1

Téma: Dorost - referáty ze zápasů

Sezóna 2012/2013

2 Naposledy upravil: Palmik 9 (2012-08-12 19:55:58)

Re: Dorost - referáty ze zápasů

1. přátelský zápas - 12.8. 2012

TJ JISKRA HOŘICE – SOKOL CHOMUTICE 14:1 (7:0)

Sestava: Krejčí (45. Hůla) - V. Machek, Šeda, Orct, R. Machek - J. Kuneš, Palm (45. Kolovratník), Šlambera, P. Kuneš (45. Krejčí) - Hlaváč, Melichar
Branky: 3x Hlaváč, 2x Melichar, 2x Šlambera, 2x R. Machek, 2x V. Machek, Palm, Krejčí, Kolovratník

3

Re: Dorost - referáty ze zápasů

2. přátelský zápas - 15.8. 2012

TJ JISKRA JAROMĚŘ – TJ JISKRA HOŘICE 3:8 (1:4)

Sestava: Krejčí - V. Machek, Šeda, Orct, R. Machek - J. Kuneš, Palm, Pour, Hlaváč - Šlambera, Melichar - Kolovratník, Vodnárek
Branky: 3x Pour, 2x Melichar, Hlaváč, J. Kuneš, vlastní

4 Naposledy upravil: Palmik 9 (2012-08-21 09:22:57)

Re: Dorost - referáty ze zápasů

1. kolo - 19.8.2012

TJ JISKRA HOŘICE - 1.FK NOVÁ PAKA 6:0 (2:0)

Sestava: Krejčí - V. Machek, Vodnárek, Orct, R. Machek - J. Kuneš(55. Kolovratník), Palm, Krušina(70. Maxmilián), P. Kuneš - Duplinszki, Melichar(45. Šlambera)
Branky: 3x Duplinszki, Melichar, Šlambera, Krušina

V 1. mistrovském utkání krajského přeboru staršího dorostu přivítaly Hořice mužstvo Nové Paky. Hosté přicestovali pouze s 10 hráči a tak měli domácí značně ulehčenou situaci. Hned od úvodního hvizdu rozhodčího byla převaha domácích značná. Hostující hráči dokázali statečně vzdorovat do 25. minuty, kdy vstřelil úvodní branku Hořic Duplinský. Po zbytek utkání se již spíše jednalo o celkovou výši skóre, které postupně narostlo na číslo 6 a nutno říci, že spousta dalších šancí zůstala nevyužita. Po vítězství 6:0 si domácí dorostenci připisují do tabulky 3 body. V dalším utkání, v neděli 26.8., zajíždějí do Solnice. Začátek utkání je v 17 hodin.


Výsledky 1. kola

Kunčice - Trutnov 7:2
Žacléř - Třebechovice 2:2
Náchod - Červený Kostelec 1:4
Dobruška - Jaroměř 2:1
Volanov - Vrchlabí 2:5
Chlumec n.C. - Solnice 5:4
Hořice - Nová Paka 6:0 detail

5 Naposledy upravil: Palmik 9 (2012-08-27 13:34:02)

Re: Dorost - referáty ze zápasů

2. kolo - 26.8.2012

SK SOLNICE – TJ JISKRA HOŘICE 1:2 (0:1)

Sestava: Krejčí - V. Machek(70. Šeda), Vodnárek, Orct, R. Machek(81. Hlaváč) - J. Kuneš(45. Kolovratník), Palm, Pour, P. Kuneš - Duplinszki, Šlambera(45. Melichar)

Branky: 56. Drašnar - 1. P. Kuneš, 46. Melichar

Ve vyrovnaném utkání jsme rozhodli vždy na začátku poločasů.

Do utkání jsme vstoupili výborně. Hned z prvního útoku centruje Kuba Kuneš na bráchu Pavla a ten hlavou lobuje domácího brankáře, 0:1. Tímto jsme se malinko uchlácholili a soupeř nás začal mírně přehrávat. Špatně jsme kombinovali. Do konce poločasu jsme si nevytvořili žádnou větší šanci, pouze střely z větší vzdálenosti. Domácí se dostali do jedné velké šance, když domácí útočník postupoval sám na našeho brankáře, ale Dominik Krejčí ho skvělým zákrokem zneškodnil a tak se skóre do poločasu nezměnilo.

Druhý poločas jsme opět začali velice dobře. Rychlý protiútok se nám podařilo úspěšně zakončit. Duplinský centruje na Melichara, který domácímu brankáři nedává šanci, 0:2. V 53. minutě byl ve vápně faulovaný Honza Duplinský a kopala se penalta. K penaltě se postavil Vláďa Machek, ale trestuhodně ji zahodil. Místo toho aby byl stav 0:3 tak o 3 minuty později domácí udeřili. Drašnar jde sám na bránu a střelou k tyči snižuje na 1:2. Od této chvíle nás domácí začali přehrávat a vytvořili si dvě velké šance. V prvním případě nás zachránilo břevno a ve druhém tyčka. Posledních 15 minut jsme jen zakopávali a soupeř se už do větší šance nedostal.

