Re: A tým - DISKUZE k zápasům

Z krkonošského deníku: Dvůr B – Hořice 1:3 (0:2)

Fakta – branky: 32. Hruška – 8. a 15. Neppl, 72. Pour. Rozhodčí: Hrabík. ŽK: 1:3. Diváci: 102. TJ Dvůr Králové nad Labem B: Vočka – Šimůnek, Voňka (46. Bednář), Bugar, O. Pitro – Poloprudský, Hruška, Šturma, Jukl – T. Otradovský, Pohořelý.
Zbyněk Šturma, trenér TJ Dvůr Králové n. L. B: „Výsledek je úplně stejný jako minulý týden, i když kluci se samozřejmě snažili daleko více, než jako proti Dobrušce. Bylo to utkání opět o chybách, které jsme vzadu vyrobili, včetně gólmana. Prospali jsme začátek utkání, pustili jsme soupeře do dvougólového vedení, a to rozhodlo. Z penalty jsme sice snížili, ale ve druhé půli jsme se k ničemu nedostali. Soupeř si to už pohlídal. Naše útočná fáze je strašná. Bohužel, se s tím musíme poprat sami, nikdo jiný nám nepomůže. Kádr máme ale strašně úzký, zase jsme museli improvizovat.“

52

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

včera jsem něco natočil na video
a ještě večer jsem z toho udělal cca 4minutový film
dám ho do Streamu a odkaz
takže dnes ho sem večer mrsknu smile

jinak fotbalisto, nechci tě poučovat
ale standardně se píše "D"  a ne "T"
pokud standartně..pak píšeš o standartě...tedy o praporu..=)

53

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

tak hele...
vyhlásili jsme po tobě celostátní pátrání...=))))
..."kterej pak ty seš..."???

54

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

fotbalista napsal:

tak pánové byl sem se podívat.dobrý.byl to zdatnej soupeř dost toho zahodili.na celým zápase bylo to nejkrásnější že ste je nakonec porazli a oni mohli dostat ještě další 2 nebo 3 fíky.mladej Kočus tam dobře boural toho baskeťáka. návrat Dvořáka byl znát.velkou rezervu máte ve standartkách.rohy a přímáky to je jedno utrpení.a přitom to může být taková zbraň.už jsem se tady ptal trenera, proč sou stále jedni a ti samí.na rohy to bych snad pochopil at se střídají,ale ty přímáky to je hanba.chodí tam pořád stejní a kopou to pořád stějně blbě.neznám schopnosti ostatních ale při zápase vidím jakej nákop má třeba mladej Kočus a starej Palm ale nikdy sem je u přímáku z dálky neviděl.děláte to pořád stejně a blbě.pokud kopete 5 přímáků a kopete je furt stejně čím soupeře překvapíte?ale 3body sou super!
čau

já sice nejsem trenér, ale odpovím ti sám za sebe
protože se kolem mužstva pohybuju dost dlouho a myslím, že je všechny znám dost dobře ať už mentálně, tak i fotbalovými schopnostmi

mužstvo je složený tak, jak je
i já jsem věřil, že se budou více angažovat zdejší odchovanci
bohužel......nestalo se tak

tak přišli "přespolní"...a myslím , že to byla volba ve všech případech dobrá a mužstvu prospěšná
Nepplik je koncovej hráč , Piňďa s Pospou a Fíkem jsou hráči do kombinace..
navíc Piňďa a Fík umějí vystřelit i ze střední vzdálenosti
nevýhodou těchto kluků je jejich subtilnost, těžko od nich chtít, aby vyhrávali hlavičkové souboje, nebo se nějako tvrději rvali o balon

od toho tam je např Ladis s Vaškem a myslím, že to plní..Ladis jde do toho více silově a důrazněji, ale je mladší než Vašek, tak "musí" smile)..ale tak ho to naučili v Olympii a pak i v Cidlině a už to v něm je, i když hrával i na jiných postech, škoda jen, že je až příliš zaměřen  na defenzivní činnost

naši malí záložníci  to vynahrazují kombinačním fotbalem, pohybem, jsou k vidění i akce s narážečkou atd

