Re: A tým - diskuze k zápasům

Zdravím Larry, jdo odpovědět na Tvé otázky jako soudný člověk s chladnou hlavou :-)

takže:

- brankář dostal malou domů, vykopl míč nad sebe a poté ho chytil rukou - jedná se o malou domů.
nic na tom nemění to, že to nechtěl kopnout nad sebe...je to stejné, jako kdyby dostal malou domů, zažongloval si s balonem a chytl ho do ruky... prostě je pořád v držení míče, nikdo jiný se ho nedotkl a v tu chvíli na míč nemůže sáhnout rukou.

- vyloučení faulujícího hráče - myslím si, že tam nebyl faul zezadu, nebo něco takového...hráč slávie se snažil odstavit tělem útočníka a byl zapískaný faul...myslím si, že penalta byla taková přísnější, ale asi byla...k tomu dostal žlutou a to si myslím, že z pohledu pravidel je OK... i z lidského pohledu je penalta a žlutá dostatečný trest, ale nejsem takový odborník, abych řekl, že je to podle pravidel na 100% ok, nebo ne...každopádně můj názor je, že když už penalta, tak neměla být ani ta žlutá.

- to že někdo někomu řekl sprostá slova nevidím jako něco hroznýho, při zápase je to celkem normální, ale je pravda, že lavička by třeba mohla být klidnější...ale je to těžký, když se u lavičky odehraje takovej kriminální zákrok bez míče kolíkama nad koleno... správné řešení - červená karta pro domácího hráče a napomenutí lavičky, případně vykázání, kdyby tam někdo něco přeháněl, ale to neumím posoudit

- od doby, co odešel hráč ze hřiště, tak se docela dlouho dohadoval domácí kapitán s rozhodčím..nestopoval jsem to, nevím jak to bylo dlouho... pokud to bylo míň než 3 minuty, tak je to chyba...


A teď některé otázky na Tebe :

- co si říkal tomu, že rozhodčí ukázal, že bude nastavovat 3 minuty a nastavoval 4,5?
- co jsi říkal zákroku u laviček? červená?
- co jsi říkal na hořického hráče číslo 9, který měl v druhé půlce 3 zákroky zezadu na žlutou a dvakrát byl jen napomínán?
- co říkáš fotbalu jaký se hrál? myslím, že to bylo vyhecované, ale docela jízda

27

Re: A tým - diskuze k zápasům

pulos napsal:
Larry napsal:

opravdu????
já bych řekl,že když se golman ukopne, jako ten hořickej a pak to vyrazí rukama
je to uplně  stejný, jako když se ukopne jeho spoluhráč a on to chytne do riuky
v takových případech se nic nepíská,protože je evidentní NEúmysl

a co jsi říkal tomu,že váš faulující hráč nebyl při penaltovým zákroku vyloučenej??
vždyt hráč Hořic šel sám na bránu a mezi ním a golmanem už nikdo nebyl...!!??

a co jsi říkal tomu,že vás ošetřený hráč nemusel čekat 3minuty na návrat do hry??

a co jsi nříkal tomu,že na našeho hráče č.8 nadávala sprostě celá vaše lavička
a sudí byli nejenom němí....ale i hluší....

zkus mi odpovědět...ne jako slávista, ale jako fotbalista:)



Vážený pane Larry,

chápu, že Vás prohra v takovém zápase žere. Ale měl byste se na to také podívat trochu objektivněji. Co si třeba nejdříve připustit, že Slavia byla cca od 25. minuty lepší a že mohla vstřelit branky již v prvním poločase, o druhém ani nemluvě. Nebylo spíše chybou především Hořic, že nedokázaly dotáhnout do vítězného konce zápas, ve kterém vedly 2:0? Rozhodčí jistě v zápase nějakou chybu udělal, ale určitě nemohl za to, že Hořice nezvítězily?

Co se týče penaltového zákroku, tak rozhodčí správně penaltu odpískal, ale aby trestal faulujícího ještě červenou? To by potom trestal dvakrát a myslím, že se nejdnalo o žádný kriminální zákrok nebo zájezd, oba hráči byli skoro na stejné úrovni. Faulující si dal před útočníka ruce, který poté upadl. Tím si pomohl a tedy fauloval. Spíše bych rozhodčího ocenil za cit pro hru a vyhodnocení tohoto zákroku, penalta byla dostaečným trestem..nemyslíte?

Zeptám se takhle? Byla hra ovlivněna tím, že se hráč Slavie vrátil dříve do hry? Měly Hořice v té době takový tlak, že by nepřítomnost jednoho hráče byla natolik znát? Ano, rozhodčí jistě dle pravidel pochybil, ale vidět v tom hned účelové poškození??? To asi ne.

Jistě máte pravdu, že celá lavička na hráče s číslem 8 nadávala, ale sáhněte si do svědomí, jestli byste jednal jinak, kdyby to bylo opačně. Hráč Hořic se dopustil zjevného a dost nevybíravého faulu přímo před lavičkou (všem na očích) a tak je zmíněná reakce celkem pochopitelná a asi i přirozená. A když už jsme u toho, zákrok klidně mohl být oceněn červenou kartou. Faul po odehrání míče. Takže ne neudělění červených karet je to vlastně 1:1.

