ale panalta za toto by byla dost přísná, v 7. minutě ze strany střílel Veselý,brankář vyrazil, ale dorážka šla nad. V 9. minutě zahodil tutovku Zelinger, když Veselý zachytil hostům rozehrávku, přihrál mu, ale střela šla nad. V 17. minutě po Havlíkově přetaženém rohu hlavičkoval opět Veselý, ale gólman vyrazil na další roh, stejně jako o minutu později Havlíkovo sólo ze strany. Ve 20. min. centroval Kraus ze strany , ale Havlíkovu hlavičku gólman chytil. Ve 22. min. přihrál Kraus Veselému, ten z vápna trefil gólmana. Ve 30. min. vyrazil gólman ránu Kořínka, ve 32. min. vybojoval Kořínek míč, přihrál Pištěkovi, ten zatáhl, dal Zelingrovi, který trefil obránce, hned z protiútoku si hosté přihráli do ulice, jejich útočník stříle ze strany, ale Kracík chytil, o minutu později bravurně vyboxoval centrovaný přímý kop. V 39. min. se Zelinger proháčkoval vápnem, přihrál Krausovi na hlavu, ale ten neuvěřitelně přestřelil.
V 49. min. rozehrál rychle Kraus aut na Havlíka, ten uvolnil Zelingra, který se asi z 10 metrů nemýlil - 1:0. O dvě minuty Kracík chytil nebezpečnou střelu ze strany, rychle vykopl, našel Krause, který šel sám, ale střílel vedle. V 57. min. uvolnil Skřivánek Veselého, střelu zblokovali hosté na roh, ten kopal Havlík, našel Pištěka, který hlavičkoval vedle. V 63. kopali hosté přímý kop, Kracík míč vyrazil a dorážka mířila hodně vedle. V 65. min. uklouzl Bezucha, ale brejk hosté neproměnili. V 70. nahrál Dvořák pod sebe Pištěkovi, jehož ránu gólman chytil. V 74. Kracík vyrazil jasnou tutovku, když hosté pronikli po straně. V 88. mohlo být rozhodnuto, když sudí správně pustil přihrávku na Kubína, o ofsajd se rozhodně nejednalo, ten prošel, ale rána po zemi šla těsně vedle. V poslední minutě se přes 5 hráčů a půl hřiště krásně prokličkoval Knápek, ale rovněž minul branku.
Výhra znamená posun na 10. místo a hlavně si kluci už snad začnou věřit, vždyť nebezpečného soupeře z vrchru tabuljky převálcovali ukázkově. A ty góly taky přijdou. Ještě tlumočím poděkování trenéra Voldána našim divákům v čele s Láďou Karbanem za jejich povzbuzování.
Pískal Horák - zn. 1, my hráli bez karet

10

Re: B tým - diskuze k zápasům

Jak to viděli hosté z Milíčevse:

Jiskra Hořice x FC VTJ Milíčeves 3:1 (2:1)

Sestava FCM: Kazda - Březský, Havránek, Berný J., Adamec - Rejha Lukáš, Lukáš, Roman Jiří, Novotný - Rejha J.,  Špicar.

Střídali: Roman Jakub, Fejfar T., Záveský

Branky FCM: Adamec

Další utkání okresního přeboru čekalo na milíčevské fotbalisty na hřišti Hořic. Počasí bylo fotbalové a slunečné. Početná divácká kulisa dodala zápasu potřebný náboj. Utkání se nelso v duchu tvrdých osobních soubojů a pěkných fotbalových akcí. Domácí šli do vedení hned ze začátku po totálním kolapsu hostující obrany. Milíčevští rychle odpověděli gólem Adamce po standardní situaci. Hořičtí však působili fotbalovějším dojmem a měli herní převahu, kterou však sami nedokázali zužitkovat. Do vedení jim tak pomohl vlastní gól hostujícího stopera, který nešťasně tečoval centr do vlastní brány. V druhé půli byli opět aktivnější domácí, ale hostující obrana je nepouštěla do vyložených šancí. Poté si hosté vypracovali g§olové šance, které ale končili na výborném domácím brankáři. V poslední minutě, kdy už hosté hráli s nezajištěnou obranou skóre hořičtí pojistili a zaslouženě vyhráli.

