1

Téma: A tým - DISKUZE k zápasům

http://img101.imageshack.us/img101/3669/clipartcartoondesign03kxm4.jpg

2

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

Zdravím všechny,
pane Larry můžu se zeptat, proč je všechno tady smazané. Těšil jsem se, jak si v práci počtu o všem možným a překvapilo mě, jak tady není ani řádek. Je to škoda.
Dík Bambula

3

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

Taky mě to smazání nemile překvapilo... chtělo to kdyžtak hodit do nějakého archivu

4

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

pane Bambulo:-)
snažil jsem se sem psát z každýho zápasu Ačka
a ostaní ochotní tak , jak jen mohli a chtěli
vymazal jsem to jeno z jednoho důvodu
kdybychom tady uchovávaly všechny referáty i s těmi příspěvky ostatních...
co by ta bylo za cajmrsk za 3 nebo 5 roků
ale pokud to čtenářská obec chce...příště to vymazávat nebudu
ale vím z Fora AMK, že se to pak stane téměř nepřehledným
to , že jsem to vymazal Bečku, to byla moje blbost, neuvědomil jsem si, že mají ještě kolo...
ale myslím, že po prvním roku fungování to Forum dostalo nějakou tvář
fotky od referátů jsem nevymazal, ty jsem vložil do Galerie
takže tolik na vysvětlenou
takže smazáno to bylo pouze a jenom proto, aby tady trošku pořádek
abychom tady za nějaký ten rok z toho neměly mr....les
ale jak jsem řekl, pokud je zájem, aby to tady někde bylo...po nové sezoně to tak může být
nyní to je už nenávratně pryč

5

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

Jedině, že by se z webhostingu obnovila databáze ke včerejšímu datu, ale asi už to teď nemá cenu, ikdyž si myslím, že udělat nějaký archiv, do kterého už by se nedalo zapisovat (pokud  to fórum umožňuje), by bylo super.

6

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

Doktore
šlo bývalo udělat si toto
založit nové Forum a nazvat jej ARCHIV
tam bych pak překopíroval VŠECHNY příspěvky od přípravky až po Amužstvo
ať už rereráty, tak i diskuzi
ale, vzhledem k tomu, že bych to kopíroval já, byl bych všude uveden, jako že jsem ony příspěvky vložil já, což by byl nesmysl

varianta druhá
že bych ponechal sezonu 2007/08 tak, jak se zde vytvořila
založil novou sezonu 2008/09
ale co pak ta 3 nebo 5 roků?
jak by to tady vypadalo?!

pokud jsem měl mylné představy...tak sorry
ale představa byla taková, že to je FORUM, tedy aktuální věci
ale nejsem diktátor, který to tady nějak striktně organizuje
můžete to nějak změnit, vylepšit, onbovit
já děkuju Hoidimu za jeho pomoc
nejsem žádnej expert na PC

takže doufám, že všichni, co som přispívali v tom budou pokračovat
jenom mě mrzí, že se od dorostu pak na to uplně vyprdli

7

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

Bracho Bambulika

jojo
tady to vysvětluju, proč jsem to smáznul
za nějakej ten rok by tady z toho byl chaos
nebo jak my v Hořicích říiáme..mr...ples
tak se nezlob
a vydrž až zase vypukne sozona...
pak to tu zase ožije
a na brášku se můžeš mrknout do Fotogalerie
čau L

8

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

Nešlo by to udělat tak, aby se třeba příspěvky mazaly samy po určité době - třeba dva roky???

JORUBE nešlo

Jó, fotbal, to je hra!

9

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

Viktore
si piš že se našli i tací..co to měli NONSTOP...
nebudu jmenovat, ale....
po návratu z Music klubu kolem šesté ráno
šli k předsedovi na nezvanou snídani...=)
tam se nasnídali a pak směr Gotik
trošku polejt hrdlo
a dojíst to co se večer nestihlo..=))

10

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

takže sestup Předměřic do B.třídy pomohl nejenom nám k postupu do A.třídy, ale také Jaroměři do Krajského přeboru...