Ze Solnice vezeme vydřené 3 body, ale zbytečně jsme si zápas zkomplikovali neproměněnou penaltou…

Ve středu jedeme do Vrchlabí a v neděli máme doma Trutnov. smile


Výsledky 2. kola:

Trutnov - Chlumec/Nový Bydžov 2:9
Třebechovice - Kunčice 0:4
Nová Paka/Stará Paka - Volanov 4:2
Vrchlabí - Dobruška 6:1
Solnice - Hořice 1:2 detail
Červený Kostelec - Žacléř 8:1
Jaroměř - Náchod 4:5

6

Re: Dorost - referáty ze zápasů

3. kolo - 29.8.2012

FC VRCHLABÍ – TJ JISKRA HOŘICE 3:0 (1:0)

Sestava: Krejčí - V. Machek, Vodnárek (80. Prokůpek), Orct, Šeda - J. Kuneš (45. Hlaváč), Palm, R. Machek, P. Kuneš - Melichar, Kolovrátník (45. Šlambera)
Branky: 42. Matěják, 70. Tauchman, 87. Žďárský

V oslabené sestavě ve které chyběli Pour, Duplinský a Krušina nás hostilo Vrchlabí. Kvůli špatnému terénu jsme do začátku zápasu vstoupili s taktikou dlouhých nákopů na vysokého Jirku Melichara, zabezpečené obrany a stabilní zálohy. Od začátku utkání bylo jasné, že nás domácí budou přehrávat a my budeme těžit už ze zmíněných nákopů. Ve 36. minutě nám svitla šance, když ze strany se dostal balón k Patrikovi Palmovi, bohužel pro nás balón netrefil podle představ. V prvním poločase jsme měli ještě pár slibných šancí, ale žádnou jsme nedokázali využít. Domácí nás přehrávali jak ve středu tak na krajích hřiště a to pro obranu bylo velice náročné. Ve 42. minutě domácí udeřili, když pohlednou kombinaci středem hřiště zakončoval Matěják. Brankář Krejčí neměl šanci proti skvěle mířenému balónu, který se odrazí od tyče do brány, 1:0.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s řadou změn a chutí vyrovnat skóre. Okolo 54. minuty jsme zahrávali sérii rohů, ovšem nepodařilo se proměnit. V 60. minutě Pavel Kuneš zahrává přímý volný kop na bránu. Brankář domácích podržel svůj tým, když vytáhl střelu nad břevno. V 64. minutě Patrik Palm znovu střílí, jen těsně mimo. V 70. minutě domácí dávají druhou branku, když centr z pravé strany Krejčí vyráží do protihráče a ten zvyšuje na 2:0. Od druhé vstřelené branky jsme se ještě snažili s výsledkem něco udělat. Bohužel pro nás jsme nedokázali dát finální přihrávku, ztráceli jsme lehké balóny. Tím se domácí dostali do vedení 3:0. Ztráta uprostřed hřiště, na kraj, centr do vápna na osamoceného Žďárského a ten do prázdné branky zvyšuje na rozdíl 3 gólů.

Prohra sice mrzí, ale na nerovném terénu jsme nemohli hrát kombinační hru, a tak fyzicky vyspělejší domácí nás přehráli hlavně v osobních soubojích.

V neděli doma hostíme Trutnov "B".


Výsledky 3. kola:

Vrchlabí - Hořice 3:0 detail
Solnice - Kunčice 0:3
Trutnov - Žacléř 1:1   
Třebechovice - Náchod 3:3   
Červený Kostelec - Jaroměř 7:0   
Volanov - Dobruška 2:11   
Nová Paka/Stará Paka - Chlumec/Nový Bydžov 1:4

7

Re: Dorost - referáty ze zápasů

4. kolo - 2.9.2012

TJ JISKRA HOŘICE – MFK TRUTNOV „B“ 2:2(1:1)

Sestava: Krejčí - V. Machek, Vodnárek, Orct, Šeda - J. Kuneš (55. Hlaváč), Palm, Duplinszki, R. Machek - Kolovrátník, Melichar (60. Šlambera)
Branky: Kolovrátník, Duplinszki – Malinský, Orct (OG)

Ztracené dva body na domácím hřišti.

Smolný zápas pro nás. V tomto zápase jsme dvakrát vedli, ale vlastními chybami jsme o tři body přišli.
Na začátku prvního poločasu jsme měli více ze hry a pramenil z toho první gól Petra Kolovrátníka, který zakončil svoje sólo přes polovinu hřiště střelou pod nohy hostujícího brankáře, 1:0. Soupeř nekladl velký odpor a tak jsme si vytvářeli i další šance, které jsme ale nevyužili. A tak přišel trest. Chyba v rozehrávce a hostující útočník si se zakončením ví rady, 1:1… Poslední minuty prvního poločasu patřily spíše hostům, kteří byli nabuzeni vyrovnávacím gólem, ale do žádné větší šance se nedostali.

Na začátku druhého poločasu jsme se dostali opět do vedení. Pohledná akce Rádi Machka  po pravé straně. S lobem Rádi si ještě hostující brankář poradil, ale vyrazil pouze k Honzovi Duplinskému, který doklepnul hlavou míč do sítě, 2:1. Zápas jsme měli pod kontrolou a měli jsme jednu obrovskou šanci, když Adam Šlambera postupoval sám na brankáře, ale bohužel v koncovce selhal. A tak v 75. minutě hosté vyrovnali, no spíše domácí… Laxní malá domů Robina Orcta končí vlastním gólem, 2:2. Hosté tedy k vyrovnání přišli jako slepý k houslím… Závěr zápasu se odehrál už bez větší šance a tak zápas skončil remízou 2:2.

Příští týden jedeme do Třebechovic.

Výsledky 4. kola:

Kunčice - Červený Kostelec 6:2
Žacléř - Jaroměř 2:6
Dobruška - Náchod 3:5
Volanov - Solnice 2:7
Vrchlabí - Nová Paka/Stará Paka 4:2
Hořice - Trutnov 2:2
Chlumec/Nový Bydžov - Třebechovice 9:1

Tabulka po 4. kole:

http://img39.imageshack.us/img39/7205/vstieko.png

8

Re: Dorost - referáty ze zápasů

5. kolo - 8.9.2012

SK TŘEBECHOVICE – TJ JISKRA HOŘICE 2:6 (1:4)

Sestava: Telychka - V. Machek, Šeda, Orct, Vodnárek – R. Machek (70. Prokůpek), Palm, Pour, P. Kuneš (85. Kubát) – Kolovrátník (50. Šlambera), Hlaváč (60. Melichar)

Branky: 2x Pour, Kolovrátník, R. Machek, Melichar, vlastní

Prvních 15 minut prvního poločasu jsme se ještě hledali, ale poté jsme začali hrát svou hru a domácí jsme skoro do ničeho nepustili. Domácí skórovali ze dvou vydařených brejků.

