1

Téma: A tým - diskuze k zápasům

Diskuze k zápasům

2

Re: A tým - diskuze k zápasům

troška odpovědí pro Libora
v první řadě se omlouvám za pozdní reakci vedení oddílu, byl jsem mimo pc

mládežnické soutěže jsou opravdu pořádně překopané a to :
přípravka společně s ml. žáky hrají  v KP turnajově a to na polovině hřiště 7+1
st. žáci hrají dvojzápas společně s ml. dorostem klasicky a budou to předzápasy Áčku resp. Bčku
bohužel st. dorost se nám nepodařilo dát hráčsky dohromady a proto hráči st. dorostu budou již nastupovat v družstvech mužů
Áčko a Bčko sehrají svá utkání na Gothardě a to střídavě, Cčko hraje v Bříšťanech

A mužstvo o to ti asi jde nejvíc. Asi máš dobrý info zdroj (Boháňka,Sadová,pivovar smile )
Melaga je bohužel na jeho přání hráčem Olympie HK
Lacina ač od deseti let hraje v |Hc je hráčem LB - dále v jednání
proti podzimu se doufám do hry zapojí Nálevka a Dvořák
éra Pavel Černý,Šmolka,Moník a další cizí hráči je pryč
máme spoustu vlastních šikovných hráčů na kterých chce vedení oddílu stavět a hlavně je podpořit. I s nimi se dá hrát nahoře (ostatně se kluci o tom přesvědčili na jaře) a záleží jenom na nich, jak budou přistupovat k tréninku a k zápasu
nové tváře ? mládí a domací vpřed
obrana, sestava to ti asi nikdo neprozradí

jinak díky za dotaz a ještě jednou se omlouvám za zpoždění

ahoj na gotíku

3

Re: A tým - diskuze k zápasům

ptal jsem se včera vedle mě stojícího delegáta, co to má znamenat, když jsem viděl, jak z penalty byl odkop od branky

bylo mi řečeno,že to dle Pravidel lze
tedy pokud je po penaltovém zákroku ponechána výhoda a akce se dokončí
nevím jaký výklad je k tomu, co je to za termín, že se akce dokončí

a prý že to byl včera omyl sudího
viděli jsem ale všichni, s jakou vehemencí a rezolutností sudí zapískal a ukázal na značku pentle,čili se mi to vůbec nejevilo mylné upísknutí

včera bylo těch omylů až moc
z tečovaných míčů končících nad brankou nebyly rohové kopy
a to na obou stranách
ač teče byly slyšet z míst vzdálenějších, než stál pomezní

zpracování míče hostujícím  hráčem "na prsa", ale byl to spíše volejbalový bagr
se nepískal, ač pomezní stál 2metry ne daleko ale blízko :-))


vyloučení Nečesaného považuji za kompenzaci a výčitky svědomí sudího

penalta byla přísná, ale kontakt tam byl

nikdo sudímu Kalašovi nebude snad nadávat

ale i včerejší zápas ukázal, jak rozhodování ovlivní průběh zápasu

na adresu našich hráčů
i když asi není herní pohoda a trenerská spokojenost
přece jenom se hráčí snaží jít za vítězstvím i přes chyby v herní činnosti

na Slavii HK je nutný se připravit na jednostranné vedení zápasu, protože tam to je jaksi kolorit už od mládežnických celků

4

Re: A tým - diskuze k zápasům

citace z Pravidel fotbalu

18) Rozhodčí nemusí ihned přerušit hru, jestliže dojde k přestupku hráče, za který by měl nařídit volný nebo pokutový kop. Je-li názoru, že by přerušením hry zvýhodnil družstvo, jehož hráč se provinil, hru nepřerušuje a poskytne výhodu; případné osobní tresty udělí až při nejbližším přerušení hry. Při zvažování o poskytnutí výhody musí rozhodčí postupovat s citem pro herní situaci.