11

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

http://www.horice.org/cz/clanky/uspesna … otbalistu/

12

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

Láďo nejenom Bčko nehrálo poslední kolo ,ale přípravka taky jede ještě do Sobotky.To že jsi smazal ty slinty kdy někdo tady někdo někoho napadal se nedivím to souhlas. Ale tvůj bratr Pavel a spousta jiných např.Šafa, v.t. sem psali referáty ze zápasů. Myslím si že to kluky bude mrzet že si nemůžou se zpětnou platností přečíst jak hráli.Kluci v žákách postoupili ,přípravka taky vyhrála a teď nic.Nešlo by to pro příště schovat do složek třeba po rocích a myslím si že v tom nebude žádný guláš.Samozřejmě se to týká jenom referátů ze zápasů ,perliček ohledně fotbalu a samozřejmě fotogalerie ta v tom roku může být taky schovaná.

13

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

Pavle...
já jsem to nesmazal kvůli slintům, ale opravdu jenom proto, že to je už za náma...
opravdu jsem netušil, že by si někdo četl třeba rok staré věci
a to se týká i referátů

ale stalo se, takže to příště neudělám

archiv jako takovej zde na Foru nelze udělat
už jsem tady psal , že jedině možný je zde ARCHIV jakoby založit a tam to všechno kopírovat, ale pokud to budu kopírovat já, bude u všeho, že to jsou jenom moje příspěvky a ne toho, kdo je skutečně psal

druhá možnost je ta, že třeba ve Foru, které patří např.žákům, bude sezona 2008/2009, ta se bude nějak vyvíjet, referáty...diskuze....pak tato sezona skončí a zůstane tam celá jako taková...pak se založí sezona 2009/2010 a pojede se na novo
otázkou je, co tady pak bude třeba za pět roků...
pak to tady bude překážet

jinak zde na Foru udělat nějaký archiv jiným způsobem nejde
musel bych do něj všechno překopírovávat....

a pak jsem tedy vůbec netušil, že by to až tak vadilo, tedy, že se to tak často čte
podle toho, kolik lidí sem přispívá, jsem myslel, že až takovej zájem o to není
pak se spíš přispěvovatelé "vyrojili", když něco kritizovali..=)

víš, já jsem to založil opravdu v dobrý víře, aby se tady mohlo pokecat o fotbale
tak mě za to zas tak nevyčítejte...

ale o.k., je to trošku jinak
tak příště

nebo nevím, jestli by to uměl Houdi nějak jinak udělat, aby ten archiv byl
on je fikanej na PC, já jsem jenom uživatel a umím to , co umím

14

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

re: druhá možnost je ta, že třeba ve Foru, které patří např.žákům, bude sezona 2008/2009, ta se bude nějak vyvíjet, referáty...diskuze....pak tato sezona skončí a zůstane tam celá jako taková...pak se založí sezona 2009/2010 a pojede se na novo
otázkou je, co tady pak bude třeba za pět roků...
pak to tady bude překážet

Mě to také mrzelo :-( , že se to smazalo..a proto si myslím, že ta druhá varianta, jak je popsána o kousek nahoře, že je ta pravá..:-) můj názor :-)

15

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

"pracovní návrh" rozdělení mužstev do jednotlivých tříd



Kraj.přebor             1.A                                    1.B                                   1.B 
             
Trutnov                  Libáň                                   Miletín                       Předměřice
Broumov              Kostelec .n.O.                        Kosičky                          Hronov
Černilov               Milíčeves                                Rudník                       Černíkovice
Lhota                  L.Bělohrad                                 Jičín "B"                       Malšovice
Doudleby             D.Králové "B"                           Lánov                       Náchod-Babí
Náchod B              Roudnice                                  Žacléř                       České Meziříčí
Olympia HK             Libčany                                  Hlušice                        Častolovice
Přepychy                Kunčice                                   Mostek                          Ohnišov
Č.Kostelec              Chlumec n.C.                         H.S.Město                       Vamberk
Č.Skalice                Vrchlabí                                 Stará Paka                      Dohalice
Jičín                        Trutnov "B"                            Úpice                               Loko HK
Nová Paka             N.Bydžov "B"                        Kratonohy                   Albrechtice n.O.
Rychnov n.K.          Dobruška                            Janské Lázně                   Teplice n.M.
Nový HK                  HOŘICE                                 Sobotka/LB                    Třebechovice
Police n.M.           
Jaroměř

16

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

Mám dotaz.. Jaký datum odstartuje 1.Atřídu..?? děkuji..

17

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

Víkend 9.-10. srpna.

Jó, fotbal, to je hra!

18

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

aha..ja myslel, že odstartuje o týden později než divize..:-( děkuji za info..