Havlis když má svůj den, je jak buldozer
Vlasta skvěle Žižiho zastoupil
Radek je pořád platným hráčem, i když si musí taky vyslechnout kritiku kolem hřiště, ale i přesto jde na každej zápas a to by se mělo obecně ocenit

Čurbes je levák, tedy je jeho místo na levý straně, je mu taky vytýkáno pár věcí, ale já osobně mu fandím, bojuje taky se svým očním handicapem a to není jednoduchý

Teimex teď chybí, abychom mohli na bránu soupeře dělat víc náletů než děláme a chybí i jeho goly

sám vidíš, že jsou zapojováni i dorosti..věřím, že s pochopením a souhlasem jejich trenéra...
mrzí mě přístup Tlusťocha...jednou jo a dvakrát ne..nechápu to...kluk je fotbalově dobrej

kopání rohů a  přímáků...tady budu souhlasit s tím, že tyto kopy nedokážeme zúročit....sice jsou secvičeny nějaké varianty,ale efekt není
já tady nebudu psát své názory, je to věc jenom trenera

stálo by  za uvahu vyzkoušet nějaké jiné věci, nebo jich mít víc a při zápase je podle situace i využívat
jednou centr..jednou střela...a jistě v mužstvu nejsou jen dva hráči, kteří se umějí opřít do míče

dobrý by bylo tu zodpovědnost rozložit na víc lidí v mužstvu
ale to je na někom jiném, ne na tobě a ne ani na mě
i když má každý právo se k tomu nějak vyjádřit

nevím sice kdo jsi, ale píšeš sem dost často..sice jednou tak a podruhý tak
ale o.k., je to v mezích

doufám že přijdeš i na Libčany a že tě objevíme kdo si ten tajemnej fotbalista..=))

tedy jsem rád, že tohle mužstvo dokázalo i po těch pár zápasech že svou sílu má, že má i zdravýho ducha a že umějí i bojovat
tedy že tím zavřeli papuli těm ,kteří o nich tvdili, že nemjí na 1.A třídu
a budu se jen těšit na další roky
a tajně věřit i v ten Krajskej přebor

55

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

slíbený video ze zápasu Hořice  - Dobruška
je v Galerii v odkazu VIDEO
kvalita není super extra, protože jsem to překonvertoval do MP4
aby to bylo rychleji nahrané

56

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

ČESKÝ POHÁR ČMFS

mužstva 1.B třídy, vyřadila mužstva Krajského přeboru....

J.Lázně     -  Jaroměř                  7 : 2
Třebechovice    -  Přepychy         3 : 0
Úpice   -  Červený Kostelec         4 : 2
H.St.Město    -  Trutnov               1 : 6
Kosičky      -  Lhota p.L.              1 : 3




Další kolo se hraje 8.října

Police n.M.    -  Česká Skalice
         
Hořice    -  Jičín
         
Nový HK    -  Olympia HK
         
J.Lázně    -  Rychnov n.K.
         
Třebechovice    -  Doudleby n.O.
         
Úpice   -  Broumov
         
Trutnov    -  Nová Paka
         
Lhota p.L.    -  Černilov

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

Pánové, dnes se za svůj výkon opravdu nemusíte stydět, líbil se mi daleko více, než-li proti Dobrušce vesměs. Naprosto s vámi soucítím, pokud jste opravdu nas.... . Vymlouvat se na sudího je kolikrát alibismus, ale dnes jste byli bohužel nejenom dle mého názoru poškozeni, hlavně ohledně třetí branky nebo mi nejsou jasná pravidla ... Pan Tykva (?) by nám fanouškům měl proplatit vstupný za zkažení podívané ... a věřím, že alespoň delegát ho patřičně ocení. No, nic, body to už nevrátí. Zkuste to hodit za hlavu a jet dál, pokud budete hrát tak jako dnes, budete hrát tuším v soutěži rozhodně ne nevýznamnou roli ...

