1

Téma: Referáty ze zápasů Mladší přípravka

Referáty ze zápasů

2 Naposledy upravil: ZdenekR (2010-09-18 14:57:54)

Re: Referáty ze zápasů Mladší přípravka

4.9.2010 1.kolo Okresní přebor mladších přípravek

K prvnímu kolu jsme zajížděli na hřiště do Nové Paky,kde nám byla soupeři mužstva Nové Paky a Staré Paky

Sestava:
             1. Honza VAVŘINKA
             2. Viliam BÁXTER
             3. Kuba ČERNÝ
             4. Tomáš RATHOVSKÝ
             5. Martin HAVELKA
             6. Marek BANGO
             7. Ondra BANGO
             8. Vašek CHLÁDEK
             9. Ondra POUR

1.zápas
Stará Paka - Jiskra Hořice           8 : 1  (7 : 0)         Marek BANGO

Po řadě chyb, kdy jsme důsledně neobsazovali hráče soupeře jsme prohráli první poločas 7:0. Po změně stran jsme se těchto chyb vyvarovali a soupeři dovolili pouhé dvě střeli na branku. Taktéž jsme si vypracovali pár dobrých příležitostí,které jsme k naší smůle nedotáhli do úspěšného konce. I přes tuto prohru musím kluky pochválit,zejména za druhý poločas,kdy si dokázali, že se i s tímto soupeřem dá hrát, ale hlavně za to,že i když prohrávali tak se snažili hrát a nevzdali to. Omluvou jim jest to, že soupeř hrál téměř kompletně s ročníkem 2002, přičemž náš tým je tvořen převážně hráči ročníku 2003.

2.zápas
Nová Paka - Jiskra Hořice            0 : 17  (0 : 9)      4x CHLÁDEK, 3x BÁXTER, 3x POUR,
                                                    2x M.BANGO, 2x HAVELKA, 2x ČERNÝ, RATHOVSKÝ

Tento zápas jsme začli tak, jak jsme předešlí dohráli (důsledné obsazování hráčů soupeře podpořené pohlednými akcemi a krásnými brankami). První poločas jsme vyhráli zaslouženě 9:0. Bohužel v druhém poločase jsme se uchýlili k honičce kdo dá více branek, z čehož pramenilo mnohé neproměňování i těch nejvyloženějších šancí (2,3 na jednoho). I přes tyto neproměněné šance jsme vysoko a především zaslouženě vyhráli.

3

Re: Referáty ze zápasů Mladší přípravka

11.9.2010 2.kolo Okresní přebor mladších přípravek

Ve druhém kole odjíždělo naše mužstvo na hřiště SK Miletín, kde nám byla soupeři mužstva
Sokol Chomutice a FC VTJ Milíčeves.


Sestava:
            1. Honza VAVŘINKA
            3. Kuba ČERNÝ
            4. Tomáš RATHOVSKÝ
            5. Martin HAVELKA
            6. Marek BANGO
            7. Ondra BANGO
            8. Vašek CHLÁDEK
            9. Ondra POUR
          10. Filip SEDLÁK

1.zápas

Jiskra Hořice - Sokol Chomutice               3 : 1   (3 :1)  HAVELKA,POUR,SEDLÁK

Zápas jsme začli velkým náporem, z kterého jsme vytěžili tříbrankové vedení. Soupeř snížil po jedné z našich chyb, kdy se obránci nedohodli,kdo míč odehraje. Druhý poločas se hrál za našeho stálého tlaku,ale bohužel se nám nepodařilo vsítit další branky. Soupeř se za celí druhý poločas nedostal téměř k žádnému zakončení a hlavně se soustředil na bránění,což přispělo k tomu,že jsme se neprosadili.


2.zápas

Jiskra Hořice - FC VTJ Milíčeves              3 : 5   (2 : 3)  POUR,CHLÁDEK,M.BANGO

Souboj s tímto soupeřem se od počátku nevyvíjel pro naše mužstvo dobře. Z první vážnější akce soupeře jsme inkasovali a i poté byli tím horším mužstvem. Soupeř zcela ovládl hru v prvních deseti minutách,kdy nám vstřelil dvě branky. Po obdržené druhé brance jsme přeskupili útočné dvojice,což vyůstilo ke vstřelení kontaktního gólu. Po této brance se začala hra vyrovnávat a dokonce jsme začínali přebírat iniciativu. V době našeho tlaku jsme bohužel obdrželi třetí branku, kdy si brankář srazil balón z rohového kopu do vlastní sítě. I přez tuto branku jsme pokračovali v aktivní hře a v poslédní minutě snížili díky proměněné penaltě Vaškem CHLÁDKEM. Druhý poločas jsme začli náporem, který vedl ke srovnání skóre,kdy Marek BANGO napadal soupeře tak důrazně,že se přez něj dostal k zakončení. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou,kdy se mohlo skóre změnit na obouch stranách,ale proti byli oba brankáři,kteří předváděli výtečné zákroky. Soupeř rozhodl ve vlastní prospěch v posledních pěti minutách kdy využil jeden z brejků ke vstřelení čtvrté branky. Po této brance jsme vrhli všechny síli do útoku,ale nepodařilo se nám vyrovnávací branku vstřelit,naopak soupeř v poslední minutě pečetil na konečných 5 : 3. I přez tuto  porážku si kluci zaslouží pochvalu a velký dík za předvedenou hru v obouch utkáních. Nejlepšími hráči v obouch utkáních byli Marek BANGO,Tomáš RATHOVSKÝ a Vašek CHLÁDEK. Ovšem největším překvapením pro nás byl výkon brankáře Honzy VAVŘINKY.

4 Naposledy upravil: ZdenekR (2010-09-28 07:41:59)

Re: Referáty ze zápasů Mladší přípravka

18.9.2010 3.kolo Okresní přebor mladších přípravek

Ve třetím kole zajíždělo naše mužstvo do Kopidlna, kde jsme se utkali s mužstvy TJ Kopidlno a Sokol Libáň.


Sestava:
              1. Honza VAVŘINKA
              3. Kuba ČERNÝ
              4.Tomáš RATHOVSKÝ
              5. Martin HAVELKA
              6. Marek BANGO
              7. Ondra BANGO
              8. Vašek CHLÁDEK
              9. Ondra POUR
            10. Matěj JURIČEK


1.zápas

Jiskra Hořice - TJ Kopidlno                  5 : 2    (2 : 0)     3x M.BANGO,POUR,SEDLÁK

Toto utkání začalo z obou stran velmi opatrně, ani jedno mužstvo se v úvodu nedostalo do vyložené příležitosti. Postupem času jsme se  začali tlačit více do útočení,z čehož jsme do poločasu vytěžili dvoubrankové vedení. Po změně stran jsme od počátku zatlačili soupeře k jejich brance a po třech brankách  zcela ovládli hru. Soupeř se v těchto chvílích téměř nedostal k naší brance,a pokud ano tak vše vyřešila naše obrana ve spolupráci s brankářem. V posledních minutách,kdy jsme nepochopitelně přestali hrát soupeř korigoval s našim přispěním na konečných 5 : 2. Nejlepším našim hráčem byl Marek BANGO autor tří branek.


2.zápas

Jiskra Hořice - Sokol Libáň                  3 : 0    ( 2 : 0 )     2x SEDLÁK,M.BANGO


Utkání s Libání byl souboj o třetí místo v průběžné tabulce Okresního přeboru a podle toho toto utkání vypadalo. Převážná část úvodu utkání se odehrála ve středu hřiště,kde jsme postupem času přebírali iniciativu,a také jsme si vypracovali první brankovou příležitost, kterou jsme proměnili ve vedoucí branku. Poté jsme aktivní hrou soupeři nedovolili srovnat a sami přidali druhou branku. Začátek druhé půle nás soupeř dostal pod velký tlak, který jsme s velkou námahou přečkali a sami zahrozili brejky,kdy po jednom z nich zvýšili na 3 : 0. Po této brance soupeř zcela rezignoval na průběh utkání a my ho aktivní hrou dotáhli do vítězného konce,i když jsme ještě neproměnili pár dobrých příležitostí. Poděkování v tomto utkání patří všem do jednoho. Kluci makali a v případě nějaké chyby spoluhráče zaskočili jeden za druhého.

5 Naposledy upravil: ZdenekR (2010-09-21 00:24:21)

Re: Referáty ze zápasů Mladší přípravka

FOTOGALERIE:
http://www.rajce.net/a3970409

6

Re: Referáty ze zápasů Mladší přípravka

25.9.2010 4.kolo Okresní přebor mladších přípravek

Ve čtvrtém kole se naše mužstvo představilo na domácím hřišti,kde jsme se utkali s mužstvi SK JIĆÍN a SK SOBOTKA.


Sestava:
              1. Honza VAVŘINKA
              2. Viliam BÁXTER
              3. Kuba ČERNÝ
              4. Tomáš RATHOVSKÝ
              5. Martin HAVELKA
              6. Marek BANGO
              7. Ondra BANGO
              8. Vašek CHLÁDEK
              9. Ondra POUR
            10. Filip SEDLÁK
            11. Ondra ČERNÝ

1.zápas

Jiskra HOŘICE - SK JIČÍN             5 : 5  (3 : 2)      Ondra ČERNÝ 2x,SEDLÁK,POUR,M.BANGO         
                    Penaltový rozstřel:  5 : 2       Ondra ČERNÝ,POUR,CHLÁDEK,SEDLÁK,Marek BANGO

Utkání s nově se přihlášeným SK Jičín se pro nás vyvíjel nečekaně dobře,kdy jsme po 10 minutách vedli 3 : 1. Bohužel místo toho aby jsme soupeři přidali další branky,tak jsme mu přenechali iniciativu a zákonitě soupeř do poločasu stav utkání snížil. Po změně stran se naše hra nezlepšila,čehož soupeř řádně využil a otočil utkání ve svůj prospěch na 4 : 3. Po čtvrté brance soupeře jsme začli opět hrát naši hru a 5 minut před koncem jsme opět vedli 5 : 4. V průběhu posledních minut jsme mohli zvíšit na 6 : 4 ,ale Viliam nepochopitelně odkopl míč směřující do branky soupeře po střele Ondry POURA na naši polovinu,kde se soupeř zmocnil míče a po chybě obránců Tomáše a Vaška srovnal na konečných 5 : 5. Poté přišli na řadu pokutové kopy,protože v této kategorii musí utkání skončit vítězstvím jednoho ze soupeřů. Pokutové kopy zvládli kluci na jedničku,kdy proměnili všichni určení a Honza v brance dovolil soupeři proměnit pouze dva. Škoda této remízi,soupeř byl k poražení. Pokud by jsme nevytvořili tolik chyb zejména v obranné fázi a proměnili alespoň část svých šancí nemohli jsme toto utkání prohrát. Bohužel na kdyby se fotbal nehraje.