11

Re: B tým - diskuze k zápasům

Zápas v Železnici z pohledu domácích:

Okresní přebor mužů – 11.kolo 17.10.2010

Sokol ŽELEZNICE - Jiskra HOŘICE B 4:2 (0:1)

Sestava : Šuk – Janda (72‘ Kyselo), Karel Ziegelheim ,Valenta, Mareček – Kahún, Jerie,
Roudný, (46‘ Vik), Pejskar ( 80‘ Kamil Ziegelheim) - Beránek , Jar.Daniš (84‘Matěj Daniš)

Branky : Valenta 2, Janda, Vik – Antoš 2

Rozhodčí : Kolumpek – Řehák, Vitvar ŽK 1 : 1 78 diváků

V utkání o 4.místo v tabulce byli v první půli hosté lepším týmem, lépe se pohybovali i
kombinovali a zaslouženě vedli pěknou brankou Antoše.
Po změně stran už to byla jiná káva – Železnice přitlačila soupeře před jeho branku a brzy
se podařilo vyrovnat, když na konci pěkné akce byla úspěšná hlavička Ivana Jandy. Poté ale
opět přišla chyba v obranné fázi a Antoš získal pro Hořice znovu vedení. Naše družstvo ale
tentokrát zabojovalo a dokázalo výsledek dokonale otočit. Nejprve dvěma góly po sobě
protrhl střeleckou smůlu Valda, v závěru potom po samostatném úniku zkušeně zavěsil Vik.

12

Re: B tým - diskuze k zápasům

Aspoň někomu děláme radost...

12. kolo OP Libuň : Hořice"B" 3 : 3 ( 2:2)

branky: Hlavatý, Znášik pen., Přikryl.

sestava: Krouza, Boček, Dlouhý, Dobiáš, Tyrychtr, Novotný, Zelinka, Znášik, Škopán, Přikryl, Hlavatý.

Sláva, konečně bod, po čtyřech utkáních bez výhry je i ten bodík supr. Hra měla k dokonalosti hodně daleko, opět dva góly do 12.minuty, ale bojovností se podařilo do půlky srovnat. Po přestávce se už nehrál tak  útočný fotbal a tak je remíza asi spravedlivá.

13

Re: B tým - diskuze k zápasům

Sokol Libuň – Jiskra Hořice B 3:3 (2:2). Branky: Hlavatý, Znášik (pen.), Přikryl – Šlambera 2 (jednou z pen.), V. Kulhánek. Rozhodčí: Kolumpek. ŽK: 0:3. Diváků: 50. Domácí neproměnili několik šancí, hosté je vyškolili z produktivity.

To by mě zajímalo, který expert to referoval do novin. Asi domácí ten bod hodně oslavovali, když jim volali...

14

Re: B tým - diskuze k zápasům

Fotodokumentace ze zápasu v Libuni aneb jak se lajnule sekačkou

http://sokollibun.rajce.idnes.cz/12._ko … to_Dagmar/

15

Re: B tým - diskuze k zápasům

včerejší zápas v plné nahotě ukázal, jak může "rozhodčí" ovlivnit zápas , tedy jeho výsledek....penalta baly jasná...oba aktéři zůstali ležet na svých místech po souboji a i z toho bylo patrné kde se to stalo...rozhodčí zvolil menší zlo, tedy penaltu neodpískat...více nadávek by jistě dostal kdyby penaltu odpískal....tentokrát se vůbec nejednalo o omyl sudího ale o jeho posranost...:-(

pak ale brečej že jim je nedáváno neprávem
a nebo mají trapný slova na téma....tak si to poj´dte zkusit sám pískat..:-))

16

Re: B tým - diskuze k zápasům

Hodně podrobný referát z Bělohradu...jen malá chyba v textu, kdy sám na golmana šel Hudek a ne Minich.

Jiskra HOŘICE B  -  FK LÁZNĚ BĚLOHRAD / PECKA B  0 : 2 ( 0 : 0 )

Sestavy:

Hořice B: Filák, Macák, Ruml, Kulhánek V., Rubeš (81´. Langr), Minich, Trejbal (33´. Vondra M.), Antoš, Vávra (81´. Novotný), Šlambera, Hudek, dále připr.: Stuchlík

Ved. mužstva: Vydra J.

L. B. / PC: Kraus, Bičiště, Fink, Blažek P.(37´. Berger), Černý M., Voříšek, Mindl, Jezbera L.(88´. Hrnčíř), Jezbera D.( 81´. Dolejš), Jezbera P., Rychecký (87´. Baumelt), dále připr.: Šerpán

Ved. mužstva: Petr M.

