26

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Jardo, krásná slova, teď by ještě ta výborná parta měla udělat "něco", aby bylo na jaře pod kým hrát!!! Víš sám nejlépe, kdo kluky dokáže k takovým dobrým výkonům dotlačit a vyhecovat. Znáš někoho jiného, kdo by z vás dostal i nemožné??? Já momentálně v Hořicích nikoho jiného nevidím.....

Jó, fotbal, to je hra!

27

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Já bohužel nenesu moc dobré zprávy, v sobotu při zápase s Třebší jsem si opět zranil stehenní sval, tentokrát pro změnu na pravé noze:-( Nejspíš mám natržené nějaké postranní úponky, což neznamená nic jiného než tak měsíc lečby...chlapy, držím vám palce, ať to proti tý Slávce dáte...hrozně mě mrzí, že vám nebudu moct pomoct.

28

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Hlavně se přes zimu dej dohromady, aby jsme dohnali body, které jsme na podzim zbytečně ztratili.

29

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

to je co za slova???????????????
jaký BYLO??????????

30

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Všechno hezké jednou končí, a proto nějaké přemlouvání už je zřejmě zcestné. Patří Vám velký dík, co jste pro nás udělal a co jste všechno s námi prožil a i vytrpěl. Rád jsem pod Vámi hrál. Houdouni

http://img110.imageshack.us/img110/40/slaviaprahafanuserbarjv2.png

31

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Pane Taborský bylo mi ctí pod vámi hrát a děkuju že ste mě mohl trénovat právě vy hrál sem pod vámi rád. Krusa

32

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

kurvaaaaaa
sad
jaký čáry??????
Houdi, já vím, že všechno jednou končí
ale tvoji generaci, kterou v.t. vychoval, by  měl dovézt až do konce sezony
Táboráku...co ty na to....
to není prosba...to je výzva
doveď tuhle generaci až do konce sezony a pak je pusť do "světa"
ale ne teď na půlce cesty
pokud jsou nějaký čáry, tak se na ně vyserte a dodělejte to
všichni, tak jak to píšeš
tedy celej TÝM

33

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Důležitá zpráva!!! Utkání v Týništi se hraje již v sobotu, ve stejnou hodinu. (Bohužel, žáci mají svůj zápas taktéž přeložen na sobotu.)

Jó, fotbal, to je hra!

34

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

UPOZORNĚNÍ :  Prosím přispěvovatele fotbalových webových stránek,kteří vidí hořický fotbal jenom z rychlíku, o zdrženlivost v podávání unáhlených a nepodložených informací
Žáci hrají svá mistrovská utkání v Jičíně na UT v neděli 9.30 a 11.15hodin.
Děkuji za pochopení.

35

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Za prvé: Příště to můžeš napsat přímo adresně, nemusíš jen něco naznačovat, jak je tvým zvykem.
Za druhé:Informaci jsem podával dorostu, žáci byli pouze v závorce, jim jsem žádnou mylnou informaci nepodával.
Za třetí: Obě zprávy jsem si přečetl na stránkách KFS. Znamená to snad, že jsou tam mylné informace? Jak tedy poznám, která je správná a která zavádějící?

Jó, fotbal, to je hra!

36

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Pro p. ´´trenéra´´ Táborského:
                                     