Měj te se pěkně






zdravím pulose:)
tvoje rekace je taková "klasika"
podsouváš mi to,že fňukám a stěžuju si na rozhodčí a omlouvám tím prohru Hořic:)
čekal jsem podobný slova

ale já jsem popsal pouze to co jsem viděl
a nehodlám o tom dál polemizovat

k tomu,že náš hráč č.8 do vašeho zajel
a že jste měli "právo"ho sprostě urážet....
ti řeknu jednu věc....
při podzimním zápase u vás , došlo ke zlomení kotníku našeho hráče
po skluzu vaším hráčem a následném pádu
a mezi vámi byli tací inteligenti že řvali...odtáhněte ho ze hřiště
to jen pro připomenutí jestli jste měli nějaký právo řvát sprostě na našeho hráče

jinak díky za reakci

28

Re: A tým - diskuze k zápasům

frantisek Soudný napsal:

Zdravím Larry, jdo odpovědět na Tvé otázky jako soudný člověk s chladnou hlavou :-)

takže:

- brankář dostal malou domů, vykopl míč nad sebe a poté ho chytil rukou - jedná se o malou domů.
nic na tom nemění to, že to nechtěl kopnout nad sebe...je to stejné, jako kdyby dostal malou domů, zažongloval si s balonem a chytl ho do ruky... prostě je pořád v držení míče, nikdo jiný se ho nedotkl a v tu chvíli na míč nemůže sáhnout rukou.

- vyloučení faulujícího hráče - myslím si, že tam nebyl faul zezadu, nebo něco takového...hráč slávie se snažil odstavit tělem útočníka a byl zapískaný faul...myslím si, že penalta byla taková přísnější, ale asi byla...k tomu dostal žlutou a to si myslím, že z pohledu pravidel je OK... i z lidského pohledu je penalta a žlutá dostatečný trest, ale nejsem takový odborník, abych řekl, že je to podle pravidel na 100% ok, nebo ne...každopádně můj názor je, že když už penalta, tak neměla být ani ta žlutá.

- to že někdo někomu řekl sprostá slova nevidím jako něco hroznýho, při zápase je to celkem normální, ale je pravda, že lavička by třeba mohla být klidnější...ale je to těžký, když se u lavičky odehraje takovej kriminální zákrok bez míče kolíkama nad koleno... správné řešení - červená karta pro domácího hráče a napomenutí lavičky, případně vykázání, kdyby tam někdo něco přeháněl, ale to neumím posoudit

- od doby, co odešel hráč ze hřiště, tak se docela dlouho dohadoval domácí kapitán s rozhodčím..nestopoval jsem to, nevím jak to bylo dlouho... pokud to bylo míň než 3 minuty, tak je to chyba...


A teď některé otázky na Tebe :

- co si říkal tomu, že rozhodčí ukázal, že bude nastavovat 3 minuty a nastavoval 4,5?
- co jsi říkal zákroku u laviček? červená?
- co jsi říkal na hořického hráče číslo 9, který měl v druhé půlce 3 zákroky zezadu na žlutou a dvakrát byl jen napomínán?
- co říkáš fotbalu jaký se hrál? myslím, že to bylo vyhecované, ale docela jízda

zdar...no dal sis takový pěkný jméno SOUDNÝ;)
tvoje vysvětlení,je tvoje vysvětlení a já jej tak i beru

odpovědi na tvoje otázky:
kriminální zákrok hráče č.8 u lavičky....
po zápase se někdo (trener, ved.mužstva) hráči s č.8 omluvil
proč se tedy omluvil?
asi proto, že ten zákrok tak kriminální nebyl,nevím....

a pokud byl tento zákrok kriminální
pak co bylo potom za zákrok v podzimním zápase u vás
kdy náš hráč skončil se zlomeným kotníkem v nemocnici??
to bylo asi nedopatření...
i když já ten zákrok viděl ze dvou metrů :-((
jinak s tebou souhlsím že ten včerejší zápas byl dobrej
že to byl trošku jinej level, než jaký zápasy se v 1.A tř  hrají

a hráč s č.9 že měl nějaký extra hrubý  zákroky??
zase to nepřeháněj
i tady ti odpovím připomenutím ono zákroku z loňska, kdy z toho byl zlomenej kotník a 9 měsíců bez fotbalu

29

Re: A tým - diskuze k zápasům

Já jen koukám kolik fanoušků Slavie HK se tady najednou vyrojilo. A všichni to koukám viděli stejně.
Tak k zápasu:
- Ta malá domů byla jasná, ale hlavně hrozně zbytečná, protože jsme vůbec nebyli pod tlakem, příště se toho snad vyvarujem.
- Penalta proti Hořicům se naopak pískat nemusela.
- Jestli šel při předchozí penaltě hořický hráč sám na bránu, tak je to jasná červená a je jedno, jestli stojí obránce za ním nebo vedle něho.
- těch faulů od hráče č. 9 jsem si taky všimnul a Domča může bejt rád, že dohrál. Na druhou stranu musím říct, že nebyl jedinej, kdo takhle fauloval.

