26

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

Zdravím kluky,
chtěl bych Vám kluci hrozně moc pogratulovat k fantastickému vstupu do soutěže!!! 3:0 je fantazie, mám obrovskou radost a těším se s Váma s prvních tří bodů, jen tak dál. Snad příští zápas již stihnu sledovat, abych Vám pomohl alespoň hlasivkama na tribuně. Věřím v sílu našeho manšaftu, takže za týden v Kunčicích opět tři body!!!
Zdraví Vás trochu pomlácený Bambula

27

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

dost často, se pouze poukazuje na chyby člověka, nebo na jeho laxnost..nezájem
mám na mysli v tomto případě nezájem o fotbal, třeba tady v Hořicích
můžeme si hlavy ukroutit nad podivem, proč ten, nebo ten kašle na fotbal
proč ten a ten nechodí trenovat a nezajímá ho, jak hrají ostatní
prečo ten a ten se jde raději ožrat, než aby se připravil na zápas
proč ten a ten skončil v dorostu a za chlapy už hrát snad ani nechce

málo kdy se ale mluví o opaku, protože nejsou všichni stejní
tedy ne všichni na to kašlou
uvedu pár příkladů...a nebudu raději jmenovat, aby to zase někdo nepoužíval

jsou tací, že ač se necítí zcela fit, bez výmluv jdou hrát
jsou tací, že se vyrovnají i s časovou zátěží ze zaměstnání a kvůli zápasu si vezmou i dovolenou
jsou tací, kteří když přijdou jako noví do mužstva, chováním a přístupem si získají oblibu a respekt
jsou tací, že upřednostní fotbal před svým pohodlím
jsou tací, že hrají v týdnu i více zápasů za více týmů
jsou tací, že svůj treninkový deficit, zaviněný zraněním, jdou dohánět sami


takže když víme o lajdácích a pohodlných, co nemají zájem
tak musíme taky vědět, že jsou tací, co dají fotbalu téměř všechno
a to i tomu fotbalu v Hořicích

a o takových se nikdy moc nemluví
proto to zde píši, že nejsou všichni tak špatní a bez zájmu

28

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

DIVIZE
Bydžov zdolal Dvůr 1:0, když vítěznou branku vstřelil Blažej v 87.minutě

KP
zde se ani nekonalo žádné překvapení, snad stojí za zmíňku vítězství oboou nováčků, tedy Jaroměře a i Police...Olympia vyhrála v Doudlebách...a debakl pak utrpěl Č.Kostelec...sedmička od Broumova je docela nářez...

1.A
možná překvapivé je vítězství Roudnice v Trutnově....Bydžov vyhrál v Kostelci, brankou v závěru...Hořice sehrály dobrou partii s Bělohradem...520 diváků...Kunčice naznačily vízězstvím ve Dvoře svoje ambice..tedy posílení 3mi vyzrálými hráči z vyšších soutěží bude jistě na hře Kunčic znát

1.B
exploze Miletína doma od nováčka ze Sobotky...hokejový výsledek byl k vidění i v Rudníku...5:3 nad Lánovem..J.Lázně, nováček, překvapivě nedal Hlušicícm ani bod
S.Paka rozstřelila Kosičky

29

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

Neviděl bych překvapení ve výhřě Roudnice a docela mě překvapuje, že se zde o ní píše spíše jako o "outsiderovi" soutěže... co jsem slyšel tak posíli a ani vloni nepředváděli špatný fotbal! jen měli smůlu a zápasy nedokázali otočit ve svůj prospěch, podobně jako se to nedařilo hořicím minulý podzim:-) ... ale pravda na hořice mít nebudou cool

30

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

v Kunčicích čeká naše mužstvo soupeř, který výrazně posílil
konkrétně Jankajem, který začínal v FC HK, pak hrál dlouhé roky v N.Bydžově a pak Divizi v Předměřicích..nyní je tedy na tvrdo hráčem Kunčic, kteří za něj dali udajně 100.000,-Kč
na hostování přišli do Kunčic další dva kvalitní hráči s bohatou fotbalovou minulostí z II.ligy a ČFL, tedy Samek a Bittnar
navíc hostování v Kunčicích prodloužil i jejich střelec Doležal
tedy to je páteř Kunčic...
u všech třech vítězných branek Kunčic v prvním kolem, kdy Kunčice vyhrály ve Dvoře 3:1, byl právě Samek..na první gol namazal Bittnarovi...druhý byl z jeho přímáku, kterým nahrál na zadní tyč jinému spoluhráči a pak namazal i střelci Doležalovi
pisatel ze Dvora, pasuje Kunčice na jednoho z největší kandidátů na postup do KP

