1

Téma: MD a SD - DISKUZE k zápasům

http://img101.imageshack.us/img101/3669/clipartcartoondesign03kxm4.jpg

2

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Trenik SD a MD 14.7 cely tyden   od 17:30  na hřišti

3

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

každej den, tak to bude mazec smile ale už se těším smile

4 Naposledy upravil: filli (2008-07-11 22:09:08)

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Chtěl bych se omluvit z pondělní tréninku jedu se podívat na mistrovství evropy dvacítek. A nebudu ani ve čtvrtek to jedu na druhý zápas. Děkuju Filák

Fotbal!!!! At zije Slavie a Horice!!!

5

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Tak a je tu konec letní přípravy. Myslím že ten kdo chodil, tak mu letní připrava dala dost a to ne jen po fyzické stránce. Nový hráči kteří přišli z žáků a chodí pravidelně na tréninky i zápasy ukazují, že budou dobrou posilou nejen pro mladší, ale i starší dorost. Věřím, že budeme pokračovat ve hře, kterou jsme předváděli v přípravě a bude se líbit jak divákům, tak hlavně nám hráčům. Pokud chceme vítězit, tak musíme táhnout za jeden provaz až do konce! Hodně gólů a žádná zranění všem hráčům Jiskry wink

6 Naposledy upravil: ales.v (2008-08-06 22:19:48)

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Já se také musím přidat a popřát vám všem, ať se vám daří pokuď možno ještě lepé než v předchozích sezonách:)V sobotu se na vás příjdu podívat a budu vám držet palce k úspěšnému vstupu do sezony;)Také bych chtěl  informovat o mém zranění, ale vím, že většina z vás o mém stavu asi ví. Nicméně těm co nevědí, musím říct, že mám bohůžel přetžený křížový vaz a také sem měl prasklí meniskus, ale ten už mám snad v pořádku, teď ještě v záři půjdu na operaci s tím vazem, potom uvidím jaks e to bude dál vyvíjet....v sobotu se těším:)

7

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Aleši
tobě přeju extra hodně štěstí, ať ti dopadne dobře
i když operace křížáků je náročná věc, hlavně na rekonvalescenci
máme zkušenosti s postranními vazy....no
ale musíš to přežít, vydržet...a uvidíš jak to bude držet
na jednu stranu seš mladej..a je to dost brzo na takovej zákrok
na druhou stranu seš mladej..tak máš výhodu, že se bude lépe hojit

je škoda, že nemůžeš chodit hrát
nejenom já jsem se těšil a to nejenom na tebe, ale na ostatní kluky z dorostu...jak budou chodit rádi hrát za chlapi...jak budeme mít svoje mužstvo mladejch dobrejch kluků
těšil sem se na tebe, Tlusťocha, mladýho Borku,Morčeho..  za nějaký čas na Brantíka,Stuchlu,Lácu, Šedu a další
ale do chlapů teď chodí zatím jen Borka...
nechápu to...ale je to prostě tak
asi se bude historie opakovat , jako to bylo s ročníkem 1987, ze kterýho zbyli jen dva..nebo teď možná tři

nevím, proč pak není zájem jít až do Ačka....

parta je tam jistě dobrá, teď je převážně z mladejch kluků
nikdo tam nikoho nesjíždí...je to všechno v pohodě
kde je ta prestiž??
a hrdost ukázat soupeřům a divákům, že se v Hořicích vychovává dost dobrejch fotbalistů...?
proč se pak někteří na to doslova vyserou...??!!

měli byste vy sami dorosti otravovat s tím, že chcete jít do chlapů to aspoň občas zkusit...třeba ze začátku i za to Bčko...

jsou mužsva v okolí, která nemají dorost ani zdaleka na takový úrovni na jakou jste to dostali vy...ale mají Ačka ze svých lidí a hrají i stejnou, nebo i vyšší třídu jako naše Ačko...je to trochu nepochopitelný

8 Naposledy upravil: ales.v (2008-08-07 21:09:03)

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

ano máte pravdu bude jistě náročné, ale mám štěstí že mě bude operovat velmi kvalitni dokrot, tak mě snad dá co nejdřív do kupy...teď mě čeká jíž už zmíněná operace a potom se uvidí jak se to bude dále  vyvíjet, nezbýva než doufat, že to vše dopadne dobře a co nejdřív se vratím na trávník...děkuji Larry za podporu a také všem hráčům hořicekého fotbalu, hlavně klukům z dorostu!a samozřejmě i panu Taboskému

9

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Tak pánové, zítra začínáte. Přeji vám úspěšnou sezonu, ať děláte sobě, paní Lacinové, trenérovi a divákům jenom samou radost.

Jó, fotbal, to je hra!

10

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Vážení dorostenci! Kde zůstaly vaše sliby z června letošního roku???? Zamyslete se sami nad sebou!!! Podělali jste vše dobré v hořickém dorosteneckém fotbalu. Komu tyto řádky patří, víte sami nejlépe a je mi jedno, co si o nich myslíte. Chtěl jsem jen - jako dlouholetý hořický fanda - ventilovat svůj názor. Styďte se!

Jó, fotbal, to je hra!