Zásady pro poskytování výhody v hře:

a)    Výhoda ve hře je zcela vědomé nepřerušení hry pro potrestání jinak zcela evidentního přestupku v situaci, kdy přerušením hry by bylo poškozeno družstvo, které se neprovinilo.

b)    Uplatnění výhody ve hře je rozhodčí povinen naznačit předepsa­ným signálem.

c)     V případě, že výhoda neměla předpokládaný účinek, má rozhodčí právo se do nejvýše 3 sec vrátit k původnímu přestupku a nařídit odpovídající volný kop (to však neplatí pro případ, že zvýhodněné družstvo přijde o míč vlastní vinou).

d)    Uplatnění výhody ve hře nezbavuje rozhodčího povinnosti udělit případné osobní tresty.


pozn:
nenašel jsem nikde nic o tom, že by nesměl udělat to, co včera udělal
a tím, že byla akce ukončena střelou,že byla výhoda "vyčerpána" a že by nemohl pískat penaltu

alemožná se to nechá vysvětlit řádkem "c)", že jsme se nepřesnou střelou připravili o míč sami...bůhví jak to je...jsou Pravidla ale výkladů může být několik

5

Re: A tým - diskuze k zápasům

Libor napsal:

co je Laďovi?včera sem ho videl na béčku o berlích,někdo říkal že má zlomenej kotník,
taky sem slyšel že v sobotu nás sice přehrávali ale nakonec sme mohli remizu uhrát? nevím nebyl sem tam ale pokud sme byli pod tlakem pak snad obrana pracovala dobře když dostala jenom jeden gol a při vší úctě k Vaškovi,ani ten by nepomohl tomu, abychom podrželi míč vepředu, jak je v referátu napsáno.ted nám chybjěí stopeři oba dva a to je průser.jinak bečko se mi včera líbilo.

Laďa je dnes v nemocnici,čeká na vyšetření a dnes se rozhodne zda to budou operací dávat dokupy

říkali mi nestranní,že šlo o ofsajd domacího hráče
kdyby bejval pomezní mával, nemuselo se to ani stát
ale kdyby je na ho..........

6

Re: A tým - diskuze k zápasům

zápas se Dvorem ukázal že i při 0:0 se dá hrát dobre fotbal
vím,že kritici  největší nebudou spokojeni nikdy
mě se včerjší zápas líbil a to myslím hrou ubou týmů

u nich vynikal Řežábek

náše kluky zdobil týmový duch
vždycky když táhne mančaft pohromadě
tak jezděj všichni a pak je příjemný se na to koukat

7

Re: A tým - diskuze k zápasům

Libore budu velice rád, když přijdeš na gotík a ukážeš mi jak se to má hrát. Slintat na web umí každý. Referát si občas po sobě prečti máš tam nějaké nedostatky. Tomáš Nálevka

8

Re: A tým - diskuze k zápasům

Fotbalisté Jiskry v sezoně 2010/2011

Atým Jiskry Hořice hraje 1.A třídu. Cesta, kterou vedení oddílu nastoupilo, pomaličku ale jistě přináší ovoce. Po delší době v týmu, včetně trenerských postů, jsou výhradně domácí hráči. Ze starších hráčů,zůstal v týmu pouze Vašek Rychtera s Alešem Pourem.

Většina hráčů jsou kluci ve věku 22-25 roků. Kádr byl doplněn mladými fotbalisty, vlastně ještě dorosteneckého věku. Řešila se otázka, zda se poohlédnout po nějakém hotovém hráči, který by dokázal práci celého týmu zúročit i střelecky. Mladý tým Hořic doplácí na neproměňování šancí, ale už to, že se herně dokáží do šancí dostat je pozitivní.

Obrana hraje ve složení Jarda Žáček, Vašek Rychtera, Víťa Kulhánek a nyní zde nastupuje mladý Pepík Rubeš. Dva stabilní hráči zadních řad, jsou mimo hru. Tom Lacina kvůli šprajcu bafuňářů z Lázní Bělohrad, kde je Tomáš kmenovým hráčem a Láďa Kočí se zotavuje ze zlomeniny kotníku, které utrpěl při zápase na Slavii HK. Mladý Rubeš se ale dobře etabloval do obranné práce.

