1

Téma: Informace pro rodiče

V prosinci jsou tréninky zrušeny. Další tréninky začnou ve druhém nebo třetím týdnu v lednu, vždy v úterý od 17:00 ve staré sokolovně u Smetanových sadů.

2

Re: Informace pro rodiče

Tréninky v roce 2017 začnou opět od 10.1.2017, tedy každé úterý v 17:00 ve staré sokolovně.

3

Re: Informace pro rodiče

Kontaktovali nás z Nové Paky, že budou pořádat malý turnaj pro předpřípravky. Termín 29.1.2017 odpoledne, čas bude upřesněn. Startovné za tým činí 500,- Kč, pro kluky by pak měly být připraveny medaile. Bylo by dobré, abychom se na první tréninku 10.1. domluvili, zda o to bude zájem, nebo ne a dle toho se domluvili i na dopravě.

4

Re: Informace pro rodiče

Ohledně turnaje v Nové Pace. Potvrdili jsme účast, ale je třeba, abychom věděli počet kluků, kteří pojedou, aby pro všechny měli nachystané medaile! Na Tymuj.cz je již založeno, prosím, tedy o potvrzení, kdo pojede, kdo ne. Na turnaji budou 3-4 týmy, hala je pronajatá od 13 do 16hod, s tím, že konec bude určen podle počtu týmů a podle toho, jak budou kluci unavení. Jde hlavně o zpestření, ne o výsledky! Startovné by se vybralo až na místě, je to 500 na tým.

5

Re: Informace pro rodiče

Dnes jsme absolvovali první turnaj v Nové Pace. Pro kluky, trenéry i pro rodiče to byla jistě velká zkušenost. Kluci si zahráli na velkém hřišti a na velké branky a ikdyž v celkem pěti utkáních ani jednou nevyhráli a nevstřelili branku, tak se snažili a v některých případech měli trošku i smůlu, že se nedočkali alespoň jedné branky v soupeřově síti. Na výsledcích ale vůbec nezáleží, důležité je, že si to užili a jistě se něčemu přiučili do případných dalších zápasů.

Zápasy ve skupině
Hořice - Lánov 0:1
Hořice - Nová Paka 0:3
Hořice - Dvůr Králové 0:8

Semifinále
Hořice - Dvůr Králově 0:6

O třetí místo
Hořice - Lánov 0:2

Do turnaje nastoupili: Filip Dufek, Adam Honeger, Matyáš Krejčí, Lukáš Macák, Matěj Němeček, Václav Pospíšil, Filip Rejman, Denis Rejmont, Jaroslav Sedláček, Robert Sedláček, Dominik Tázlar, Max Valášek

6

Re: Informace pro rodiče

Dnes se na tréninku budou domlouvat termíny pro jarní sezonu, abychom od příštího týdne už zase chodili ven na hřiště 2x týdně, jako na podzim.

7

Re: Informace pro rodiče

První trénink venku bude v úterý 4.4.2017, sraz v 16:45 na hřišti. Tam doladíme zbytek, předběžně bude ale druhý trénink ve čtvrtek. V obou případech začátek 16:45 případně 17:00, to se upřesní v úterý.

Jinak včera si v hale někdo nechal boty v šatně, mám je u sebe, v úterý je vezmu s sebou.

8

Re: Informace pro rodiče

Vzhledem k aktuálnímu počasí zítřejší trénink venku rušíme a sešli bychom se tento čtvrtek. Sraz 16:45 na hřišti. Nadále platí, že se pak domluvíme už konkrétněji na termínech a časech jarních tréninků.

9

Re: Informace pro rodiče

Tak tréninky na jaro dnes domluveny následovně (platí od příštího týdne):

Úterý 16:45 a Pátek 16:30

10

Re: Informace pro rodiče

Na následujících trénincích se budou vybírat členské příspěvky za jaro ve výši 400,- Kč.

V plánu pro měsíc květen jsou i dva turnaje, bližší informace upřesníme na tréninku.

11

Re: Informace pro rodiče

Dnešní trénink 2.5. z důvodu nepříznivého počasí rušíme. V pátek snad bude lépe a tam případně dovybereme i příspěvky.

12

Re: Informace pro rodiče

V jarní sezoně budou sehrány dva turnaje předpřípravek. Termíny jsou neděle 28.5. 14:00 v Jičíně a neděle 4.6.14:00 v Milíčevsi.

13

Re: Informace pro rodiče

V neděli 28.5.2017 jsme se zúčastnili turnaje předpříravek v Jičíně. Do utkání se zapojilo všech dvanáct hráčů, kteří splnili cíl, který jsme si dali a to vstřelit nějakou branku. Nakonec z toho během turnaje byly branky tři, takže věřím, že i kluci byli spokojení.

Turnaj se celkově vydařil, kluci bojovali a snažili se a to i přes velké vedro, které panovalo. Takže všem patří velké dík a za týden v Milíčevsi se pokusíme rozšířit počet našich střelců smile

Výsledky jen informačně, protože o ně v těchto kategoriích vůbec nejde a nejsou podstatné!

Hořice - Jičín 0:3
Hořice - Jičíněves 2:0 (Vašek Pospíšil, Matěj Němeček)
Hořice - Milíčeves 0:8
Hořice - Nová Paka 1:3 ( Filip Dufek)

14

Re: Informace pro rodiče

Pro připomenutí. V neděli se uskuteční druhý turnaj předpřípravek v Milíčevsi. Opět se hraje od 14:00 do 16:00, ideální být na místě kolem 13:15, aby se kluci stihli převléknout, protáhnout a stihl se i oficiální nástup smile

15

Re: Informace pro rodiče

Máme za sebou i druhý turnaj, který pořádal OFS Jičín, tentokrát v Milíčevsi. Kluci si i v tomto turnaji připsali jedno vítězství a oproti předchozímu si polepšili i jednu vstřelenou branku navíc. Dobré utkání sehráli proti Jičínu, kterému tentokrát vstřelili dvě branky a měli i další šance. Díky všem za účast, snad se to klukům líbílo a pomůže jim to v dalším vývoji po všech stránkách. Opět je třeba zdůraznit, že nejde o výsledky, ale o to nebát se hrát.

Pro zajímavost a statistiky výsledky utkání:

Hořice - Nová Paka 0:4
Hořice - Jičín 2:4 (Václav Pospíšil, Filip Rejman)
Hořice - Jičíněves 2:0 (Václav Pospíšil, Adam Honeger)
Hořice - Milíčeves 0:10

16

Re: Informace pro rodiče

23.6. bychom udělali speciální trénink a po něm by se mohlo i posedět. Pro děti bude zajištěno něco na zub a k pití. Jedná se o pátek, tak snad se to bude všem hodit. Na tréninku by se sehrálo utkání dětí s maminkama, tak se na to připravte! smile No a doufejme, že se nám vyhnou bouřky.

17

Re: Informace pro rodiče

Plán na poslední týden:

20.6. - úterý 17:00 - klasický trénink
23.6. - pátek 17:00 - závěrečný "trénink" formou rozlučky s letní sezonou (utkání s rodiči, posezení), pro kluky bude zajištěno občerstvení