Pane Táborský,
chci Vám napsat tohle: nevím, proč nadáváte klukům, že jsou ´´trapný, že jsou to ubožáci´´ ,občas se prostě nezadaří a občas jde vše podle představ ,ale vy by jste tady měl být od toho, aby jste ty kluky povzbudil a poradil jim ,když se to učíme a né řval a vymýšlel si různé nadávky od A až po Z. Každej z kluků má svou hrdost.   K dnešnímu zápasu se přiznám, že jsem lhal, když jsem řek, že potřebuju jet domů a nechtěl jsem nastoupit za starší dorost. Mám rozhodně tisíc lepších věcí na práci, než abych poslouchal vaše nadávky, i když mě fotbal tak baví.Samozřejmě někdy je potřeba zakřičet a vyburcovat tým k lepším výkonům. Rozhodně  však nadávat do č… Vaším jednáním mnohé kluky od fotbalu odradíte a nenajdou ve fotbale zábavu.
Když jste říkal Lukášovi , jestliže bude takhle hrát, tak je špatným  příkladem pro nás o rok mladší, vy zas dáváte špatný příklad žákům, který za nás chodí hrát. Dlouho jsem trpěl, jak se chováte nejen k hráčům, ale i k trenérům jiných mužstev. Styděl jsem se za Vás!
Určitě mnoho lidí, co se pohybují okolo hořickýho fotbalu má jiný názor. Oni vidí jen výkony mužstva na hřišti, nikoli však co se děje okolo. Kdybych měl vyjmenovat kluky, kteří kvůli Vám skončili nebo odešli do jiného mužstva, dal bych z toho dohromady další tým. Samozřejmě každý má své chyby, ale vy jich máte moc! I když jste nám zápas co zápas sliboval: ´´Takovýhle sračky já trénovat nebudu!´´ ,doufal jsem, že svým slibům jako chlap dostojíte a odejdete, ale nedočkal jsem se.
Tím, jak se chováte a jednáte s lidmi okolo sebe jsem se rozhodl, pokud budete nadále trénovat dorost, já v Hořicích hrát nebudu. Nemám chuť se stýkat s lidmi jako jste vy.
         V poslední době jsem si všiml, že kdykoli jste mohl, tak jste mě zkritizoval.Když něco dělal tým špatně,byl jsem prvním cílem Vašich nadávek a Vaší kritiky já. Spousta kluků z týmu má strach říci něco podobného jako já. Kdyby měli šanci jít hrát někam jinam, určitě by neváhali.
         Kdybych chtěl trenéra jako jste vy, nemusim ani dlouho hledat. Stačí jen najít člověka, kterej by na mě řval, vymejšlel složitý cvičení na tréniku, které skoro nikdo nepochopí a za to ho vyhazoval z tréninku. Víc jak polovina kluků nemá základ a chcete po nich, aby Vám dělali cvičení pro ligový hráče? Naučte je hrát po zemi, a né nakopávat jen míče na náhodu. Až přijdou kluci do chlapů a nebudou si ani umět přihrát, tak kam má ten hořickej fotbal potom spět? Asi tam, kde je teď.
   
PS: Doufám, že si z toho vezmete ponaučení aspoň z části.


Mladšímu a staršímu dorostu přeju hodně úspěchů ve zbytku sezóny. A snad se s vámi zas někde setkám. Jste perfektní parta.

37

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Dobrý večer pane trenére, chtěl bych se vám a všem spoluhráčům omluvit,že jsem dnes nepřišel na zápas.Myslel jsem,že dnes už bych mohl hrát aspon chvíli,ale v tomto počasí jsem to nechtěl ještě riskovat.Kotník ještě nemám zcela vyléčený.Gratuluji vám a všem klukům k vítězství.

38

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Mým cílem není jít hrát za Spartu ani Slávii. Stačí mně tým, kde se bude hrát fotbal na úrovni, a kde si budu rozumět s lidmi, se kterými budu pracovat. Nabídek je dost, určitě si vyberu.

39

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

To máte pravdu,že jsem náladovej. Kdykoli jste na mě promluvil byla to jen kritika a to by určitě zkazilo náladu každýmu.
Tu mojí ´´upřímnost´´, jak vy říkáte jsem zdůvodnil v prvním příspěvku.
Dál se pak omlouvám žákům, když jsem jim zabíral místo v sestavě a dorostencům za moje chyby, díky kterým jsme prohráli dál pak Vám, že jsem se nenaučil nahrát na dva metry, i když jsem se zúčastňoval všech tréninků.
Sám jste navrhoval loni v zimě TÁTOVI, že kdyby měl PENÍZE, tak by mě mohl PROTLAČIT do SAPRTY já však do Sparty nechci, TAM JSTE BYL UŽ VY!
Možná se budu muset jezdit koukat na zápasy žáků, abych se poučil, jak se to hraje.
Já Vám  zas přeju pár hráčů, kteří Vás budou opěvovat, jak jste skvělý trenér.
Proč jste vedl ty řeči: ´´Kdo bude kopat penalty? Černý, zkušenej hráč.´´ Nebo, když skončil táta, tak jste mi na tréninku řekl: ´´ Když toho nechal táta, tak doufám, že ty toho nenecháš.´´
Možná by se povedlo opravdu jen zřídka střelit tak špatnýmu hráči jako jsem já 6 gólů a mít 8 asistencí z 24 gólů letošního podzimu, ona se ta přihrávka na dva metry někdy povede.