Zhruba ve 20. minutě jsme se ujali vedení. Dominik Pour zabojoval u brankové čáry a jeho prudký centr si domácí obránce sráží do vlastní branky, 0:1. O 5 minut později bylo ještě veseleji. Na centr Vládi Machka z pravé strany si naběhl Dominik Pour a hlavou překonal domácího brankáře, 0:2. Poté jsme se nechali trochu unést a naši chybu ve středu hřiště soupeř z brejku potrestal, 1:2. Ale hned z protiútoku si bereme dvougólový náskok zpět. Petr Kolovrátník vystřelil zpoza vápna přesně po zemi k tyči a domácí brankář se natahoval marně, 1:3. Ještě do poločasu jsme zvýšili svůj náskok na tři góly. Výborný pas ze středu hřiště dokonale zužitkoval Ráďa Machek střelou na zadní tyč, 1:4.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s tím, že chceme ještě zlepšit naši kombinaci a přidat ještě nějaké branky. Prvních 10 minut se domácí nedostali ani za polovinu hřiště, ale z ojedinělého útočného výpadu skórují, 2:4. To nás ovšem ještě více nabudilo a o 2 minuty jsme si vrátili třígólový náskok. Rychlá akce po trase Šeda, Hlaváč, Pour a poslední jmenovaný střílí svůj druhý gól v zápase, 2:5. V 70. minutě přidáváme poslední branku v zápase. Dominik Pour sklepává dlouhý balón pro Jirku Melichara a jeho střela na zadní tyč končí v síti, 2:6.

Oproti minulému zápasu nám určitě pomohl Dominik Pour, který vsítil dvě branky. Ale všichni dnes odvedli výborný a zodpovědný výkon a po zásluze si z Třebechovic odvážíme tři body.   

Příští týden hostíme těžkého soupeře z Červeného Kostelce. smile


Výsledky 5. kola:
Solnice - Vrchlabí 5:3
Nová Paka/Stará Paka - Dobruška 6:2
Třebechovice - Hořice 2:6
Náchod - Žacléř 4:1
Trutnov - Volanov 7:0
Červený Kostelec - Chlumec/Nový Bydžov 4:2
Jaroměř - Kunčice 3:5


Tabulka po 5. kole:
http://img89.imageshack.us/img89/3586/vstiekq.jpg

9

Re: Dorost - referáty ze zápasů

6. kolo - 16.9.2012

TJ JISKRA HOŘICE – TJ ČERVENÝ KOSTELEC 2:1 (0:0)

Sestava: Krejčí - V. Machek, Šeda, Orct, Vodnárek – R. Machek (85. J. Kuneš), Palm, Duplinszki, P. Kuneš – Kolovrátník (18. Hlaváč), Melichar (65. Šlambera)
Branky: 65. Hlaváč, 89. J. Kuneš – 69. Rudolf

Velmi bojovné a vyrovnané utkání. Domácí, ale měli větší chuť po vítězství a v 89. minutě rozhodl skvělý lob střídajícího J. Kuneše.
Věděli jsme, že to bude těžké utkání. Soupeř přijel s o dost starším mužstvem(7x 94, 4x 95 !!!).

Začátek zápasu jsme zaspali a soupeř nás přehrával. Od 20. minuty jsme převzali iniciativu a vytvořili jsme si několik střeleckých příležitostí. Největší šanci měl Melichar, ale svou slabší levačkou nedokázal přesně zamířit. Hosté hrozili hlavně ze standartních situací a dokonce i vstřelili branku, ale bohužel pro ně byl odmáván ofsajd, a tak se do kabin odcházelo za stavu 0:0.

Ve druhém poločase jsme se začali více tlačit do útoku a pramenily z toho velké šance. V 60. minutě střílí Patrik Palm ze 30 metrů bohužel jen do břevna. V 65. minutě se nám podařilo vstřelit vedoucí branku. Na krásnou přihrávku od Martina Vodnárka si naběhl Filip Hlaváč a střelou k tyči nedává hostujícímu brankáři šanci, 1:0. Jenže soupeř rychle odpověděl. V 69. minutě se řítil sám na branku Rudolf a střelou mezi nohy překonal našeho brankáře, 1:1. Už to vypadalo, že zápas skončí remízou, ale přišla 89. minuta a velká chvíle střídajícího Kuby Kuneše, který byl na hřišti 4 minuty! Výborné zpracování a ještě lepší zakončení. Nechytatelný lob přesně zapadl do branky,  a tak slavíme vítězství 2:1!!!

Dnes všichni makali na 100% a rozhodně jsme více toužili po vítězství než hosté z Červeného Kostelce. Myslím si, že to jsou zasloužené 3 body.

Příští týden zajíždíme do Jaroměře. smile


Výsledky 6. kola:
Volanov - Třebechovice 5:5
Nová Paka/Stará Paka - Solnice 4:1 detail
Dobruška - Žacléř 10:3 detail
Kunčice - Náchod 3:1 detail
Vrchlabí - Trutnov 3:1 detail
Hořice - Červený Kostelec 2:1 detail
Chlumec/Nový Bydžov - Jaroměř 8:1 detail

10

Re: Dorost - referáty ze zápasů

7. kolo - 23.9.2012

JISKRA JAROMĚŘ - TJ JISKRA HOŘICE 2:3 (2:2)

Sestava: R. Machek - V. Machek, Duplinszki, Vodnárek –  J. Kuneš (75. Prokůpek), Palm, Krušina, Pour, Hlaváč – Šlambera (75. Kubát) , Melichar
Branky: 2x Melichar, Pour

Celý zápas jsme byli lepším týmem, ale trápili jsme se v koncovce a tak byl dnešní zápas zajímavý až do poslední minuty.

