26

Re: A tým - info pro hráče

na doplnění obsáhlých informací od Žižiho.

27.11.2010 - Fotbalový ples - kdo se chce jít bavit vzhůru do drogerie Floris Martiny Janderové pro lístky
                                             - kdo chce pomoct s přípravou nebo samotnou realizací plesu, rád ho uvítám

4.12.2010 - hokejový zápas  Áčko vs Bčko/C začátek utkání na zimním stadionu v NB v 11.15. Zveřejnění      soupisek obou týmů nejpozději týden před začátkem  utkání na netu (kapitání Žižka/Kulhánek J.) Účast na ledě je možná pouze hráčům zmíněných kategorií + povoleno hostování dvou hráčů. Po zápase společný oběd,vyhlášení vítěze utkání , vítězů  ind. trofejí a dalších dovednostních soutěžích. Diskuze o skončeném fotbalovém podzimu, nastínění dalšího programu(zimní soustředění,tréninky), volná zábava. Referáty za jednotlivé týmy si připraví Vydra-Vydra-Vydra:):):)  Žiži-Doktor-Jindra:lol::P

Doufám,že na brigádu,ples i hokej se sejdeme v hojném počtu

27

Re: A tým - info pro hráče

13. fotbalový ples

26.11. 17:00 sokolovna - příprava plesu, výzdoba

28.11. 14:00 sokolovna (bude upřesněno) - úklid

28

Re: A tým - info pro hráče

neformální trénink mužů :  NEDĚLE 21.11.2010  10.00hodin - umělá tráva
prosím o potvrzení účasti smskou.
sraz 9.45hodin v hale.

29

Re: A tým - info pro hráče

Omlouvam se z připravy plesu.Patek sobota jsem v praci! V neděli ...tak to snad přijdu;)

30 Naposledy upravil: michalis511 (2010-11-26 16:25:30)

Re: A tým - info pro hráče

Omlouvám se z přípravy plesu a úklidu jsem nemocný Michálek

31

Re: A tým - info pro hráče

děkuji všem, kteří se podíleli na přípravě plesu

kdo se jdete bavit na ples, přeji příjemnou zábavu

a všechny dohromady rád uvidím i na úklidu po plese v neděli ve 14.00hodin

32

Re: A tým - info pro hráče

pro připomenutí možného hokejového utkání :

4.12.2010 - hokejový zápas  Áčko vs Bčko/C začátek utkání na zimním stadionu v NB v 11.15. Zveřejnění      soupisek obou týmů nejpozději týden před začátkem  utkání na netu (kapitání Žižka/Kulhánek J.) Účast na ledě je možná pouze hráčům zmíněných kategorií + povoleno hostování dvou hráčů. Po zápase společný oběd,vyhlášení vítěze utkání , vítězů  ind. trofejí a dalších dovednostních soutěžích. Diskuze o skončeném fotbalovém podzimu, nastínění dalšího programu(zimní soustředění,tréninky), volná zábava. Referáty za jednotlivé týmy si připraví Vydra-Vydra-Vydra:):):)  Žiži-Doktor-Jindra:lol::P

týden do začátku hokeje je pryč ????????
Áčko zřejmě hrát nechce ???????????????????????????????????

33

Re: A tým - info pro hráče

děkuji touto cestou všem FOTBALISTŮM, kteří si mákli při úklidu po plese

34

Re: A tým - info pro hráče

Soupiska A-mužstva:

Hráči: Žižka,Kočí,Lacina,Michálek,Rubeš,Hudek,Stuchlík,Vávra,Palm D.,Nečesaný,Rychtera,Palm R.,Pour,Kramule(Když sežene věci),Ruml,Kulhánek V

Pokud jsem na někoho zapoměl - 1. nebyl na rozlučce a proto nemám od něj souhlas.
                                                     2. někde se musela stát chyba.

Prosím o přihlášení, když tu budete chybět a chcete jít hrát.

Brankář: Trejbal - Náhradník : Kočí (zatím nemá výstroj - nemáte někdo možnost sehnat brankařskou výstroj ??????