2.zápas

Jiskra HOŘICE - SK SOBOTKA                    3 : 5  ( 1 : 1)       SEDLÁK,BÁXTER,HAVELKA


Pokud jsme si stýskali nad neproměňováním v předešlém utkání tak už nevím co říct v tomto. Celí poločas se odehrává na  půlce soupeře,kdy zahazujeme jednu šanci za druhou,nutno podotknout i za přispění dobře chytajícího brankáře soupeře. Soupeř se dostává jednou za půlící čáru a hned se ujímá vedení 1 : 0. Vzápětí po této brance se nám podaří stav utkání srovnat na 1 : 1 což je poločasoví výsledek. Druhý poločas začínáme tím nejhorším možným způsobem,kdy soupeř v rozmezí sedmi minut střílí za přispění našich obránců tři branky a ujímá se vedení 4 : 1. I když se snažíme něco s utkáním ještě udělat,tak se nám to vůbec nedaří a soupeř přidává pátou branku,poté pouze dvěma góly zmírňujeme porážku na konečných 5 : 3. V dnešním dvojutkání jsme se dopustili tolika individuálních chyb co v předešlejch ne, a když přičteme spoustu neproměňenejch příležitostí tak se nelze divit,že máme pouze dva body. Oba dnešní soupeři nebyli k neporažení.V dosavadním průběhu soutěže jsme hráli a vyhráli s těžšími soupeři. Doufáme,že si kluci vemou z těchto utkání ponaučení a předvedou,že to byl pouze momentální výpadek. Nejbližší příležitost budou mít v sobotu,kdy nám budou soupeři mužstva LUŽAN a ROBOUS. Ač to podle výsledků nevypadá tak našim nejlepším hráčem byl zejména ve druhém utkání brankář Honza VAVŘINKA.

7 Naposledy upravil: ZdenekR (2010-10-03 23:03:58)

Re: Referáty ze zápasů Mladší přípravka

2.10.2010 5.kolo Okresní přebor mladších přípravek

V pátém kole zajíždělo naše mužstvo do Lužan, kde jsme se utkali s mužstvy SK Hošek Robousy a TJ Sokol Lužany.


Sestava:
              1. Honza VAVŘINKA
              3. Kuba ČERNÝ
              4. Tomáš RATHOVSKÝ
              5. Martin HAVELKA
              6. Marek BANGO
              8. Vašek CHLÁDEK
              9. Ondra POUR
            10. Filip SEDLÁK
            11. Ondra ČERNÝ
            12. Tomáš OUŔEDNÍČEK

1.zápas

Jiskra HOŘICE - SK Hošek ROBOUSY             3 : 6    (2 : 4)                Ondra ČERNÝ 3x


Opět jsme nezachytili začátek utkání a po čtyřech střelách soupeře prohrávali 0 : 2. Poté jsme převzali iniciativu a zásluhou dvou samostatných akcí Ondry ČERNÉHO srovnali stav utkání na 2 : 2. I nadále jsme pokračovali v aktivní hře,ale bohužel další příležitosti neproměnili. Naopak soupeř se vymanil z našeho tlaku a do poločasu dalšími dvěma střelami otočil na poločasovích 2 : 4. Po změně stran jsme si pohlídali začátek a zatlačili soupeře k jejich brance,z čehož pramenil gól Ondry Černého na 3 : 4. V době našeho největšího tlaku,kdy jsme neproměnili pět stoprocentních šancí přichází individuální akce nejlepšího hráče soupeře M. Klimeše autora pěti branek,kdy postupně obchází tři naše hráče a zakončuje do odkryté části naší branky na 5 : 3. Po této brance je o vítězi tohoto utkání rozhodnuto. Přez veškerou snahu se nám nedaří absolutně žádná akce a v samotném  závěru soupeř uzavírá na konečných 6 : 3. V tomto utkání si vybral náš brankář Honza VAVŘINKA slabší chvilku kdy se podepsal pod čtyři branky soupeře.


2.zápas

Jiskra HOŘICE - TJ Sokol LUŽANY      5 : 1  ( 2 : 1)   Sedlák 2x, O.Černý, M. Bango, Ouředníček


Do druhého utkání jsme vstoupili s odhodláním odčinit poslední nezdary,a také to bylo znát na naši hře. Od počátku jsme se do soupeře pustili a bylo jen otázkou času kdy vstřelíme první branku. Té jsme se dočkali po čtyřech minutách. Poté následovalo mnoho našich šancí,kdy jsme nedali ani z brankové čáry a začala se opakovat předešlá utkání,mnoho šancí a následná chyba našeho brankáře a soupeřův gól na 1 : 1. Narozdíl od předešlého utkání jsme se dočkali v závěru poločasu vedoucí branky. V druhém poločase přichází opět řada vele šancí,ale opět se trápíme v zakončení,alespoň se vyvarováváme chyb v obraně a soupeře nepouštíme před našeho dnes dost chybujícího brankáře. Postupem času kluci přidávají na důrazu před brankářem soupeře a přichází zákonitá odměna v podání třetí branky,ale tu k údivu nás všech rozhodčí neuznává pro údajný a odpískaný faul na našeho hráče. Poněkud divné rozhodnutí,kdy nikdo neslyšel hvizd rozhodčího a ani následná výhoda kdy postupuje Filip Sedlák sám na branku není uznána. Přez toto divné rozhodnutí Filip Sedlák z následné akce třetí branku střílí a konečně prolamuje svoje prokletí,kdy v součtu obou utkání má šest stoprocentních šancí. Poté přidáváme ještě další dvě branky a uzavíráme na konečných 5 : 1. Doufejme,že si kluci smůlu v podání neproměňování i těch nejvyloženějších šancí vybrali a začnou opět  utkání rozhodovat ve svůj prospěch. Nejlepšími hráči našeho mužstva byli Ondra Černý autor čtyř  branek a Tomáš Rathovský,který byl v obraně téměř bezchybný a zejména ve druhém utkání podporoval naše útočné snažení. Příští sobotu zajíždíme k derby utkání do Miletína.

8 Naposledy upravil: ZdenekR (2014-01-11 23:15:50)

Re: Referáty ze zápasů Mladší přípravka

http://img1.rajce.idnes.cz/d0102/3/3970/3970409_b4611d3fdfee36a04b0d4b21b8b94368/images/Snimek_028.jpg?ver=0
Horní řada: Tomáš BANGO trenér,Kuba ČERNÝ,Vašek CHLÁDEK,Ondra POUR,Filip SEDLÁK,Tomáš RATHOVSKÝ,Zdeněk RATHOVSKÝ trenér
Dolní řada:Ondra BANGO,Martin HAVELKA,Marek BANGO
                       Ležící:Honza VAVŘINKA

9 Naposledy upravil: ZdenekR (2010-10-11 19:55:03)

Re: Referáty ze zápasů Mladší přípravka

9.10.2010 6.kolo Okresní přebor mladších přípravek

V šestém kole zajíždělo naše mužstvo k derby utkání do Miletína.


Sestava:
              1. Honza VAVŘINKA
              3. Kuba ČERNÝ
              4. Tomáš RATHOVSKÝ
              5. Martin HAVELKA
              6. Marek BANGO
              8. Vašek CHLÁDEK
              9. Ondra POUR
            10. Filip SEDLÁK
            11. Ondra ČERNÝ


  Jiskra HOŘICE - SK MILETÍN       5 : 5  (4 : 3)       SEDLÁK 2x,BANGO,POUR,Kuba ČERNÝ
                         
               Penaltový rozstřel:       5 : 4                   Ondra ČERNÝ 2x,BANGO,CHLÁDEK,SEDLÁKDo derby utkání jsme nastupovali s úkolem eliminovat nejlepšího hráče soupeře Vráťu HÁKA což se nám v úvodu celkem dařilo,a kluci si plnili stanovené úkoly,ale v závěru poločasu a zejména ve druhém jsme si s jeho hrou nevěděli rady,a on dokázal své šance proměnit, což přispělo k bodovému zisku soupeře. Ale popořádku. Konečně jsme zachytili začátek utkání a naopak jsme se presentovali aktivní hrou směrem k soupeřově brance,z čehož pramenil i úvodní gól v jeho síti. Po této brance se soupeři podařilo vstřelit vyrovnávací branku po nedůsledném napadání Marka BANGA. I po této brance jsme měli více ze hry a přišli i další branky v síti soupeře,kdy jsme se odpoutali na rozdíl třech branek na 4 : 1. V těchto chvílích jsme předváděli hru jakou jsme hráli v úvodu soutěže. Bohužel se opět dostavilo uspokojení z nabytého vedení,a když přičteme snahu soupeře poprat se s výsledkem,zákonitě přišel trest kdy soupeř snížil po chybách našich hráčů na rozdíl jedné branky. Druhý poločas jsme začali náporem,ale opět jsme selhali v proměňování brankových příležitostí,naopak soupeř jednu ze svých šancí proměnil a srovnal na 4 : 4. Poté se hra odehrávala převážně ve středu hřiště,kde jsme měli častěji míč pod kontrolou. V závěrečných 5-6 minutách se ujala jedna z našich šancí a dostali jsme se do vedení 5 : 4. Ale poslední slovo měli domácí,kdy dvě minuty před koncem po chybě Tomáše RATHOVSKÉHO srovnal na konečných 5 : 5. Poté následoval penaltoví rozstřel. První jsme zahrávali my a Ondra POUR neproměnil. Soupeř se ujal vedení,ale ve třetí  Honza VAVŘINKA chytá,následující dvě všichni proměňují. Poté přichází výměna pořadí a Honza hned první chytá Vráťovi HÁKOVI, následnou proměňuje Ondra ČERNÝ a rozhoduje o zisku bodu navíc. I přes zisk bodu navíc jsme v tomto utkání body ztratili. V dnešním utkání lze vyzvednout pouze výkon Ondry POURA,Martina HAVELKY a Kuby ČERNÉHO,kteří si plnili stanovené úkoly.

10 Naposledy upravil: ZdenekR (2010-11-30 11:47:32)

Re: Referáty ze zápasů Mladší přípravka

16.10.2010  7.kolo  Okresní přebor mladších přípravek

V sedmém kole odjíždělo naše mužstvo na hřiště SK Miletín, kde nám byla soupeři mužstva TJ Sokol JIČÍNĚVES  A a B.