Jinak z pohledu Hořic docela sympatickej výkon, i když hlavně od 25. minuty jsme tahali za trochu kratší konec. Ale klidně jsme mohli taky vyhrát 4:3, zápasu by nejspíš slušela remíza.Byla škoda toho prvního kontaktního gólu Slavie do šatny, hlavně proto, že jsme ho hostům doslova darovali gól neobsazením 2 hráčů na zadní tyči.

30

Re: A tým - diskuze k zápasům

Případ malé domů: nemůže to být stejné, jako když si gólman zažongluje a chytne míč, jelikož chytnutí po žonglování je úmysl! Kdežto po nepovedeném odkopu je neúmysl. Podle mě to je logické vysvětlení.

31

Re: A tým - diskuze k zápasům

ziky napsal:
Larry napsal:

opravdu????
já bych řekl,že když se golman ukopne, jako ten hořickej a pak to vyrazí rukama
je to uplně  stejný, jako když se ukopne jeho spoluhráč a on to chytne do riuky
v takových případech se nic nepíská,protože je evidentní NEúmysl

a co jsi říkal tomu,že váš faulující hráč nebyl při penaltovým zákroku vyloučenej??
vždyt hráč Hořic šel sám na bránu a mezi ním a golmanem už nikdo nebyl...!!??

a co jsi říkal tomu,že vás ošetřený hráč nemusel čekat 3minuty na návrat do hry??

a co jsi nříkal tomu,že na našeho hráče č.8 nadávala sprostě celá vaše lavička
a sudí byli nejenom němí....ale i hluší....



zkus mi odpovědět...ne jako slávista, ale jako fotbalista:)

OK, tady mas odpovedi:
- Mala domu je jasna, o tom nema cenu diskutovat - chyba vaseho golmana, mohl ten balon po spatnym odkopu klidne pustit na roh...
- pri faulu a penalte pro vas mohl byt nas hrac vyloucen, to zalezi na posouzeni rozhodciho. On usoudil, ze penalta a ZK je dostatecnym trestem.
- 3 minuty po osetreni: Neznam prsne tohle pravidlo, ale kdo je zoodpovednej za mereni tohoto casu? Rozhodci, asistent rozhodciho? Mesril ten cas vubec nekdo?
- co se tyka nadavek, tak si myslim, ze nema nikdo z Horic nekomu neco vycitat. Klidne s epriznam, ze jsem jak na hrace i na trenera,funkcionare kricel, ale ne nikdy sproste. Od nas samozrejmne nejaky nadavky padly, ale pokud nejses hluchy, tak jsi musel taky slyset i nadavky u Vasi lavicky!!!

takže taková slávistická odpvěď
smile
my nic...to všechno oni

Re: A tým - diskuze k zápasům

Bože můj, Robene, vždyť to je jasný. Malá domů, gólman kopne míč nad sebe a chytí ho rukou...to prostě nemůže. Pořád je v držení míče a je jedno jestli to nad sebe kopl úmyslně nebo neúmyslně. Umyslnost a neumyslnost se posuzuje pouze při přihrávce obrannce směrem k brankari. Jestli pak brankář rovnou chytí rukou, nebo jestli si ho zpracuje na prsa a chytí rukou, nebo jestli ho kopne nad sebe a chytí rukou, nebo zpracuje zadkem a chytí rukou, nebo zpracuje tenisem a chytí rukou, nebo balón omylem promachne pak ho doběhne a chytí rukou, tak je to vždycky malá domů. Věř mi

Re: A tým - diskuze k zápasům

frantisek Soudný napsal:

Bože můj, Robene, vždyť to je jasný. Malá domů, gólman kopne míč nad sebe a chytí ho rukou...to prostě nemůže. Pořád je v držení míče a je jedno jestli to nad sebe kopl úmyslně nebo neúmyslně. Umyslnost a neumyslnost se posuzuje pouze při přihrávce obrannce směrem k brankari. Jestli pak brankář rovnou chytí rukou, nebo jestli si ho zpracuje na prsa a chytí rukou, nebo jestli ho kopne nad sebe a chytí rukou, nebo zpracuje zadkem a chytí rukou, nebo zpracuje tenisem a chytí rukou, nebo balón omylem promachne pak ho doběhne a chytí rukou, tak je to vždycky malá domů. Věř mi

Chtěl jsem napsat penisem, ne tenisem wink

34

Re: A tým - diskuze k zápasům

Soudnej
to jak píšeš v Pravidlech není
ani o penisu tam nic není smile a

ale je tam tohle a ta poslední věta je asi ta vysvětlující
že to naš golman posral


Zpětná přihrávka brankáři.
(32) Hráč smí kdykoli přihrát míč svému brankáři (zahrát tzv. malou domů); jestliže ale brankáři přihraje míč
úmyslně nohou pod kolenem nebo rukama z vhazování, nesmí se brankář míče dotknout rukou, jinak porušuje
pravidlo.
Za přihrání nohou, po němž se brankář nesmí dotknout míče rukou, se považuje jestliže např.
? brankář obdrží přihrávku přímo ze hry, nebo
? brankář obdrží přihrávku z jakéhokoli kopu, nebo
? spoluhráč nohou míč zastaví, aby ho přenechal brankáři, nebo
? spoluhráč nepřihraje přímo brankáři, ale brankář si pro míč doběhne, nebo
? brankář si přihrávku nejprve zastaví nohou a poté, třeba i po několika krocích, míč uchopí do
rukou.