Ve středové řadě si našel svoje místo Dominik Palm, který má hlavně defenzivní úkoly, hraje tam Zbyněk Nečesaný, který má na starosti ofenzivu, na pravé straně pak rychlonohý Dominik Michálek. Dominik je z Chomutic, hrával zde již v dorostu a po angažmá v Jičíně, se do Hořic vrátil a je platným hráčem Ačka. Zranění stehenního svalu limitují Lukáše Dvořáka a taky Ondru Kramuleho. Po zranění kolenních vazů,se nemůže do své obvyklé formy dostat Aleš Vávra. Ale i od něj se očekává, že bude tím hráčem, který má předpoklady na to, aby pomáhal ofenzivě týmu.

Na hrotu útoku nastupuje nejčastěji Tomáš Nálevka a Ondra Hudek. Až naberou potřebný klid v koncovce, měli by právě oni zúročovat práci celého týmu a dávat tolik potřebné branky.

Jistotou zadních řad je golman Pavel Žižka, který umí vytáhnout zákrok, za který by se nestyděl ani ligový golman. Kvůli dalším různým absencím, hraje za Atým i Kuba Trejbal.Kuba po svém herním výpadku přišel , začal pracovat a bude jistě potřebnou posilou.

Zmínil jsem jména mladého Palma a Rubeše, nesmím zapomenout na Honzu Stuchlíka a na další kluky dorostence, kteří kopou zatím v Btýmu, jako je třeba Pavel Ruml nebo Šlambera a golman Filak.Všichni tři jmenovaní svými výkony naznačují, že si najdou brzy uplatnění v Atýmu. Obzvláště u Rumla je již nyní defenzivní kvalita.

Do týmu vlastně přišla pouze jedna nová tvář a tou je Joasef Vydra,mladý subtilní středopolař,který působil v divizních Sedmihorkách. Žel Vy\dra se na prvním treninku zranil a nyní se rozehrává.

Na laviče je Radek Palm a Josef Vydra, tedy i zde to jsou „odchovanci“. Vlastně kromě Michálka a Dvořáka, to jsou všechno Hořičáci.

Budiž tyto příklady pro ostatní mladé hráče, že dveře do Atýmu jim nikdo nezavírá. Právě naopak. Je ale nutné svůj volný čas a zájmy poněkud podřídit chuti a zájmu fotbal v Hořicích hrát. Podmínky jsou zde dobré, parta je taky dobrá, takže to mladí pánové mají ve vlastní hlavě a ve vlastních nohách.

Divák samozřejmě chce výsledky ihned, v horším případě okamžitě, ale tohle mladé mužstvo chce čas a pevnou ruku. Rozhodně už v této sezoně nebude naše Ačko hrát v soutěži druhé housle a trápit se sestupovými starostmi.

9

Re: A tým - diskuze k zápasům

s bělohradem není řeč o hostování či přestupu Laciny? není to trošku škoda, aby kluk nehrál kvůli nějakýmu šprajcu či to vázne na penězích ...

10

Re: A tým - diskuze k zápasům

Ty si z nás děláš srandu, nebo co? Dnes ráno psal Pepa Vydra referát ze zápasu v Sobotce, jasně tam píše, že Láca je konečně náš hráč!!!

Jó, fotbal, to je hra!

11

Re: A tým - diskuze k zápasům

JORUB napsal:

Ty si z nás děláš srandu, nebo co? Dnes ráno psal Pepa Vydra referát ze zápasu v Sobotce, jasně tam píše, že Láca je konečně náš hráč!!!

sorry, četl jsem to až potom. no hlavně že už může hrát

12

Re: A tým - diskuze k zápasům

v zápase Liberec-Sparta, došlo n naprosto stejné situaci, jako v zápase Hořice-Libčany....po faulu na Michálka, sudí povolil ošetření....které bylo ale velmi rychle vyřízené, Michálka ale nepustil do hry a Hořice dostaly gol....NAPROSTO stejná byla situace v onom ligovém záase...i tam byl ošetřován hráč a já jsem čekal, jak dlouho bude trvat než se zapojí do hry...hrál IHNED, bez 3minutovýho čekání!!!!!!!!!!
zřejmě jsou pravdila pro 1.A jiná než pro 1.ligu

13

Re: A tým - diskuze k zápasům

Tak trocha statistiky za podzimní sezonu:

V A mužstvu nastoupilo v mistrovských (14) utkáních celkem 23 hráčů.
Zde pořadí podle odehraných minut a počtu utkání:

Žižka Pavel                       1.260                   14
Rubeš Josef                      1.260                   14
Palm Dominik                    1.260                   14
Nečesaný Zbyněk             1.126                   13
Michálek Dominik                 984                   13
Kramule Ondřej                   978                   13
Nálevka Tomáš                    875                   12
Pour Aleš                             819                   10
Rychtera Václav                   789                     9
Ruml Pavel                           725                     9
Žáček Jaroslav                     711                   10
Kulhánek Viktor                    671                     9
Dvořák Lukáš                       427                   14
Vávra Aleš                            405                   11
Lacina Tomáš                       360                     4
Kočí Ladislav                        339                     4
Trejbal Jakub                       327                     7
Hudek Ondřej                      193                     8
Macák Marek                         90                     1
Trávníček Danek                    90                     1
Stuchlík Jan                            67                     3
Šlambera Jakub                     21                     1
Kulhánek Jindřich                    3                      1
Tři hráči (Žižka, Rubeš a Palm) nechyběli ani minutu!

Střelci:

Nálevka a Nečesaný                                        3
Pour, Palm, Kramule                                        2
Michálek a Lacina                                            1

Daleko větší úroda je v obdržených kartách:

Nečesaný                     4 ŽK + 1 ČK
Michálek                       3 ŽK + 1 ČK
Rubeš                           5 ŽK
Palm a Nálevka             4 ŽK
Pour a Žižka                 3 ŽK
Rychtera, Kočí, Dvořák
Vávra, Ruml, Kramule    2 ŽK
Hudek, Kulhánek V.
Žáček                            1 ŽK

Celkem 39 ŽK + 2 ČK - tedy v průměru 3 tresty na utkání.

14

Re: A tým - diskuze k zápasům

Supre chlapi gratuluji!!!Uz se tesim,az mi Necas u piva povypravi o te jeho delovce, urcite do sibenice.To zas bude....:D:D:D

15

Re: A tým - diskuze k zápasům

pár slov k zápasu v Černilově

sudí skutečně chybovali v první půlce více než je zdrávo
a pustili domácí do vedení z ofsajdového postavení

koncepci a taktiku narušilo zranění Toma Laciny
(bude sice v ortéze a o berlích, ale v koleně nic neprasklo)

trener Černilova se namísto koučingu svých svěřenců
věnoval stupidnímu zesměšňování našich hráčů


všechny tyto skutečnosti hráče do kolen nesrazily, naopak
takže vítězný gol v nastavení byl razítkem spravedlnosti a vůle našich hráčů

jsem moc rád, že právě odtud  vezeme 3 body

16

Re: A tým - diskuze k zápasům

nic nového pod sluncem
toto je referát ze zápasu Slavia HK - Sobotka

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu. Mužstva se snažila strhnout vítězství na svoji stranu, ale bez šancí žádného z nich. V 62. minutě domácí vyslali z 25 metrů první střelu na branku, vedle. V 70. minutě nařídil do té doby dobře pískající rozhodčí proti hostům vymyšlený pokutový kop, který viděl snad jen on. Metr za hranicí pokutového území si kopl domácí útočník do soboteckého obránce a sudí to pro všechny přihlížející nepochopitelně odpískal jako pokutový kop, přestože domácí hráč sám přiznal, že kopl do našeho obránce.

Tímto výrokem sudí doslova rozvášnil přihlížející fanoušky i hostující hráče a dokonale tím ovlivnil zbytek utkání. V 72. minutě vyloučil Rulce za údajné napadení rozhodčího. V 81. minutě oprávněně vyloučil po druhé žluté kartě opět hráče hostů Halbycha. Další bonbónek nastal v 87. minutě, kdy rozhodčí vymyslel druhý pokutový kop pro domácí. Následně udělil třetí červenou kartu hráči hostů Bašemu za další údajné napadení. V tuto chvílí bylo po utkání.

Samozřejmě, že to vždy vypadá, že poražené mužstvo po prohraném výsledku brečí a vše svaluje na rozhodčího. To, co se však odehrálo v tomto utkání, je výsměch fotbalu. Aby sudí Urbánek kompenzoval své chyby, navrhl nám, že do zápisu o utkání nenapíše důvody, pro které hráče vyloučil, a že to udělá tak, aby dostali maximálně stop na jeden zápas.