40

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Dobře uvádím, že 4 branky byly z penalty, ale stejnak je to pěkný, když hraju levýho obránce, ne? Jo a těch 8 přihrávek by jste mohl mít stejně dobře spočítaný, jako jste spočítal, kolik jsem dal gólů z penalty.

41

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Ok to by jste se mohl taky občas kouknout na hřiště, ale myslel jsem to v tom smyslu, jakože jsem levej obránce a z tohoto postu jsem dal 6 gólů, ale ty přihrávky nedávám jen z levýho obráce občas si zahraju i levýho záložníka, nebo útočníka a z těchto postů dávám přihrávky. Každopádně v tomhle týmu jsem nehrál možná jen brankáře. Ale už mi to je jedno neberte to jako chubení, ale pouze reakci na pana Táborského, který mi napsal neco v tom smylu, že jsem horší jak žáci.

42

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Napsal jsem:´´To máte pravdu,že jsem náladovej. Kdykoli jste na mě promluvil byla to jen kritika a to by určitě zkazilo náladu každýmu.´´ Koho by bavil fotbal, když na něj zápas co zápas řvou za každou maličkost a jen čekat, kdy se zas ozve ten řev?

43

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Pane Rubeš, ted právě zase vy odporujete panu Táborskému, když napsal něco v tom smyslu, že jsem horší jak žáci.

44

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

A pane Rubeě, já jsem taky jen člověk nemůžu běhat po celém hřišti. Bránit a útočit, když jsem obránce na góly tu máme žáky.

45

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Omlouvám se, že se vám pletu do rozhovoru, ale měli by jste si o tom promluvit někde jinde. Nějaké obviňování nebo obhajování přes web nikdy nikam nevedlo a vždy se to zvrtlo špatným směrem. K tomu tohle fórum určitě nebylo vytvořeno. wink

46

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Jo vy se zas podívejte na můj názor 17:29. A to křičení nemělo skoro nikdy smysl! Radši už sem nic nepište, když ani nevíte o čem je řeč, bude to leší! K čemu bylo, když na nás křičel, že jsme sračky, že jsme trapný? Proč nás posílal do prdele? Kdyby jsme za to byli placený, tak možná, ale každej tam chodí naprosto dobrovolně a dělá fotbal pro zábavu a na co je, když se od trenéra dozví, že je sračka? Takhle se bavěj normální lidi? Jo mělo to důvod, že nás stále utvrzoval v tom, jakej to je člověk.

47

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

nechtěl jsem vám do toho pánové nijak zasahovat
ale bylo to tady a muselo to z vás ven
Pepa Černý si tu vylil srdce...v.t. mu na to musel zareagovat
i když jsem ve vašich slovech zaznamenal notnou dávku ironie
pokud je vůle na obou stranách, měli byste si to už doříkat ústně
a pokud nedojde k normální dohodě a Pepa odejde, tak po lidské s rozumné domluvě
fotbal je emotivní sport....pak sem emoce i patří..ale bez invektiv

48 Naposledy upravil: JORUB (2009-01-07 12:40:14)

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Důležitý vzkaz od trenéra Vladimíra Táborského:
První společný trénink mladších a starších dorostenců je:

    út - 13.1. - sraz v hale Jiskry Hc v 17:00 hodin - obutí a oblečení na venkovní proběhnutí
Další tréninky:   st - 14.1.
                        pá - 16.1.
                        út - 20.1.
                        st - 22.1.         vždy v 17:00 hodin
  V pátek - 23.1., nebo v sobotu - 24.1. je první zápas zimního turnaje, čas a den odjezdu bude upřesněn na tréninku.

Jó, fotbal, to je hra!

49

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Přípravný zápas dorostu - neděle 18.1. v HK na UT. Odjezd z náměstí ve 14:00.
  První zápas Zimní ligy je v sobotu 24.1. - odjezd z náměstí v 8:00.
Druhý zápas Zimní lidy je v sobotu 31.1. - odjezd z náměstí v 8:00.
                                                                                                         TMD

Jó, fotbal, to je hra!

50

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

JORUB napsal:

Přípravný zápas dorostu - neděle 18.1. v HK na UT. Odjezd z náměstí ve 14:00.
  První zápas Zimní ligy je v sobotu 24.1. - odjezd z náměstí v 8:00.
Druhý zápas Zimní lidy je v sobotu 31.1. - odjezd z náměstí v 8:00.
                                                                                                         TMD

JORUBE, založeil jsem nový link...Příprava na sezonu, ať si tam můžete vkládat
všechno potřebné
čau L