Rozhodčí: Erlebach J., Frýda D. (laik), Podlipný M. (laik)

Střelci: Rychecký, Mindl

ŽK: 3 : 4
ČK: 0 : 0

Diváci: 100


Ve svátečním odpoledni zajíždělo naše mužstvo na Gothard, kde zakončovalo poslední kolo výborně rozehraného podzimu. My jsme do utkání vstupovali jako lídr OP, domácím, před počátečním hvizdem sudího, náleželo 6. místo. K utkání se dostavila dvojice L. Jezbera a Rychecký z A - týmu, která měla v nohou odehraný dopolední zápas v Převýšově, s velmi krutým výsledkem, a tak jsme všichni doufali, že si kluci přijeli do Hořic spravit chuť. Nutno podotknout, že oba zahráli podle našich představ a apetit si určitě vylepšili.

Hned v úvodní minutě dostal Minich přihrávku z pravé strany, ale než si ji v pokutovém území hostů stačil zpracovat, tak mu Bičiště míč ukopl. Ve 3.min. unikl po levé straně Rychecký, ale jeho přízemní centr na malé vápno domácí odvrátili. V téže minutě se, po Minichově vhozeném autu, dostával do šance Hudek, ale Fink ho od míče zkušeně odstavil. V 5.min. rozehrával Minich př. vol. kop, Fink odvrátil k Trejbalovi, jehož střela letěla hodně vedle hostující brány. V 6. min. předvedl výborný obranný zákrok Blažek, ihned vysunul dopředu Rycheckého, ale Filák situaci dobře vyhodnotil a u míče byl dříve. V 8.min. se, po zaváhání Bičištěho, dostal ke střele z hranice šestnácky Hudek, ale Krausovu bránu hodně přestřelil. V 9.min. zastavil Blažek pohlednou akci Šlambery, Minicha a Hudka. V 11.min. odvrátil př. vol. kop Rubeše Mindl. Minutu nato dostal Rychecký pěkný pas na levou stranu, ale Ruml jej již podruhé, během krátké chvíle fauloval, a  to bez jakéhokoliv povšimnutí hlavního rozhodčího. V 17.min. se Minich prodíral do šance, D. Jezbera mu však znemožnil lepší zakončení a Kraus mu střelu chytá. V 19.min. zahrává Fink př. vol. kop na P. Jezberu, jehož ale domácí bek nenechal zakončit. Ve 20.min. centruje z přímáku na druhé straně Rubeš, ale Kraus si před Antošem balón stáhl. Okamžitě z protiútoku posílá míč před domácí bránu L. Jezbera, ale Filák si jej ze vzduchu také bezpečně sebral. Ve 21.min. se zrodila dosavadní největší šance v zápase. Pěknou přihrávku L. Jezbery nedokázal Rychecký zužitkovat ve vedoucí gól. Sice udělal Filákovi kličku vlevo, ale dostal se do ostrého úhlu a musel se  znovu proháčkovat do prostoru penalty, odkud vystřelil, ale domácí gólman se stačil vrátit a obrovskou šanci zneškodnit. Ve 22.min. zatáhl Rychecký balón po levé straně, nacentroval  Černému, ten vystřelil, ale Filák byl na místě. Ve 23.min. vybojoval L. Jezbera roh, sám jej rozehrál, Ruml míč odvrací opět k němu, hostující útočník střílí, ale Filák chytá. V 29.min. střílí z př. vol. kopu Ruml těsně nad. Ve 31.min. odvrací D. Jezbera centr Antoše směřující na Minicha. Ve 32.min. centruje z dalšího přímáku Rubeš a Černý míč odklidil na roh. kop, který v Šlamberově podání odkopl do bezpečí Bičiště. Ve 34. min. zastavil Fink Vávru, dostávajícího se do slibné šance. Z protiútoku Mindla s L. Jezberou se Rychecký dostal do své druhé  gólovky, ale před Filákem mu míč špatně odskočil a nepovedeným lobem přehodil nejen domácího brankáře ale i bránu. Ve 36. min., se po rozehraném př. vol. kopu, dostal k hlavičce Hudek, ale Kraus byl pozorný. Ve 37.min. rozehrál Černý roh. kop na Finka, jehož hlava těsně minula domácí břevno. Ve 41. min. odvrací Voříšek přímák Kulhánka. Ve 42.min. se, po roh. kopu L. Jezbery, nikdo z jeho spoluhráčů před Filákem nedostal k úspěšnému zakončení. Rychlý kontr zakončil střelou těsně vedle levé tyče Krausovy brány Hudek.