31

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

DIVIZE
N.Bydžov prohrál s rezervou HK Votroků 0:2

KP
Olympia v přímém souboji s jedním z favoritů KP, jičínem, nezaváhala a vyhrála 4:1, exdivizní Trutnov dal šestku Doudlebách, Broumov vyhrál v Polici a vede

1.A
Dobruška dala buro Roudnici, Chlumec vyhrál v Libáni, souboj rezerv Bydžova a D.Králové, skončil vítězstvím Bydžováků 4:2, Vrchlabí rozstřelilo doma Kostelec

1.B
Miletín si spravil chuť vítězstvím v Kosičkách, nováček Sobotka vyhrála i druhý zápas a se skore 11:2 suverenně vede, Mostek v derby porazil St.Paku

KP dorost
naši kluci nehráli v Trutnově, pro nezpůsobilý terén

KP žáci
hráli v Novém Městě n.M.,podle ústní zprávy, SŽ vyhráli 10:0, MŽ prohráli 0:2

OP
naše Bčko vyhrálo nad Dětenicemi 3:1, Nečesaný nedal penaltu, jinak dobrý fotbal

32

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

z webu Kunčic
http://bystrian.kuncice.info/index.php?app=aktualityA

33

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

slova V.Blažeje na webu Cidliny
VLADIMÍR BLAŽEJ, TRENÉR RMSK NOVÝ BYDŽOV B: .....Jsme s kolegou Pavlem Vohralíkem střízlivě spokojeni a hledíme s respektem k hořickému vrchu Gotthard."


jaká bude sestava Bydžova?
SESTAVA NB B: M.Rohlíček - Vaněk (55.Komárek), Tauchman, Skalický, Novák - Václavek, Podolník, Kolínek (75.Krois), L.Rohlíček - Valenta, Hanuš (59.Karanský),
připraveni Gall a Jilemnický

věkovým složením podobná té naší...více mladí a dva tři starší
Bydžovu máme co vracet, tak se očekává dobrý fotbal
jistě to bude i o taktice, jelikož se obě mužstva dobře znají
znají se velmi dobře i někteří hráči mezi sebou, dokonce tak, že bývali kdysi v dresu Cildiny i spoluhráči

tak jako s Bělohradem, se opět čeká vysoká návštěva

34

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

zápas v Kunčicích byl opět v očekávání, zda náš tým bude pokračovat v dobrých výkonech..kdo jste na zápase byl, musíte uznat, že tomu tak bylo

domácí si možná mysleli, že budeme snadným soupeřem, obzvlášť, když jsem slyšel před zápasem poznámku, že Hořice přijeli s dorostem

golman Vlasta  opět mužstvo podržel , hlavně dvěma super zákroky..tedy jak zlikvidoval samostaný nájezd, který vyrazil nohama...a pak jak se natáhl na nepovedený centr z levé strany, který padal pod břevno

obrana měla hodně práce, ale byla houževnatá a tvrdá, když bylo třeba míč odkopla, ale hráči se snažili hrát i do kombinace a Ladis po svém výletu nebyl daleko od golu, když jeho daleká střela minula o kousek spodní roh domácí branky..Vašek  a Radek opět dokázali, že jich je stále třeba, bojovnost zdobila i Čurbiho.

záloha, složená ze subtilnějších hráčů, dávala domácí svým pohybem a rychlostí hodně zabrat...zhruba půl hodiny před koncem zápasu, se mne tam ptali, zda to vydržíme odjezdit v tempu až do konce...no vydržíme ..byla moje odpověď..a kluci to opravdu vydrželi...Fík (Svoboda) si zodpovědně plnil i defenzivní práci...a Pospa s Pinďou tvrdili muziku směrem dopředu, kde se o míče rvali Teimex a Nepplis..Havlis překypoval ofenzivou, ale byl trenerem kárán, že moc nemyslí na zadní vrátka, nicméně, jaho zastavil nesmyslně praporek pomezního, když vybíhal do brejku z neofsajdové pozice

gol, byl opět ukázkou rychlosti a předvídavosti, když Pinďa mohl sám střílet, ale viděl naběhnutého Teimexe a ten se opět parádně trefil