Ještě před začátkem zápasu jsme řešili otázku ,,Kdo půjde chytat?“ Krejčí je zraněný a Telychka z neznámých důvodů nemohl a tak se do brány postavil Ráďa Machek a vedl si celkem dobře.

Domácí se na začátku utkání ujali vedení. V 5. minutě se jim povedl brejk po pravé straně. Na centr si naběhl domácí Emlar, který po zemi k tyči nedal našemu brankáři šanci, 1:0. Poté jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a vypracovali jsme si několik slibných šancí. V 15. minutě se jedna z nich ujala. Jirka Melichar ve skluzu střílí na zadní tyč a vyrovnává, 1:1. Dále se tlačíme do útoku a soupeř se na naší polovinu dostává jen sporadicky. Zhruba ve 30. minutě se ujímáme vedení. Ondra Krušina proniká středem hřiště, nahrává Dominikovi Pourovi a ten technicky k tyči zakončuje, 1:2. Bohužel minutu před koncem poločasu se domácí dostávají do rychlého brejku a dávají vyrovnávací gól, 2:2. A tak se do šaten odcházelo za nerozhodného stavu.

Ve druhém poločase jsme se dostali rychle do vedení, když sám postupoval na branku Melichar a nemýlil se, 2:3. Pak začal festival zahozených šancí. Nejvíce příležitostí měl Dominik Pour, ale i další zahodili své šance (Melichar, Palm, Hlaváč). A tak jsme se až do konce zápasu museli strachovat o výsledek. Za zmínku stojí ještě dalekonosná střela Vládi Machka, která orazítkovala břevno. Nakonec všechno dobře dopadlo, ale musíme si vzít z tohoto zápasu ponaučení. Příště se musíme více koncentrovat na tyto situace jinak nás lepší soupeři za toto potrestají a byli by to zbytečné ztráty bodů...

Připusujeme si tedy další 3 body do tabulky za výhru 2:3 a držíme krok se špičkou.

V neděli hostíme těžkého soupeře z Náchoda.

Komentář domácích: Hrál se vyrovnaný zápas ve kterém zvítězili šťastnější a důraznější hosté.


Výsledky 7. kola:
Náchod – Chlumec/Nový Bydžov 6:6 detail
Třebechovice – Vrchlabí 0:4 detail
Trutnov – Nová Paka/Stará Paka 3:1 detail
Solnice – Dobruška 3:3 detail
Jaroměř – Hořice 2:3 detail
Červený Kostelec – Volanov 11:0 detail


VIDEO: Sestřih 2. poločasu.

11

Re: Dorost - referáty ze zápasů

8. kolo - 30.9.2012

JISKRA HOŘICE – FK NÁCHOD "B" 1:5 (0:4)

Sestava: Krejčí - Vodnárek, Šeda, Duplinszki, V. Machek - J. Kuneš(55. Kubát), Palm, Krušina, R. Machek - Hlaváč(75. Kočí), Šlambera(55. Fátor)

Branky: Hlaváč

Mladý tým z Náchoda nás v prvním poločase doslova rozcupoval a zaslouženě vyhrál...
V druhém poločase jsme pouze snížili na konečných 1:5...

12

Re: Dorost - referáty ze zápasů

9. kolo - 6.10.2012

BANÍK ŽACLÉŘ - JISKRA HOŘICE 2:1 (1:1) 

Sestava: Krejčí - Šeda, Vodnárek, V. Machek - J. Kuneš, Palm, P. Kuneš, R. Machek, Hlaváč - Melichar, Maxmilián
Na střídání: NIKDO!!!

Branky: P. Kuneš

V sobotu 6.10. jsme zajížděli do Žacléře a potvrdili jsme, že se nám zde opravdu nedaří...
Soupeř měl před tímto utkáním 2 body(2 remízy, 5 porážek) a tak jsme soupeři doslova darovali první vítězství.
Vše začalo už před zápasem, když jsme sháněli 11. hráče. To se nám jediné dnes povedlo...

3. minuta - 1:0 prohráváme. Nedůraz před naší brankou a domácí toho využívají... Naštěstí se nám podařilo rychle vyrovnat. Pavel Kuneš střelou z vápna k tyči vyrovnává stav, 1:1. Do poločasu máme tři stoprocentní šance - 1x břevno, 2x nepovedené zakončení... A tak se odcházelo do šaten za stavu 1:1.

Skoro celý druhý poločas se domácí nedostali na dostřel naší branky. My útočíme, ale soupeř zaparkoval na svém vápně autobus a tak většina útočných výpadů končí na velkém vápně. Když už jsme se do šance dostali, tak naše střely skončily buď na břevně nebo těsně mimo. A tak přišel trest. 3 minuty před koncem chybujeme, domácí jdou sami na našeho brankáře, první střelu ještě Dominik chytá, ale na dorážku nemá šanci dosáhnout, 2:1. Zápas tak končí první výhrou domácích...

Závěrem bych se chtěl vyjádřit k chování některých hráčů našeho týmu, protože co poslední dobou předvádíme je hrůza.... Polovině týmu je úplně jedno jestli prohrajeme, kolikátí jsme a po prohraném zápase se dokonce smějí... Někdo by si měl uvědomit, že chodí na fotbal a ne do modelářského kroužku! Místo toho, abysme se semkli, tak si jen nadáváme... Opravdu mě tohle nebaví!!! Začátek sezóny vypadal velmi pěkně, ale co se děje v poslední době mě štve...

Příští týden hrajeme s 1. týmem tabulky(Kunčice) a jestli do té doby něco nezměníme, tak to dopadne hodně špatně.