Do druhého poločasu nastoupili hosté s cílem rozhodnout toto vyrovnané utkání nějakým gólem, ale zároveň nepolevit ve hře vzadu, protože bylo jasné, že kdo dá v těchto chvílích gól, bude výrazně na koni.
Ve 48.min. zastavili domácí stopeři slibně se rozvíjející akci Černého s Voříškem. V 50.min. poslal míč vedle hořické brány P. Jezbera, po centru Mindla. V 52. min. "namazal" Rubeš Rycheckému, kterému šanci překazil Ruml. V 54.min. chytá Kraus př. vol. kop Vondry. O minutu později střílí z další standartky Ruml, ale trefuje jen jednoho ze svých spoluhráčů. V 56.min. rozehrává Vondra další př. vol. kop, ale centr odhlavičkoval Fink.
V 58.min. se už hosté radovali. Černý vybojoval autové vhazování, poté se míč po ose Berger - Mindl - P. Jezbera dostal k Rycheckému, který střelou podél Filáka otevřel skóre utkání - 0:1.

V 60.min. si Kraus stahuje centr Vondry. V 61.min. se po svém př. vol. kopu dostává opětovně k míči L. Jezbera, ale střílí vysoko nad. V 64.min. kryje brankář hostů dalekonosnou střelu Vondry. Totéž se daří i Filákovi, při střeleckém pokusu Černého. V 66.min. posílá přetažený roh. kop Vondry Ruml znovu do ohně, ale Mindl, ve spolupráci s Bergerem, řeší ošemetnou situaci důrazným odkopem. V 67.min. odvrací domácí obrana přímák L. Jezbery, zahrávaný od levé lajny. V 69.min. se P. Jezbera dostal nalevo do úniku, ale místo přihrávky před bránu volí střelu, kterou Filák chytil. V 70.min. střílí z př. vol. kopu Ruml jen do zdi hostů. Z následné akce D. Jezbery prostrčil P. Jezbera krásně na Rycheckého, ten si obhodil gólmana domácích, střílí, ale na brankové čáře se zjevil stoper Macák a míč vykopl. Znovu šance jako hrom. V 72.min. střílí z 15 metrů nad Krausovu bránu Ruml, po přihrávce Vondry. V 74.min. střílí z př. vol. kopu, z 35 metrové vzdálenosti, Rubeš, ale Berger míč odklízí. V 75.min. se z dalšího přímáku nevešel do brány hostů pokus Kulhánka. O chvíli později nenašla svůj cíl ani střela P. Jezbery. V 77.min. chyboval před vlastním pokutovým územím Voříšek, přihrál Minichovi, který šel zprava sám na Krause, ale hostující gólman předvedl rozhodující zákrok utkání a střelu skvěle vyrazil. V 77.min. musel Černý zahrát na roh. kop, který rozehrál Antoš, ale jeho centr Kraus nadvakrát zkrotil.

Přišla 78.min. zápasu, Černý doběhl ztracený míč u pravé lajny, posunul blíže k roh. praporku na Mindla, jehož centr se k údivu všech ocitl u pravé tyče v domácí síti - 0:2. Tento gól měl mnoho společného s vítězným gólem domácích v miletínské bráně před několika týdny. Tentokrát si štěstí vybralo hosty.
V 81.min. končí střela Dolejše nad hořickou bránou. V 83.min. nezasáhl před Krausem Minich nebezpečný centr Kulhánka. V 84.min. se ve vápně prodral ke střele L. Jezbera, ale Filák mu ji chytá. V 89.min. se Dolejš krásně zbavil třech domácích hráčů, přihrál P. Jezberovi, jehož střelu k levé tyči Filák zneškodnil.

Co k zápasu říci?...I když byly v obraně chvilkové nedostatky, našel se dnes vždy někdo, kdo za chybujícího spoluhráče zaskočil a vše napravil. To se nám v minulém zápase nepovedlo. Totéž platí o proměňování šancí v útočných řadách. Šance jsme si opět dokázali vytvořit, ale na rozdíl od minulé soboty, jsme alespoň nějaké proměnili. V tomto bylo kouzlo dnešního zaslouženého vítězství. Všichni hráči zasluhují pochvalu za předvedený bojovný výkon. Je třeba poděkovat i hojnému počtu našich příznivců, kteří nám svým fanděním hodně pomohli. Dnešním vítězstvím jsme se stali "podzimními mistry okresu".