58

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

zápas s Libčany

POZITIVA
velmi dobrá fotbalová úroveň obou týmů
nasazení
branky po pěkných akcích (kromě jediné)
početná a hlavně super divácká kulisa,jaká má na fotbale být
návrat Nálevky do sestavy
u našeho týmu bojovné pojetí a udržení emocí po třetí neregulerní brance soupeře


NEGATIVA
neodmávaný ofsajd hostujícímu hráči, který vstřelil z této pozice třetí branku hostů
ofsajd nebyl diskutabilní...ale přímo učebnicový
mezi diváky byli i hráči naší přípravky a žáků, tedy mohli vidět ja vypadá ofsajd
a jaké to v praxi je, když rozhodčí, který je pár metrů od přestupku nereaguje
ofsajd uznal i jeden z rodičů hráče Libčan
a při debatách po zápase i další z Libčan
uzavřel bych to výrokem jednoho z nich....
..."jo ofsajd to byl, ale ne třímetrovej, jak tedy někdo tvrdí"...


dalším negativem byla teatrálnost hráčů Libčan při jejich faulování
jedno z takových představení, znamenalo červenou kartu pro Neppla
je pravda, že Neppl strčil zbytečně do jednoho z hráčů Libčan, ale ne tak aby on se teatrálně skácel a udělal vše tak, že narazil kontrolovaně nohama do reklamy, která lemuje hřiště....vše umocnil tím, že se chytil za obličej, aby byla vidět vážnost nárazu

než vyloučený Neppl opustil hřiště, byl onen hráč Libčan polit zázračnou Libčanskou vodou a zápas bez jakých koliv následků dohrál

59

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

z webu Libčan

Naše utkání začalo opatrně a první šanci měl Tušic,který ze třiceti metrů trefil spojnici.Ve třicáté minutě centroval do vápna Semerád,Pavelka chytře pustil Bínovi,který se trefil přesně k tyči a vedli jsme 1:0.Naše vedení netrvalo dlouho,u postraní čáry prohrál souboj Rensa,domácí Nálevka předložil míč Nepllovi který z blízka prostřelil Šejbla.Druhý poločas jsme začali lépe kombinovat a hrát důrazněji.Důsledkem byla druhá branka Bíny,když se dokázal prosadit ve vápně a tváří v tvář se proti domácímu brankaři nemýlil.V 81.minutě pojistil naše vedení Krejsa,když domácí stoper Rychtera pozdě vyběhl ve snaze Krejsu vystavit do ofsajdu,což domácí dávali vědět na adresu rozhodčích při zápase,po zápase a nakonec i v médiích.V 85.minutě nebyl důrazný v našem pokutovém území Tušic a domácí snížili na 3:2.Konec zápasu včetně prodloužení jsme zkušeně drželi míč a domácí do závěrečného tlaku nepustili.Mužstvo znovu dokázalo svou vnitřní sílu a ve velmi kvalitním a těžkém zápase dokázalo zvítězit.


korektní hodnocení, co říkáte
pokud chcete k tomu něco říct, tak nemůžete
nemají možnost diskuze na svém webu

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

http://www.sklibcany.wgz.cz/aktualni-info ...