Sestava:
              1. Honza VAVŘINKA
              2. Viliam BÁXTER
              3. Kuba ČERNÝ
              4. Tomáš RATHOVSKÝ
              5. Martin HAVELKA
              6. Marek BANGO
            10. Filip SEDLÁK
            11. Tomáš OUŘEDNÍČEK
            14. Filip KRUPIČKA


  Jiskra HOŘICE - TJ Sokol JIČÍNĚVES A     9 : 6    (3 : 4)     SEDLÁK 3x,RATHOVSKÝ 2x,OUŘEDNÍČEK 2x,BANGO
                                                                                            HAVELKA


Opět jsme nezachytili začátek utkání a soupeř se ujal rychle dvoubrankového vedení. Poté jsme vstřelili        kontaktní gól,ale i nadále byli tím horším mužstvem na hřišti a soupeř zákonitě trestal naše chyby a odskočil na hrozivých 4 : 1. Po čtvrté inkasované brance se konečně kluci probrali a zásluhou dvou tref Tomáše Rathovského snížili na 3 : 4, což byl i výsledek prvního poločasu. Do druhého poločasu jsme kluci nabádali k trpělivosti a větší agresivitě při napadání ,což kluci splnili maximálně. Protože na soupeře vlítli,s čímž se  neuměl vyrovnat a mi během deseti minut otočili vývoj celého utkání,kdy jsme odskočili na 8 : 4. V závěru utkání jsme přestali hrát naši hru a dovolili soupeři snížit na 8 : 6,ale poslední slovo jsme měli mi a gólem na 9 : 6 dali konečnou podobu výsledku.Jiskra HOŘICE - TJ Sokol JIČÍNĚVES B      3 : 4   (1 : 1)         SEDLÁK 3x


Ve druhé utkání jsme se soustředili na to abychom v úvodu neinkasovali. I toto se nám podařilo a kluci   pokračovali v agresivní hře,kterou předváděli v první utkání. První branku utkání jsme vstřelili po přesné trefě Filipa Sedláka z trestného kopu,kdy trefil k tyči po ukázkovém obstřelení zdi soupeře.  I nadále jsme pokračovali v dobrém pohybu po celém hřišti a měli i několik příležitostí k navýšení vedení,ale bohužel jsme nedali a soupeř srovnal po brejku na 1 : 1. Úvod druhého poločasu se nám hrubě nepovedl a soupeř dvěma góly otočil na 3 : 1. Kluci se z této sprchy vzpamatovali a svoji hrou zásluhou Filipa Sedláka srovnali stav utkání,kdy se opět trefil z trestného kopu a vymetl pavučiny v soupeřově brance. Poté jsme hru zcela ovládli a kluci se snažili vstřelit vítěznou branku. Bohužel jsme nedotáhli dva dobré brejky a soupeř minutu a půl před koncem taktéž po brejku dává na 4 : 3. V závěrečných vteřinách jsme sahali po vyrovnání,ale nepodařilo se nám branku vstřelit a soupeř odkopává daleko od své branky. I přes prohru musíme klukům poděkovat za předvedenou hru,protože po problémech se sestavou,kdy nám onemocněli,nebo nemohli tři kluci ze základní sestavy jsme dnes s těmito výsledky nepočítali. V dobrém světle se předvedli všichni tři narychlo nominovaní kluci. Především Viliam BÁXTER,který nastoupil v obraně a všechny nás potěšil svojí zodpovědnou hrou. Stínem utkání byl přístup rodičů soupeřova mužstva,kdy nám sprostě nadávali s čímž se ti nejmladší nevyrovnali a od té chvíle se zcela vytratili ze hřiště. Oni si nejspíš mysleli,že nám nasází deset branek a pojedou spokojeně domů,ale to se přepočítali a svoje vítězství si museli se štěstím vydřít.
Příští týden zakončíme podzimní sezonu na Gothardě, kdy nám budou soupeři 1.FK NOVÁ PAKA a Sokol STARÁ PAKA.

FOTOGALERIE:
http://www.rajce.net/a4238601

11 Naposledy upravil: ZdenekR (2010-10-24 19:51:13)

Re: Referáty ze zápasů Mladší přípravka

23.10.2010  8.kolo  Okresní přebor mladších přípravek

V osmém kole odjíždělo naše mužstvo na hřiště SK Miletín,oproti avizovanému ukončení sezony na domácím hřišti,kde nám byla soupeři mužstva TJ Sokol STARÁ PAKA a 1.FK NOVÁ PAKA


Sestava:
              1. Honza VAVŘINKA
              2. Viliam BÁXTER
              3. Kuba ČERNÝ
              4. Tomáš RATHOVSKÝ
              5. Martin HAVELKA
              6. Marek BANGO
              8. Vašek CHLÁDEK
              9. Ondra POUR
            10. Filip SEDLÁK
            12. Ondra ČERNÝ
           
Jiskra HOŘICE - 1.FK NOVÁ PAKA          3 : 4    ( 2 :1)               BANGO 2x,POUR


V tomto utkání jsme se ujali vedení brankou Marka BANGA,který uplatnil svůj důraz před brankou. Soupeř ovšem brzy vyrovnal a začínal přebírat iniciativu. Naštěstí se nám podařilo vstřelit  branku na 2 : 1,kdy tímto výsledkem skončil první poločas. Do druhého poločasu soupeř vlít a dokonale otočil výsledek utkání na 2 : 4 ve svůj prospěch. Po mnoha šancích se nám podařilo v závěru zápasu snížit,ale to bylo z naší strany vše. Po jasné výhře v prvním vzájemném utkání na začátku soutěže,kdy jsme vysoko vyhráli, si asi naši kluci mysleli,že se soupeř porazí sám. Bohužel soupeř dokázal,že jeho poslední výsledky nejsou náhoda a uštědřil nám lekci z produktivity. Pokud bychom proměnili polovinu šancí,tak by soupeř odjížděl s prázdnou. Ale,na kdyby se fotbal nehraje. Nejlepšími našimi hráči byli Marek BANGO a Ondra POUR,ale ti na to,abychom toto utkání neprohráli sami nestačili.


Jiskra HOŘICE - TJ Sokol STARÁ PAKA        3 : 8    ( 1 : 4)         Ondra ČERNÝ 2x,POUR


Do druhého utkání jsme nastupovali s odhodláním uhrát lepší výsledek nežli v prvním vzájemném utkání,které jsme prohráli 8 : 1. Bohužel v úvodu vzalo naše odhodlání za své a soupeř se po chybách Vaška CHLÁDKA a Honzy VAVŘINKY ujal dvoubrankového vedení. Poté se nám podařilo vstřelit kontaktní gól a začali jsme hru vyrovnávat,ale opět následovali dvě chyby v obranné fázi (Viliam,Vašek) a prohrávali jsme 4 : 1,což byl stav prvního poločasu. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila,ale opět jsme neproměňovali šance,kdy jsme šli sami na brankaře a trefili ho uprostřed branky (3x Filip,Marek,Martin,Ondra Č.) a soupeř s přispěním Honzy v brance a nedůsledného bránění Vaška,své šance proměnil. V průběhu celého utkání  jsme se soustředili spíše na oplácení faulů,než na fotbal,k čemuž přispěl svým výkonem i rozhodčí,kdy na jednu stranu hru pouštěl a našim klukům v některých případech stejné zákroky pískal. Ale to nás neomlouvá z neproměňování i těch nej šancí,kterých jsme si v obouch utkáních vypracovali dostatek a ze špatného obsazování hráčů. S podzimní sezonou jsme se rozloučili dvěma prohrama,ale i přes tyto prohry kluci předváděli v celé podzimní části,až na pár vyjímek slušné výkony. Přes zimu musíme zapracovat na proměňování šancí a zlepšit hru některých hráčů v obranné fázi.

12 Naposledy upravil: ZdenekR (2011-01-16 09:31:34)

Re: Referáty ze zápasů Mladší přípravka

30.11.2010
K prvnímu utkání v hale jsme zajížděli do Hlušic,kde jsme se utkali s mužstvem ZÁHORNICE.
Tohoto utkání se účastní pouze hráči rok narození 2003 a mladší.

JISKRA HOŘICE - TJ SOKOL ZÁHORNICE       5 : 0            Marek BANGO 3x,HAVELKA,PÁCALT

Sestava:
             1. Filip KRUPIČKA
             2. Ondra PÁCALT
             3. Šimon PROCHÁZKA
             4. Tomáš RATHOVSKÝ
             5. Martin HAVELKA
             6. Marek BANGO
             7. Ondra BANGO
             8. Vašek CHLÁDEK

Utkání hrajeme na 4x15 min. včetně pokutovích kopů. V průběhu celého utkání jsme jednoznačně lepším mužstvem a zaslouženě utkání vyhráváme. Soupeř měl dvě tři polo šance,které kluci v obraně vyřešili ku prospěchu celého mužstva. Bylo znát,pokud nastoupili kluci,kteří hrajou pravidelně tak soupeř nevěděl co dělat,ale i ostatní se více méně zapojovali do útočné hry našeho družstva. Velice dobře zapadl Ondra PÁCALT,který hrál jak v obraně tak v útoku a své snažení podtrhl vstřeleným gólem. V penaltách se výtečně předvedl Filip KRUPIČKA,který pochytal deset penalt z třinácti. Příští utkání s tímto soupeřem hrajeme 13.11.2010 od 15'00 v hale Gymnázia Hořice.

13 Naposledy upravil: ZdenekR (2011-01-16 09:31:50)

Re: Referáty ze zápasů Mladší přípravka

13.11.2010
Druhé přípravné utkání s mužstvem ZÁHORNICE v hale Gymnázia v Hořicích,pro ročník 2003 a mladší.

JISKRA HOŘICE - TJ SOKOL ZÁHORNICE             4 : 0                Marek BANGO 2x,Martin HAVELKA 2x

Sestava:
             1. Filip KRUPIČKA
             2. Ondra PÁCALT
             4. Tomáš RATHOVSKÝ
             5. Martin HAVELKA
             6. Marek BANGO
             7. Ondra BANGO
             8. Vašek CHLÁDEK
             9. Erik KAREL
           14. Štěpán TOMÁŠEK

V tomto utkání soupeř hrál podstatně lépe nežli v minulém. Přesto naši kluci opět vyhráli,ale hlavně hráli to co jsme po nich vyžadovali (kombinační hra,důraz před brankou,spousta přihrávek,nabízení se do volných prostorů). Opět se velice dobře předvedl Filip v brance při pokutových kopech,kdy jich chytil ze čtrnácti deset. Ostatní kluci si taktéž zaslouží pochvalu za snahu a bojovnost. Hrálo se na 3x15 min. a na závěr penalty. Naši kluci proměnili šest z devíti. Za čtrnáct dní s tímto soupeřem hrajeme opět v Hořicích.