17

Re: B tým - diskuze k zápasům

Dovolte mi, abych reagoval na Doktorův a Larryho příspěvek k utkání Hořice B – L. Bělohrad/Pecka B.
Nejprve bych se chtěl omluvit hráči Hudkovi za proměnu  za Minicha, ale věřte, že pohled na hru z lavičky, kdy před vámi kolikrát stojí pomezní rozhodčí a ostatní členové realizačního týmu, je pro člověka dělajícího si zápisky odehrávaných minut, hodně složitý. Chybička se proto někdy vloudí.
Tento důvod měla i nepopsaná situace v mém referátu na bělohradských stránkách. Osočování nepopsané „penaltové“ situace, jednoho z dalších vašich uživatelů na naší pozápasové diskusi, zaslané na naše stránky, mi přijde přinejmenším neadekvátní. Ono při sezení na střídačce nemáte nárok vidět vzdálenější čáru vápna, takže je zbytečné se nad tímto v referátu pozastavovat. Od toho je na hřišti hlavní sudí.
Co se týká toho, že za vás nastoupili hráči dorostu, nezlobte se na mě, ale je to čistě jenom vaše věc, koho postavíte. Mou povinností není zjišťovat, zda-li ten či onen váš hráč je ještě dorostenec nebo ne. A popravdě, je mi to úplně jedno. Opíšu si pro potřeby našich stránek vaší sestavu a tím to pro mne končí. Nechápu, proč bych se měl v mých referátech na našich stránkách zmiňovat o tom, že jsme hráli proti šesti dorostencům, když to ani v dané chvíli nevím. Co se týká toho brečení hostujících hráčů, tak mi tenhle postřeh přijde dost k smíchu a přítomní diváci, kterých bylo docela dost, mi dají určitě za pravdu.
Závěrem bych se onoho dopisovatele chtěl zeptat na něco zase já. Třeba, kde píše o tom, že byli hosté lepší a zápas vyhráli zcela zaslouženě???
                                                                                                     Miloš Petr
                                                                                                  ved. B-mužstva

18

Re: B tým - diskuze k zápasům

Miloš Petr napsal:

Dovolte mi, abych reagoval na Doktorův a Larryho příspěvek k utkání Hořice B – L. Bělohrad/Pecka B.
Nejprve bych se chtěl omluvit hráči Hudkovi za proměnu  za Minicha, ale věřte, že pohled na hru z lavičky, kdy před vámi kolikrát stojí pomezní rozhodčí a ostatní členové realizačního týmu, je pro člověka dělajícího si zápisky odehrávaných minut, hodně složitý. Chybička se proto někdy vloudí.
Tento důvod měla i nepopsaná situace v mém referátu na bělohradských stránkách. Osočování nepopsané „penaltové“ situace, jednoho z dalších vašich uživatelů na naší pozápasové diskusi, zaslané na naše stránky, mi přijde přinejmenším neadekvátní. Ono při sezení na střídačce nemáte nárok vidět vzdálenější čáru vápna, takže je zbytečné se nad tímto v referátu pozastavovat. Od toho je na hřišti hlavní sudí.
Co se týká toho, že za vás nastoupili hráči dorostu, nezlobte se na mě, ale je to čistě jenom vaše věc, koho postavíte. Mou povinností není zjišťovat, zda-li ten či onen váš hráč je ještě dorostenec nebo ne. A popravdě, je mi to úplně jedno. Opíšu si pro potřeby našich stránek vaší sestavu a tím to pro mne končí. Nechápu, proč bych se měl v mých referátech na našich stránkách zmiňovat o tom, že jsme hráli proti šesti dorostencům, když to ani v dané chvíli nevím. Co se týká toho brečení hostujících hráčů, tak mi tenhle postřeh přijde dost k smíchu a přítomní diváci, kterých bylo docela dost, mi dají určitě za pravdu.
Závěrem bych se onoho dopisovatele chtěl zeptat na něco zase já. Třeba, kde píše o tom, že byli hosté lepší a zápas vyhráli zcela zaslouženě???
                                                                                                     Miloš Petr
                                                                                                  ved. B-mužstva


já jsem napsal svůj názor POUZE na naše stránky.......
popsal jsem ve svých slovech situaci, kterou jsem viděl z tribuny
a znovu opakuji, faul se ODEHRÁL uvnitř pokutového území
to jistě ví i sám hráč,který fauloval
sudí to vytáhl ven z vápna
vím, že sudí může chybovat, jako každý jiný člověk a na to má právo jako každý jiný člověk
ale neodpískání penalty byla jeho hrubá chyba a jak jsem  řekl,byl i posr....,ve smyslu,že se bál hněvu Bělohradských, že domácím písknul penaltu
tedy to do určité míry BYLO ovlivnění zápasu, v tom daném momentě