Teimex měl blízko ke golu, když obral o míč Jankaje a od brankové čáry udělal kliku do hřiště a vypálil, ale golman Kunčic se vyznamenal...při ráně Nepplise, která o kousek skončila nad břevnem, měli domácí štěstí

do hry zasáhl i mladý Tlusťoch a i on měl golovku, kterou mohl zápas rozhodnout, je dobře, že dostal příležitost a věřím, že ji chytne za pačesy

příští zápas doma Bydžov..takže se máme na co těšit

35

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

v odkazu Referáty ze zápasů, jsou vloženy fotky z Kunčic , foto Jindřich

36

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

k tomuto příspěvku, mě evokovala slova Věrného fanouška...
ano, hoďte to za hlavu a nyní myslete na Vrchlabí
bylo na váš vidět, že jste byli po zápase nasr..ní, takže doufám, že to nezanechá nějakou stopu ve vás a ve vaší šatně....

aniž bych nějak snižoval výkon Bydžovských, tak to byl do jisté míry pro ně i šťastnější zápas, i když výsledek 5:0 mluví dost přesvědčivě
jejich výhodou byla fyziologická převaha, hlavně ve středové řadě, která se pak projevovala i přečíslováním obrany a z toho pramenily i naše chybky

hosté vstřelili 5 branek a i k nim se dostali tak trochu i vlivem šťastných okolností, pozitivní pro ně je, že ty možnosti dokázali využít, na co sahli to jim vyšlo
možná zlomovým okamžikem zápasu byla chyba Piňdi, když se stáhl s míčem vzad a pak v tísni namazal rozběhnutému Karánskému...ale ani za toto není nutné Piňďu nijak zatracovat..obdobnou chybu udělal i Gabriel na Euru, když namazal Henrymu
a fotbal je i o takových chybách, jinak by nás snad ani nebavil

i u třetí branky byla náhoda, když se střela hostů odrazila nekontrolovaně od kolene Ladise k právě přiběhnutému Václavkovi, ten vystřelil tak nějak a míč spadl jak jinak než od břevna do branky....u další branky, míč na kluzkém terénu podklouzl Vaškovi ve skluzu pod tělem, samozřejmě tak, že Karanský mohl jít prakticky sám na Vlastu....,

a  pátá branka..hosté kopali roh, o míč se poprali Ladis a Pavlem Kroisem, naremplovali se..Pavel Krois vlastně již odbíhal od branky a byl zasažen téměř do temene a míč jak jinak opět putoval do branky

při vší úctě k soupeři, tak nebyli o pět branek lepší...to je můj názor
a pokud IQ některých "fanoušků" si žádá opět být tím nejvíce "kritickým", pak k tomu měli včera možnost a jak jsem slyšel tak ji také náležitě využili...bez úcty k našim hráčům a to i po prohře 0:5

37

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

když si přečtu článek ve Fotbale v kraji, tak to je nářez :-)

Pavel Krejsa..místo Pavel Krois
Kadanský..místo Káranský
Hlas..místo Hlach
Richtera ...místo Rychtera

a pak mistr Brixí píše ještě o dokonalém výprasku

pak tu může někdo mlátit pantem o tom, že nemáme úctu k soupeři a že nám chybí pokora

38

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

Duplinský jako Duprinský(oba)
Minich jako Mnich

Filounek je v sestavě st. žáků a poté tam je, že dal gól za ml. žáky Jaroměře a že Hořice(ml. žáci) vyhráli 7:1 góly Horáka, Nováka, Panenky, Kříže a Kálala

a za mladší dorost je, že střídal Maixner, ale že góla dal Vajcner, kterej ani není v
sestavě

Maj tam pěknej bordel!!