14 Naposledy upravil: ZdenekR (2014-01-11 23:17:26)

Re: Referáty ze zápasů Mladší přípravka

http://img1.rajce.idnes.cz/d0102/3/3970/3970409_b4611d3fdfee36a04b0d4b21b8b94368/images/Beznzvu_1.jpg?ver=0
http://img1.rajce.idnes.cz/d0102/3/3970/3970409_b4611d3fdfee36a04b0d4b21b8b94368/images/STATISTIKY.jpg?ver=0

15 Naposledy upravil: ZdenekR (2014-01-11 23:20:07)

Re: Referáty ze zápasů Mladší přípravka

http://img99.rajce.idnes.cz/d9903/4/4238/4238494_09be68673b6b164d2082cc3e0827a2ff/images/jarom.jpg?ver=0 21.11.2010 JAROMĚŘ
TURNAJ MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK r.n. 2003 a mladší

První halový turnaj, kterého jsme se zúčastnili byl FOTTUR JAROMĚŘ.
Nalosováni jsme byli do sk. A, kde jsme se utkali s družstvy FK MLADÁ BOLESLAV,TJ JISKRA JAROMĚŘ,FC HRADEC KRÁLOVÉ a TATRAN KOHOUTOVICE BRNO.
Na turnaj odjíždíme pouze se sedmi kluky z původních devíti.
Sestava:
              1. Filip KRUPIČKA
              2. Štěpán TOMÁŠEK
              4. Tomáš RATHOVSKÝ
              5. Martin HAVELKA
              6. Marek BANGO
              7. Ondra BANGO
              8. Vašek CHLÁDEK

Jiskra JAROMĚŘ - Jiskra HOŘICE              1 : 2      Marek BANGO 2x

Celí turnaj odstartoval našim utkáním s družstvem pořádající Jiskry. V průběhu utkání jsme si vypracovali čtyři brankové příležitosti, z kterých jsme dvě proměnili zásluhou Marka BANGA. Soupeř se těžko dostával k nějakému zakončení, snížit se mu podařilo až v poslední minutě, kdy Filip nedosáhl na soupeřovu střelu pod horní tyč.

Jiskra HOŘICE - FC HRADEC KRÁLOVÉ      0 : 1

Smolná porážka, kdy soupeř využil naši jediné chyby v utkání. Vcelku vyrovnané utkání, kdy se soustředíme na obranu a vyrážíme do rychlých brejků. Bohužel se nám nepodařilo ani jeden ze čtyř využít a soupeř se štěstím vyhrává.

Jiskra HOŘICE - FK MLADÁ BOLESLAV       1 : 5          Marek BANGO

Soupeř zvučného jména v předešlých svých utkáních nepředvedl nic oslnivého a s tím vědomím jsme do tohoto utkání vstupovali a mysleli si, že vyhrajeme. Bohužel jsme absolutně nezvládli začátek utkání a po třech minutách prohráváme tři nula a o výsledku je rozhodnuto. Sice se nám podaří vzápětí po třetí brance snížit brankou Marka BANGA, ale to je z naší strany vše a soupeř přidává do konce zápasu ještě dvě branky.
Naše nejhorší dosavadní utkání.

Jiskra HOŘICE - Tatran KOHOUTOVICE BRNO       0 : 3

Výsledek je pro nás krutý. Po celé utkání s velice dobrým soupeřem držíme krok, kdy se hra přelévá z jedné strany na druhou, ale obrany a především náš brankář Filip KRUPIČKA předvádějí perfektní zákroky. Bohužel ke konci utkání se projevuje velká únava našich hráčů, když téměř nestřídáme a soupeř naopak točí dvě rovnocenné čtyřky a proměňuje svoji narůstající převahu v posledních dvou,dvou a půl minutách v tři branky.

V tabulce obsazujeme čtvrté místo což nás posílá do bojů o páté až osmé místo, kde se utkáváme s dalším moravským celkem a to s SK ŽEBĚTÍN BRNO

Jiskra HOŘICE - SK ŽEBĚTÍN BRNO            1 : 7                Marek BANGO

Jednoznačná záležitost v podání soupeře. Po třetí inkasované brance necháváme odpočinout Marka s Tomášem, aby nabrali poslední síly do závěrečného utkání o sedmé místo.

o 7. místo

Jiskra HOŘICE - RMSK ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE     0 : 0        Pk.   2 : 3   Marek BANGO,Vašek CHLÁDEK

V souboji o sedmé místo máme mírnou převahu, ale nedaří se nám kýženou vítěznou branku vstřelit. Utkání tak dospívá do penaltového rozstřelu, ve kterém soupeř se štěstím proměňuje hned první penaltu,kdy se odráží míč od tyče do Filipovi hlavy a za brankovou čáru. V poslední serii soupeřův brankář chytá Tomášovi, následnou soupeř proměňuje a vítězí. Obsazujeme celkově 8.místo. Jak se ukázalo, tak opravdu našim nejhorším utkáním byl souboj s FK MLADÁ BOLESLAV. V ostatních jsme herně nezklamali, spíše doplatili na narůstající únavu, ze které pramenili některé naše chyby.

I přesto jsme s výsledkem na turnaji vzhledem k malému počtu našich hráčů spokojeni. Kluci zejména Marek,Martin,Vašek,Tomáš a samozřejmě Filip si sáhli na dno svých sil, a i tak všechna utkání odehráli ve velkém nasazení. Taktéž nesmíme zapomenout na Ondru a Štěpána, pro které to byla především velká škola, i když Ondra se s touto situací popral lépe.

CELKOVÉ POŘADÍ
  1. SK JIČÍN                                                      6. FK MLADÁ BOLESLAV
  2. FC HRADEC KRÁLOVÉ                                      7. RMSK ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE
  3. SLAVIA PRAHA                                              8. JISKRA HOŘICE
  4. TATRAN KOHOUTOVICE BRNO                          9. JISKRA JAROMĚŘ
  5. SK ŽEBĚTÍN BRNO                                        10. FOTBALOVÁ ŠKOLA TŘEBÍČ

FOTOGALERIE:
http://www.rajce.net/a4238494

16 Naposledy upravil: ZdenekR (2011-01-16 09:32:54)

Re: Referáty ze zápasů Mladší přípravka

27.11.2010 PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ

Na tuto sobotu máme naplánovaná dvě přátelská utkání. První přátelské utkání odehrávají kluci rok narození 2002 a mladší. Soupeřem nám je družstvo SOKOLA DOHALICE. Hraje se na 3x15.

Sestava: brankáři: Filip KRUPIČKA, Honza VAVŘINKA
               obránci: Viliam BAXTER, Kuba ČERNÝ, Ondra ČERNÝ, Tomáš RATHOVSKÝ, Vašek   
                             CHLÁDEK       
               útočníci: Filip SEDLÁK, Tomáš OUŘEDNÍČEK, Ondra POUR, Marek BANGO, Martin
                             HAVELKA

JISKRA HOŘICE - SOKOL DOHALICE       8 : 2      SEDLÁK 4x, POUR 2x, OUŘEDNÍČEK 2x

Od začátku utkání se hra odvíjí v náš prospěch. Na klukách je vidět, že se na toto utkání těšili po dlouhých dnech nečinosti od posledního soutěžního utkání. Především spolupráce Filipa SEDLÁKA a Tomáše OUŘEDNÍČKA přináší zasloužené ovoce v podání vedoucích branek. Jen škoda, že některé své útočné výpady neřeší jednodušeji nějakou přihrávkou za obranu. V mnoha případech se připravují o vstřelení většího počtu branek, protože se snaží projít za každou cenu až do branky. V brance se prostřídali oba brankáři, kteří si poradili s většinou pokusů soupeře. Mírným zklamáním byl výkon Marka BANGA a Martina HAVELKY, kteří se v tomto utkání vůbec neprosadili. Příčinu jejich nezdaru lze hledat v malém důrazu v osobních soubojích.A hlavně v brankovišti, což zejména platí o Martinovi.

Druhé utkání hrají kluci narozeni v roce 2003 a mladší, kteří mají za soupeře družstvo TJ SOKOL ZÁHORNICE. I v tomto utkání se hraje na 3x15 min. a poté následují penalty.

Sestava:brankáři: Filip KRUPIČKA, Honza VAVŘINKA
              obránci: Tomáš RATHOVSKÝ, Vašek CHLÁDEK, Ondra PÁCALT, Štěpán TOMÁŠEK
              útočníci: Marek BANGO, Martin HAVELKA, Ondra BANGO, Šimon PROCHÁZKA, Honza
                            BROŽ, Marek ČERVENÝ, Vojta POUR

JISKRA HOŘICE - TJ SOKOL ZÁHORNICE   3 : 2      Marek BANGO 2x, HAVELKA

Vzhledem k tomu, že Marek BANGO, Martin HAVELKA, Tomáš RATHOVSKÝ a Vašek CHLÁDEK odehráli předešlé utkání s DOHALICEMA tak dostali větší prostor ostatní kluci. Konečný výsledek je opět dobrý, i když soupeř přijel se třema staršíma klukama (2000-2001). Hra se odvíjela téměř po celou dobu ve středu hřiště jen v případě, když hrál Tomáš,Vašek,Marek a Martin, tak jsme měli více ze hry. Po brankách Marka se podařilo soupeři vstřelit první branku ve vzájemných utkáních a měl z ní ohromnou radost, poté přidal třetí branku Martin a bylo rozhodnuto. Soupeři se podařilo snížit až v závěru utkání a na nic jiného se už nezmohl, což podtrhnul fakt, že v závěrečných dvouch minutách se na hřišti setkali v útoku Vojta POUR s Markem ČERVENÝM (2005) a soupeř si nedokázal ani tentokrát vypracovat další příležitost ke vstřelení branky. Výrazné zlepšení předvedl hlavně v polovině druhé a celé třetí čtvrtině Štěpán TOMÁŠEK, který si bez větších problémů plnil své obranné úkoly a zapojval se i do útočení. V závěrečných penaltách jsme tentokráte naprosto selhali, když ze všech proměnil pouze Marek BANGO. Filip v brance pochytal opět většinu soupeřových pokusů a zejména se zaskvěl při penaltě soupeřova nejlepšího hráče, kterou mířil pod břevno.

17 Naposledy upravil: ZdenekR (2014-01-11 23:21:11)

Re: Referáty ze zápasů Mladší přípravka

http://img4.rajce.idnes.cz/d0407/4/4235/4235817_60d53d40b6f2b215b1e848465144c981/images/Beznzvu.jpg?ver=028.11.2010 TURNAJ SHT TŘEBEŠ PRO RN 2002 A MLADŠÍ

Druhý turnaj, na kterém hrajeme je turnaj SHT, který pořádá TJ SOKOL TŘEBEŠ HK za účasti osmi družstev, která se utkavají každý s každým na 1x12 min.