Za zpětnou přihrávku brankáři rozhodčí družstvo nepotrestá, jestliže brankář hraje rukou míč, který se
náhodně odrazí od nohy jeho spoluhráče.

35

Re: A tým - diskuze k zápasům

referát z webo SlavieHK





Velice kvalitní a pohledné utkání jsme odehráli na půdě Hořic. V prvních pěti minutách nic nenasvědčovalo následujícím událostem. Poměrně v klidu jsme drželi míč. Po zmíněných pěti minutách však začal slušný uragán v podání domácích fotbalistů. Vše odstartoval zmatek před naším pokutovým územím, kde se zamotal balon mezi několika hráči, až se k němu dostal Martin Šolc a chtěl situaci uklidnit malou domů. Ta se mu bohužel úplně nepovedla. Vystihl ji domácí útočník, který se tak dostal do vyložené šance tváří v tvář brankáři Votrubovi. Stoper Marek Klicnar se ještě všemožně snažil před útočníka dostat, pomohl si přitom i rukama, což domácí hráč neustál a kopala se penalta. Domácí hráči se ještě dožadovali červené karty pro našeho stopera, ale ten uviděl kartu barvy žluté. Rozhodčí tak citlivě situaci posoudil, protože červená by byla vzhledem k souboji o balon velmi přísná. Domácí s přehledem penaltu proměnili. To hořické fotbalisty nabudilo k vynikajícímu výkonu v následujících 10 minutách. Nejprve z tlaku a opakované střele, i za pomocí jemné, ale důležité teče Klicnara, nastřelili tyč. Následná akce už ale skončila další brankou. Domácí hráč se po autovém vhazování pěkně uvolnil a přihrávkou pod sebe našel spoluhráče, který se z první trefil na vzdálenější tyč. Po dvanácti minutách za stavu 2 :0 pro domácí jsme si všichni vzpomněli na podzimní zápas v Černilově. Naštěstí se historie neopakovala. Postupně jsme se dostali do hry a od 25. minuty začali přebírat iniciativu. Vypracovali jsme si několik slibných příležitostí po akcích ze stran a následných centrech před branku. Do vyložené šance se dostal Jaroš, který se po skvělém pasu za obranu dostal až před brankáře, ten ale jeho šanci bravurně zlikvidoval. Dále jsme pokračovali v soustředěné a trpělivé hře. Významný okamžikem prvního poločasu byl také nevybíravý faul na našeho kapitána Kubu Lána a to přímo před naší lavičkou. Domácí hráč však po tomto červeném zákroku viděl jen žlutou. Tato situce vyvolala velké emoce na obou stranách a tak bylo utkání řádně vyhecované. Ve 43. minutě jsme konečně gólově udeřili. Zahrávali jsme standardní situaci, kdy Jarda Linhart skvěle poslal míč nad hlavami všech hráčů až na zadní tyč, kde si chytře počkal střelec Erber a chladnokrevně poslal míč do sítě. Tím byl první poločas uzavřen. Hned po přestávce jsme začali domácí napadat a výsledek se dostavil takřka okamžitě. Po vyhraném souboji ve středu pole a následném nepovedeném odkopu domácího obránce byl v pokutovém území, jak si v poslední době naši soupeři oblíbili, faulován Linhart a kopala se oprávněně penalta i na druhé straně. Mára Hutla nezaváhal a srovnal stav. Domácí zaskočeni tímto vývojem už zdaleka nepřipomínali tým z prvních 15 minut. Naopak jsme na hřišti působili mnohem sebevědoměji a přicházeli i šance. Několikrát jsme se výborně dostali za obranu domácích, ale nevycházela nám ta poslední gólová přihrávka. Rozhodnutí tak přišlo v 70. minutě, která se navždy zapíše do naší historie. Po špatně zahrané přihrávce domácích se brankář snažil nejprve balon odkopnout, to se mu ale nepovedlo a tak si před dotírajícím útočníkem sáhl na balon a rozhodčí správně odpískal malou domů. Tu skvěle rozehrál Jarda Linhart na střed branky, mezi penaltu a hranici velkého vápna, kde stál zcela osamocený Pepa Špaček. Z první se opřel do míče a propálil vše, co mu stálo v cestě. Vstřelil tak svou historicky první branku v kategorii mužů. Následně jsme si vypracovali dvě 100% šance, ve kterých se zjevil Erber. Nejprve po nádherné učebnicové akci na čtyři doteky, po ose Jaroš – Lán – Linhart – Veselý, kdy se míč dostal od našeho vápna až k brance soupeře. Posledně jmenovaný z první nacentroval před branku a Erber hlavou netrefil prázdnou branku. Ve druhé postupoval zcela sám na domácího brankáře, ale jeho kličku brankář skvěle vystihl. Spolehlivou obranou jsme výsledek hlídali až do úplného závěru, kdy se zrodila velká příležitost domácích na vyrovnání. Po několika standardních situacích za sebou se při té úplně poslední dostal domácí hráč k hlavičce, balon tečoval na zadní tyč a ten se ještě po odrazu od dvou hráčů doslova došoural na tyč. Tam už ale byli jako první naši obránci a uklidili míč do zámezí. Poté už rozhodčí zápas ukončil a nastala naše velká radost. Tři body jsou pro nás odměnou za 70. minut velmi dobrého, trpělivého a zodpovědného výkonu.