13

Re: Dorost - referáty ze zápasů

10. kolo - 14.10.2012

TJ JISKRA HOŘICE  - BYSTŘIAN KUNČICE 2:1 (0:1)

Sestava: Krejčí - V. Machek, Orct, Šeda, Vodnárek –  J. Kuneš (60. Šlambera), Palm, Krušina, Duplinszki – Melichar (90. Prokůpek), R. Machek
Branky: R. Machek, Duplinszki

Konečně! Po dvou nevydařených utkáních jsme podali zodpovědný, ale hlavně týmový výkon. I když jsme v prvním poločase inkasovali, tak se nám ke konci podařilo otočit průběh zápasu a uštědřili jsme Kunčicím první porážku v sezóně! Nutno říci, že jsme si dnes tři body plně zasloužili.

Soupeře jsme se nezalekli a od první minuty jsme měli více ze hry. Soupeř celý zápas pouze nakopával dlouhé míče na dvoumetrového Pechara. Tímto stylem se hostům podařilo skórovat. V 15. minutě Pechar vyhrál hlavičkový souboj, Melichar postupoval sám na Krejčího a střelu uklidil přesně k tyči, 0:1. Věděli jsme, že máme více ze hry a tlačili jsme se dál do útoku, ale moc šancí nepřišlo a tak se odcházelo do šaten za stavu 0:1.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s cílem otočit průběh zápasu, což se nám povedlo. Na začátku poločasu jsme se ještě zastřelovali, ale postupem času náš tlak sílil a pramenilo z toho naše vyrovnání. V 70. minutě si naběhl do uličky Ráďa Machek a využil ne úplně dobrého postavení brankáře a takovým menším lobem upravil stav na 1:1. Nechtěli jsme se smířit s remízou a dále jsme útočili. Rozhodnutí přišlo v 86. minutě. Na rohový kop si naskočil Honza Duplinszki a hlavou k tyči nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci. Zápas jsme už dohráli a mohli propuknout oslavy naplno!

Pochválil bych celý tým. Všichni jezdili po zadku a na výsledku se to odrazilo. Pár výborných zákroků také vytasil Dominik Krejčí!
O to více nás teďka štvou ostudné porážky s Náchodem a Žacléří...
Příští týden jedeme na půdu těžkého soupeře do Chlumce.

14

Re: Dorost - referáty ze zápasů

11. kolo - 21.10.2012

FK CHLUMEC/NOVÝ BYDŽOV – TJ JISKRA HOŘICE 2:1 (0:1)

Sestava: Krejčí - V. Machek, Orct, Šeda, Vodnárek –  P. Kuneš, Palm, Krušina, R. Machek – Melichar, Duplinszki
Branky:  Duplinszki

Ať žije Slavoj Houslice!!! Tímto stylem se prezentovali chlumečtí hráči - nakopávané míče a trefovat zařízení, jednoduché...

Troufám si říct, že jsme po celý zápas byli lepším týmem. Domácí pouze nakopávali dlouhé míče na urostlého Kučeru a spoléhali se na rychlé protiútoky. My jsme se snažili hrát kombinační fotbal, ale na špatném terénu jsme dělali dost chyb a za to nás soupeř dvakrát potrestal.

Domácí se v 18. minutě poprvé dostali do vážnější šance a hned z toho byl gól. Rychlý protiútok zakončil razantní střelou z vápna Kučera, 1:0. Možná jsme po tomto inkasovaném gólu trošku vypadli z tempa na 10 minut, ale soupeř se nedostal do vážnější šance. Vyrovnání přišlo ve 35. minutě. Pavel Kuneš centrem přesně našel Jirku Melichar, na jeho hlavičku ještě domácí brankář stihl zareagovat, ale na dorážku Honzy Duplinszkého už nikoliv, 1:1. Do konce prvního poločasu už žádná vážnější šance nebyla a tak se odcházelo do šaten za stavu 1:1.

Na začátku druhého poločasu jsme inkasovali smolný gól. Centr ze strany Dominik Krejčí smolně vyráží přímo k nohám Hartmana a ten nadvakrát protlačil míč do naší sítě, 2:1. Toužili jsme po vyrovnání, šance jsme na to měli, ale bohužel jsme na rozdíl od soupeře měli opět smůlu v zakončení.

V Chlumci jsme předvedli velmi dobrý výkon, bohužel nás srážejí do kolen individuální chyby, kterých soupeř dnes využil. Rozhodně se nemáme za co stydět. Zápasu by spíše slušela alespoň remíza...
Ještě nás na podzim čekají 2 zápasy proti papírově slabším soupeřům a chtěli bychom urvat 6 bodů…

15

Re: Dorost - referáty ze zápasů

13. kolo - 4.11.2012

TJ JISKRA HOŘICE - VRAPO VOLANOV 10:0 (4:0)

Sestava: V. Machek - Vodnárek, Šeda, Prokůpek –  P. Kuneš, Palm, Krušina, R. Machek – Melichar, Duplinszki, Šlambera(46. J. Kuneš)
Branky:  4x R. Machek, 3x Duplinszki, Šlambera, Melichar, vlastní


Od začátku zápasu jsme hosty z Volanova nepustili za půlku a tak se jen čekalo na jakém čísle se počítadlo zastaví. Nakonec se zastavilo na čísle 10 a hosté můžou být ještě hodně rádi...
Toto vítězství věnujeme na dálku našemu zraněnému brankáři Dominikovi Krejčímu a přejeme mu brzké uzdravení smile.

Alespoň jsme si trochu vylepšili skóre smile. Příští týden nás čeká poslední zápas podzimu v Dobrušce a musíme se na tento zápas zkoncentrovat, protože dnešní soupeř nás vůbec neprověřil.

16

Re: Dorost - referáty ze zápasů

12. kolo - 10.11.2012

TJ DOBRUŠKA – TJ JISKRA HOŘICE 2:6 (2:2)

Sestava: V. Machek - Prokůpek, Šeda, Vodnárek, R. Machek – P. Kuneš, Palm, Krušina, J. Kuneš (60. Kočí) – Melichar, Šlambera (46. Fátor)
Branky: 2x Michalík - Vodnárek, R. Machek z pen. , Krušina, Melichar, P. Kuneš, Kočí

V sobotu 10.11. jsme zajížděli k poslednímu zápasu podzimu do Dobrušky.
Špatný terén a silný proti vítr nám dělali v prvním poločase velké problémy, v druhém poločase jsme hráli po větru a celkově jsme hru zlepšili.