19

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

Ty nám hlavně napiš o svém zdravotním stavu,to nás asi zajímá.
Co se týče soutěže,tak sem co nejdříve dodám tréninkový plán včetně přípravných zápasů.

20

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

Můj zdravoní stav vypadá následovně: 4.8 jdu na sundání sádry..a pak by měla nastat rehabilitace, u ní nemůžu říct jak dlouho bude trvat..lékař mi zdělil, že je ovlivněna věkem a schopnosti regenerace..čím mladší=tím rychlejší regenerace..u každého je to prý odlišné..to znamená, že teď nedokážu říci ani přibližný datum..sám doufám, že to bude co nejrychleji..:-)

21

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

Všííchni budeme samozřejmě netrpělivě čekat na tvuj návrat mezi tyče.Tvoje zranění ale není nakopnuté lýtko,nesmí se to uspěchat a v klidu to doléčit.Věřím ale ,že na první mistráky budeš "relativně" v pořádku (samozřejmě né do hry)a pomůžeš novému brankáři s adaptací do mužstva.Myslím že tvoji morální podporu a rady bude potřebovat

22

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

Losovací čísla 2008/2009


I.A třída                            

01. Vrchlabí                 
02. Kostelec n.O.
03. D.Králové B
04. Hořice
05. Libčany
06. Chlumec
07. Trutnov B
08. Roudnice
09. Milíčeves
10. Libáň
11. L.Bělohrad
12. Kunčice
13. Nový Bydžov B
14. Dobruška


 

Krajský přebor SD a MD
 

01. Vrchlabí
02. Broumov
03. Č.Kostelec
04. Hořice
05. Jičín
06. Nové Město
07. Jaroměř
08. Smiřice
09. Třebeš
10. Slávia HK
11. Týniště
12. Úpa A
13. Nový Bydžov B
14. Rychnov



Krajský přebor žáků

01. Jaroměř
02. Rozkoš
03. Hořice
04. Úpa A
05. Olympia HK B
06. Náchod B
07. Vrchlabí
08. Nový Bydžov B
09. Broumov
10. Dvůr Králové
11. Třebeš
12. Jičín
13. Nové Město
14. Dobruška

23

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

tak příprava na sezonu v Atřídě se pomalu, ale jistě blíží
z tábora Ačka , nejsou zatím nijaké informace
podle všeho , by neměl nikdo odejít
a něco se šuškalo o příchodu jednoho hráče

z dorostu by podle všeho měl přijít Roman Tlustý
věkově opustil dorost i Lukáš Morks, ale jeho opětovné zranění ramene, mu asi nedovolí hned na plno trenovat...
zájem vrátit se,by měl i jeho bratr Martin Morks

věřím, že spolupráce trenérů Ačka a dorostu, bude minimálně na stejné bázi jako nyní a že se budou moci i dorosti zapojovat do A a Bmužstev

do přípravy se nezapojí Pavel Žižka, jelikož "relaxuje" s nohou v sádře, takže bude chybět i v prvních mistrovských zápasech...
takže popřejmě Žižimu rychlou rekonvalescenci a hlavně ať je kotník v pořádku

v prvním týdnu přípravy bude chybět i Láďa Kočí, ale i on bude mít dostatečnou fotbalovou přípravu...
jede od 21.7. na týdenní turnaj do Prahy, kde se hrají dva zápasy denně
hlavně návrat bez sádry....

v Ačku je dobrá nálada, nutno věřit, že příprava proběhně tak kvalitně, jako v zimě, tedy bez zranění a že mančaft bude pokračovat v herní pohodě i v této soutěži

z přípravných zápasů, budeme samozřejmě přinášet potřebné informace

24

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

Zdravím všechny hráče a fanoušky Hořic,
chtěl bych alespoň touto cestou vzkázat klukům, ať vkročíme do nového ročníku 1.A třídy vítězně a pevně věřím ve tři body. Musím se omluvit, ale bohužel na utkání nebudu přítomen. Všichni asi víte, že jsem měl obrovské štěstí v neštěstí, takže se teď z toho pomalu dostávám. Byla to strašná událost, ale už je to za mnou a proto věřím, že mi kluci přivezete dárek ve formě prvního vítězství. Držím Vám palce.
Zdraví Bambula

25

Re: A tým - DISKUZE k zápasům

4 Bambula

Kluci ti/nám udělali velkou radost, zvítězili 3:0 a hráli velice dobře! Brzo se vrať na náš trávník.