51

Re: Starší žáci - info pro hráče

Připomínám, že dnes místo tréninku jdem společně na "koupaliště" na Chlumě, sraz cca 16:30 přímo na místě. Ideálně na kole ať si aspoň vyjedete ten kopeček big_smile

52

Re: Starší žáci - info pro hráče

Připomínám, že dnes místo tréninku jdem společně na "koupaliště" na Chlumě, sraz cca 16:30 přímo na místě. Ideálně na kole ať si aspoň vyjedete ten kopeček big_smile

53

Re: Starší žáci - info pro hráče

Dnes bude trénink jen hodinový, tedy do 17:30.

54

Re: Starší žáci - info pro hráče

Zítra odjezd na zápas v 13:30 z náměstí směr Jičín

55

Re: Starší žáci - info pro hráče

Dnešní zápas byl po vzájemné dohodě přesunut na čtvrtek místo tréninku. Případně kdo by nebude dejte prosím vědět. Dík Aleš

56

Re: Starší žáci - info pro hráče

Ve čtvrtek náš čeká odložený zápas v Jičíně. Hraje se od 18 hodin, odjzed bude 17 hodin z náměstí. Prosím o potvrzení účasti na můj mobil. Díky

57

Re: Starší žáci - info pro hráče

Připomínám, dnes trénink není. Zítra poslední zápas této podivné sezóny v Lánově. Odjezd v 15:15 (hraje se od 17 hodin).

58

Re: Starší žáci - info pro hráče

V úterý trénink od 16:30

V pátek bych si Vás dovolil pozvat na rozlučku se sezónou, která proběhne na hřišti na Gothardě od 16:30

59

Re: Starší žáci - info pro hráče

dnešní trénink bude cca. do 17:30

60

Re: Starší žáci - info pro hráče

Jen pro upřesnění. Fotbalové soustředení ve Strážnem bude od 5. sprna (výjezd dopoledne-oběd již na mistě ubytování) do neděle 8. srpna (nejspíše dopoledne po snídani). Po vzájemné domluvě je určitě možné aby se zúčastnili i rodiče. kteří budou mít zájem.

Jak již rozesílal informace Pavel, tak pobyt je s plnou penzí a pitným réžimem. Více informací na vyžádání.



Ještě před tímto soutředním bychom určitě udělali cca dva tréninky, abychom se na to trošku naladili. Více iformací co sebou a tak, dodáme později

Děkujeme a těšíme se na hojnou účast.

61

Re: Starší žáci - info pro hráče

Založil jsem na whatsapp skupinu, bohůžel nemám na vás všechny kontatky, tak prosím komu nepřišla pozvánka do skupiny, napište mi číslo se jménem a přídám vás. Na tel. 774970773
Bude sloužit pro rychlejší komunikaci, možnost sdílení fotek a rlzných zajimavostí. Na foru zůstanou důležité informace jako doposud

Díky