Začátek zápasu se nám nepovedl. Ve 3. minutě se po naší chybě domácí ujali vedení. Podařilo se nám celkem rychle odpovědět. Na rohový kop si naběhl Martin Vodnárek a před brankařem stihl míč hlavou uklidit pod břevno, 1:1. To nás uklidnilo a začali jsme soupeře přehrávat. Měli jsme jednu velkou šanci, kterou jsme bohužel nedokázali využít, a tak přišel trest. Rychlý brejk domácích a následná střela Michalíka končí v naší síti, 2:1. Domácím vedení dlouho nevydrželo. V poslední minutě prvního poločasu je ve vápně faulován Pavel Kuneš a kopeme penaltu. Zodpovědnost na sebe vzal Ráďa Machek a střelou do šibenice vyrovnal stav na 2:2.

Začátek druhého poločasu jsme opět zaspali a soupeř měl velkou šanci, ale Vláďa Machek konečky prstů vytáhl střelu na tyč. Poté jsme měli až do konce zápasu převahu, ze které jsme vytěžili čtyři branky. V 55. minutě drze proniká obranou domácích Ondra Krušina a střelou podél brankáře upravuje stav na 2:3. Další branku přidává Jirka Melichar. Jeho nepovedený centr přesně zapadá na zadní tyč, 2:4. Na 2:5 dává gól z přímého kopu z hranice vápna Pavel Kuneš. Definitivní tečku dává 5 minut před koncem Honza Kočí, který si naběhl na centr Tomáše Fátora a nekompromisně volejem zakončuje, 2:6.

Přidávám názor domácích:
„Opět jsme šli do vedení už ve 3. minutě. Hosté vyrovnali po rohovém kopu. Hra se vyrovnala a po školáckých chybách ve druhém poločase si hosté zaslouženě odvážejí tři body."


Podzimní část sezóny jsme zakončili na 5. místě se ziskem 25 bodů (8 výher, 1 remíza, 4 prohry), skóre 42:23(3,2 ku 1,76 na zápas). Na podzim nás potěšily výhry s Kunčicemi a Červeným Kostelcem. Nejhorší utkání jsme sehráli v Žacléři, kde jsme nesmyslně selhali… Přesto si myslím, že 5. Místo je pro nás úspěchem a budeme se na jaře snažit tuto pozici udržet, možná vylepšit? smile


 • Naše podzimní výsledky:
  1. kolo: Vrchlabí - Hořice 3:0 sad
  2. kolo: Hořice - Nová Paka 6:0 smile
  3. kolo: Solnice - Hořice 1:2 smile
  4. kolo: Hořice - Trutnov "B" 2:2 neutral
  5. kolo: Třebechovice - Hořice 2:6 smile
  6. kolo: Hořice - Červený Kostelec 2:1 smile
  7. kolo: Jaroměř - Hořice 2:3 smile
  8. kolo: Hořice - Náchod "B" 1:5 yikes
  9. kolo: Žacléř - Hořice 2:1 sad
  10. kolo: Hořice - Kunčice 2:1 smile
  11. kolo: Chlumec - Hořice 2:1 hmm
  12. kolo: Dobruška - Hořice 2:6 smile
  13. kolo: Hořice - Volanov 10:0 cool

Konečná tabulka po podzimní části:
http://img89.imageshack.us/img89/4672/vstiekaas.png

17

Re: Dorost - referáty ze zápasů

Statistika podzimu 2012 smile

http://img208.imageshack.us/img208/496/83142705.png

18

Re: Dorost - referáty ze zápasů

Přátelský zápas - 17.2.2013, UMT Hradec Králové

FC SLAVIA HK/NOVÝ HK – TJ JISKRA HOŘICE 2:2 (2:0)

Sestava 1. poločas: Krejčí - Prokůpek, Šeda, Šváb, V. Machek(25. Fátor) – P. Kuneš, Palm, Pour, R. Machek – Melichar, Šlambera
Sestava 2. poločas: Krejčí - Prokůpek, Šeda, Pour, R. Machek - Kubát, P. Kuneš, Palm, Fátor - Melichar, Šváb(60. Šlambera)
Branky: Palm, R. Machek

1. přátelský zápas jsme odehráli se soupeřem, který hraje o soutěž výše (Východočeský přebor). Po celý zápas jsme tahali za kratší konec a v prvním poločase jsme byli hodně rádi, že prohráváme jen 2:0, když nás skvěle podržel náš brankář, Dominik Krejčí.

V druhém poločase jsme hru zlepšili. Lépe jsme kombinovali a dostávali jsme se i do šancí. Asi 15 minut před koncem kopeme roh, odražený míč sbírá Patrik Palm a ihned střílí, brankář měl zakrytý výhled a tak střela prochází za jeho záda, 2:1. O 5 minut později jsme mohli vidět krásný fotbalový moment. Radomír Machek napřáhl z rohu velkého vápna a zamířil přesně do vzdálenější šibenice!

Kaňkou na tomto utkání je zranění Vladimíra Machka, který si bohužel zlomil pravou ruku... sad

Blíží se nám dva pohárové zápasy (3.3. a 10.3.), které odehrajeme na UMT v Novém Bydžově. Našimi soupeři budou Červeněves a Stěžery.

19

Re: Dorost - referáty ze zápasů

JUTA GRASS pohár(skupinová fáze) - 3.3.2013, UMT Nový Bydžov

SOKOL SMIDARY/ČERVENĚVES – TJ JISKRA HOŘICE 2:1 (2:0)

Sestava: Krejčí - Prokůpek, Šeda, Vodnárek, Kočí – J. Kuneš, P. Kuneš, Palm, R. Machek – Melichar, Šlambera - střídal Kubát
Branky: Kubát

Dostali jsme nakopáno a ještě jsme prohráli. Bohužel se potvrdilo to, že když nám chybí Krušina, Duplinszki, Pour nebo Orct tak se nemůžeme rovnat ani s tak slabými soupeři jako byl tento. Soupeř byl sice výrazně starší a těžil z fyzické síly, ale stejně bychom jsme si měli s tímto poradit...