61

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

máme odehraných 9 zápasů, tedy třetinu soutěže

naše Ačko získalo 11 bodů

Bělohrad porazilo 3:0....v tomto zápase jsme měli i štěstí, že jsme proměňovali své šance, ale hosté z Bělohradu nikoliv

v Kunčicích to byla plichta 1:1, ale měli jsme možná i na vítězství, ostatně Kunčice dokazují, že patří k favoritovi soutěže

prohra doma s Bydžovem 0:5...výsledek až příliš krutý, zde hostům vycházelo všechno na co sáhli, naši si museli sáhnout po zápase na dno svých psychických sil

následovala ale další prohra ve Vrchlabí 0:2, zde podle mého to byl asi nejhorší výkon prozatím, i když i zde se mohlo odvíjet všechno jinak "kdyby" Neppl dal na 1:0 pro nás

pak přišla plichta doma s Kostelcem 1:1, byl to takový náznak zlepšení formy

pak jsme jeli do Dvora a za vítězství 3:1, přivezli i 3 body, až na hluchých 15minut konce prvního poločasu, jsme hráli velmi dobře a mohli vyhrát i vyšším rozdílem

potvrzením dobré formy bylo i vítězství doma nad Dobruškou, které se ale nerodilo jednoduše, jelikož Dobruška má dobrý mančaft, naši hráči otáčeli z 0:1 na 2:1, dojem ze hry velmi dobrý

vzestup formy byl patrný i v dalším, byť prohraném zápase doma s Libčany 2:3, hrál se výborný fotbal oboustranně, škoda jenom nepochopitelného výpadku rozhodčího

do Chlumce jsme tedy jeli s vidinou získání bodu, zápas měl opět kvalitu, ale první gol jsme nedali my, ač k tomu byla veliká šance...a ten první domácích jsme si dali prakticky sami, pak to byla bitva, která byla rozhodnuta v konci zápasu, kdy jsme hráli vabank

tedy  3 vítězství
        2 plichty
        4 prohry

asi jsme čekali víc a jistě i oprávněně a podle herního projevu to bylo i reálné, bodů mohlo být víc

Vlasta Hlach prokazuje dobrou výkonnost a v určitých momentech dokáže mužstvo podržet

obrana hraje prakticky ve stejném složení, změny jsou na stranách , když dochází ke střídání, Láďa Kočí je pak používán ke konci zápasu na výpomoc v útočné fázi, zatím se střelecky prosadil jednou

i záloha pracuje ve stejném složení, trener chce více tvůrčí kombinace od záložníků a hlavně po Honzovi Havlenovi křídelní hru, záložníci se musejí hodně prát s fyzicky urostelšími protivníky

útočné duo, nebo trio je také stejné, střelecky se daří Nepplovi i Nálevkovi

škoda jen, že vždycky někdo chybí...
ať už z důvodu dovolené v začátku soutěže...nebo ze zdravotních důvodů..nebo i pro dištanc
nejinak tomu bohužel bude i v nedělním duelu s rezervou Trutnova
když jsou všichni zdravotně fit a skončí trest i Nepplovi, nebude hrát pro změnu Kočí kvůli pracovním povinnostem

ale je jistě kam sáhnout, Bčku se herně daří, máme i dorostence, kteří dostávají své šance

Ačko jistě urve do podzimu ještě nějaké body , budou to zápasy hlavně s mužstvy ze spodních pater tabulky, tedy bude se hrát o důležité body...tedy věřím v přezimování v klidném středu tabulky

62

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

Sraz na zitřejší pohárové utkání s Jičínem je v 15.15hodin na hřišti.
Prosím o dochvilnost,hraje se již v 16.00.

63

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

krásně se tady "prsíte a plácáte po ramenou". jenom jste jaksi zapomněli poznamenat, že béčko neregulérním způsobem ovlivňuje okresní přebor (dle Vašeho názoru v "kauze" Bydžov z loňské sezóny) a to jak jste se zachovali k Borisovi, je na pár facek

64

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

Ty hrdino zavolej mi a rád podát ke všemu vysvětlení.Nevíš ani o jedný věci nic!!!! Číslo určitě znáš,nebo si ho pohodlně zjistiš.

65

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

vím jenom to, jak jste si tady ztěžovali na Bydžováky a o prohře ještě v KP v Milíčevsi

66

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

ZAVOLEJ MI a já ti vyjmenuju 8hráčů základní sestavy Áčka,kteří nenastoupili a minimálně polovina z nich nastoupit mohla.

