1

Téma: Starší žáci - referáty ze zápasů

Sezona 2016/2017

2 Naposledy upravil: JARDA T. (2016-08-27 11:34:27)

Re: Starší žáci - referáty ze zápasů

21.8.
Hořice-Týniště nad Orlicí     3:2 (2:1)
T. Rathovský 2,Hanzlík
Sestava:
Němeček-Chládek,M.Bango,Černý,T.Rathovský-Soukup,Pácalt,Havelka,Sás-Kučera,Hanzlík.   Karel,O.Bango,L.Rathovský,O.Lejsek.

První utkání nového ročníku Krajské soutěže jsme sehráli proti jejímu loňskému vítězi Týništi.Soupeř disponuje kvalitním mužstvem s několika vysokými a robusními hráči.Tento fakt nám bránil hrát kombinační hru kterou jsme chtěli.Utkání i tak přineslo zajímavý fotbal se spoustou osobních soubojů.Lahůdkou byl náš třetí gól,který z dálky do šibenice vstřelil Tomáš Rathovský.
Vítězství nad kvalitním týmem,je pro nás velmi cenné. Děkuji všem hráčům za snahu a velkou bojovnost.

3 Naposledy upravil: JARDA T. (2017-03-18 17:55:09)

Re: Starší žáci - referáty ze zápasů

18.3. Albrechtice v Orlických horách

Týniště-Hořice              6:0(4:0)

Sestava:
Němeček-Štindl,Šťastný,M.Bango,T.Rathovský- Vavřinka,Havelka,Černý,Horvát - O.Bango,Moravec.  L.Rathovský.

První soutěžní utkání ukázalo problém, který nás bude provázet celou jarní sezónu a tím je nedostatek hráčů. Z podzimní sestavy v mužstvu chyběli tito hráči - Pácalt(odchod do RMSK Cidlina), Chládek a Hanzlík (dlouhodobá zranění), Sás, Soukup, Karel a Hladík (nemoc). Kvalitní výkony podali M.Bango, Černý, T.Rathovský a Havelka. Mužstvo doplnili hráči z mladších žáků - Štindl(roč. 04), O.Bango, L.Rathovský, Moravec (všichni roč. 05), kteří mile překvapili a odvedli bojovné výkony, ale prosadit se proti o 3 roky starším soupeřům je pro ně velmi složité. Po fotbalové stránce jsme nesehráli špatné utkání, ale nepodařilo se nám pokrýt rychlé protiútoky domácích.
Do dalších utkání si nelze než přát, aby se zmenšila marodka a podařilo se mužstvo vrátit na podzimní vítěznou vlnu.

4 Naposledy upravil: JARDA T. (2017-04-02 09:59:35)

Re: Starší žáci - referáty ze zápasů

26.3.

Hořice-Solnice         2:2  (1:2) 2:4 po pen.
20 a 39.min. Sás

Sestava:Němeček-Soukup,Černý,M.Bango,T.Rathovský-Karel,Havelka,Vavřinka,Šťastný-Sás,Hladík.    Horvát,L.Rathovský,Štindl.

V prvním jarním domácím utkání jsme přivítali mužstvo Solnice.Úvod utkání se nám nevydařil a po dvou hrubých chybách sehosté dostávají do dvoubrankového vedení.Nám se daří Davidem Sásem snížit a dostat se zpět do hry.Do konce poločasu ještě nastřelujeme tyčku(Hladík) a břevno(Sás).V úvodu druhého poločasu opět Davidem Sásem vyrovnáváme,poté se dostáváme do dalších šancí ale prúniky Erika Karla do otevřené obrany goly nekončí.Po čtvrt hodině druhé půle klukům docházejí síly(tři hráči nastoupili po nemoci a další odehrál celý zápas s bolestmi zad) a místo fotbalu je k vidění nakopávaná se souboji na půlce hřiště.

V dalších zápasech se musíme  přestat vymlouvat na malý počet hráčů v mužstvu a kritiku výsledků prvních dvou utkání.Fotbalem se máme bavit,k tomu je ale třeba razantně změnit přístup něterých jednotlivců k tréninkům a zápasům!!!

5 Naposledy upravil: JARDA T. (2017-04-02 12:49:37)

Re: Starší žáci - referáty ze zápasů

1.4.

Rokytnice v O.H. -  Hořice              1:1 (0:1) 1:3 po pen.
2.Valenta
Penalty proměnili-Němeček,Soukup a Havelka.

Sestava:Němeček-Soukup,Šťastný,M.Bango,T.Rathovský-Valenta,Havelka,Vavřinka,Horvát-Sás,Hladík.
O.Bango,L.Rathovský,Štindl.