V poháru tak končíme hned po prvním zápase.. Z naší skupiny postupuje Červeněves.......

20

Re: Dorost - referáty ze zápasů

JUTA GRASS pohár(skupinová fáze) - 10.3.2013, UMT Nový Bydžov

TJ SOKOL STĚŽERY – TJ JISKRA HOŘICE 4:0 (3:0)

Sestava: Krejčí - P. Kuneš, Šeda, Vodnárek, Kočí – J. Kuneš, Palm, R. Machek, Kubát – Melichar, Šlambera - střídal Fátor

Naše mladé mužstvo na o dost fyzicky vyspělejšího soupeře nestačilo a vysoko prohrálo...

Tak nevím, co je špatně, ale to, že vesnice jako jsou Stěžery a Červeněves, dají v pohodě dohromady 12-13 starších dorostenců a nás odjíždí na zápas osm(a to máme ještě spojený SD a MD !!!)... Kde se stala chyba?

21

Re: Dorost - referáty ze zápasů

16. kolo - 7.4.2013 - hřiště Bříšťany

TJ JISKRA HOŘICE - SK SOLNICE 1:1 (0:0)

Sestava: Krejčí - V. Machek, Vodnárek, Šeda, Prokůpek –  P. Kuneš, Palm, R. Machek, J. Kuneš (70. Fátor) – Melichar, Kolovrátník (60. Šlambera)
Branky: 86. R. Machek - 65. Drašnar
ŽK: 2:1 (Palm, Vodnárek - Kadavý)


Na velmi dobře připravené hrací ploše v Bříšťanech jsme po celý zápas viděli vyrovnanou hru, a tak je dělba bodů spravedlivá.

Začátek zápasu se nám povedl, byli jsme aktivní, ale zhruba od 15. minuty přebral iniciativu soupeř ze Solnice a vytvořil si několik slibných šancí. My jsme měli v brance opět výborného Dominika Krejčího, který je pro nás velkou jistotou a všechny šance hostů zmařil. Ke konci poločasu jsme zlepšili kombinační hru a přišly i brankové příležitosti, do kterých se dostal Kolovrátník, P. Kuneš, ale bohužel gólem neskočily, a tak se odcházelo do šaten za bezbrankového stavu.

V druhém poločase si soupeř vytvořil o trochu více šancí než my a jednu z nich dokázal přetavit ve vedoucí gól, který vsítil v 65. minutě Drašnar, když se na rohu vápna skvěle uvolnil a střelou na zadní tyč nedal šanci výborně chytajícímu Krejčímu. Logicky jsme se začali tlačit více do útoku a několikrát jsme nebezpečně zahrozili ze standardních situací. Gól jsme si nechali až na samotný závěr zápasu... V 86. minutě našel Patrik Palm krásnou přihrávkou na 40 metrů Radomíra Machka, ten si skvěle míč zpracoval a ještě lépe zakončil, když zkušeně přeloboval hostujícího brankáře, 1:1. Druhý gól jsme již přidat nestihli, ale to už bychom chtěli moc. S bodem jsme spokojeni.

Po dvou nevydařených zápasech v přípravě jsme předvedli, že se i v takto mladé sestavě můžeme rovnat se staršími mužstvy, což je pro nás určitě povzbudivá zpráva. smile

Co k zápasu řekl náš trenér:
"Celkem vyrovnané utkání, ve kterém byli hosté celkově o něco lepší. Nám se podařilo ve druhé půli vytěžit z minima maximum a 6 minut před koncem vyrovnat. Do utkání jsme nastoupili s omlazeným týmem bez nejstarších hráčů a po nepříliš vydařené zimní přípravě s respektem. Kluci ale na těžkém terénu odvedli poctivý, pracovitý výkon a odměnou jim bylo vyrovnání a získaný bod, s kterým jsem maximálně spokojen."

22

Re: Dorost - referáty ze zápasů

17. kolo - 13.4.2013

MFK TRUTNOV "B" - TJ JISKRA HOŘICE 2:2 (1:1)

Sestava domácí: Scheuer - Dewat, Slavíček, Švorc, Podzimek - Bartůněk, Rada, Kancok, Ryšavý - Tůma, Jankovič. Střídali: Bednář, Chvalina a Karmáček.

Sestava hosté: Krejčí - V. Machek (70. Fátor), Vodnárek, Šeda, Prokůpek –  P. Kuneš, Palm, R. Machek, J. Kuneš – Melichar, Kolovrátník (60. Šlambera)

Branky: Slavíček, Kancok - Melichar, Šlambera
ŽK: 0:2 (Melichar, Palm)

V sobotu ráno jsme zajížděli na umělku do Trutnova s opět mladým týmem a jen naší nemohoucností v zakončení jsme ztratili tři body.

Už první pětiminutovka nám naznačila, že se bude hrát hlavně kombinační fotbal, což nám vyhovovalo. Náš soupeř byl ze začátku hodně aktivní, běhavý a víc držel míč na svých kopačkách. Postupem času jsme si zvykli na zdejší umělou trávu, zlepšili jsme kombinaci a přicházeli první šance. V 15. minutě šel ze strany sám na bránu Petr Kolovrátník, ale branku bohužel netrefil. Ve 20. minutě se ujímáme vedení. Petr Kolovrátník nachází svého parťáka z útoku, Jirku Melichara, ten využívá zaváhání domácího brankáře, obchází ho a se střelou do prázdné brány nemá sebemenší problém, 0:1. O 5 minut později ztrácíme na útočné polovině míč, domácí jdou do rychlého brejku, který zakončují gólem, 1:1. Do konce poločasu jsme z naší strany mohli vidět několik dalekonosných střel. Nejnebezpečnější z nich vyslal Pavel Kuneš, bohužel domácí brankář vyrazil na břevno, a tak poločas končí za nerozhodného stavu 1:1.