39

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

koca napsal:

A výsledek 0:5 na domácím hřišti snad není výprask?Buďme pokorní a podívejme se pravdě do očí. S Bělohradem kdyby jsme prohrávali v poločase 0:3, tak by nikdo nemohl divit. Posledně jsme se vymlouvali, že nás porazilo Áčko Bydžova a nyní zase hledáme chyby někde jinde. Adivákům, kteří výkon hráčů kritizují se nediv, protože si zaplatili a mají na svůj názor nárok

nikdo nikde nehledá chyby v někom nebo v něčem jiném
myslím, že jsme uznali, že byli lepší
a ty důvody, které jsem napsal nejsou hledání výmluv
ale je potřeba aj toto vzít do úvahy
a kritika od diváků ANO, ale důstojně
ale některý ty výrazy, co jsou pak slyšet....

to není zase důstojné směrem k hráčům

třeba tvůj názor, je kritický, ale důstojný, pak to je o.k.

40

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

pak ještě jednu poznámku
já jsem řadovým přispěvovatelem do této diskuze jako kdokoliv jiný
tedy má slova neber ani ty, jako slova oficiální
nejsem ani členem fotbal.oddílu
tedy cokoliv sem napíšu, je názor můj
a ne tedy nějaký oficiální názor vedení oddílu
takže pokud se tobě, nebo někomu jeví, že tady moc kluky omlouvám, pak to je pouze můj osobní názor a ne názor klubu

když kluci loni dávali soupeřů 5 nebo 6 golů, nikdy tady nikdo nepsal o výprasku vůči soupeři
ale oni musejí při porážce z pokory přijmout slova o výprasku..??
proč??

včera si to rozebrali, uznali, že byl soupeř lepší a teď se připravují na Vrchlabí

41

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

koca napsal:

To ja samozřejmě chápu a vím jakou máš pozici v hořickém fotbale, co vše díky těmto stránkám pro ně děláš. Rád čtu všechny příspšvky a obdivuji tvůj přehled jaký máš  o hořickém fotbale,. tak i o ostatních, ale nedá mi to a ještě jednou se musím vrátit k tvému vyjádření  o důvodech prohry s N.Bydžovem. Odůvodnit prohru tím, že Hořice vlastně měli smůlu a dostali PĚT nešťastných golů mi  s přihlédnutím k průběhu zápasu připadá přinejmenším úsměvné.....  Slavia vloni v LM dostala na Arsenalu sedmičku, no a co? Za 4 dny musela vyhrát v Liberci. Takové příděly prostě čas od času přijdou a když si nepřiznáš v čem tě soupeř přehrál a v čem byl lepší tak potom je to začátek konce....

smile
zcela určitě jsem to nemyslel tak, že prohra 0:5 byla proto, že měl Bydžov kliku
to snad je jasný
já sem se snažil jenom  napsat, že ty branky byly z kategorie nešťastných pro Hořice a šťastných pro Bydžov
snad jsem tam jasně napsal, že byli Byžováci lepší, ale pokud jsi na zápase byl, sám si viděl, že ty branky byly pro ně šťastné, i když pramenily z jejich snahy

a psát o tom, že jsme mohli s Bělohradem prohrávat po půlce 0:3...no ...ale víš, že KDYBY neplatí

já bych taky mohl psát o tom, že KDYBY se míče v zápase s Bydžovem neodrážely k nim ale k nám, nebylo by to 0:5
třeba by nás stejně porazili, ale ne 5:0

takže asi tak, abychom si rozuměli smile

42

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

náš Atým, je přihlášen do Poháru ČMFS
nastoupí ve druhém kole a soupeřem bude SK Jičín
zápas se hraje v Hořicích 8.10.2008 od 16ti hodin

do Poháru se přihlásila mužstva Hořic, J.Lázní, Kosiček, Třebechovic, Úpice a H.S.Města, mužstva hrají Krajský přebor, mají účast povinnou