Sestava: brankáři: Honza VAVŘINKA, Filip KRUPIČKA
              obránci: Tomáš RATHOVSKÝ, Vašek CHLÁDEK, Kuba ČERNÝ, Ondra ČERNÝ,Viliam
                               BAXTER
             útočníci: Filip SEDLÁK, Tomáš OUŘEDNÍČEK, Ondra POUR, Marek BANGO, Martin
                               HAVELKA

JISKRA HOŘICE - FC NOVÝ HRADEC B       4 : 0      Marek BANGO 2x, Ondra POUR 2x

Jasná záležitost našeho družstva, kdy ještě zůstala spousta nevyužitých příležitostí. Zejména šance Filipa SEDLÁKA , který šel dvakrát sám na brankaře.

JISKRA HOŘICE - SOKOL MALŠOVICE        3 : 0     Filip SEDLÁK 2x, Marek BANGO

Podobný průběh utkání jako to minulé. Narozdí od minulého tentokráte Filip své šance proměnil a výrazně se podepsal pod toto vítězství.

JISKRA HOŘICE - FC HRADEC KRÁLOVÉ     2 : 3     Filip SEDLÁK, Ondra POUR

V tomto utkání jsme prahli po odvetě za smolně prohrané utkání z minulého turnaje v JAROMĚŘI. Bohužel jsme toto utkání absolutně nezvládli v obranné fázi, kdy jsme soupeři naprosto darovali všechny tři branky. Na jedna nula zastavuje Honza v brance lehký míč soupeři přímo před nohou na dva nula Ondra ČERNÝ vhodí nesmyslně míč soupeři přímo na nohu do jasné gólové příležitosti. Potéto brance využívá Filip SEDLÁK nezkutečné bojovnosti Tomáše OUŘEDNÍČKA ke snížení. V těchto chvílích jsme jasně lepším družstvem, když dobrým napadáním nedáváme soupeři čas na žádnou kombinační akci a sami se propracováváme do gólových šancí. Vyrovnávací branku střílíme po perfektním výkopu Filipa KRUPIČKY, který vystřídal chybujícího Honzu VAVŘINKU v brance přez celé hřiště s malou tečí Ondry POURA a chybě soupeřova brankáře. Když už to vypadá na spravedlivou remízu, tak Kuba ČERNÝ daruje svou chybou soupeři třetí branku, když jako poslední míjí výkop brankáře a nechá zcela neobsazeného hráče, který v čase 11'34 rozhoduje toto utkání. Soupeř si za celé utkání vypracoval jednu jedinou brankovou příležitost a tu svým bravurním zákrokem zneškodnil Filip KRUPIČKA.

JISKRA HOŘICE - TJ SOKOL TŘEBEŠ A        2 : 1       Marek BANGO, Tomáš OUŘEDNÍČEK

Soupeř se ujímá vedení po další naší chybě, kdy Ondra ČERNÝ špatně odhadne vysoký míč a posílá ho protihráči do brejku, který ho nekompromisně proměňuje. Poté Marek BANGO srovnává stav utkání po dobrém napadáním soupeře a Tomáš OUŘEDNÍČEK rozhoduje svou individuální akcí.

JISKRA HOŘICE - TJ SOKOL TŘEBEŠ B         2 : 0      Filip SEDLÁK, Marek BANGO

S B týmem pořádajícího oddílu jsme se protrápili k dvoubrankovému vítězství, kdy nám chyběl pohyb,nápad, kterým by jsme soupeře nějak překvapili.

JISKRA HOŘICE - SK TŘEBECHOVICE POD OREBEM     0 : 1

V případě jakéhokoli bodového zisku z tohoto utkání jsme měli jisté umístění na bedně. Bohužel se nestalo. Soupeř využil jednu ze svých příležitostí a zaslouženě zvítězil. Hra některých našich hráčů, zejména útočníkú připomínala hru Vojty POURA a Marka ČERVENÝHO ze včerejšího přáteláku, kdy oba byli rádi, že jsou na hřišti a vúbec je nezajímalo co se kolem nich děje. Jenže oba tito špunti teprve začínají narozdíl od dnešních kluků. Soupeř nás k ničemu nepustil, což jsme mu značně ulehčovali svojí nepohyblivostí.

JISKRA HOŘICE - FC NOVÝ HRADEC A      1 : 3      Filip SEDLÁK

Pouhý jeden bod z tohoto utkání nám zajistilo umístění mezi nejlepšími třemi. Soupeř ale neponechal nic náhodě a od počátku se do nás pustil, z čehož vyprodukoval dvoubrankové vedení. Třetí branka v naši síti jen dovršila náš zmar, kdy si srazil Viliam míč ve zmatku do vlastní brány. V závěru korigoval Filip SEDLÁK na tři jedna po samostatném úniku.

Obsazujeme 5.místo což je velká škoda po dobře rozehraném začátku a vědomí, že nám stačil z posledních dvou utkání pouhý jeden jediný bodík ke třetímu místu. Dnes se nemůžem vymlouvat na únavu hráčů, protože dnes nás bylo dost na střídání. Přesto se postupně naši útočníci vytráceli ze hry, což v součtu vyprodukovaných chyb ze strany obrany nestačí na víc než na námi obsazené místo. Co dodat: Snad jestli nebylo na škodu, že nás bylo tolik. V některých fázích mi připadalo, že se někteří kluci (zejména Martin a Ondra Č.) nemohli díky střídání ob jedno dostat do potřebného rytmu, a nebo mohlo přispět k našemu výpadku v závěrečných dvou utkáních podivné rozlosování, kdy jsme měli jako jediní téměř hodinu a půl pauzu. Našimi nejlepšími hráči po celou dobu turnaje byli Tomáš OUŘEDNÍČEK, který vybojoval nespočet míčů pro své spoluhráče a Ondra POUR.

CELKOVÉ POŘADÍ

1. FC NOVÝ HRADEC A                   2. FC HRADEC KRÁLOVÉ
3. TJ SOKOL TŘEBEŠ A                  4. SK TŘEBECHOVICE POD OREBEM
5. JISKRA HOŘICE                         6. SOKOL MALŠOVICE
7. TJ SOKOL TŘEBEŠ B                  8. FC NOVÝ HRADEC B

FOTOGALERIE:
http://www.rajce.net/a4235817

18 Naposledy upravil: ZdenekR (2010-12-11 19:10:59)

Re: Referáty ze zápasů Mladší přípravka

11.12.2010 PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

Tuto sobotu jsme se utkali s družstvem Sokola Dohalice. Vzhledem k onemocnění mnoha kluků, kteří hrají pravidelně, dostali v utkání příležitost kluci, kteří hrají méně, nebo teprve začínají.

Sestava:Filip KRUPIČKA,Vašek CHLÁDEK,Štěpán TOMÁŠEK,Kuba ČERNÝ,Viliam BAXTER,Filip
              SEDLÁK,Ondra POUR,Šimon PROCHÁZKA,Erik KAREL,David GABRIEL.

JISKRA HOŘICE - SOKOL DOHALICE             2 : 3   Filip SEDLÁK 2x

Přestože jsme nastoupili v kombinované sestavě, tak jsme utkání začli dobře. Po několika náznacích šancí jsme se ujali v první třetině jednobrankového vedení po střele Filipa SEDLÁKA. Bohužel z jeho strany to byl na dlouhou dobu jediný světlí moment v utkání. Opět se u něho  dostavil problém s neproměňováním těch nej šancí, kdy jde sám na brankáře a jako obvikle zakončí přesně do míst, kde brankář stojí, což bylo ve všech třech případech u prostřed brány. A navíc se nedokázal zapojit ani do hry, z čehož plynulo spousta odevzdaných míčů soupeři, protože nebyl schopen o míč zabojovat. V druhé třetině nás soupeř začal přehrávat, kdy se nejvíce projevila Filipova nebojovnost, které soupeř dokázal využít ke vstřelení vyrovnávací branky. Ta padla  po rohovém kopu, při kterém Štěpán špatně obsadil soupeře, který pohodlně střílí do prázdné brány. A mohlo být hůř. Nebýt Filipa KRUPIČKY v brance, kdy ještě lapil další dvě velké šance soupeře, které začli po chybách našich útočníků, kteří v těchto chvílích nebyli schopni vymyslet žádnou kloudnou akci, která by vedla ke vstřelení branky. To co se soupeři nepodařilo v závěru druhé části, tak toho využil hned na začátku té poslední, kdy nám vstřelil další dvě branky. V závěru se nám podařilo snížít na rozdíl jedné branky, ale na další branku nám už nezbyl čas. Po utkání jsme si dali penalty, ve kterých jsme byli mnohem úspěšnější nežli v minulém přátelském utkání. Z deseti jsme jich proměnili sedm a stejným počtem se mohl pochlubit i Filip v chycených pokusech. Pozitivem tohoto utkání byl fakt, že někteří kluci, především Kuba ČERNÝ se vyvarovali chyb z minulích utkání, jakožto i to, že hra těch nových se taktéž zlepšuje. Negativem a  největším zklamáním byla hra Filipa SEDLÁKA. Co je platné, že vstřelí dvě branky, když na druhou stranu stojí u dvouch branek soupeře, a když píšu ,, stojí", tak to myslím doslova. Když má nahrát, nenahraje a zahání se až do rohu, když má vystřelit zamotá se v kličkách. Nebýt bojovnosti Ondry POURA, tak bychom asi ani těch dvou branek nedocílili, protože by nebylo z čeho. Ale ani jeho výkon nebyl stoprocentní. Bojoval, což mu je vlastní, ale v předbrankovém prostoru nebyl u ničeho. V porovnání se soupeřovou silnější čtveřicí byla ta naše od poloviny druhé třetiny poloviční. Doufejme, že se kluci ponaučili, a že se příští týden na turnaji v České Skalici předvedou v lepším světle.

19 Naposledy upravil: ZdenekR (2014-01-11 23:22:57)

Re: Referáty ze zápasů Mladší přípravka

http://img99.rajce.idnes.cz/d9903/4/4297/4297710_86d44f733d02aab9fb882e09d330aee1/images/ZmnnexpoziceZmnnvelikostIMG_0001.jpg?ver=018.12.2010 VÁNOČNÍ POHÁR ČESKÁ SKALICE 2002 A MLADŠÍ

Na poslední turnaj v roce 2010 jsme odjížděli do České Skalice, kde bylo 8 družstev rozdělených do dvou čtyřčlenných skupin. Nám byla vylosována sk.A, kde nám byli soupeři družstva NÁCHODA modří, RSCM ROZKOŠ a TJ SLOVAN BROUMOV. Hrací doba 1x13 min.

Sestava: Filip KRUPIČKA, Vašek CHLÁDEK, Kuba ČERNÝ, Viliam BASTER, Ondra POUR, Tom OUŘEDNÍČEK, Filip SEDLÁK, Honza VAVŘINKA.