Začátek druhého poločasu byl v naší režii. Důležitý moment nastal v 60. minutě, kdy nastoupil Adam Šlambera. V 65. minutě vybojoval míč na soupeřově vápně Melichar a výborně nachází volného Adama Šlamberu, a ten prostřeluje domácího brankáře, 1:2. Soupeř se nevzdává a v 70. minutě vyrovnává. Neubráněná standardní situace, když nám míč propadl až na zadní tyč, a tam v klidu zakončuje úplně volný hráč Trutnova, 2:2. Poté jsme se na deset minut vytratili za hřiště, začali jsme hrát nakopávané míče a to nám nesvědčí. Ke konci jsme našli ještě zbytky sil a vytvořili jsme si tři tutové šance, které měl Melichar, ale Jirka nedokázal navázat na své zakončení z první půle, kdy zachoval chladnou hlavu, a tak zápas končí remízou 2:2.

Pro nás jednoznačně ztracené tři body, ale máme mladý tým, který v této kategorii stále ještě sbírá cenné zkušenosti. Snad to vyjde příště. V neděli 21.4. doma přivítáme Třebechovice. smile


Komentář od domácích:
Cerman, Hegr - trenéři (domácí):
"Hosté se představili v sympatickém světle, naši kluci jsou ve fotbalové krizi, ale i tak dokázali "vydřít" šťastný bod."

23

Re: Dorost - referáty ze zápasů

18. kolo - 21.4.2013

TJ JISKRA HOŘICE - SK TŘEBECHOVICE 1:5 (1:1)

Sestava: Krejčí - V. Machek (70. Fátor), Vodnárek, Šeda, Prokůpek –  P. Kuneš, Palm, R. Machek, J. Kuneš (30. Šlambera) – Melichar, Duplinszki

Branky: R. Machek
ŽK: 1:0 (Šeda)

Do utkání jsme podle tabulky měli naskočit jako favorit, ale opak byl pravdou...

Tentokrát se nám povedl začátek zápasu, ale to bylo vše, co jsme v tomto zápase předvedli. Už ve 3. minutě rozehráváme první rohový kop, míč propadl až na zadní tyč, kde byl osamocený Radomír Machek a střelou k tyči otevírá skóre zápasu, 1:0. O 10 minut později je srovnáno... Ani nám se nepovedlo uhlídat první roh hostů, když jsme pozapomněli na hostujícího hráče na hranici velkého vápna a ten propaluje všechno, co mu stojí v cestě, 1:1. Hosté měli celkově víc šancí a můžeme jen děkovat našemu brankáři, který nás opět podržel. V závěru poločasu se po centru Pavla Kuneše dostal do šance Melichar, ale jeho hlavička šla mimo branku.

Začátek druhého poločasu jsme úplně prospali a hostům stačila jedna minuta k rozhodnutí celého zápasu, kdy vstřelili dva góly... Stav byl 1:3, soupeř na koni a my jsme nemohli uvěřit vlastním očím... Do konce zápasu jsme byli jako opaření, nevytvořili si žádnou šanci. Hosté do 70. minuty přidali ještě dvě branky a na výsledkové tabuli už svítil hrozivý stav 1:5. Zbytek zápasu se už pouze dohrával, a tak utkání končí domácím výpraskem 1:5!

Příští týden zajíždíme na půdu pátého Červeného Kostelce, kde to bude o mnoho těžší než domácí zápas s Třebechovicemi...

24

Re: Dorost - referáty ze zápasů

19. kolo - 28.4.2013

TJ ČERVENÝ KOSTELEC - TJ JISKRA HOŘICE 1:3 (0:0)

Sestava: Krejčí - V. Machek, Vodnárek, Šeda, Prokůpek –  P. Kuneš, Palm, R. Machek (70. J. Kuneš), Kolovratník – Melichar (46. Šlambera), Pour

Branky: 55. Marek Matěj - 52. Pour, 60. + 87. Kolovratník
ŽK: 1:2 (12. Barták - 68. Prokůpek, 80. Pour)

První jarní vítězství jsme si připsali na horké půdě v Červeném Kostelci!

Poprvé na jaře jsme měli k dispozici Dominika Poura, který byl již od první minuty na hřišti znát a hrál s velkou chutí. Právě on otevřel v 52. minutě skóre, když ho skvělou uličkou našel Radomír Machek. Domácí o 3 minuty později srovnali. Dominik Krejčí už nedokázal vytáhnout samostatný nájezd Marka... V 60. minutě přišla chvíle Petra Kolovrátníka. Petr zkusil štěstí zpoza šestnáctky a přízemní střelou k tyči nám vrátil vedení. Definitivní tečku udělal v 87. minutě znovu Petr, který v podstatě stejnou střelou jako v prvním případě, překonal domácího brankáře a podtrhl tak svůj skvělý výkon v zápase. smile

25

Re: Dorost - referáty ze zápasů

14. kolo - 1.5.2013

TJ JISKRA HOŘICE - FC VRCHLABÍ 1:0 (1:0)

Sestava: Krejčí - V. Machek, Vodnárek, Šeda, Prokůpek –  P. Kuneš, Palm, R. Machek, J. Kuneš (70. Melichar)– Kolovratník, Pour

Branky: P. Kuneš

Chtěli jsme navázat na výkon proti Červenému Kostelci, což se nám částečně povedlo a jediným gólem z 20. minuty, který vstřelil Pavel Kuneš, jsme utkání rozhodli. Skvělou práci předvedla celá obranná čtyřka, která doslova nepustila po celý zápas hostující útočníky do zakončení.