43

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

pro zajímavost...slova V.Blažeje k zápasu N.Bydžov"B"-Libčany

VLADIMÍR BLAŽEJ, TRENÉR RMSK NB B: "Tento zápas se mi hodnotí zcela těžko, prakticky jsem jeho průběhu vůbec nerozuměl. Začnu našimi hráči, nerozumím jejich taktické a prostorové chybě ve 43.m., nerozumím tomu, proč náš brankář v 70.m. nesdělí svému obránci, že má míč pustit do zámezí a nekopat ho neznámo kam. To jsou naše chyby, chyby rozhodující, navíc jsme museli dvakrát nuceně střídat, když Václavek a Novák se již ocitli na bodu dorazu. Nicméně nerozumím ani hlavnímu rozhodčímu, který nám jako týmu, který chce hrát, udělí sedm (!!!) žlutýchj karet, podotýkám, že všechny za fauly a ne za jakékoliv jiné záležitosti. Především je nutno velmi silně říci, že rozhodčí a delegáti potažmo mají respetovat trendy fotbalu, které vytváří hráči a trenéři a nemůže tomu být naopak, jinak se řítíme do naprostého balastu. Způsob řízení rozhodčího Pešavy svědčil o tom, že o zákonitostech hry zvané fotbal má jen malé povědomí a obávám se, že ho v těchto dimenzích ani nikdo nevychovává.. Setká-li se na hřišti několik zkušených hráčů s podobným typem řízení a ti to dokáží okamžitě přečíst, je ze zápasu doslova guláš. S tímto trendem by se snad zápasy o třídu či dvě výše nemohly vůbec hrát. Nakonec mi z toho vyjde naprostá absurdita, v Polici na utkání s Broumovem před více jak 1000 diváky za výkon chválený oběma týmy i dohledem KFS obdrží Petr Průcha známku 5,3, předpokládám, že za tuto "bramboračku" bude známka obdobná. To je další věc, které nerozumím. A na závěr-v posledních dvou zápasech jinak kvalitního celku Libčan dostali jejich soupeři 13 žlutých karet a 3 červené ..."

44

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

když jsem si to přečetl, chtěl jsem něco dodat k našemu včerejšímu zápasu ve Vrchlabí
ale vím, jak by se tu hned slítli ti, co na zápasy nechodí a kriticky hodnotí zápasy jenom při pohledu na výsledek
včerejší zápas ve Vrchlabí rozhodčí jednoznačně ovlivnil
ne snad výsledkem, ale tím, jak naše mužstvo držel v uctivé vzdálenosti
je pak člověku šoufl, když vidí, jak si po zápase všichni 3 podali s úsměvem ruce
namísto toho, aby si hlavní přiznal, že se mu ten zápas nepovedl...
ale on se mu možná právě povedl
mohou se pak sudí čílit a plakat jak chtějí, že proti nim stále někdo něco má
anebo se tady můžete někteří hned do mě opřít, že hledám prohru jen v rozhodčím

ani nevím, kolik jsme my obdrželi ŽK...ale asi tak 5, včetně golamana Hlacha..většina těch karet..včetně vyloučení Urbana, bylo ne snad po protestech, ale po domáhání se spravedlnosti

Dvořákově vyloučení předcházel souboj s domácím hráčem před jejich brankou...o půl metru nižší Dvořák jej při výskoku udeřil rukou do obličeje...naprosto stejný faul na Kočího zůstal bez trestu...tedy nebyla ani ŽK...sudí dokonce ani hru nepřerušil...až na protesty že Ladis leží, tak zapískal

škoda našich nevyužitých tří šancí v první půlce...
škoda zahazovaných standardních situací
ale i v 10ti se naši hráči dostali do tlaku a domácí jen zakopávali
trenér Černý chtěl bod, tedy správně ještě zofenzivnil pojetí..Ladis se posunul vpřed..pak se do ofenzivy vrhnul i Vašek..vzadu zůstával Fík...
a v 93.minutě, kdy jsme hráli v devíti, se pod dlouhém odkopu dostali domácí do přečíslení a dali na konečných 2:0

emoce pokračovali i při odchodu do kabin

45

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

Tak koukám, jednou nepískali podle pana Blažeje a hned je zle, co? To se mají příští soupeři Bydžova na co těšit, že? Larry, měl jsi vidět včera utkání žáků, co dokáže udělat ze zápasu rozhodčí, který ze svého domu vidí na hřiště.... Holobrádek, ještě vloni s nimi asi hrál v jednom mužstvu. Rovinu začal pískat za stavu 5:1 pro hosty, když viděl, že jeho snaha je marná, že domácí naše kluky neporazí.

Jó, fotbal, to je hra!