JISKRA HOŘICE - TJ SLOVAN BROUMOV                  0 : 2

Utkání jsme začali velice dobře, kdy jsme si vypracovali dvě velice slibné příležitosti. Bohužel jsme je nevyužili i vinou balónu, který byl tlumený, určený na sálovou kopanou a kluci si neuměli poradit se skutečností, že neodskočí a tím pádem balón přeběhli. Postupem času si začali na míč zvykat, ale zase nepřicházeli šance. V polovině utkání jsme se dopustili chyby při bránění autu v našem pokutovém území, kdy jsme nedůrazně obsadili hráče a ten se dostal k hlavičce, která skončila za zády Filipa. Poté jsme hru otevřeli a snažili se o vyrovnání, kdy jsme soupeře přehrávali, měli i dvě velké příležitosti, ale buď jsme netrefili branku nebo prováhali ten správný moment k zakončení a soupeř nám balón odkopl. V závěru soupeř utkání rozhodl druhým gólem.

JISKRA HOŘICE - RSCM ROZKOŠ                              2 : 0        Filip SEDLÁK, Ondra POUR

V utkání s domácím družstvem jsme začali velice dobře a neustále se tlačili před jejich branku. Po několika nevyužitých šancí jsme se dostali do vedení gólem Filipa SEDLÁKA. Za malou chvíli se svým typickým důrazem před brankou dostal k zakončení Ondra POUR a vstřelil druhý gól. Po tomto gólu jsme se uklidnili a dovedli utkání bez větších potíží do vítězného konce. Soupeře jsme nepustili do žádné šance.

JISKRA HOŘICE - FK NÁCHOD Modří                          0 : 4

Ač je výsledek jednoznačný, tak samotné utkání tak jednoznačné nebylo. Do sedmé minuty jsme s tímto velice silným soupeřem hráli nerozhodně a měli dokonce jednu velice dobrou příležitost ke skórování, bohužel jsme ji nevyužili, ale i nadále drželi krok. V již zmiňované sedmé minutě jsme museli nečekaně vystřídat Filipa v brance, protože byl zasažen balónem tak prudce do břicha, že nemohl pokračovat. Ale ani Honza nechytal vůbec špatně, kdy hned jak přišel do branky, tak chytil soupeři tři gólové příležitosti. Poté se ještě při souboji nešťastně srazil Tom Ouředníček a po následném pádu na zem musel i on odstoupit, protože byl dost otřesen. Soupeř našeho oslabení využil a vstřelil první branku. V závěru přidal ještě další tři, kdy dvě byli hodně nešťastné. V těchto chvílích jsme měli pouze jednoho na střídání a kluci opravdu mleli z posledního. Tento soupeř se presentuje velice dobrým fotbalem, který dokazoval i v předešlých dvou utkáních, kdy nastřílel deset branek a žádnou neinkasoval. Jeho hra splňuje ty nejvyšší parametry malé kopané. Tito kluci jsou spolu čtyři roky což znamená, že začínaly ve čtyřech (pěti letech) a na jejich sehranosti je to vidět.

Ve skupině obsazujeme třetí místo a jsme odkázáni na boje o 5. až 8. místo.
V této skupině se utkáváme opět s RSCM ROZKOŠ, SOKOL VELÁ JESENICE a FK NÁCHOD Červení.

JISKRA HOŘICE - SOKOL VELKÁ JESENICE                  2 : 0   Tom OUŘEDNÍČEK, Honza VAVŘINKA

První utkání o 5. až 8. místo jsme začali velice dobře a hned z první šance se dostali do vedení, kdy využil svou šanci Tom Ouředníček. Po této brance jsme pokračovali ve velkém tlaku, z kterého vzešla druhá branka, kdy Honza Vavřinka na půlící čáře přetlačil obránce v souboji o balón a po následném samostatném úniku přehodil brankáře. Za okamžik se dostal ještě do stejné příležitost, ale tentokrát branku netrefil. V těchto chvílích soupeř odvolal brankáře a poslal pátého hráče do pole a začal nás tlačit před naše pokutové území, ale do žádné brankové příležitosti se nedostal díky velice dobrému kolektivnímu výkonu všech hráčů.

JISKRA HOŘICE - RSCM ROZKOŠ                                 1 : 0          Tom OUŘEDNÍČEK

Druhé utkání s tímto soupeřem přineslo velice vyrovnanou partii, kdy se hrálo nahoru dolu a jen se čekalo kterému družstvu se podaří vstřelit vedoucí branku. Té se dočkal soupeř, ale naštěstí padla po autovém vhazování, které ukázal rozhodčí pro nás a branku neuznal. Poté se nám podařilo soupeře dostat pod tlak, z kterého jsme se dočkali vedoucí branky po sérii autových vhazování, kdy se po jednom z nich nejlépe zorientoval Tom Ouředníček a prostřelil brankáře mezi nohama. Po této brance jsme soupeře nepustili do žádné šance a dobrou obrannou hrou dovedli utkání do vítězného konce.

JISKRA HOŘICE - FK NÁCHOD Červení                          2 : 0         Ondra POUR, Filip SEDLÁK

Začátek posledního našeho utkání se odehrával převážně uprostřed hřiště, kdy se ani jedno družstvo nedostávalo přes dobře hrající obrany. Postupem času jsme začali soupeře přehrávat a dostávali se častěji k zakončení. Po narůstající převaze našeho družstva jsme se ujali vedení díky dobrému napadání rozehrávky soupeře Ondrou Pourem, který svou snahu završil brankou. Hned po rozehře jsme opět soupeře zatlačili před jeho brankoviště a po dvou střelách dotlačili balón do branky podruhé. Po této brance se soupeř položil a my v poklidu dohráli utkání do konce.

Ve všech třech utkáních jsme se presentovali velice dobrým kolektivním výkonem, kdy se obránci zapojovali do útočení a naopak útočníci do bránění. Velice dobrý turnaj odchytal Filip KRUPIČKA, kdy nás vždy ve vyrovnaných chvílích podržel svými jistými zákroky. Ani Honza nezachytal v utkání s NÁCHODEM špatně, kdy musel vystřídat otřeseného Filipa a navíc se v ostatních presentoval dobrou útočnou hrou, kterou podtrhl jednou vstřelenou brankou. Skupinu o 5. až 8. místo jsme jednoznačně vyhráli a co bylo potěšující, že jsme ani jednou neinkasovali.

CELKOVÉ POŘADÍ

1. FK NÁCHOD Modří                                        2. FC HRADEC KRÁLOVÉ
3. TJ SLOVAN BROUMOV                                   4. SK JIČÍN
5.JISKRA HOŘICE                                            6. FK NÁCHOD Červení
7. RSCM ROZKOŠ                                            8. TJ SOKOL VELKÁ JESENICE

FOTOGALERIE:
http://www.rajce.net/a4297710

20 Naposledy upravil: ZdenekR (2014-01-11 23:23:31)

Re: Referáty ze zápasů Mladší přípravka

http://img16.rajce.idnes.cz/d1603/4/4377/4377205_8cd9a52dc796efb36ea252259e9ad772/images/513.jpg?ver=0

V sobotu 8.1.2011 jsme se zúčastnili velice dobře obsazeného turnaje v Praze PODOLÍ pro ročník 2002.
Nalosováni jsme byli do sk.A, kde jsme se utkali s družstvem domácího AFK SLAVOJ PODOLÍ a SK KLADNO.

Sestava:brankáři: Filip KRUPIČKA, Honza VAVŘINKA, obrana: Tomáš RATHOVSKÝ, Vašek CHLÁDEK, Kuba ČERNÝ, Viliam BASTER, útok: Filip SEDLÁK, Tomáš OUŘEDNÍČEK, Ondra POUR, Ondra ČERNÝ, Marek BANGO, Martin HAVELKA.

AFK SLAVOJ PODOLÍ - JISKRA HOŘICE                3 : 0

Domácí nám udělili lekci z produktivity. Jejich čtyři šance skončili třemi góly. Za stavu 1 : 0 jsme si vypracovali stoprocentní šanci ke skórování, ale bohužel jak je u nás velmi častý jev nedáváme. Naopak soupeř z následného protiútoku přidává druhou branku. V závěru uzavírá na konečných 3 : 0.

SK KLADNO - JISKRA HOŘICE                              2 : 0

Naše druhé utkání s velice dobře hrajícím družstvem KLADNA je z naší strany co se týče obranné fáze mnohem lepší, ale i tentokrát se nevyvarujeme chyb a soupeř toho dokonale využívá a zaslouženě vítězí. V tomto utkání jsme si nevypracovali žádnou příležitost ke skórování. Ve skupině obsazujeme poslední místo a jsme odsouzeni k bojům o 9. až 12. místo

Skupinu o 9. až 12.místo zahajujeme utkáním s FK ÚSTÍ nad Labem.

JISKRA HOŘICE - FK ÚSTÍ N.L.                         0 : 4

Ač je výsledek jednoznačný, tak do osmé minuty byl stav utkání 0 : 0 a hráli jsme vyrovnanou partii. Poté se ÚSTÍ dostane po naši chybě do vedení což se ukázalo jako zlomový okamžik. Od této branky je na hřišti pouze jedno družstvo.

FK JUNIOR KRALUPY - JISKRA HOŘICE             1 : 0

Asi naše nejlepší utkání na tomto turnaji. Téměř celé utkání máme více ze hry, máme pět šest šancí, kdy jdeme sami na gólmana soupeře, ale bohužel neproměňujeme ani jednu. A jak se říká nedáš dostaneš se naplňuje vrchovatě. Soupeř snad z jediné střeli dává po chybě obrany a brankáře rozhodující branku, na kterou nejsme schopni v závěrečných minutách nic vymyslet a dohráváme v naprosté křeči.

SK SPARTAK PŘÍBRAM - JISKRA HOŘICE            3 : 1      Martin HAVELKA

Naše závěrečné utkání pouze potvrzuje zmar, se kterým jsme bojovali po celou dobu turnaje. Alespoň jsme vstřelili čestný úspěch. Obsazujeme poslední 12.místo s celkovým skóre 1 : 13.

Ačkoli tomu výsledky nenapovídají, tak naše hra nebyla tak hrozná, ani oba brankáři, kteří se pravidelně střídali nezachytali špatně, ale nedokázali jsme využívat vytvořené šance a to zejména z  důvodu malého důrazu, který předváděla naprostá většina zúčastněných družstev. Naši kluci se tady přesvědčili, že to co po nich na trénincích vyžadujeme nejsou žádné výmysly. Ve všech soubojích jsme byli naprosto neškodní a od soupeřových hráčů jsme se odráželi jak papíroví panáci. Největším paradoksem byl fakt, že s touto hrou se nejlépe vypořádala dvojice Marek BANGO, Martin HAVELKA ročník narození 2003. Pokaždé, když byli tito dva na hřišti, tak jsme se soupeřům dokázali vyrovnat a i nějakou šanci si vypracovat. Z 2002 se s touto hrou nejlépe popral Tom OUŘEDNÍČEK a Viliam BASTER. Prostě to byla pro nás jak hráče tak trenéry obrovská škola. S takovouto hrou jsme se na turnajích pořádaných tady u nás v okolí nesetkali a dovolím si říct, že s takovouto hrou by se dokázal poprat snad jen NÁCHOD a FC HRADEC KRÁLOVÉ.

