26

Re: MŽ a SŽ - PŘÍPRAVA na sezonu

V sobotu si myslím, že tu budu big_smile. Ale v úterý ještě asi nepřijdu na trénink. V neděli mi bylo ještě.. ehm no nedobře...

27

Re: MŽ a SŽ - PŘÍPRAVA na sezonu

cau kluci hele dnes je trenink v 18:30v hale

28

Re: MŽ a SŽ - PŘÍPRAVA na sezonu

Omlouvám se,že jsem nebyl v sobotu a úterý na treninku mam chripku. Vagenknecht

29

Re: MŽ a SŽ - PŘÍPRAVA na sezonu

to se zítra něco hraje? že je to takhle odpoledne?

30

Re: MŽ a SŽ - PŘÍPRAVA na sezonu

STARŠÍ ŽÁCI.

odjezd na přátelák do Trutnova v neděli 8.2. v 9.45 hod. z náměstí.

31

Re: MŽ a SŽ - PŘÍPRAVA na sezonu

STARŠÍ ŽÁCI :

8.2.2009   Úpa - Hořice   6 : 1   (4 : 1)

branka - Bečvář

k utkání nastoupili : domácí brankář - Joch,Pour,Duplinszki D.,Machek R.,Machek V.,Hlaváč,Bečvář,Krušina,Duplinszki J.,Filounek,Vagenknecht,Táborský,Heller,Kukan

Podle vyjádření domácího trenéra nastoupili domácí kompletní, nám několik důležitých hráčů (Orct,Tulka,Šubrt,Maxmilián, Melichar...) chybělo,přesto neměl být rozdíl mezi oběma mužstvy tak výrazný. Domácí byli po všech stránkách lepší a nebýt jejich dvou brankářů,kteří se vystřídali v naší brance,bylo skore ještě vyšší.Pokud chceme v soutěži uspět , musíme se zlepšit ve všech činnostech, počínaje fyzickou kondicí,přes důraz v osobních soubojích,výbušnost a práci s míčem konče.Ještě na to máme skoro 2 měsíce.

32

Re: MŽ a SŽ - PŘÍPRAVA na sezonu

ja jse omlovam z sem dnes nebil na treningu ale bolely me zada

33

Re: MŽ a SŽ - PŘÍPRAVA na sezonu

Beči má pravdu...NEBIL to napíše jen ten co nechodí do školy...

34

Re: MŽ a SŽ - PŘÍPRAVA na sezonu

Ono to někdy smysl mělo??!?!

35

Re: MŽ a SŽ - PŘÍPRAVA na sezonu

Můžu se zeptat jestli je zítra trenink?
Díky

36

Re: MŽ a SŽ - PŘÍPRAVA na sezonu

cus nevite nekdo kdy je zitra trenink?

37

Re: MŽ a SŽ - PŘÍPRAVA na sezonu

Pane Šafařík sem se chtěl zeptat jestli bych s vámi mohl na zítřejší trénink?

38

Re: MŽ a SŽ - PŘÍPRAVA na sezonu

Dobrý den. Omlouvám se z tréninků pro tento týden kvůli lyžařského kurzu. Odjíždím zítra (neděle) a vracím se až tu další neděli kolem poledne. Děkuji

39 Naposledy upravil: safa (2009-03-21 20:36:18)

Re: MŽ a SŽ - PŘÍPRAVA na sezonu

PŘÁTELSKÝ ZÁPAS :

so 21.3.2009   Hořice - Probluz   6 : 4   (0 : 2)

Filounek(Krejčí) - Machek V.(Duplinszki D.),Tulka,Joch(Heller),Duplinszki D.(Vondrouš)-Machek R.(Hlaváč),Orct,Krušina,Kukan-Melichar(Filounek),Duplinszki J.

branky - Orct 3,Filounek 2,Duplinszki J.

Když jsme kratce po začátku druhé půle prohrávali už 0:4 . nikdo by nečekal takový obrat.První půli jsme prohráli 0:2 , přestože jsme nehráli v poli špatně a měli více ze hry.Branky jsme si dali prakticky sami(jak je již našim zvykem). První po nevydařeneém odkopu,kdy se míč dostal k soupeři na malém vápně a druhý ,kdy náš hráč trefil při odkopu soupeře a míč se odrazil přímo do branky.Naším hlavním problémem byla finální přihrávka a důraz při zakončení.Na začátku druhé půle jsme obdrželi další dva laciné góly,ale přesto to naši hráči nezabalili.Kapitán Orct zavelel k mohutnému náporu , který jsme dokázali vyjádřit i brankově.Dali jsme pěkné branky po střelách z vápna i po rychlých protiútocích.Na závěr je ale nutné podotknout,že soupeř ve druhé půli výrazně zamíchal sestavou a cestu k vítězství nám ulehčil.Zápas ale splnil svůj účel.