67

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

to není o 8 hráčích, oni i tři dokáží výrazně ovlivnit hru. řády to tak umožňují. ale že se čertíte, když to někdo udělá Vám a sami to děláte taky a je to v pořádku

68

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

Tomáši, k tomu můžu říct jen tohle. Máš pravdu, že jsme tu horlivě diskutovali nad zápasem s Bydžovem, ale tohle není úplně stejný případ, ikdyž to tak může vypadat. Ze základní sestavy Ačka nastoupili Vašek, Pospa, Pinďa a Teimex. U ostatních je to tak, že spíše střídají a pomáhají i Ačku.

To že nastoupili v takovém množství je ale i z důvodu, že momentálně máme v Bčku problémy se sestavou, pro zranění nebo nemoc chybí: Kuba Efler, Tomáš Hátle, Robert Březák, Michal Vondra, Carda a já :-) Z toho se na utkání po delší době vrátili Ondra Kramule, Kolja a Nečes. Určitě pochopíš, že moc variant na jinou sestavu nebylo. Dorostenců je také čím dál, takže musíme jen doufat, že se to brzy zlepší.

69

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

Tomáš napsal:

to není o 8 hráčích, oni i tři dokáží výrazně ovlivnit hru. řády to tak umožňují. ale že se čertíte, když to někdo udělá Vám a sami to děláte taky a je to v pořádku

no tak proč se čertíš ty???
Bydžov to udělal v rámci regulí a my taky
tak o co jde??
navíc, kdyby nebyla taková marodka v Bčku, jistě by si to odehráli sami

70

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

fotbalista napsal:

no to sem si moc nepočet larry.ale když už ty píšeš že to bylo špatný tak asi fakt bylo.doufám že si každej přizná svůj podíl viny, když to teda byla mizerie jak píšeš.ale spíš se v úzkém kroužku při rozboru našli 3 nbeo 4 kterým se nasadí psí hlavy a ještě v jejich nepřítomnosti.ještě že to ti kluci neslyší.vím jak to chodí.hraješ 9 zápasů dobře pak jeden posereš a seš za lempla.když ale hraješ 9 zápasů tužku a pak v desátým daš gol seš hvězda.

už jsem si sám sobě slíbil, že nebudu na tvoje slova reagovat, protože na tvoje slova by měl reagovat někdo jiný
ale.....
nevím co a zda se po zápase něco řešilo
takže ani nevím, zda se vina svalila jen na někoho
ale věřím, že hráči jsou dost soudní a udělají si pořádek ve svých hlavách sami
opět na to jdu s otimismem
tedy asi tak... že takhle nepovedený utkání se projeví naopak
že nebudou pomluvy a že se nebude hroutit parta v kabině,ale naopak
že se ukáže síla kolektivu...a ferovýho přístupu jeden k druhýmu i po takovým "výkonu" mančaft potáhne tu káru společně dál

71

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

Dobrý den.Dlouho sem chodím jenom jako čtenář.Dnes jsem se zaregistroval.Rád sem chodím a sleduji zdejší informace.Sám jsem nikdy fotbal závodně nehrál.Jsem z vesnice od Hořic a na fotbal se chodím občas podívat.Máte mladé kluky v mužstvu.Líbí se mi hra Neppla, Dvořáka, Kočího, Pospíšila, Havleny,Rychtery a brankáře Hlacha.Těm fandím nejvíce.Včera někteří střídali co se stalo?Líbí se mi i hra dorostu.Já chci poděkovat panu Larrymu že je jediný, kdo sem stále něco píše.Ted mne mrzí, že píše že už nechce reagovat na některé příspěvky, že by na měl reagovat někdo jiný.Bohužel nikdo jiný nereaguje a já vám děkuji pane Larry že to činíta aspoň vy .Mrzí mě vaše včerejší prohra.Doufám, že se nebudou opakovat problémy v mužstvu  o kterých jsem se tady v minulosti dočetl.Věřím že máte dobré mužstvo i z té druhé stránky.Věřím že i trener si vezme svůj podíl zodpovědnosti a nebude to házet jenom na hráče.
Přeji vám hodne zdaru v dalších zápasech.