CELKOVÉ POŘADÍ:
1. SK FS TEPLICE, 2. SK BENEŠOV, 3. FK BANÍK SOKOLOV, 4. SK SLAVIA PRAHA, 5. FC TEMPO PRAHA, 6. SK KLADNO, 7. ČL UNION BEROUN, 8. AFK SLAVOJ PODOLÍ PRAHA, 9. SK SPARTAK PŘÍBRAM, 10. FK ÚSTÍ NAD LABEM, 11. FK JUNIOR KRALUPY, 12. JISKRA HOŘICE

ZÁVĚREM BYCH CHTĚL PODĚKOVAT ZA NÁS ZA VŠECHNY (HRÁČE, TRENÉRY, RODIČE), KTEŘÍ JSME MĚLI MOŽNOST SE TOHOTO TURNAJE ZÚČASTNIT, PANÍ IRENĚ SEDLÁČKOVÉ ZA POSKYTNUTÍ FINANČNÍHO DARU NA DOPRAVU

FOTOGALERIE:http://www.rajce.net/a4377205

21

Re: Referáty ze zápasů Mladší přípravka

fotbal není jen o výsledcích,ale taky o zážitcích a zcela jistě si jich malí fotbalisti na těchto turnajích užijí...a pak je důležitý, že máte dobrou partu rodičů a jste ochotni jim tu radost připravit a turnajů se zúčastnit a tím klukům pomáhat na jejich cestě fotbalovým životem

22 Naposledy upravil: ZdenekR (2011-01-16 09:55:30)

Re: Referáty ze zápasů Mladší přípravka

15.1.2011 PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ S TJ SOKOL ZÁHORNICE

Sestava: brankář: Filip KRUPIČKA obrana: Vašek CHLÁDEK, Marek BANGO, Kuba ČERNÝ, Ondra PÁCALT, útok: Martin HAVELKA, Ondra BANGO, Šimon PROCHÁZKA, Erik KAREL, Vojta POUR, Marek ČERVENÝ, Marek ZVONIČEK

JISKRA HOŘICE - TJ SOKOL ZÁHORNICE            1 : 1    Martin HAVELKA

Další z řady přátelských utkání s tímto soupeřem jsme začali náporem a vytvořili si několik slibných příležitostí, které jsme bohužel nevyužili. Kluci se snažili, ale v mnoha případech se sami připravili o vstřelení branky zbrklým zakončením nebo malým důrazem před brankou. První třetina skončila i přes mnoho šancí z naší strany 0 : 0. Na začátku druhé se soupeř ujal vedení po chybě obrany, kdy nedal soupeřův hráč Filipovi žádnou šanci k úspěšnému zákroku. Z mnoha šancí, které jsme si i nadále vypracovávali se ujala pouze střela Martina HAVELKY, který srovnal na konečných  1 : 1. V tomto utkání jsme se ujistili, že když není Marek BANGO v útoku, tak se zatím nenajde nikdo další k Martinovi, kdo by dal gól. V obraně si Marek oehrál své, ale přesvědčili jsme se, že jeho útočné snažení je eliminováno snahou neudělat hlavně chybu do obrany, takže se do vážnějšího ohrožení branky neodhodlal. Jsem přesvědčen, že pokud by hrál na svém obvyklém místě, tak by jsme tento zápas vyhráli. Ale v těchto utkáních nejde o výsledek, ale především o to aby si zahráli i ti kluci, kteří nedostávají tolik příležitostí v soutěžních utkáních, nebo na turnajích, a abychom mohli vyskoušet i jiné rozestavění hráčů. V penaltovém rozstřelu jsme opět prohráli, tentokrát 2 : 4, když jsme proměnili pouhé dvě penalty z 16.

23 Naposledy upravil: ZdenekR (2014-01-11 23:26:48)

Re: Referáty ze zápasů Mladší přípravka

http://img99.rajce.idnes.cz/d9903/4/4416/4416679_7616772a85c21498d1a561dd4a78844a/images/JAROM2011.jpg?ver=0

22.1.2011 Turnaj FOTTUR JAROMĚŘ r.n. 2002 a mladší
Po dvouch měsících jsme se opět zúčastnili tohoto turnaje, tentokráte pro r.n. 2002 a mladší. Už  v pátek jsme se museli smířit s tím, že nepojedou oba brankáři Filip KRUPIČKA, Honza VAVŘINKA a Ondra POUR, a aby toho nebylo málo tak nám ještě v sobotu odpadl Viliam BASTER. I přes tyto absence jsme odjížděli v dostatečném počtu hráčů, pouze nastal problém koho dát do branky, což jsme vyřešili postavením Vojty BARTONÍČKA ze starší přípravky. Nalosováni jsme byli do sk.A, kde jsme se postupně utkali s družstvi JISKRA JAROMĚŘ, SK HOLICE, FK PŘELOUČ a FK NÁCHOD

Sestava: brankář: Vojta BARTONÍČEK
              obrana: Tomáš RATHOVSKÝ, Vašek CHLÁDEK, Kuba ČERNÝ, Ondra ČERNÝ
                  útok: Marek BANGO, Martin HAVELKA, Tomáš OUŘEDNÍČEK, Filip SEDLÁK

JISKRA HOŘICE - JISKRA JAROMĚŘ            0 : 2

Zahajovací utkání tohoto turnaje bylo opět přiděleno nám s domácími. Bohužel oproti tomu minulému, kdy jsme soupeře porazili 2 : 1, jsme tentokráte prohráli. Naše prohra byla z určitého pohledu smolná, kdy jsme soupeře do žádné šance nepustili, ba naopak, hrálo se do šesté,sedmé minuty na polovině soupeře, ale co je nám platný tlak, který si vytvoříme po pokutové území, když se nenajde nikdo, kdo by se odhodlal vlítnout do souboje před brankou a protlačit balón za záda brankáře, což je poslední dobou náš největší problém. Na konci sedmé minuty darujeme domácím branku, kdy Vojta neuhlídal svoje postavení a zahrál míč mimo pokutové území a z následného trestného kopu soupeř po špatném postavení, nepostavení zdi, nedává Vojtovi šanci. Jak se ukázalo tak tento moment byl zlomovým okamžikem, protože pokud si stěžujeme na malý důraz před brankou, tak od této chvíle nemáme vůbec žádný, a co je nejhorší, uchylujeme se k pouhému bezhlavému odkopávání, čehož soupeř využívá a ke konci rozhoduje druhou brankou.

JISKRA HOŘICE - SK HOLICE                    2 : 2              Marek BANGO, Tom OUŘEDNÍČEK

Po důrazné domluvě nastoupilo uplně jiné družstvo. Od prvních okamžiků soupeře tlačíme k vlastnímu pokutovému území. Soupeř je očividně zaskočen a po zmatku ve svém brankovišti si sráží střelu Marka BANGA do vlastní branky. I nadále jsme aktivnějším družstvem, ale bohužel po  trestném kopu soupeř srovnává. Při této brance se opakuje okamžik z prvního utkání, kdy se hráč stojící ve zdi otočí. Tentokrát se kluci nepoložili a Tom OUŘEDNÍČEK, kterého jsme mimochodem přehodili do útočné dvojice s Markem, což se ukazuje jako dobrý tah, přidává po krásné a předevší důrazné akci druhou branku. Naše hra se oproti prvnímu utkání rapidně zlepšila, ale bohužel jsme se nevyvarovali některých chyb, především Vojtovi dělal problém s postavením ve vymezeném území, z čehož následoval další trestný kop, u kterého se Vojta zaskvěl velice dobrým zákrokem, a kterým odčinil svoji předešlou chybu, když už se zdálo, že utkání dotáhneme do vítězného konce, tak se soupeři z nenápadné střeli podaří stav utkání srovnat. Při této akci se mohli všichni obránci názorně přesvědčit, jak to dopadne, když neatakují soupeře a nekontrolují míč až dokonce. Po dobrém a důrazném prvním zákroku Ondra ČERNÝ sleduje, ale nekontroluje míč, který míří mimo hřiště a soupeř přesně na lajně míč nakopne na branku a ten končí v naši síti.

JISKRA HOŘICE - FK PŘELOUČ                    0 : 0

Velice smolné utkání. Kluci hrají celé utkání na soupeřově polovině, ale kýžený a jak se později ukázalo postupoví gól nedokážeme vstřelit. Největší příležitost k této brance měl Filip SEDLÁK, ale to co zavinilo, že se tak nestalo, tak to mně absolutně dostalo. Za ten rok a půl co se klukům věnuji a za ty roky co jsem fotbal hrál jsem podobnou situaci nezažil, a doufám, že už nezažiju. Nebudu psát co se přihodilo, ti co to viděli vědí, ale doufám, že si z toho vzal nejen on, ale i ostatní kluci a rodiče ponaučení. Trenéři nejsme od toho, aby jsme takovéto věci kontrolovali. Věřím, že se tomu jednou časem všichni zasmějeme, ale tentokrát to moc k smíchu nebylo, maximálně všem soupeřům. Pak to vypadá, že si ani kluky neumíme srovnat a za blbce jsme především mi.

JISKRA HOŘICE - FK NÁCHOD                     1 : 2        Filip SEDLÁK

Poslední nadějí jak se dostat do vyřazovacích bojů je výhra nad FK NÁCHOD. I když tady není soupeř se všemi hráči, s kterými hrál a vyhrál turnaj v České Skalici, tak i v této sestavě se presentuje velice kvalitním pojetím hry, což nám velice stěžuje situaci. Soupeř nám na začátku vstřelil dvě branky a odsuzuje nás na souboj o poslední místo na turnaji. Klukům se nedá odepřít snaha, ale soupeř nám povolil pouhé snížení, kdy Filip konečně zabral, sledujíc balón, který se zdá stracený a umísťuje střelou podél brankáře na 1 : 2, ale do další větší příležitosti nás už nepouští. Kluci si musí přiznat, že jejich první smolné, ale především odfláknuté utkání s domácí JISKROU je stálo lepší umístění. Toto utkání bylo našim nejhorším na celém turnaji.

O konečné umístění:

JISKRA HOŘICE - FC SPARTAK RYCHNOV N.K.         1 : 1    Marek BANGO     PK (0 : 2)

Souboj o konečné umístění hrajeme velice dobře, soupeře přehráváme a do žádné příležitosti nepouštíme. Z mnoha šancí se nádherně trefuje Marek do šibenice, ale místo toho abychom přidali další branky, tak se zatahujeme a dovolujeme soupeři přebrat iniciativu, z čehož přichází zákonitý trest v podání vyrovnávající branky před koncem utkání. Na řadu přichází to čehož jsme se chtěli vyvarovat, a to námi neoblíbené pokutové kopy. A jak se ukázalo naše obavy byli namístě, naši kluci, kteří byli určeni své penalty neproměnili.

