1

Téma: A tým - diskuze k zápasům

zded diskutujte a slušně prosím

2

Re: A tým - diskuze k zápasům

po včerejším zápase s Trutnovem, odcházeli někteří diváci zklamáni,že náš mladý tým nezísklal všechny body

nicméně, mužstvo se teprve tvoří, tvoří se i herní styl a myslím i včera byl patrný posun vpřed

remíza je pro naše mužstvo možná ztráta, ale i soupeř s maldými hráči ukázal svou kvalitu

mě osobně potěšilo herní nasazení našich hráčů, chuť hrát, byly k vidění pěkné kombinace i  na jeden dotek

absolutorium mají ode mne za to, že posledních půl hodiny vrhli všechny svoje síly ke vstřelení vítězné branky, byť se soupeř ubránil, vidím to jako pozitivum

3

Re: A tým - diskuze k zápasům

http://www.horice.org/cz/clanky/fotbalo … o-dejstvi/

4

Re: A tým - diskuze k zápasům

Ivan Hašek, má velmi osobité názory
řekl bych svoje a velmi nekompromisní

jako třeba to, že přátelské zápasy neexistují
protože v každém zápase musí jít o vítězství
takže jaký pak "přátelský" zápas


originální je i tento jeho názor
citace jeho slov

Náhradníci neexistují
„Náhradníky? Takový pojem v reprezentaci neznáme, hráče nerozdělujeme na ty, kteří nastupují v základní sestavě a kteří jsou na lavičce. Nerozlišovat, nedělat rozdíly a táhnout za jeden provaz, to je jeden z předpokladů, jak uspět,“ usmíval se nad podobnými dedukcemi Hašek. „Chtěli jsme, aby složení mužstva bylo vyvážené a i v druhém poločase byl na hřišti dostatek zkušených hráčů,“ dodával.

5

Re: A tým - diskuze k zápasům

5:0 v Roudnici

k tomu se asi nedá moc říct
protože jakékoliv slovo, by mohl někdo brát jako nějaké výmluvy, nebo hledání důvodů

ano,soupeř byl lepší, na co sahl, to mu vyšlo
naší nevýhodu je i malý rozměr hřiště

Pour s Kočím hráli se zdravotní indispozicí celý zápas
darované goly po chybách...4branky z odražených balonů

za stavu 0:1, dal Vávra břevno...
golovou šanci měl i Pour, Dvořák a Nálevka

Hůlka pro Roudnici znemaná hodně zkušenosti a fotbalové chytrosti
bude to težké cesta dopředu, ale věřím,že se náročná příprava mladého týmu zúročí a výsledky dříve, či později přijdou....
ne sami, ale hráči jim musejí jít naproti
a oni to jistě vědí

chce to více odvahy...tak jak to radí a vyžaduje trener
chce to i víru ve své schponosti a nebát se i zariskovat

6

Re: A tým - diskuze k zápasům

snažím se videem přiblížit nějaké pasáže ze zápasů
kvalita je ale taková jaká je
i když je video kvalitně natočeno, tak konverzí na méně "mega" se sníží kvalita
ale provedl jsem nějaký úpravy na kameře,takže bych měl docílit možná i vyšší kvality
hlavně v kvalitnějším pohybu,takže uvidíme

7

Re: A tým - diskuze k zápasům

Pane Kočí mohu se vas zeptat, kdo nominuje hráče do ankety Borec kola?
Nebo podle jakých krirerií? Osobně si myslím,že když už byly Hořice osloveny někoho navrhnout, tak tam měl být Pour a váš syn,přesně jak píší zde diskutující. Poura ocenil i hostující trener Rolko jako nejlepšího hráče zápasu vůbec.

8

Re: A tým - diskuze k zápasům

pane Čeřovský

nevím kdo hráče navrhuje
ale nepovažuju to až tak za důležité
daleko důležitější je vítězství týmu a dle mého soudu i předvedená hra

tedy já neřeším, zda je navržen ten, či onen, anebo zda si zaslouží více ten nebo ten

nemá ale smysl to tady nějak řešit
hráči a mužstvo potřebují klid a držet pohromadě
a ne se nechat nějak ovlivňovat různými anketami

9

Re: A tým - diskuze k zápasům

Pánové,

odpovím na vaší diskusi o anketě:

Nominaci dávají pouze redaktoři z jednotlivých deníků podle svého soudu.
Většinou dávají střelce branek nebo projedou internetové stránky oddílů
a tedy bohužel nerozhoduje vždy jen výkon. Pouze u okresních  soutěží se
může při hlášení výsledků navrhnout nominace, ale konečné rozhodnutí
je pouze na redaktorech.
Ale jak píše Larry, jde spíše o zpestření a podobné ankety bych nepřeceňoval....