Trenér: Dvořák

35

Re: A tým - info pro hráče

Máme tu první omluvenku:

Pepa Rubeš - děkuji za info. Pokud v sobotu jěště někdo nemůže, prosím o info na Face. Díkes

36

Re: A tým - info pro hráče

odjezd na sobotní hokej  10.00hodin z parkoviště u PIVOVARU (na náměstí je jarmark)
musíme zajistit auta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

37

Re: A tým - info pro hráče

Já auto klidně vezmu, uz se těším jak vás s Jindrou vyklepnem

38

Re: A tým - info pro hráče

důležitá zpráva pro Doktora resp. Larryho :

prosím o zajištění fotodokumentace na zítřejším hokejovém zápase !!!!!

39

Re: A tým - info pro hráče

Tak na doplnění videa trochu statistik z hokejového utkání mistrů:

A : B      15:4  (4:1, 4:1, 7:2)

Sestavy a produktivita: (branky + asistence)

A: Trejbal (úspěšnost těsně pod 100%) - Pour (1+3), Palm R. (2+2), Kramule (0+4 - titul šikulka zápasu),
Hudek (3+1 - nejproduktivnější hráč), Vávra (3+0 - nejlepší střelec), Palm D. (1+0), Žižka (2+2),
Nečesaný (1+0), Rychtera (1+1 - nejvyšší účast u baru mezi lavičkami), Kočí (1+1 - jasně nejrychlejší bruslař)
Lacina (0+1), Ruml (0+1), Kulhánek V.

B: Kulhánek J. (úspěšnost o trochu nižší - přesto oceněn za největší ztrátu váhy zpocením) - Kedroň (1+1),
Březák (1+0), Haman (1+0), Bartoníček R. (1+0), Macák (0+1), Trávníček, Košťál, Marx, Minich, Šafařík.

Výsledek sice jednoznačný, ale už se chystá na leden odveta a Bčko slibuje převzetí putovního poháru
do svých rukou.

40

Re: A tým - info pro hráče

Na každé prohře je třeba hledat pozitiva. Já hodnotím kladně to, že se nám podařilo uhlídat Víťu, který nezískal ani jeden kanadský bod. Do příštího zápasu půjdeme s tím, že tuto osobní obranu rozšíříme i na další hráče wink

41

Re: A tým - info pro hráče

Strategie nam vysla vyborne, stahnul jsem na sebe nekolik hracu,kolikrat mi prislo,ze i vsechny a tim jsem dal prostor svym spoluhracum, aby mohli bodovat a to vsem!!!Byl jsem z toho tak zrizenej,ze jsem mel vecer 38,8 st. C
Co bych ale neudelal pro tym!Nazdar skoro J. Jagr:cool:

42

Re: A tým - info pro hráče

Oficiální tisková zpráva TORONTO NEWS

V sobotu 4.12.2010, se konal v New Bydzov Arena tolik očekáváný hokejový duel. Obě mužstva, tedy SEVER „A“ a JIH“B“, jsou z jednoho měšta a bylo pikantní, že cestovali stejným letadlem. Přistáli na letišti v Praseku a taxiky pak do místa dění.

Již při rozbruslování bylo z tváří hráčů patrné, kolik odhodlání do zápasu dají a jak právě tento zápas pro ně důležitý.

Před zápasem se hráči doplnili speciálně upravenými iontovými Isostar z Božkova a pak už všichni čekali, až sudí Ota vhodí první buly.

Naplněná hala tleskala obě golmanům. Jindřichovi za jeho bleskurychlou lapačku a Trejbisovi za jeho stoický klid při řešení situací.

Se svou obvyklou lehkostí se po ledě pohybovali i tří veterání Václav 003,Carda a Palmex.

Diváky přiváděli do varu dva rychlonozí hrotoví útočníci Ladis a Kramča. Jejich pobyt na ledě byl pro soupeře vždycky velmi nebezpečný.

Speciální techniku bruslení ukázali Doktor s Lácou, kteří jako by bruslili na štaflích.

Střelecky se zaskvěli dva teenageři, jmenovitě Houdini a AlešV. Společně rozvlnili síť za Jindřichem celkem 6x.

Jako David s Goliášem působili při hře Nečes a Žiži. Jejich technickým parádám tleskala i uklízečka bydžovské Areny.

Poněkud zmateně pro přítomné novináře působil fakt, že v mužstvu Sever A, hráli dva hráči se stejným číslem, tedy s číslem 11. Když se mě přišli zeptat, kdo to je s tou 11, řekl jsem Palm…a na otázku kdo je s tou druhou 11, jsem odpověděl stejně…Palm

Na technice bruslení Rumlika a Viktora bylo patrné, že své začátky na ledě věnovali krasobruslení. 

