1

Téma: SD a MD - diskuze k zápasům

zde je prostor pro diskuzi

2

Re: SD a MD - diskuze k zápasům

Jak já to viděl.......
První přípravný zápas dorostu ve Dv. Králové mají za sebou naši kluci. Hráli především MD, doplněni v obou poločasech třemi hráči r.92. Soupeř sice divizní, jeho výkon však sotva okresní... Naši kluci soupeři nedovolili téměř nic. Slibný začátek, uvidíme, co bude dál.      TMD

Jó, fotbal, to je hra!

3 Naposledy upravil: JORUB (2009-07-30 19:50:44)

Re: SD a MD - diskuze k zápasům

Jak já to viděl.......
  Dnes v Jaroměři byl první poločas vyrovnaný - od vápna k vápnu. Do druhého nastoupili zkušenější hráči, 90% času se hrálo na polovině domácích. Jen je škoda, že padlo tak málo branek.                          TMD

Jó, fotbal, to je hra!

4

Re: SD a MD - diskuze k zápasům

Jak já to viděl.....
  Tentokrát Dvůr spíše se SD, my stejně jako před týdnem.  Dokud stačily síly, bylo to vyrovnané, na druhou půlku jsem se raději díval se "zavřenýma očmama".            TMD

Jó, fotbal, to je hra!

5

Re: SD a MD - diskuze k zápasům

proč jsi se " nedíval"?
kluci hráli proti starším,z vyšší soutěže a sám dobře víš,že SD prakticky neexistuje.
někteří hráči jsou v áčku,někteří zranění a někdo raději sedí doma!
Ti ,co nastoupili podali maximum!

6

Re: SD a MD - diskuze k zápasům

Jak já to viděl.....
   Na Novém HK v první půli nastoupil základ pro SD a bylo to vidět. Škoda, že se nepřijeli podívat hráči Sparty a Slávie, aby viděli, jak je fotbal krásný. Ťuk, ťuk, ťuk a gól. 4 krásné góly, 3x trefený bezradný brankář, 2x nastřelená tyč a jedno břevno hovoří za vše. I ve druhé půli - to už převážně s MD - se hrálo především na půlce soupeře. Jen chyby a nezkušenost dovolily domácím dvakrát skórovat. Bylo to vydařené odpoledne.          TMD

Jó, fotbal, to je hra!

7

Re: SD a MD - diskuze k zápasům

Jak já to viděl.....
  Zkušenost a chytrost rezervy mužů slavila úspěch proti bojovnosti našich dorostenců. V jednu chvíli bylo na hřišti pět patnáctiletých a jeden čtrnáctiletý.......          TMD

Jó, fotbal, to je hra!

8

Re: SD a MD - diskuze k zápasům

Dnešního dne zástupce FC Nový Hradec Králové p. ing. Vašata předložil na sekretatiát KFS písemnou odhlášku ze soutěže KP ml.+st. dorostu.
Na základě této odhlášky byla provedena úprava v rozlosování uvedené soutěže. Další náležitosti vzhledem k SŘ fotbalu bude řešit STK KFS na svém zasedání ve čtvrtek 13. 8. 2009 - závěry provedené v tomto případě definitivně rozhodne VV Královéhradeckého KFS na svém zasedání dne 24. 8. 2009.


Rozlosování soutěže zůstává zachováno, pouze soupeři Nového HK mají v uvedených termínech volno

9

Re: SD a MD - diskuze k zápasům

i když jsem včera viděl pouze druhej poločas zápasu SD, tak chci tímto hráčům vyseknout poklonu

i když se někomu zdá třeba výsledek 2:1 "hubený"
ale potlesk lidí při odchodu do kabin jasně řekl, že vám pánové potlesk patřil právem

protože jste hráli FOTBAL
nátlakovej, aktivní, bojovnej...rprostě FOTBAL

a vůbec nevadí že to skončilo nakonec "jen" 2:1

při vší úctě k soupeři, měl z pr.... kliku
ale i to k fotbalu patří