72

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

když jsem přišel s nápadem, aby měl fotbal v Hořicích webstránky, měl jsem představu, jak by měly asi vypadat
chtěl jsem, aby zde byla možnost diskuze...už jsem tu psal, že jsem s tím měl velmi dobré zkušenosti z diskuzního foru AMK Hořice

nebudu se vracet k začátkům, kdy si někdo a já vím kdo, vzal tyhle stránky, jako způsob někoho zprasit , samozřejmě pod rouškou anonymity

ano, zde je na každém, jak se zaregistruje, zda pod svým jménem, nebo pod nějakým nickem...
je zde hodně lidí, kteří jsou sice pod nickem zaregistrovaní, ale všichni okolo víme o koho se jedná

jsou tady ale i tací, co jsou pod nickem schovaní uplně
na jednu stranu to někomu vadí, ale na druhou stranu je to jakási ochrana toho člověka, aby našel odvahu sem napsat svůj názor, který by třeba jinak nenapsal
takže nemám to nikomu za zlé, pokud samozřejmě pod rouškou anonyminty není vůči někomu vulgární...

pokud jsou pak tato anonymní slova někomu nepříjemná, to je věc druhá
já se snažím dost často reagovat na různé názory...
ne snad že se v tom vyžívám, ale považuji to za jakousi slušnost si s tím člověkem byť takto anonymně, ale přece jenom "popovídat"

jsem rád, když sem příspěvky a i registrovaní přibývají
a asi jen těžko můžeme doufat, že tady budou všechny příspěvky jenom chvalozpěvy
a pak taky proč by měly být

ať zde je kritika, ale samozřejmě to musí mít své meze
k těmto slovům, mne evokovaly příspěvky "hráče" a pak našeho tajného "fotbalisty"
nebojte se nikdo nebude nikde zjišťovat, nebo vyšetřovat kdo jste..=))
i když píšete třeba nepříjemné věci, ale cítíte je tak, pak prosím...

dovedu si představit, že když máte něco v sobě a nemáte odvahu to říci nahlas , pak použijete i tuto možnost...

73

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

může mi trener Černý, odpovědět ,proč hraje Havlena na pravým beku,když to je hráč do zálohy.proč střídá Tlustýho a proč střídá Pospíšila.proč Pospíšilovi nevyjdete herně vstříc a dusíte ho na kraji zálohy.proč nehrál Kočí a Urban.proč hraje Kramule celej zápas když nechodí trenovat.je těch proč hodně.stojím vám za odpověď?

74

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

nejsem trenér Černý
ale ti z části odpovím
i když se divím, že ty, jako "skoro" hráč Ačka, nevíš proč nehrál Laďa a Jirka
Laďa proto, že byl v práci...a Jirka proto, že byl na oční operaci

75

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

v sobotu 15.11.2008, ukončili hráči podzim 2008 i fotbalově
tedy fotbálkem na Gotiku na zadním hřišti
hrálo Ačko proti Bčku
zápase se hrál bez rozhodčích
skončil neuvěřitelných 10:10
nikdo sde nehádal
občas byl jenom problém s tím , kolik to právě je, ale vždy se dohodli i v tom
po fotbale byl guláš a pivo
debaty, legrace, pohoda

hráči ještě mají před sebou i kulturu
tedy Fotbalový večer
a pojedou také do N.Bydžova, kde si dají na zimáku i hokej

a pak přijde zimní soustředění v Krkonoších

a po něm naskočí do Zimní ligy v Chudonicích

takže dost srandy, ale také dost práce v přípravě