Ve třetím jarním kole jsme cestovali do Rokytnice v O.H.Jak je v posledních zápasech tradicí opět se nám komplikovala sestava.Z důvodu zranění do utkání nenastoupili Kuba Černý a Erik Karel.První soutěžní zápas odehrál Dan Valenta a do základní sestavy se posunul Erik Horvát.Úvod utkání nám vyšel náramně,když po centru Tomáše Rathovského otevřel skóre  Dan Valenta.Po celý první poločas jsme se snažili o kombinační hru,ale chyběl nám důraz v zakončení a střelba ze střední vzdálenosti.Druhý poločas byl v režii domácího mužstva,kterému jsme zejména silově a rychlostně nemohli stačit.Vyrovnání přišlo pět minut před koncem,po kombinaci domácích.Penaltový rozstřel jsme zvládli na jedničku.

Chválím celé mužstvo za bojovnost a chování po celou dobu utkání!Klobouk dolů před hráči kteří nastupují se zraněním nebo po nemoci a děkuji za výpomoc klukům z mladších žáků!

6 Naposledy upravil: JARDA T. (2017-04-12 06:50:24)

Re: Starší žáci - referáty ze zápasů

9.4.
Hořice-Dobruška/Opočno              0:3 (0:1)

Sestava:Němeček-Vavřinka,Černý,M.Bango,Sás-Havelka,Šťastný-Hladík,Moravec,Karel-Valenta.
L.Rathovský,O.Bango,T.Rathovský.

V nedělním zápase jsme v domácím prostředí přivítali mužstvo Dobrušky.Stejně jako v předchozích zápasech proti nám nastoupil soupeř výškově a silově vybavenější.V prvním poločase jsme byli lepším mužstvem,k vidění bylo z naší strany několik hezkých kombinačních akcí,bohužel se špatným zakončením.Na konci první půle inkasujeme branku která nás sráží do kolen.Ve druhém poločase je hra vyrovnaná,dvakrát nastřelujeme břevno ale také dvakrát inkasujeme.Hlavním naším problémem ve druhé půli je nedisciplinovanost starších hráčů,která nabourává kolektivní výkon.
Děkuji za předvedené výkony ml.žákům kteří měli v nohách dopolední utkání.
V dalším zápase dnes přivítáme Stěžery,bohužel v něm budeme postrádat další dva dlouhodobě zraněné hráče základní sestavy(T.Rathovský,Soukup).

7 Naposledy upravil: JARDA T. (2017-04-13 07:44:36)

Re: Starší žáci - referáty ze zápasů

12.4.
Hořice-Stěžery             0:1 (0:0)

Sestava:Němeček-Horvát,Černý,M.Bango,Vavřinka-Karel,Havelka,Šťastný,Sás-Hladík,O.Bango.  L.Rathovský,Moravec.

Ve včerejším utkání se na našem hřišti představilo ambiciózní mužstvo Stěžer.Na jehož soupisce je devět hráčů ročníku 2002.Respekt k soupeři jsme tentokrát nechali v šatně a do utkání nastoupili se snahou o co nejlepší výsledek.Po celé utkání jsme výborně napadali a snažili se nepouštět Stěžerské hráče k většímu ohrožení naší branky.Naopak jsme hrozili rychlými výpady do hostující obrany,kterým však chybělo gólové zakončení.O utkání rozhodl trestný kop soupeře ze začátku druhé půle.
Minimálně bod si naši kluci zasloužili,v zápase působili fotbalovějším dojmem.Nic se však neděje,pokud budeme hrát jako v utkání se Stěžery tak lepší výsledky jistě přijdou.
Hráčům děkuji za bojovnost a předvedené výkony!

8 Naposledy upravil: JARDA T. (2017-04-16 20:08:05)

Re: Starší žáci - referáty ze zápasů

16.4.

Dvůr Králové-Hořice                            4:0 (1:0)

Sestava:Němeček(65.Š.Valenta)-Horvát,Černý,M.Bango,Štindl-Karel,Havelka,Štastný,Sás-Hladík,O.Bango.   L.Rathovský,D.Valenta,Chládek.

Po povedeném i když prohraném domácím utkání se Sťěžerami přišla křeč ve Dvoře Králové.Proti posílenému domácímu mužstvu jsme mnoho šancí na úspěch neměli.Výškové a rychlostní převaze domácích jsme jen těžko vzdorovali.Když se k tomu ještě přidá nedisciplinovanost několika jednotlivců nedá se čekat lepší výsledek.V prvním poločase byla hra ještě vyrovnaná,i když do šancí se dostávají více domácí hráči a jednu z nich pět minut před koncem využívají.Druhý poločas je v režii domácích,naplno se projevuje věkový rozdíl mezi oběmi mužstvy.

9 Naposledy upravil: JARDA T. (2017-05-16 07:31:44)

Re: Starší žáci - referáty ze zápasů

Souhrn posledních tří utkání.
23.4.

Hořice-Třebechovice             0:3 (0:0)

Němeček-Horvát,M.Bango,Černý,T.Rathovský-Chládek,Šťastný,Havelka,Vavřinka-Sás,T.Rathovský.  L.Rathovský,Valenta,Štindl,O.Bango,Moravec,Hladík.

Z naší strany kvalitní  první poločas,bojovnost a dobrá kombinační hra nás dostávali do šancí které jsme opět nevyužili.Ve druhé poločase nepochopitelně přestáváme hrát a vlastními chybami pomáháme soupeři vstřelit tři branky.