Je opravdu neuvěřitelné, že výsledek utkání ovlivní takovýmto způsobem osoba, která neustojí slovní ataky diváků a pořádek na hřišti si zjedná přes hráče tím, že za slovní napadání od diváků vylučuje hráče. Pak je na zamyšlenou, jestli má cenu věnovat fotbalu spoustu hodin svého volného času, když veškerá práce lidí, kteří se takto fotbalu věnují, vezme za své selháním jednoho jedince.

Vzhledem k očekávaným trestům od disciplinární komise k příštímu utkání může soupeř ze Dvora Králové přijet do Sobotky jako na výlet.
SK Sobotka: Červený – Baše, Bárta, Bouda, S. Chrpa (Pavlíček) – Gabriel, Rulc, Halbych, Valenta (Men) – Macoun (Brixí) Kubišta (Cinkeis). Červené karty: Rulc, Halbych, Baše.? (lš)

17

Re: A tým - diskuze k zápasům

vážený pane Larry, nezlobte se na mě, ale proč píšete nic nového pod sluncem? Když hráli Hořice na Slavii, tak byly snad nějak poškozeny? vy sem dáte absolutně zaujatý referát ze strany Sobotky, která se prezentovala jako banda nakopávačů a agresorů. nevím, na co jsou zvyklí v Sobotce, ale můžou být rádi, že dohráli... No snad vás to také čeká, abyste si mohli udělat obrázek. Někdy by v té zaujatosti mohl člověk vyslechnout obě strany a udělat si o tom obrázek a ne pouze slepě šířit naprosto zaujatou reportáž týmu, který ani jednou nevystřelil na bránu a neunesl vývoj zápasu. Obě penalty byly jasné a červené karty ještě jasnější. Navíc hráči Sobotky můžou být rádi, že nedostali červenou rovnou...no nic, vy tu ale budete obhajovat tým, který kopne a strčí do rozhodčího, místo toho aby hrál fotbal. Co se týká vyjádření z druhé strany, můžete se podívat například na tyto stránky http://fcslaviahk.cz/ a popřípadě tento rozhovor http://fcslaviahk.cz/_attachment/files/ … inhart.pdf

omlouvám se, že se vám tu do toho pletu, ale opravdu mi to nedalo. mějte se

18

Re: A tým - diskuze k zápasům

Ptáte se, jestli byly Hořice někdy poškozeny na Slavii, Odpověď je jednoznačná! VŽDYCKY!!!  Jezdím tam posledních dvanáct let, nepamatuji se - a bylo jedno, jednalo-li se o přípravku, žáky, dorosty nebo  muže, že by někdy pískali rozhodčí rovinu!

Jó, fotbal, to je hra!

19

Re: A tým - diskuze k zápasům

Dobrá, tak to se v tom případě omlouvám. Každopádně když se řežou i přípravky a žáci, tak to je masakr! Jistě jste navštívil každou kategorii minimálně 3x a vždy se na Slavii řezalo...
rád bych Vás upozornil, že Slavia HK je asi nejchudší klub široko daleko a co vím, tak hráči tam hrají pouze pro radost od přípravek až po muže, takže nevím. Každý má právo na svůj názor, pouze mě vyvedl z míry předchozí příspěvek. P.S: Doufám, že vás rozhodčí v neděli opět zařízne :-)

20

Re: A tým - diskuze k zápasům

Slavia HK napsal:

vážený pane Larry, nezlobte se na mě, ale proč píšete nic nového pod sluncem? Když hráli Hořice na Slavii, tak byly snad nějak poškozeny? vy sem dáte absolutně zaujatý referát ze strany Sobotky, která se prezentovala jako banda nakopávačů a agresorů. nevím, na co jsou zvyklí v Sobotce, ale můžou být rádi, že dohráli... No snad vás to také čeká, abyste si mohli udělat obrázek. Někdy by v té zaujatosti mohl člověk vyslechnout obě strany a udělat si o tom obrázek a ne pouze slepě šířit naprosto zaujatou reportáž týmu, který ani jednou nevystřelil na bránu a neunesl vývoj zápasu. Obě penalty byly jasné a červené karty ještě jasnější. Navíc hráči Sobotky můžou být rádi, že nedostali červenou rovnou...no nic, vy tu ale budete obhajovat tým, který kopne a strčí do rozhodčího, místo toho aby hrál fotbal. Co se týká vyjádření z druhé strany, můžete se podívat například na tyto stránky http://fcslaviahk.cz/ a popřípadě tento rozhovor http://fcslaviahk.cz/_attachment/files/ … inhart.pdf