36

Re: A tým - diskuze k zápasům

http://www.mojejicinsko.cz/sport?pg=&am … lerie_1138

37

Re: A tým - diskuze k zápasům

baví mě číst takovýhle referáty smile))

hlavně ten začátek, kde se píše o ŠTĚSTÍ domácích
o RARITĚ ve formě 4 vyloučených z Libčan
o KURIOZITĚ ve formě 7 vyloučených z řad soupeřů Slavie z posledních dvou zápasů



23. dubna 2011, 21:05 | Autor: Tomáš Brixí

Libčany dohrávaly na Slavii bez 4 vyloučených

Ve víkendovém "taháku" soutěže přijely do Orlické kotliny vedoucí Libčany. Ačkoliv měly téměř po celé utkání hru ve své moci, domácí si díky notné dávce štěstí připsali cenné tři body. Raritou utkání byly 4 červené karty pro hosty.

Celkem 7 červených karet pro hosty ve 180 minutách posledních dvou domácích utkání hradecké Slavie je velkou kuriozitou. V předchozím zápase se Sobotkou totiž rozhodčí vyloučil 3 hráče a nařídil proti ní 2 pokutové kopy.

Tentokrát góly z penalt nepadaly, ale vyloučení byli dokonce 4 hostující hráči.

Od začátku zápasu bylo patrné, že do Hradce Králové přijel lídr tabulky. I když na začátku domácí favorita zaskočili aktivitou, působili hosté fotbalověji, byli častěji na půlce domácích, jenže šancí si v prvním poločase moc nevypracovali. Domácí bojovali, spolehlivě vykrývali prostor před Votrubou a hrozili z brejků.

První gól zápasu přinesla fatální chyba hostujících obránců, kteří "vyslali" do úniku domácího Erbera. Ten si s poskytnutou šancí věděl rady, obešel Tošovského a otevřel skóre utkání - 1:0.

Libčany zvýšily tempo, ale stále se jim nedařilo prosadit před domácí brankou. Ztracené míče získávaly často i díky faulům a s přibývajícími minutami přibýval i počet žlutých karet na jejich kontě.

Druhý poločas probíhal v duchu prvního. Hosté do domácích bušili, jenže když se jim podařilo překonat Votrubu, zastavily jejich snahu tyče nebo mířili mimo ně.

Slávistické brejky se staly osudnými nejprve pro Rensu, který si řekl za nevybíravý šlapák o svou druhou žlutou kartu v utkání. Poté byl za držení za dres vyloučen po dvou žlutých i Černý.

I v devíti se Libčany tlačily do útoku a vyrovnání viselo ve vzduchu. Hra vabank přinášela rychlé brejky, kdy domácí šli i ve třech hráčích sami na Tošovského. Jeden z takových brejků zastavil faulem Wild a šel se sprchovat za svými spoluhráči.

Když domácí jeden z dalších úniků využili a za urážku asistenta byl vyloučen Ujec, bylo jasné, že hosté odjedou z Hradce Králové bez bodů. Těsně před koncem ještě rozhodčí přivřel oči nad "oranžovým" faulem u rohového praporku, jinak by muselo být utkání pro nedostatečný počet hráčů hostí ukončeno.

Fotky na Facebooku KFS

Libčany: Tošovský - Wild, Rensa, Koblížek, Tušic - Jelínek, Černý, Ujec, Jedlička (86. Neppl) - Semerád, Bína (60. Pospíšil)

ŽK: 1:7. ČK: 0:4. Diváci: 150. Rozhodčí: Gereg, Hlaváč, Staněk.

Re: A tým - diskuze k zápasům

Larry napsal:

baví mě číst takovýhle referáty smile))

hlavně ten začátek, kde se píše o ŠTĚSTÍ domácích
o RARITĚ ve formě 4 vyloučených z Libčan
o KURIOZITĚ ve formě 7 vyloučených z řad soupeřů Slavie z posledních dvou zápasů



23. dubna 2011, 21:05 | Autor: Tomáš Brixí

Libčany dohrávaly na Slavii bez 4 vyloučených

Ve víkendovém "taháku" soutěže přijely do Orlické kotliny vedoucí Libčany. Ačkoliv měly téměř po celé utkání hru ve své moci, domácí si díky notné dávce štěstí připsali cenné tři body. Raritou utkání byly 4 červené karty pro hosty.

Celkem 7 červených karet pro hosty ve 180 minutách posledních dvou domácích utkání hradecké Slavie je velkou kuriozitou. V předchozím zápase se Sobotkou totiž rozhodčí vyloučil 3 hráče a nařídil proti ní 2 pokutové kopy.

Tentokrát góly z penalt nepadaly, ale vyloučení byli dokonce 4 hostující hráči.

