1

Téma: MŽ a SŽ - referáty ze zápasů

prostor pouze pro referáty

2

Re: MŽ a SŽ - referáty ze zápasů

STARŠÍ ŽÁCI - PŘÍPRAVA :

Probluz - HOŘICE   5 : 0   (1 : 0)

brankáře nám půjčili domácí,protože jsme se krátce před utkáním dozvěděli,že brankář Krejčí odchází do SK Hradec K.

v poli nastoupili : Táborský,Palm,Šeda,Struna,Vodnárek,Machek V. a R.,Filounek,Kuneš,Melichar,Duplinszki D.,Petr,Kubát

Ještě v první půli jsme dokázali s nováčkem 1.A třídy držet krok.Domácí měli větší šance ,které buď nedokázal přesně zakončit nebo je zlikvidoval zapůjčený brankář.Naše akce jsme nedokázali dotáhnout do konce,ale v poli jsme občas dokázali dobře zakombinovat.Ve druhé půli jsme dostali branky především po rychlých protiútocích nebo po našich zbytečných ztrátách míče.Na naši straně měl tři velmi dobré příležitosti ke vstřelení branky Filounek(přímý kop z hranice vápna a dva samostatné nájezdy) , ale neproměnil je.

3

Re: MŽ a SŽ - referáty ze zápasů

Dobrý den,jen jsem se chtěl omluvit ze včerejšího treninku,protože jsem ve středu odjel pryč a vrátil jsem se až ve čtvrtek večer a zapoměl jsem napsat ...A prosím v kolik je v sobotu odjezd a odkud...díky

4

Re: MŽ a SŽ - referáty ze zápasů

odjezd je v 7:15 z náměstí jako vždycky.

5

Re: MŽ a SŽ - referáty ze zápasů

díky

6

Re: MŽ a SŽ - referáty ze zápasů

STARŠÍ ŽÁCI :

22.8.2009  Broumov - HOŘICE   7 : 0   (3 : 0)

Sodomka-Duplinszki D.,Palm P.,Melichar,Struna-Šeda,Filounek,Machek R.,Mechek V.-Kuneš P.,Kubát-Kuneš J.,Petr,Prokůpek,Krejčí,

Domácí šli hned v 1.minutě do vedení,když si naši hráči nedokázali poradit s dlouhým nákopem jejich stopera za naši obranu.Tato situace významně ovlivnila další průběh utkání.Domácí byli fotbalovější,byli rychlejší a důraznější s míčem i bez něj a u nás se nenašel jediný hráč,který by mužstvo pozvedl.Většina našich hráčů zahrála pod svoje možnosti.


Ve čtvrtek 27.8.2009 se hraje ne Gothardě přátelský zápas s Bělohradem.Sraz v 17.00.Začátek zápasu bude po odehrání zápasu mladších žáků.

7 Naposledy upravil: safa (2010-02-14 18:35:11)

Re: MŽ a SŽ - referáty ze zápasů

VÝSLEDKY HALOVÉHO TURNAJE ŽÁKŮ ROČNÍK ´95 A MLADŠÍCH POŘÁDANÉHO SK ROBOUSY V JIČÍNĚ 13.2.2010:

HOŘICE - DFC HK   2 : 0   (branky Filounek,Palm)
HOŘICE - Milíčeves   0 : 0
HOŘICE - Robousy   5 : 0   (Filounek 4,V.Machek)
semifinále   HOŘICE - Podhradí   3 : 1 (Filounek,R.Machek,Palm)
finále   HOŘICE - TK Žlunice   1 : 3   (Filounek)

pořadí:
1. TK Žlunice
2. HOŘICE
3. Milíčeves
4. Podhradí
5. SK Jičín
6. DFC Hradec Králové
7. Sobotka
8. Robousy

Zdeněk Filounek byl nejlepším střelcem turnaje.