11

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Velká gratulace dorostencům, přivezli čtyři body z Trutnova. Zvláštní poděkování patří třem žákům - T.Bečvářovi, O.Krušinovi a R.Orctovi - kvůli několika flákačům z ml. dorostu museli odehrát druhé těžké utkání ve dvou dnech!

Jó, fotbal, to je hra!

12

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Byla to včera ve Vrchlabí nečekaná dřina, na pohled hrůza, ale historie se neptá.......Šest bodů z venku je šest bodů.....

Jó, fotbal, to je hra!

13

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

POZOR, DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!
Zítřejší odjezd do Červeného Kostelce je až ve 12:45!!! Předejte si tuto informaci mezi sebou!!!

Jó, fotbal, to je hra!

14

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Pro Tomáše Lacinu. Všichni hráči, trenéři a příznivci hořického fotbalu jsou s tebou.  Po včerejším brutálním zákroku ti přejeme brzké uzdravení bez následků. Budeš klukům moc chybět, budeme ti držet palce, ať se mezi ně brzo vrátíš.

Jó, fotbal, to je hra!

15

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Tome, za Bčko ti přeju také brzké uzdravení!

16

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

v sobotu došlo k incidentu...kdy byl vážně zraněn Tom Lacina
v neděli došlo k obdobné situaci v Bříšťanech, kdy byl stejným způsobem nakopnut Kuba Efler...ten měl ale "štěstí", že kopačka protihráče ho netrefila do spánku, jako Toma
Efiho tvář byla poznamenaná na líci, kousek pod okem

Tom je ještě na pozorování v nemocnici, ale RTG neukázal vážnou věc, tedy věřme, že bude Tom brzy propuštěn do domácího léčení

ani v jednom případě nedošlo ze strany rozhodčích k vyloučení hráče

tady nejde vůbec o to, aby byl hráč vyloučen jako za nějaký jiný zákrok, za který se vylučuje
ale, v těchto případech a u Toma obzvlášť se jednalo takřka o život

dokonce jak píše Robben, ještě se to domácím nelíbilo a říkali, že sehnul hlavu

v hokeji, pokud hráč hráče při souboji zraní hokejkou v obličeji, ač nezaviněně, ale při souboji, nebo se hokejka nekontrolovaně smekne...a zasáhne a zraní obličej protihráče, je viník okmažitě vyloučen...a to na 5minut za zranění...
ač nechtěl, ale ZODPOVÍDÄ za to co se stalo

tady v těchto případech také oni hráči ZODPOVÍDALI za to co udělali
je ubohým argumentem to, že se naši hráči sehnuli

Efi určitě ne, to jsem viděl na pár metrech před sebou
a od svědků vím, že ani Tom se nesehnul

a i kdyby se snad sehnuli, tak se nemůže někdo na toto vymlouvat, když pritihráče kopne do hlavy a ještě takovým způsobem

za toto měli být oba hráči nejenom vykoučeni,ale v případě dorostence Č.Kostelce měl být i nálsedný trest, aby si tento uvědomil, co provedl a přístě se toho vyvaroval

17

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Zdravim všechny a děkuju, včera mě pustili z nemocnice. Zatím vše vypadá celkem dobře a mělo by se to obejít bez následků, tak uvidíme.
Kluci z prohry si nic nedělejte, na jaře jim to určitě vrátíme.

18

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Hlavně že jsi v pořádku kámo! měli jsme o tebe strach...

19

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Vítám tě, Láco, mezi polozdravými. A jak hlava? Motá se? Nebo je to v pohodě?

Jó, fotbal, to je hra!

20

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

No, zatim se moc nemotá. Ani jsem ještě nezvracel, tak to bude snad dobrý smile

21

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

v.t. napsal:

Jak jste hráli Hudy?

Ondra nejsem, ale 1:1... sice jsme si vytvořili spoustu dobrých příležitostí, ale nedařilo se v koncovce.

22

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Důležitý vzkaz od trenéra - tento týden je trénink až v úterý - 7.10.!!!

Jó, fotbal, to je hra!

23

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Tak se mi zdá, že letos se dorostu smůla asi jen tak nepustí sad  Ze zápasu v Novým Městě mám zlomenej malíček a ani dominik na tom nebyl vůbec dobře. Důležitý jsou ale 3 body !! Musíme to zvládnout jak jen bude v našich silách. Už moc zápasů nezbývá, tak jěště zaberem! cool

24

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

Než budou referáty, tak jen ve zkratce - oba dorosty dnes ve Smiřicích vyhrály.

Jó, fotbal, to je hra!

25

Re: MD a SD - DISKUZE k zápasům

V zápase s Třebší si zaslouží velkou pochvalu mladší dorostenci. Svůj zápas zvládli na výbornou a bylo vidět že chtějí urvat všechny body. V druhé půli do toho dali vše a dočkali se i branek po výborných střídáních wink ! Na některých jsem viděl, že už nemůžou, ale i přesto pomohli staršímu dorostu k zavzpomíná na starší (střelecké) časy smile Z dnešních zápasů jsem určitě neodcházel jedinej s dobrým pocitem. Je vidět že nejsme jen parta kluků co si jdou zahrát, ale hlavně výborná parta, která i v tak nepříznivích podmínkách, dokáže skvěle zabrat a dostat hořickej dorost tam kde je.