7.5.

Borohrádek-Hořice                 3:1  (0:1)
5min.Černý

Němeček-Soukup,Vavřinka,M.Bango,T.Rathovský-Karel,Havelka,Černý,Sás-Hladík,Chládek.  Horvát,Valenta,Štindl.

V úvodu utkání se dostáváme do vedení,po celý první poločas máme hru pod kontrolou ale znovu neproměnujeme vyložené přiležitosti ke vstřelení uklidňující branky.Ve druhé půli místo snahy udržet vedení vlastní nedisciplinovaností dovolujeme domácím otočit výsledek.Podle mého názoru nezvládnutý zápas ze strany rozhodčího který měl za chování na hřišti vyloučit po dvou hráčích na obou stranách.Po tomto zápase musel k některým jednotlivcům příjít jasný signál že s tímto chováním se na hřiště podívají pouze z lavičky.

14.5.

Hořice-Nová/Stará Paka                1:0 (0:0)
40min.Havelka

Němeček-HOrvát,M.Bango,Černý,T.Rathovský-Chládek,Havelka,Šťastný,Soukup-Sás,Hladík.  Štindl,Valenta,O.Bango,L.Rathovský.

Zápas dvou rozdílných poločasů,v prvním dobře kombinujeme ale postrádáme kvalitní náběhy z krajních prostor.Ve druhé půli přicházejí změny v sestavě které přinášejí po pěti minutách hry jedinou branku utkání.Vytváříme si další šance ale vybornými zákroky je likviduje soupeřův brankař.Po patnácti minutách druhé půle přebírají iniciativu hosté ale nám se daří vítězství na které jsme čekali od začátku jara ubránit.
Chválím celé mužstvo za bojovný a zejména disciplinovaný výkon!Děkuji klukům z mladších žáků kteří nám po odehrání svých dopoledních zápasů pomohli k vítězství!

10 Naposledy upravil: JARDA T. (2017-06-08 06:22:15)

Re: Starší žáci - referáty ze zápasů

Ze třech dalších utkání,tři body.

Olympia HK-Hořice                 6:1(4:1)
11.T.Rathovský
Sestava:Němeček-Chládek,Černý,M.Bango,T.Rathovský-Hladík,Šťastný,Vavřinka,Havelka-Sás,Valenta .Moravec,Štindl,O.Bango,L.Rathovský.

Herně nejpovedenější utkání jara.bohužel se nám nepodařilo uhlídat rychlé domácí útočníky.Za bojovnost a snahu hrát fotbal a ne nakopávano si tak vysokou porážku ne zasloužíme.

Hořice-Hostinné                       7:4 (6:1)
4,12 a 15.Valenta,1 a 35.Šťastný, 32.Štindl,43.Černý.
Sestava:Němeček-M.Bango,Vavřinka,Černý,T.Rathovsky-
Sás,Šťastný,Chládek,Havelka,Hladík,Valenta.Štindl,O.Bango,L.Rathovský,Soukup,Horvát.

Za velkého vedra se hrál zápas bohatý na góly.Z naší strany výborně odehrání první půle ve které jsme hosty k ničemu nepustili.Ve druhém poločase polevu je mě v nasazení a dovolujeme soupeři snížin náš náskok z první půle.

Vamberk/Doudleby-Hořice           4:1 (3:1)
42.Chládek
Sestava:Němeček-Vavřinka,M.Bango,Černý,T.Rathovský-Sás,Šťastný,Chládek,Havelka-Hladík,Valenta. Štindl, Soukup,O.Bango,L.Rathovský.

Nelze se vymlouvat na problémy s autobusem a tím spojeným pozdním příjezdem a zraněním tří hráčů během utkání.Proti starším a silově silnějším soupeřům nám chyběla bojovnost a  důraz v osobních soubojích.Stínem utkání je zlomenina nártu Davida Sáse.

11

Re: Starší žáci - referáty ze zápasů

Poslední tři kola=3body.

Velké Poříčí-Hořice                        1:3 (1:1)
32,45 a 70.Šťastný

Sestava:Němeček-Soukup,Černý,Vavřinka,T.Rathovský-Hladík,Šťastný,Chládek,Havelka-M.Bago,Valenta.  O.Bango,L.Rathovský.

Dobrý pohyb po hřišti,kvalitní kombinační akce a krásné branky to vše rozhodlo o našem zaslouženém vítězství.

Hořice-Hořiněves                       2:3  (1:2)
19.Havelka,40.Chládek

Sestava:Němeček-Soukup,Černý,M.Bango,T.Rathovský-Chládek,Šťastný,Havelka,Vavřinka-Hladík,Valenta.  O.Bango,L.Rathovský,Moravec.

V posledním zápase sezony byl po celých 70.minut  k vidění bojovný fotbal.Proti podzimu posílená Hořiněves se ukázala jako velmi dobré mužstvo.Naše chyby v defenzivě a neproměňování vyložených šancí stály za naší prohrou.