10

Re: A tým - diskuze k zápasům

Larry, kdo nebojoval v Chlumci? Já tam nebyl a proč to tak bylo? Dík za info. mlr

11

Re: A tým - diskuze k zápasům

milyarry napsal:

Larry, kdo nebojoval v Chlumci? Já tam nebyl a proč to tak bylo? Dík za info. mlr

nebyl jsem tam nemohu k tomu nic říct

12

Re: A tým - diskuze k zápasům

For larry a pepino a referát z chlumce: omlouvám se larrymu, příspěvek psal pepino, cituji:"Na závěr musím pochválit alespoň bojovný výkon většiny hráčů (ne však všech!!!)..". Pak prosím pepina, zda mi to může osvětlit. díky. mlr

13

Re: A tým - diskuze k zápasům

milyarry napsal:

For larry a pepino a referát z chlumce: omlouvám se larrymu, příspěvek psal pepino, cituji:"Na závěr musím pochválit alespoň bojovný výkon většiny hráčů (ne však všech!!!)..". Pak prosím pepina, zda mi to může osvětlit. díky. mlr

milyarry...nejdřív tě vítám sem na forum a bude dobrý,když i ty budeš přispěvovatelem

pepino ti jistě odpoví, ale myslím,že pokud píše o nespokojenosti s výkonem některých hráčů v tom kterým zápase, pak to jsou interní věci týmu a ty se řeší v kabině

ale jinak si myslím,že informace jsou zde korektní a transparentní

a jak jsem tady už psal....výkon mužstva nestojí a ani nepadá výkonem jednoho hráče
je důležitý aby kluci drželi pohromadě jako skutečný tým

líbí se mi nárory Haška, který podobné věci okomentoval
že jeho tým není Rosický tým, ale repere tým, tedy tomusí být kolektivní

14

Re: A tým - diskuze k zápasům

no tak jo, co myslíš porazíme Jaroměř?

15

Re: A tým - diskuze k zápasům

zdar tak to je jasny vyhrajeme 3:1 A goly daji Michal Neppl, Ales Pour a Tomas Nalevka

16

Re: A tým - diskuze k zápasům

Byl jsem vyzván, tedy stručně.....

V referátu jsem napsal, že ne všichni hráči odvedli to na co mají....
Přesně jak napsal Larry nebudeme toto řešit zde, vše se rozebralo na pozápasovém
treninku a tyto věci zůstanou v kabině......
Mužstvo je jeden tým a ne 15 nebo 16 jednotlivců....
Kdo na zápase v Chlumci byl si obrázek udělal....

17

Re: A tým - diskuze k zápasům

Bělohrad vyhrál nad Hořicemi zaslouženě, protože byl v útočné fázi důraznější a fotbalovější

nicméně, k pobavení diváků, přispěla trojice sudích

v prvním poločase, na pokyn domácího golmana, mává nepohyblivý pomezní ofsajd, ač byl v tom momentě 5 metrů na ofsajdovou linií

pak si už dával pozor a pouští domácí z 3metrové ofsajdové pozice do čtvrté branky

cca 15minut před koncem, faulují hosté, k míči se staví domácí Velich, hlavní zapíská a dává tak Velichovi pokyn k rozehrání...ten ale bere míč do rukou a posouvá si jej na své místo...ruka se samozřejmě nepíská

famozním posouzením, vymysleli sudí i penaltu pro Hořicím...u rohového praporku, je souboj Košťála s domácím Suchánkem..všichni vidí, jak pomezní zvedá prapoprek a ukazuje na rohový kop...hra ale pokračuje, letí míč do šestnácky a po souboji se penalta píská

18

Re: A tým - diskuze k zápasům

http://jicinsky.denik.cz/fotbal_region/ … 90915.html

Re: A tým - diskuze k zápasům

Hořice – Dvůr Králové B 0:0

Fakta – rozhodčí: Janeček. ŽK: 1:1. Diváci: 200. TJ Dvůr Králové nad Labem B: Ulrych – Šimůnek, Bednář, Volf (46. Hanuš), Mohet – Brentner – Bartoníček, Novotný, Řehák, Jukl – Stránský.
Pavel Šimůnek, TJ Dvůr Králové B: „Do Hořic jsme jeli s cílem neprohrát, což jsme splnili. Nicméně po průběhu hry si myslím, že jsme si mohli odvézt všechny tři body. Potkala se dvě podobná nezkušená mužstva, a tak v utkání šlo spíš o herní kvalitu a ta byla na naší straně. Kluci navázali na dobrý výkon z minulého týdne, tentokrát však ve vyloženě ryzí sestavě béčka. Byli jsme rychlejší, důraznější v soubojích, ale bohužel jsme finální přihrávku nedali takovou, abychom z ní dali gól. Když už se nám to povedlo, nevyužili jsme to. Musím však dodat, že tři stoprocentní šance měl i soupeř. Dvě perfektně chytil Vilda Ulrych, jednou nás zachránila tyčka. Vzhledem k tomu, je remíza asi spravedlivá. Víc kluků zahrálo dobře, ale nejvíc se mi líbil Kuba Stránský, který zápas odjezdil výborně.“

Re: A tým - diskuze k zápasům

Výborně, pánové, věřím, že dnešní cenné 3 body z venku za týden na Gotiku potvrdíte!