19

Re: B tým - diskuze k zápasům

K Vašemu referátu - moje poznámka na záměnu hráčů byla spíše pro potřeby našeho fóra, aby kluci neřekli, že jsem si toho nevšiml a opravovat Váš referát jsem ani nechtěl, prostě jsem ho sem překopíroval, protože spousta lidí by si ho sama od sebe nenašla a pro objektivitu je lepší znát názor obou stran.

Můj referát je z pohledu hráče na hřišti, takže proto není ani tak obsáhlý a někdy nemusí být objektivní.

Nevím, kdo reagoval na Váš referát na Vašich stránkách a je mi to celkem jedno, každý má svůj názor. Nemyslím si, že byste nás přehrávali, byl to zápas o jedné brance, tu dali hosté a bylo rozhodnuto. Myslím, že momentálně zaslouženě vedete tabulku, což je asi fér uznat, ačkoliv nepatřím mezi oblíbence bělohradského fotbalu.

Za naše výkony a výsledky jsme odpovědní my sami, ne rozhodčí ani soupeř.

20

Re: B tým - diskuze k zápasům

Na naše stránky napsal nějaký konstanty. Pomalu vše, co bylo mnou  napsáno, tak byla odezva na jeho komentář na naší diskuzi.  Larry, který byl blíže té diskutabilní situaci, viděl, co viděl. Já fakt z mého pohledu z lavičky nemohu někomu vyvracet něco, k čemu měl pár kroků. Proto jsem jasně napsal, že to z mé strany nebylo komentované, nic víc.
Co se týká tebe Marku, tvůj názor, že za výsledek jsou odpovědni naši hráči a ne rozhodčí nebo soupeř, s tím nelze jinak, než souhlasit. Vím, jak je těžké nějaký referát připravit, o to víc, když celý zápas hraješ. V tomto máš mé uznání.
I když ani já nepatřím mezi vaše příznivce, přesto vám přeji mnoho zdaru.
                                                                                                        M. Petr

21

Re: B tým - diskuze k zápasům

to doktor a Miloš........
pěkný komplimenty pánové.:-))

22

Re: B tým - diskuze k zápasům

Referát od Ondry Machačky

SK Miletín vs. Jiskra Hořice „B“   2:1 (2:0)

Branky: 27. Urban, 32. Horák – 62. Trejbal

ŽK: 0:1

Rozhodčí: Hron

Sestava: M.Kněžourek – Nosek, Machačka, Samek, Brentner – Bartoníček, Krátký, Urban, Jukl – Horák (65. F.Lánský), Nálevka

Za příznivého fotbalového počasí zavítalo  na miletinský pažit béčko Hořic. Úvodní minuty byly spíše oťukávanou, oba týmy si nedokázaly vytvořit žádnou výraznější příležitost. Od 20.min se začali více prosazovat domácí a tuto svoji převahu dokázali vyjádřit i brankově. Ve 27.min se po rohovém kopu trefil Urban a o pět minut později zajistil domácím barvám dvoubrankové vedení zcela nekrytý Horák, kterého na zadní tyči našel centrem Bartoníček. Do poločasového hvizdu rozhodčího Hrona se již nic významného neudálo.

Poločasová přestávka naprosto změnila obraz hry. V první půli lepší domácí si o svém výkonu mohli jen nechat zdát a Hořice tak vycítily šanci zkorigovat pro ně nepříznivý vývoj utkání. Přestože se do vyložených šancí nedostávaly, měla domácí obrana plné ruce práce. V 61. min faulovala na hranici velkého vápna pronikajícího Poura a následný přímák trefil Trejbal přesně a snížil na 2:1. O lepší výsledek hosty připravila především špatná finální přihrávka díky níž „zazdili“ mnoho slibně se rozvíjejících akcí. Naopak domácí během druhého poločasu neměli žádnou výraznější šanci a protrápili se tak k vítězství..

23

Re: B tým - diskuze k zápasům

Tak máme tu hrůzu i na fotkách

http://sokollibun.rajce.idnes.cz/2011-0 … oto_Verca/