omlouvám se, že se vám tu do toho pletu, ale opravdu mi to nedalo. mějte se


ahoj Slávisto HK

nijak se neomlouvej
pokud jsem napsal "nic nového pod sluncem", bylo to samozřejmě v ironii

a vidíš JORUB ti hned odpověděl
je pravda, že já těch zápasů na Slavii pamatuju taky hodně, hlavně v době Krajského přeboru když jsme tam jezdili hrát s Olympií jak se žáky, tak i s dorostem
jak píše JORUB...nebyla to nikdy rovina


zcela jistě neberu referát Sobotky jako ten jednoznačně pravdivý
na tom zápase jsem nebyl, takže ani nic nesoudím

ještě jednu pozn. k podzimnímu zápasu Hořic na Slavii
náš hráč tam nedohrál kvůli zlomenině v kotníku
pokud jsi tam byl možná si to pamatuješ

tomuto úrazu se mohlo předejít, kdyby pomezní mával ofsajd Slavie
toto potvrdil i p.Rolko, který to celý viděl přesně z ofsajdové linie
nebudu sem psát přesně slova jak sprostě to okomentoval
tedy nebyl odmáván ofsajd a došlo ke střetu dvou hráčů
Slávistický zajel do našeho tak, že po pádu obou hráčů na zem, z toho byl zlomený kotník našeho hráče a 9 měsíců bez fotbalu

21

Re: A tým - diskuze k zápasům

Slavia HK napsal:

Dobrá, tak to se v tom případě omlouvám. Každopádně když se řežou i přípravky a žáci, tak to je masakr! Jistě jste navštívil každou kategorii minimálně 3x a vždy se na Slavii řezalo...
rád bych Vás upozornil, že Slavia HK je asi nejchudší klub široko daleko a co vím, tak hráči tam hrají pouze pro radost od přípravek až po muže, takže nevím. Každý má právo na svůj názor, pouze mě vyvedl z míry předchozí příspěvek. P.S: Doufám, že vás rozhodčí v neděli opět zařízne :-)

Přání bylo vyslyšeno...

22

Re: A tým - diskuze k zápasům

postřehy k zápasu Hořice-SlaviaHK

zápas byl díky hře obou mužstev kvalitní, rychlý, dynamický, se spoustů střetů, padlo 5 branek,bylo hodně emocí, zápas se musel líbit

jak je v referátu, po faulu na domácího Vávru měl být hostující hráč vyloučen...bohužel sudí neměl odvahu tak brzo vyloučit, i když dle Pravidel to udělat měl, nebo mohl

penaltovému zákroku domácího Rumla, předcházel faul před vápnem na domácíhio Rychteru....nojono on to pustill...(to cituji slova delegáta,které jsem osobně slyšel)
podobné tři fauly na Rychteru jsou pak v dalším čase odpískány všechny...

teatrální představení se spoustou sprostých urážek je vidět v momentě, kdy domácí Nálevka fauluje poblíž lavičky Slavie...Nálevka dostává žlutou, ale pak taky padají jeho hlavu sprosté urážky....bohužel ty pomezní jakoby neslyšel, takže lavička Slavie je v pohodě

sportovně se zachoval jeden z funkcionářů Slavie,který se po zápase Nálevkovi omluvil

hráč Slavie je ošetřován mimo hřiště a do hry je v puštěn prakticky okamžitě a ne po 3 minutách, jak je v Pravidlech pro tuto soutěž....


toto jsou postřehy, které možná rozhodly o tom
že se ty pomyslné jazýčky vah obrátily směrem ke Slavii


a je mi srdečně jedno,že mi někdo bude říkat
že tady brečím nad prohrou a svaluju ji na sudího

nebrečím a nesvaluju
jen píšu holá fakta:)