40

Re: MŽ a SŽ - PŘÍPRAVA na sezonu

trenink dorostu je v utery od 5:00 na gotharde

41

Re: MŽ a SŽ - PŘÍPRAVA na sezonu

Dobrý den. Od kolika máme dnes trénink?

42 Naposledy upravil: safa (2009-03-28 18:08:31)

Re: MŽ a SŽ - PŘÍPRAVA na sezonu

STARŠÍ ŽÁCI :

so 28.3.  ÚPA - Hořice   5 : 0   (0 : 0)

Filounek-Duplinszki D.,Tulka,Machek R.,Kukan-Hlaváč,Krušina,Orct,Machek V.-Duplinszki J.,Melichar.
střídali - Vondrouš,Maxmilián

Přesto, že byli domácí fotbalovější a měli i šance,dokázali jsme v první půli s nimi držet krok i bezbrankové skore.Po změně stran jsme jako obvykle pomohli jít domácím do vedení vlastními chybami a usnadnili jim tak cestu k vítězství.Dá se říct, že z pěti branek jsme si dali minimálně tři sami.Bohužel se nám to stává v každém zápase a v mistráku nás takové chyby můžou hodně mrzet.

Vzhledem k počasí jsme rozhodli,že trénink bude ještě v úterý v hale (18.30),pak ve středu přátelák v HK a ve čtvrtek doufejme na hřišti v 17.00.

43

Re: MŽ a SŽ - PŘÍPRAVA na sezonu

STARŠÍ ŽÁCI :

další přátelák:
st 1.4. Nový Hradec K. - Hořice 16.30 na trávě v HK

A POZOR NENÍ TO APRÍL

44

Re: MŽ a SŽ - PŘÍPRAVA na sezonu

Omlouvám se, že jsem nebyl teď na treninku, ale v neděli večer mi nebylo úplně nejlépe a tak jsem zůstal v pondělí doma. Měl jsem podezření, že mám zase po "dlouhé" době chřipku big_smile ale snad je to dobrý big_smile
Děkuji Bečvář

45

Re: MŽ a SŽ - PŘÍPRAVA na sezonu

Omlouvám se, ale zítra nemohu na zápas. Dnes jsem ještě nebyl ve škole a stále mi nebylo nějak dobře. Doufám, že vyhrajete. Děkuji

46

Re: MŽ a SŽ - PŘÍPRAVA na sezonu

STARŠÍ ŽÁCI - PŘÁTELSKY :

9.4.2009    Javorka - HOŘICE   1 : 6   (0 : 2)

nastoupili - Filounek,Krejčí - Duplinszki Jan a David,Tulka,Hlaváč,Maxmilián,Kukan,Joch,Krušina,Orct,Lacina,Machek Ráďa a Láďa,Melichar,Vagenknecht,Šubrt

branky - Hlaváč 2,Maxmilián,Melichar,Orct,Duplinszki

Sice vysoké vítězství,ale z naší strany nepřesvědčivý výkon plný nepřesností.

47

Re: MŽ a SŽ - PŘÍPRAVA na sezonu

STARŠÍ ŽÁCI

15.4.2009  Třebechovice - HOŘICE   4 : 5  (2 : 3)

Krejčí - v poli se vystřídali:Tulka,Lacina,Joch,Kukan,Hlaváč,Orct,Krušina,Duplinszki J. a D.,Vagenknecht,Machek V. a R.,Filounek,Kuneš,Bečvář

branky-Duplinszki J. 2,Hlaváč 2,Filounek

Oproti prvním mistrákům šel výkon a hra nahoru,padlo hodně branek a zápas se musel líbit.

48

Re: MŽ a SŽ - PŘÍPRAVA na sezonu

STARŠÍ ŽÁCI :

29.4.2009   Probluz - HOŘICE   1 : 4   (0  : 0)

branky - vlastní,Machek V..Hlaváč,Bečvář

Krejčí- v poli se vystřídali Machek V. a R.,Duplinszki J. a D.,Joch,Tulka,Orct,Krušina,Lacina,Bečvář,Hlaváč,Melichar,Vagenknecht,Maxmilián

49

Re: MŽ a SŽ - PŘÍPRAVA na sezonu

Dobrý den. Nevím kam se mám omluvit tak to píšu sem... Nemůžu ve čtvrtek na trenink a pochybuji o tom, že bych byl do zápasu zase v pohodě. Mám asi chřipku. Hodně štěstí. Bečvář

50

Re: MŽ a SŽ - PŘÍPRAVA na sezonu

šáfo,ten zápas jsem viděl a musím potvrdit tvoje hodnocení.Kluci hráli opravdu dobře.
Tvoje práce je vidět,ani v dorostu se žádný z tvých svěřenců neztratí.Hrají opravdu dobře i proti daleko starším protihráčům.Dnes prohrávají, ale zítra jistě začnou vyhrávat.
Že jste nevyhráli si nic nedělej,neděláme to pro 3 body,ale aby jsme naučili kluky hrát fotbal,bojovat za tým,klub.