Závěrem děkuji Jardovi TOMÁŠKOVI za zapůjčení Vojty i přesto že měli svůj zápas, samozřejmě Vojtovi za pomoc a všem rodičům, kteří byli nepřeslechnutelní v každém utkání.

KONEČNÉ POŘADÍ:

1. SK JIČÍN
2. FK NÁCHOD
3. AFK CHRUDIM
4. FK PŘELOUČ
5. FC HRADEC KRÁLOVÉ
6. ARITMA PRAHA
7. SK HOLICE
8. JISKRA JAROMĚŘ
9. FC SPARTAK RYCHNOV N.K.
10. JISKRA HOŘICE

FOTOGALERIE:http://www.rajce.net/a4416679

24 Naposledy upravil: ZdenekR (2011-02-02 01:07:44)

Re: Referáty ze zápasů Mladší přípravka

V sobotu 29.1.2011 jsme se utkaly v přátelském utkání se SOKOLEM ZÁHORNICE v Hlušicích. Hráno na 3 x 15 min + penalty.

Sestava:
brankáři: Filip KRUPIČKA, Honza VAVŘINKA
obrana: Vašek CHLÁDEK, Tomáš RATHOVSKÝ, Ondra PÁCALT
útok: Marek BANGO, Martin HAVELKA, Ondra BANGO, Ondra ČERNÝ

SOKOL ZÁHORNICE - JISKRA HOŘICE          2 : 18       O.ČERNÝ 6x, M.BANGO 6x, M.HAVELKA 5x, O.BANGO

Jednoznačná záležitost našich kluků. Konečně se na hřišti hledali a mluvili na sebe, z čehož vyplynulo mnoho brankových příležitostí, které konečně proměňovali. V brance se kluci prostřídali a zapojovali se do hry. Na výsledku se nejspíš podepsal fakt, že se oba trenéři tohoto utkání nezúčastnili a nekecali jim do jejich výkonu big_smile. Penalty byly opět naší slabší stránkou, na čemž musíme hodně zapracovat. O kluky se postaral Martin BANGO a Martin KRUPIČKA, za což jim děkujeme. Doufejme, že se podobně bude klukům dařit i v neděli na turnaji ve Rtyni v Podkrkonoší.

25 Naposledy upravil: ZdenekR (2011-02-07 12:41:11)

Re: Referáty ze zápasů Mladší přípravka

http://img5.rajce.idnes.cz/d0511/4/4473/4473708_6c9c8794f49a749f0465c112390e33b7/images/LogoPP.jpg

Sestava:
brankář: Honza VAVŘINKA
obrana: Vašek CHLÁDEK, Tomáš RATHOVSKÝ, Ondra ČERNÝ, Kuba ČERNÝ
útok: Marek BANGO, Martin HAVELKA, Tomáš OUŘEDNÍČEK, Filip SEDLÁK

ÚČASTNÍCI TURNAJE:
1. TJ BANÍK RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ
2. TJ ČERVENÝ KOSTELEC
3. TJ SOKOL VÍTĚZNÁ
4. FC VRCHLABÍ
5. TJ SOKOL JIČÍNĚVES
6. FK TRUTNOV
7. SK H.S.M. TRUTNOV
8. TJ JISKRA HOŘICE
9. AFK HRONOV/POLICE NAD METUJÍ

V neděli 6.2.2011 jsme se zúčastnili velice dobrého turnaje ve Rtyni, kde bylo devět družstev, která se utkala systémem ''každý s každým'', což znamenalo osm utkání pro každé družstvo, při hrací době 1x10 min.

JISKRA HOŘICE - TJ SOKOL VÍTĚZNÁ              7 : 0      Sedlák 4x, Ouředníček, Bango, Havelka

Od úvodního hvizdu jednoznačná záležitost našeho družstva, kdy jsme proměnili téměř všechny naše šance.
Soupeř se nedostal přes půlící čáru, a neustále musel čelit našim útočným akcím.

JISKRA HOŘICE - FC VRCHLÁBÍ                       1 : 0       Ouředníček

Velice pěkné utkání, k čemuž přispěla obě družstva. V tomto utkání se hra přelévala ze strany na stranu, ale velice pozorně hrající obrany nepouštěli útočníky do vážnějších příležitostí. V polovině utkání se nám podařilo vstřelit vedoucí branku po pěkné spolupráci útočné dvojice, kdy Marek nahrál do gólové příležitosti Tomášovi OUŘEDNÍČKOVI, a ten se štěstím dorazil balón za záda brankáře. I nadále se hrálo v plném nasazení, ale žádnému družstvu se nedařilo přejít přes obránce. Dvě a půl minuty před koncem jsme se dopustili snad jediné chybičky v utkání po špatně zahraném rohovém kopu, kdy soupeř postupoval zcela sám na naši branku. Filip SEDLÁK ve snaze zabránit brance, zatáhl za záchranou brzdu, za což následovalo vyloučení na dvě minuty. Po celé dvě minuty v oslabení jsme byli pod neustálím tlakem, ale kluci včasným přistupováním k hráčům nedovolili soupeři srovnat stav utkání , a ba co víc nepustili ho ani do žádné příležitosti a dotáhli utkání do vítězného konce.

JISKRA HOŘICE - FK TRUTNOV                        0 : 2

Herně vyrovnané utkání. Soupeř se ujímá vedení po chybě našeho brankáře. Ve snaze o vyrovnání začneme riskovat směrem do útoku, z čehož vyústila i druhá branka v naší síti. Klukům nemůžeme odepřít snahu, kterou do tohoto utkání vložili, ale soupeř nám toho moc v útočné fázi nedovolil.

JISKRA HOŘICE - TJ ČERVENÝ KOSTELEC        0 : 1

Vstup do tohoto utkání se nám hrubě nepodařil, kdy po zmatcích naší obrany soupeř střílí vedoucí branku. Z této rychlé branky se kluci nemohou vzpamatovat a to co je zdobilo v předešlých utkáních se v úvodu tohoto zcela vytratilo. Po změnách v útočných dvojicích se naše hra začíná zvedat a přicházejí i naše šance, ale bohužel nejsme dostatečně důrazní, čehož soupeř využívá k pohodlnému bránění svého vedení. V závěru soupeř střílí regulérní branku na dva nula opět po chybě brankáře, ale pořadatelé turnaje ji neuznávají pro údajné dosažení po uplynutí času.

JISKRA HOŘICE - TJ SOKOL JIČÍNĚVES            0 : 0

Utkání s neoblíbeným soupeřem se vyvíjí v náš prospěch. Hned na začátku máme dvě šance, kdy zejména té první je nesmírná škoda. Tomáš OUŘEDNÍČEK po nahrávce Marka postupuje sám na branku, ale míč se mu zamotává pod nohy a je po šanci. Ale po těchto šancích stálo také na naší straně dvakrát obrovské štěstí, kdy nejprve po chybě obrany trefuje útočník soupeře zcela sám před brankou tyč a poté po další naši chybě netrefuje prázdnou branku. Toto bylo ze strany soupeře vše, a do konce utkání se hraje pouze na jeho branku, ale nám se vítěznou branku nedaří vstřelit.

JISKRA HOŘICE - TJ BANÍK RTYNĚ                    0 : 2

Nenápadně hrající družstvo domácích, které hraje velice tvrdě, ale čistě, nadělalo problémy všem soupeřům, s kterými doposud hráli, a ani naši kluci nejsou vyjímkou. Hra se odehrávala převážně uprostřed hřiště, kdy sem tam jedni, nebo druzí nějakou pěknou akcí prošli do vážnější šance. Bohužel první, komu se podařilo svou snahu dotáhnout do branky byl soupeř, který potrestal chybné postavení obránců. Na této brance se opět podílel i náš brankář. Po této brance se snažíme o vyrovnání, ale v době našeho největšího tlaku se brankář dopouští další chyby a soupeř nám dává druhou branku. Velice bojovné utkání, ve kterém si Honza vybral tu nejslabší chvilku, kdy musel řešit pouhé tři situace. Ale jen v tom tato prohra není, protože když se nevstřelí žádná branka, tak se vyhrávat nedá.

JISKRA HOŘICE - AFK HRONOV/POLICE NAD METUJÍ   0 : 1

Smolná prohra.  Máme více ze hry, ale branku se nám nedaří vstřelit. V závěru se naopak soupeř dostává do jedné z mála příležitostí a rozhoduje toto utkání. Nic nezměnilo ani to, že jsme poslali tři útočníky do hry.

JISKRA HOŘICE - H.S.M. TRUTNOV                      0 : 2

V úvodu zcela vyrovnané utkání, kdy jsme si vypracovali i několik příležitostí. Ale opět jsme se dopustili chyby v obraně, kdy jsme špatně obsadili hráče a ten střílí vedoucí branku. I po této brance se hraje pěkný fotbal, ale na naší straně je vidět narůstající nervozita, čehož soupeř využívá ke vstřelení druhé branky. Před touto brankou se Honza presentoval hned několika dobrými zákroky, kterými zneškodnil tři nebo čtyři brankové příležitosti soupeře. Kdyby tyto zákroky, na chlup stejné předvedl v předešlých utkáních, tak bychom ta utkání nejspíš neprohráli, protože to byly většinou zlomové okamžiky.

V konkurenci devíti družstev obsazujeme 7.místo se 7 body a skórem 8 : 8

Herně jsme na tomto turnaji nepropadli, jen se vyvarovat individuálních chyb některých jedinců a mohli kluci být výše. Oklepané klišé ,, Na kdyby se nehraje,, se nám zcela potvrdilo. Shodli jsme se, že jakmile odpadl asi tak v polovině turnaje Marek BANGO (nachlazení a s tím spojená narůstající únava), tak jako kapitán tuto nepohodu přenesl i na druhé a nám se přestávalo dařit. Ale nebyl jediný i někteří další se potýkali s nějakými zdravotními problémy. Jen tak mezi řečmi  trenérů z ostatních družstev se naše hra líbila, ale i oni se shodli, že od chvíle, kdy Marek ztrácel sílu, tak tu sílu ztrácelo naše celé družstvo. Závěrem musíme klukům poděkovat za bojovnost, se kterou do jednotlivých utkání vstupovali a samozřejmě si položit za úkol  odstranění některých chyb, které se ještě v naší hře objevovali.

http://img5.rajce.idnes.cz/d0511/4/4473/4473708_6c9c8794f49a749f0465c112390e33b7/images/Konentabulka.jpg

FOTOGALERIE:
http://www.rajce.net/a4473708