Hodně se očekávalo o hvězd Březák, Šafa a  Kedroň, kteří mají za sebou pestrou hokejovou minulost. Ale jejich zkušenosti neslavily úspěch.

Hamu sice opět lítal po ledě jak dělová koule, ale za záda výborného Trejbise dostal puk pouze jednou.

Více se čekalo i od Trávy, Koštěte a Žvára, kteří vyšli střelecky naprázdno!

Premieru v tak důležitém zápase si odbyl mladý Minich

Velkým momentem zápasu byl i kontrolovaný přemet ,který užaslým dvákům předvedl Tuka


Zápase se obešel bez incidentů. Obě mužstva pak cestovali domů speciálně vybaveným vlakovým spojem. Obě mužstva pak zasedli v hotelu Mar del Plata ke společnému obědu.

oficiální video ze zápasu

http://www.stream.cz/video/537980-hokej-horice

43

Re: A tým - info pro hráče

ZIMNÍ  LIGA CHUDONICE 2011

Ačko hraje ve Zlatém poháru

5.2. 2011      od 10.00h  s  Vysokou n.L.

13.2.                  17.00h  s  juniorkou N.Bydžova

19.2.                  10.00h  s Probluzí

26.2.                  15.15h  s  Roudnicí

5.3.                    15.15h  s Kopidlnem

12.3.                  13.30h  s juniorkou Olympie

http://img715.imageshack.us/img715/6840/mirnenezpusobilejteren.jpg

44

Re: A tým - info pro hráče

Informace:

Trénink mužů v sobotu 11.12.2010 od 14:00-16:00 - Hala

500 Kč na hory - jen připomínám

45

Re: A tým - info pro hráče

Informace:
Trénink mužů zítra 18.12.2010 od 16:00 v hale.

46

Re: A tým - info pro hráče

na základě výslovné žádosti nespokojených hráčů B-mužstva bude 15.1.2011 sehrána odveta hokejového utkání  Áčko-Bčko.
Prosím lídry obou znepřátelených táborů o zveřejnění soupisek svých týmů nejpozději do konce roku 2010
(Bčko řádně posilte svůj tým,aby z toho nebyla zase ostuda)

termín zápasu :  sobota 15.1.2011

čas :  11.30-13.00hodin

místo konání : zimní stadion Nová Paka

47

Re: A tým - info pro hráče

ooojeee:)

48

Re: A tým - info pro hráče

ZAČÁTEK ZIMNÍ PŘÍPRAVY

zimní období bývá pro hráče nepříjemné a zdlouhavé. Začátek jarní části soutěže je až první týden v dubnu, proto začneme přípravu v pomalejším tempu a to ve středu 5.1.2011.

PROGRAM LEDEN :

středa a pátek v 17.00hodin - trénink venku (UT)
sobota 15.1.2011 - odvetné hokejové utkání
čtvrtek-neděle 27.1-30.1.2011 - soustředění ve Špindlu
sobota 5.2.2011 - začátek zimního turnaje v N.B.

případné dotazy rád zodpovím.

Přeji všem hráčům,jejich manželkám a přítelkyním příjemné prožití svátků,hodně pracovních a sportovních úspěchů v roce 2011 (Krampol), studentům úspěšné zkouškové období a těším se všechny 5.ledna.

49

Re: A tým - info pro hráče

http://img153.imageshack.us/img153/2060/silnejkop.jpg

50 Naposledy upravil: Žiži (2011-01-01 14:09:17)

Re: A tým - info pro hráče

Soupiska A mužstva:

Hráči: Žižka,Kočí,Lacina,Michálek,Rubeš,Hudek,Stuchlík,Vávra,Palm D.,Nečesaný,Rychtera,Palm R.,Pour,Kramule,Ruml,Kulhánek V = minulá sestava

Brankář: Kuba Trejbal

Pokud tu někdo chybí a chce jít hrát ať mi dá vědět.
Pokud tu je někdo, kdo nemůže ať mi dá vědět.

Děkuji.

Joo a chtěl bych Vás poprosit, aby se každý pokusil sehnat výstroj. Ať je ten hokej ještě lepší.  :-)