Re: A tým - diskuze k zápasům

SK Libčany - Hořice   1:2 (1:0)


--------------------------------------------------------------------------------

V dalším mistrovském utkání jsme chtěli po prohře v Kratonohách uspět proti Hořicím,kteří pět kol nevyhráli.Začátek utkání se hrál mezi šestnáctkami bez velkých šancí.První nebezpečná situace přišla ve 20.minutě,kdy se ve vápně uvolnil Bína a jeho střela se otřela o břevno Žižkovy branky.Ve 27.min. zahrával Černý roh,míč se dostal k Pavelkovi,kterého střelu před brankovou čárou tečoval Bína a vedli jsme 1:0.Do poločasu jsme měli několik příležitostí na zvýšení skóre ale trestný kop Černého ani střela Tušice svůj cíl nenašla a tak se šlo do kabin za jednobrankového vedení.Začátek druhého poločasu otevřelo nedorozumění mezi Tušicem a Pavelkou,což znamenalo vyrovnání Hořic na 1:1.Nás tato branka negativně poznamenala a začali jsme kupit chyby a hráli dost zakřiknutě. Druhý úder jsme obdrželi v 58.min.,kdy Nálevka našel přesnou uličkou Pospíšila a ten nabídnutou příležitost zužitkoval - 1:2.Od této chvíle jsme jsme hosty jasně přehrávali ale jejich obraná činnost fungovala dobře a nás do velkých šancí nepouštěla.A když v 89.min neproměnil největší šanci Semerád,skončil zápas naší první domácí prohrou.Nám po celý zápas chyběl pohyb na hřišti a bojovnost.Většina domácích hráčů by si měla sáhnout do svědomí a zamyslet se nad tím co na hřišti odvedla za výkon.Větší část hráčů by klady hledala marně. Když nepoužiji vulgarit,což jde dost těžko,tak jsem jedním slovem zklamán.


--------------------------------------------------------------------------------

Branky: Bína - Pospíšil 2

Sestava - domácí: Tošovský - Wild(46.Kocián), Pavelka, Schejbal, Tušic - Savočka(46.Krejsa), Černý(60.Zahradník), Semerád, Svatoš(71.Adlaf) - Bína, Moník

Sestava - hosté: Žižka - Nečesaný (46. Vávra), Kočí, Lacina, Žáček (59. Urban) - Pospíšil, Palm D., Dvořák, Neppl - Pour, Nálevka

ŽK: 2:2  ČK: 0:0  Diváci: 150  Rozhodčí: Kött, Šmída, Kubišta

22

Re: A tým - diskuze k zápasům

to milyarry

automaticky se to takto řadí
tedy první nahoře,poslední dole

23

Re: A tým - diskuze k zápasům

pozn ke včerejšímu zápasu

včera jakoby někteří překonali svůj stín
i když se herně stále nedaří, včera jsem viděl "SRDCE"

myslím tím, jak kluci bojovali, i ti subtilní

bylo slyšet Dočkala, jak povzbuzuje....nenech se obehrát...neboj se...nedej se....nedej zadarmo

Žiži měl dva trošku problémový zákroky, ale pak chytil možná vyrovnávací branku

Ladis tvrdil vzadu muziku,chybí ještě více rozvahy směrem dopředu a s Lacou si dobře rozumějí...

naši malí pikolíci..Nečes, Nepplis, Pospa, Pinďa se rvali jak to jenom šlo i když byl soupeř fyzicky na tom o dost líp

Carda si odehrál svou kvalitu a gol byl třešničkou na dortu

líbil se mi mladej Palmex, i když po zápase byl rád, že stojí na nohách, jeho výška a odhodlání, je v záloze znát

bojoval Teimex, kterýmu chybí víc odvahy v souboji jeden na jednoho

Havlis nahradil Aleše V a nalítal toho taky dost a dost

chci vzkázat Čurbimu, Alešovi V a Koštěmu, ať neberou trenerovu kritiku niijak osobně...

víte, že on je kritický ke všem stejně, je tedy hloupost si myslet,že je na někoho tvrdší

u něj má každý hráč dveře otevřeny a každej šanci dostane,nebo dostal
a taky každej dostane "kartáč" stejným metrem


berte všichni kritiku od člověka, který ví co chce a společně dokažte, že to zvládnete i na úkor kritiky

je nás hodně, co vám to přejí a drží pěsti

víc než těch, co se vám posmívají

24

Re: A tým - diskuze k zápasům

for Larry: a nešlo by to automaticky řadit v opačném pořadí? takto musíme vždy prolistovat vš.příspěvky od začátku až do konce, není to uživatelsky moc příjemné..Ostatní to tak mají. Díky.

25

Re: A tým - diskuze k zápasům

milyarry: také jsem správce, a toto řazení příspěvků je typické pro vetšinu fór (víceméně pro všechny co znám), a abys nemusel prolistovávat všechny příspěvky, stačí na úvodní stránce fóra kliknout na poslední příspěvky a je to smile

http://img110.imageshack.us/img110/40/slaviaprahafanuserbarjv2.png