46

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

je nutné také připomenout, že nejenom do Hořic na zápasy, ale také ven, jezdí takové enkláva fandů...

neznám je sice všechny jmény, ale tváře se prakticky opakují
jenom včera bylo snad 50lidí z Hořic a patřila jim celá tribuna
a to tam tito jeli i po prohře 5:0 s Bydžovem

na zápasech vidíme starostu z Hořic i s manželkou, manželé Vorlovi, od Košťálů jezdí Lukášův otec i děda, nechybí samozřejmě lidi z Výboru FO, pak jezdí parta Butelka a spol., tedy Luděk Nečesaný a jeho parťáci, kteří pomáhají i pořadatelsky v Hořicích, jezdí Cupalovi, jezdí i hráči, kteří pro zranění nemohou hrát, vidět je i Vaška Blímu, jezdívala i parta lidí od Aleše Poura, Palmovi taky skoro v plné sestavě, včetně juniorů, ale chodí i pantáta s panímámou, pak jezdí pár takových , co jsou lehce nasáklí pivkem, ale fandí a je s nimi vždycky legeace...
fandí, jsou kritičtí, ale fadní a jezdí na zápasy dál a i když jsou mnohny nespokojeni, zachovají vždy dekorum dobrého fanouška

47

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

dobrá zpráva je ta, že Bambula nebyl potrestán a kvituji, že je i spravedlnost, jelikož zasáhl delegát a vyloučení Tomáše označil jako neopodstatněné

diskutovalo e také, že za Sobotku nastoupil "černoch"
ano , nastoupil,, ale ne v jejich Atýmu mužů, ale v dorostu
tresty byly hodně hustý
trener a kapitán flastry na rok
a pokuta 20.000Kč pro oddíl
a samozřejmě kontumace výsledku

48

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

Je mi divné, že Úpa měla v dorostu 3 vyloučené "za vulgární výroky na adresu rozhodčího" (citace z "Fotbal v kraji") a jen jeden dostal trest na tvrdo!!! A to je ještě v nadpisu onoho článku - Politicko - výchovná práce v Úpě. Tohle taky není výchova, když dostanou jen podmínku, to budou za chvíli sprostě na rozhodčí řvát všichni!!! (do teď jsem řval jenom já) big_smilebig_smile

Jó, fotbal, to je hra!

49

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

je potřeba si brát ze života pro život pozitiva, i když nás otravují negativa

negativa...
ne příliš přesvědčivé výsledky posledních zápasů,
trochu problémy s treninkovou morálkou u některých..
Nečes nemocen, Teimex zraněn, Havlis nemocen, Mára pracovně mimo
Piňďa ještě v trestu
do Dvora jsme jeli v 11ti lidech...na lávku jeli dobrovolníci Píďa a Robiňo

pozitiva..
Tlusťoch v základu a vedl si dobře
3 veteráni opět zahráli svůj kvalitní standard
Ladis přes teploty a přes 5 úderů loktem do obličeje a s krví na rtech zápas dohrál
Nepplik 2 goly..tyčka, břevno a dvě tutovky další..1x vedle..1x do rukavic golmana
Fík po chybě, ze které se pak vyklubala penalta, chtěl snad odejí ze hřiště, ale...je potřeba na hřišti a ne v kabině
Bambula..po traumatu z vlakové nehody a s bolavým kolenem hrál už druhý zápas..koleno se opět ozvalo, aby Bambulik mančaftu opět pomohl jak jen mohl
Vlasta opět plně soustředěn na zápas, pentli sice nechytil, ale je dobrou jistotou
Koště se dostal na hřiště místo Fíka a řítil se do golové šance
Čurbi pokračuje ve svých zlepšených výkonech
Pospa opět odvedl tu neviditelnou mravenčí prácičku i směrem dozadu

takže pro mne jednoznačně pozitivní

50

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

hele vy dva
vidíte sami, že se zdejší Forum uklidnilo
super fungují referáty prakticky od všech mužstev
máme info od přípravek od wusy a JARDY T.
máme zde info o žácích a to jak od safy, tak i od Pavla K.st
jsou tu ode mne zprávy o zápasech Ačka
Doktor píše o Bčku
o dorostu sem píše Robben
takže to funguje jak má
takže si tady nevylejvejte svoje osobní věci
tohle je Forum o fotbale a ne Forum na vyřizování si nějakých osobních věcí
děkuji za pochopení