Od začátku zápasu bylo patrné, že do Hradce Králové přijel lídr tabulky. I když na začátku domácí favorita zaskočili aktivitou, působili hosté fotbalověji, byli častěji na půlce domácích, jenže šancí si v prvním poločase moc nevypracovali. Domácí bojovali, spolehlivě vykrývali prostor před Votrubou a hrozili z brejků.

První gól zápasu přinesla fatální chyba hostujících obránců, kteří "vyslali" do úniku domácího Erbera. Ten si s poskytnutou šancí věděl rady, obešel Tošovského a otevřel skóre utkání - 1:0.

Libčany zvýšily tempo, ale stále se jim nedařilo prosadit před domácí brankou. Ztracené míče získávaly často i díky faulům a s přibývajícími minutami přibýval i počet žlutých karet na jejich kontě.

Druhý poločas probíhal v duchu prvního. Hosté do domácích bušili, jenže když se jim podařilo překonat Votrubu, zastavily jejich snahu tyče nebo mířili mimo ně.

Slávistické brejky se staly osudnými nejprve pro Rensu, který si řekl za nevybíravý šlapák o svou druhou žlutou kartu v utkání. Poté byl za držení za dres vyloučen po dvou žlutých i Černý.

I v devíti se Libčany tlačily do útoku a vyrovnání viselo ve vzduchu. Hra vabank přinášela rychlé brejky, kdy domácí šli i ve třech hráčích sami na Tošovského. Jeden z takových brejků zastavil faulem Wild a šel se sprchovat za svými spoluhráči.

Když domácí jeden z dalších úniků využili a za urážku asistenta byl vyloučen Ujec, bylo jasné, že hosté odjedou z Hradce Králové bez bodů. Těsně před koncem ještě rozhodčí přivřel oči nad "oranžovým" faulem u rohového praporku, jinak by muselo být utkání pro nedostatečný počet hráčů hostí ukončeno.

Fotky na Facebooku KFS

Libčany: Tošovský - Wild, Rensa, Koblížek, Tušic - Jelínek, Černý, Ujec, Jedlička (86. Neppl) - Semerád, Bína (60. Pospíšil)

ŽK: 1:7. ČK: 0:4. Diváci: 150. Rozhodčí: Gereg, Hlaváč, Staněk.

Zdar Lary...hele, precti si ten článek který psala redakce fotbalkh ještě jednou a zjistis ze všechny červený byly jasný...dostali je v posledních 20 minutách, protože psychicky odešli....i na stránkách libcan pisou o nedisciplinovanosti, tak proč to tady opět zpochybnujes? Přesně takhle se pak sirej nesmysly...

39

Re: A tým - diskuze k zápasům

A zase ta hradecká Slavie, s tou jsou pořád jen problémy, už aby se vrátila zase do "B" třídy....

Jó, fotbal, to je hra!

40

Re: A tým - diskuze k zápasům

já vím kdo ten článek psal
a nevím, proč bych z těchto slov měl bejt přesvědčenej
že všechno bylo přesně podle  fair-play

víš
NIKDY jsem ještě nečetl nic ve smyslu, že by rozhodčí umyslně někoho zařízli

a pak se musím jenom pousmát
když jsou do důležitých zápasů nasazováni sudí z jiného kraje
tím ta komise, které sudí nasazuje, dává jasně najevo svou NEDUVĚRU "svým" sudím

NIKDY jsem ani neviděl, že by se sudí za svůj omyl omluvil

a ty jsi taky taková netykavka
jen si někdo dovolí zapolemizovat nad 7 vyloučenými a 2 penaltami při vašich domácích zápasech
a skáčeš jako malej tajtrlík smile))

je tro opravdu KURIOZNÍ RARITA

41

Re: A tým - diskuze k zápasům

JORUB napsal:

A zase ta hradecká Slavie, s tou jsou pořád jen problémy, už aby se vrátila zase do "B" třídy....


třeba se jednou dočkáš, ale letos to nebude...spíš si hlídejty ty Vaše kluky, nějak se jim ty spodní místa přibližujou wink

42

Re: A tým - diskuze k zápasům

Larry napsal:

já vím kdo ten článek psal
a nevím, proč bych z těchto slov měl bejt přesvědčenej
že všechno bylo přesně podle  fair-play

víš
NIKDY jsem ještě nečetl nic ve smyslu, že by rozhodčí umyslně někoho zařízli

a pak se musím jenom pousmát
když jsou do důležitých zápasů nasazováni sudí z jiného kraje
tím ta komise, které sudí nasazuje, dává jasně najevo svou NEDUVĚRU "svým" sudím

NIKDY jsem ani neviděl, že by se sudí za svůj omyl omluvil

a ty jsi taky taková netykavka
jen si někdo dovolí zapolemizovat nad 7 vyloučenými a 2 penaltami při vašich domácích zápasech
a skáčeš jako malej tajtrlík smile))

je tro opravdu KURIOZNÍ RARITA


Larry, oni na nezaujatejch stránkách napíšou, že to bylo oprávněný, na stránkách Libčan napíšou, že si za to můžou sami, ale ty v tom budeš stejně hledat kde co. Tak hledej šmudlo, hledej...třeba někde něco najdeš wink