23

Re: A tým - diskuze k zápasům

mohl by sem ještě někdo fundovaný
citovat výkladem Pravdel fotbalu
onu situaci,která se v tomto zápase odehrála??

kdy Žiži dostal malou domů,ukopl se a pak míč vyboxoval
díval jsem se do Pravdiel a tohle jsem tam ani nenašel

24

Re: A tým - diskuze k zápasům

opravdu????
já bych řekl,že když se golman ukopne, jako ten hořickej a pak to vyrazí rukama
je to uplně  stejný, jako když se ukopne jeho spoluhráč a on to chytne do riuky
v takových případech se nic nepíská,protože je evidentní NEúmysl

a co jsi říkal tomu,že váš faulující hráč nebyl při penaltovým zákroku vyloučenej??
vždyt hráč Hořic šel sám na bránu a mezi ním a golmanem už nikdo nebyl...!!??

a co jsi říkal tomu,že vás ošetřený hráč nemusel čekat 3minuty na návrat do hry??

a co jsi nříkal tomu,že na našeho hráče č.8 nadávala sprostě celá vaše lavička
a sudí byli nejenom němí....ale i hluší....



zkus mi odpovědět...ne jako slávista, ale jako fotbalista:)

25

Re: A tým - diskuze k zápasům

Larry napsal:

opravdu????
já bych řekl,že když se golman ukopne, jako ten hořickej a pak to vyrazí rukama
je to uplně  stejný, jako když se ukopne jeho spoluhráč a on to chytne do riuky
v takových případech se nic nepíská,protože je evidentní NEúmysl

a co jsi říkal tomu,že váš faulující hráč nebyl při penaltovým zákroku vyloučenej??
vždyt hráč Hořic šel sám na bránu a mezi ním a golmanem už nikdo nebyl...!!??

a co jsi říkal tomu,že vás ošetřený hráč nemusel čekat 3minuty na návrat do hry??

a co jsi nříkal tomu,že na našeho hráče č.8 nadávala sprostě celá vaše lavička
a sudí byli nejenom němí....ale i hluší....

zkus mi odpovědět...ne jako slávista, ale jako fotbalista:)



Vážený pane Larry,

chápu, že Vás prohra v takovém zápase žere. Ale měl byste se na to také podívat trochu objektivněji. Co si třeba nejdříve připustit, že Slavia byla cca od 25. minuty lepší a že mohla vstřelit branky již v prvním poločase, o druhém ani nemluvě. Nebylo spíše chybou především Hořic, že nedokázaly dotáhnout do vítězného konce zápas, ve kterém vedly 2:0? Rozhodčí jistě v zápase nějakou chybu udělal, ale určitě nemohl za to, že Hořice nezvítězily?

Co se týče penaltového zákroku, tak rozhodčí správně penaltu odpískal, ale aby trestal faulujícího ještě červenou? To by potom trestal dvakrát a myslím, že se nejdnalo o žádný kriminální zákrok nebo zájezd, oba hráči byli skoro na stejné úrovni. Faulující si dal před útočníka ruce, který poté upadl. Tím si pomohl a tedy fauloval. Spíše bych rozhodčího ocenil za cit pro hru a vyhodnocení tohoto zákroku, penalta byla dostaečným trestem..nemyslíte?

Zeptám se takhle? Byla hra ovlivněna tím, že se hráč Slavie vrátil dříve do hry? Měly Hořice v té době takový tlak, že by nepřítomnost jednoho hráče byla natolik znát? Ano, rozhodčí jistě dle pravidel pochybil, ale vidět v tom hned účelové poškození??? To asi ne.

Jistě máte pravdu, že celá lavička na hráče s číslem 8 nadávala, ale sáhněte si do svědomí, jestli byste jednal jinak, kdyby to bylo opačně. Hráč Hořic se dopustil zjevného a dost nevybíravého faulu přímo před lavičkou (všem na očích) a tak je zmíněná reakce celkem pochopitelná a asi i přirozená. A když už jsme u toho, zákrok klidně mohl být oceněn červenou kartou. Faul po odehrání míče. Takže ne neudělění červených karet je to vlastně 1:1.

Měj te se pěkně