43

Re: A tým - diskuze k zápasům

podívej se pulos
tys vůbec nepochopil pointu
já jsem ten zápas neviděl
takže nesoudím


je mi jedno, kdo co píše
jestli to je, nebo není zaujatý

moje slova
to je úplně o něčem jiným
a nemá vůbec smysl se tady o tom bavit

je to asi jako v politice
státní úředníci proserou spoustu peněz
když na to někdo upozorní
všichni se vylžou...není žalobce-není soudce
stejně se nic nezmění a krást se bude dál
takže asi je snažší ohnout hřbet , držet hubu a starat se o svý

to jenom taková paralela
takže budeme  muset i na hřišti snášet podrazy a nefer věci
a ti kdož z toho budou profitovat
se vždycky budou tvářit že je to všechno o.k.
i když kolem hřišť visí tabule s nápisy FAIR PLAY

44

Re: A tým - diskuze k zápasům

Larry napsal:

podívej se pulos
tys vůbec nepochopil pointu
já jsem ten zápas neviděl
takže nesoudím


je mi jedno, kdo co píše
jestli to je, nebo není zaujatý

moje slova
to je úplně o něčem jiným
a nemá vůbec smysl se tady o tom bavit

je to asi jako v politice
státní úředníci proserou spoustu peněz
když na to někdo upozorní
všichni se vylžou...není žalobce-není soudce
stejně se nic nezmění a krást se bude dál
takže asi je snažší ohnout hřbet , držet hubu a starat se o svý

to jenom taková paralela
takže budeme  muset i na hřišti snášet podrazy a nefer věci
a ti kdož z toho budou profitovat
se vždycky budou tvářit že je to všechno o.k.
i když kolem hřišť visí tabule s nápisy FAIR PLAY


Hele, já asi chápu, že se tímhle stylem snažíš bojovat proti nespravedlnostem a korupci ve fotbale. Věř, že to je úctyhodný a fandim ti. Jen pochop, že se člověk musí ozvat a bránit, když někdo zpochybňuje události, který nezávisle na sobě potvrdili tři zúčastněné strany, tedy redaktor, domácí i hosté. To je celý.

Vadí mi, že se z toho dělá něco, co není a jenom proto, že se stalo něco nevídaného. Je to prostě náhoda, že dva týmy po sobě neudržely nervy na uzdě, když prohrávaly. U sobotky pochopitelný, protože hrajou o padáka. U Libčan už hůře, to nechápal nikdo, ani oni sami asi...Až to takhle bude vypadat celou sezonu, v každým zápase, tak pak bych se pozastavil nad tím, ýe je něco špatně. Před těmahle zápasama se nikdy o ničem takým na Slavii nepsalo, protože se to prostě neděje. Alespoň za posledních 5 let.

45

Re: A tým - diskuze k zápasům

už to neřeš!!

já nebojuju za nic, natož pak za spravedlnost na fotbale
smile)

ovlivnění zápasu je v okresním přeboru
a  i na tý nejvyšší úrovni

když někde někdo vypere sudího za ovlivnění zápasu
co se stane??

na úrovni ligy se stane,že dostane STOP
a co?? co je toplatný když to poškozený mužstvo
tím prosraným zápasem třeba ztratí titul.....
nebo spadne o soutěž níže...ztratí sponzora atd atd

samozřejmě,že sudí to nemají lehké
chybovat je lidský, chybujeme všichni

ale fakt jsem neviděl nikdy ...nějaký viditelný sorry sudího za to
že si je vědom že něco zprasil a tím mužstvu ublížil

na té nižsí úrovni jsou nespotižitelní
je jich málo, nemá kdo pískat, tak jsou hájení 

ale pořád by v nich měl bejt nějakej sportovní duch
nechce se mi věřit,že by to dělali za klobásu a 500Kč za zápas

když se hráč špatně podívá
nebo se slovně ozve proti špatnýmu písknutí
zavřou mu hubu žlutou kartou a hotovo 

tedy hráč je ten vůl co musí snášet všechnu křivdu
a ten vrah co musí dostat trest
kapitan nemá nárok protestovat, je hned vykázán pryč
lavička musí držet hubu

začne se kázat o špatný morálce mužstva
ale o špatný morálce sudího se nemluví


pokud to dáš do zápisu
má to takovou váhu jako když prdneš do lesa
v horším případě, to za "odměnu" slízneš ještě víc v příštím zápase
abys nebyl příště tak drzej 

nebudu tímto soudit sudí
jsou dobří a jsou špatní


ale nevím jak si mám vysvětlit
když se dívám na zápas a vidím JASNEJ faul
JASNOU ruku...JASNEJ ofsajd...a nikdo nemává...nikdo nepíská

to jsou pak momenty,který "našlápnou" zápas do unfer situace
a pak se hráči pokopou
a pak jsou to zase jenom hráči ti blbci

my to odsud ale nevyřešíme
měj se


P.S,
nezapomenu na to
jak jsem viděl a slyšel
jednoho nalitýho sudího v hospodě,
jak si tipoval zápas okresního přeboru
do Tipligy do Jičínskýho deníku

Kotěhůlky - Prasolesy
to je jasnej kříž
tam jedu pískat .))

46

Re: A tým - diskuze k zápasům

Larry napsal:

už to neřeš!!

já nebojuju za nic, natož pak za spravedlnost na fotbale
smile)

ovlivnění zápasu je v okresním přeboru
a  i na tý nejvyšší úrovni

když někde někdo vypere sudího za ovlivnění zápasu
co se stane??

na úrovni ligy se stane,že dostane STOP
a co?? co je toplatný když to poškozený mužstvo
tím prosraným zápasem třeba ztratí titul.....
nebo spadne o soutěž níže...ztratí sponzora atd atd

samozřejmě,že sudí to nemají lehké
chybovat je lidský, chybujeme všichni

ale fakt jsem neviděl nikdy ...nějaký viditelný sorry sudího za to
že si je vědom že něco zprasil a tím mužstvu ublížil

na té nižsí úrovni jsou nespotižitelní
je jich málo, nemá kdo pískat, tak jsou hájení 

ale pořád by v nich měl bejt nějakej sportovní duch
nechce se mi věřit,že by to dělali za klobásu a 500Kč za zápas

když se hráč špatně podívá
nebo se slovně ozve proti špatnýmu písknutí
zavřou mu hubu žlutou kartou a hotovo 

tedy hráč je ten vůl co musí snášet všechnu křivdu
a ten vrah co musí dostat trest
kapitan nemá nárok protestovat, je hned vykázán pryč
lavička musí držet hubu

začne se kázat o špatný morálce mužstva
ale o špatný morálce sudího se nemluví


pokud to dáš do zápisu
má to takovou váhu jako když prdneš do lesa
v horším případě, to za "odměnu" slízneš ještě víc v příštím zápase
abys nebyl příště tak drzej 

nebudu tímto soudit sudí
jsou dobří a jsou špatní


ale nevím jak si mám vysvětlit
když se dívám na zápas a vidím JASNEJ faul
JASNOU ruku...JASNEJ ofsajd...a nikdo nemává...nikdo nepíská

to jsou pak momenty,který "našlápnou" zápas do unfer situace
a pak se hráči pokopou
a pak jsou to zase jenom hráči ti blbci

my to odsud ale nevyřešíme
měj se


P.S,
nezapomenu na to
jak jsem viděl a slyšel
jednoho nalitýho sudího v hospodě,
jak si tipoval zápas okresního přeboru
do Tipligy do Jičínskýho deníku

Kotěhůlky - Prasolesy
to je jasnej kříž
tam jedu pískat .))



V pohodě, já s tebou z obecného hlediska ve většině věcí souhlasím. Nejsem blbej a vím jak to dneska chodí. Jen jsem hájil ty dva zmíněné zápasy.

47

Re: A tým - diskuze k zápasům

http://www.mojejicinsko.cz/sport?pg=&am … lerie_1256

48

Re: A tým - diskuze k zápasům

k zápasu v Janských Lázních

jak se zde píše, útulnej areálek
pěkná hospůdka, prej i dobrý pivko

hřiště trochu z kopce hrbolatý a hlavně malý
nelze tam hrát nějakej kombinační fotbal
křídelní hru atd

od vápna na půlku to bylo pár kroků
od roh praporku k vápnu asi 2 metry

první půla byla taková divná
domácí využívali znalostí podmínek hřiště
a naši si nemohli zvyknout

ve druhý půli kombinace šla
pěkný goly,další 3 nevyužitý šance
vyhráli jsme i v tombole
a odvezli 3 body z Jánek
domácí si mohli odpustit ty hrubý a nic neřešící fauly

ale jinak dobrej vejlet

49

Re: A tým - diskuze k zápasům

k zápasu v Červeným Kostelci

rozhodčí opět "nezklamali"
ale spíše to píšu s ironickým úsměvem
než jako nějaký stěžování si



pouze 3 momenty

dobíhající Vašek003 si kryje míč před autovou čarou
zezadu je sražen k zemi, cca metr od plechové reklamy
reakce faulujícího hráče směrem k sudímu
CO JE KURVA VOLE......nebyla žádná ŽK
pomezní,kterej stál metr od incidentu
souhlasil s vedle stojícím fanouškem, že to Vašek003 nafilmoval
a prej si podle pomezního za svůj "výkon" zapískání zasloužil :-))

v závaru před naší brankou je při výskoku loktem na hlavu faulován Ladis
takový faul je pískán a trestán i v hokeji, dokonce i v Kanadě
včera se to v Kostelci nepískalo
napoak ŽK dostal Ladis, když se jako kapitán dožadoval vysvětlení :-))

po faulu Michelise , hlavní sudí našeho hráče seřval takovým způsobem
že to bylo až za hranicí nejenom sportovní etiky, ale lidský slušnosti a důstojnosti
to jakým způsobem jako smyslu zbavený řval....to jsem ještě od sudího neviděl

kdyby na Michelise řval někdo z protihráčů...tak prosim
ale řev sudího na hráče ??
zřejmě nějaká novota z aktivu rozhodčích
že mohou ŘVÁT na hráče........:-((

50

Re: A tým - diskuze k zápasům

k zápasu v Roudnici

jen jednu glosu

slova jednoho z pořadatelů po zápase

...jojo pískal to dobře, stejně na obě strany
je vidět ,že když není mázlej tak to píská normálně-.....:-)))


(otázkou je,jak označení MÁZLEJ je myšlený :-))