1

Téma: SD a MD - referáty ze zápasů

prostor pouze pro referáty

2 Naposledy upravil: Robben (2010-04-19 17:06:55)

Re: SD a MD - referáty ze zápasů

Dvůr Králové - Hořice
1:3 (1:2)

B: Leplt 2, Fajgl

Sestava: Filák - Duplinszki, Šlambera, Ruml, Orct - Hlaváč, Minich, Krušina, Faigl - Rubeš, Leplt..... Novotný, Kukan, Langr, Joch, Maxmilián

Již v první minutě jsme obdrželi branku, ale to bylo od domácího divizního celku vše! Prvních dvacet minut bylo hodně mokro, klouzalo to a hra byla plná nepřesností. Poté jsme však měli převahu a podařilo se nám vstřelit vyrovnávací a posléze i vedoucí branku. Druhý poločas patřil pouze nám, nepustili jsme domácí k ničemu. Držení míče 25 : 75. Vstřelil jsme třetí branku a to je z tohoto docela vydařeného zápasu vše.

3 Naposledy upravil: Robben (2009-07-31 19:12:30)

Re: SD a MD - referáty ze zápasů

Jiskra Jaroměř - Jiskra Hořice
0:2 (0:0)

B: Leplt, Rubeš

Sestava: Filák - Maxmilián, Langr, Duplinszki, Orct - Hlaváč, Krušina O., Joch, Faigl - Kukan, Novotný... Šlambera, Leplt, Rubeš, Minich, Krušina L.

První poločas byl z naší strany nervózní a plný chyb. Žádné vyložené šance, ale ani na jedné straně. Do druhého poločasu jsme vlétli a po 5. minutách byl stav 2:0. V tu chvíli to vypadalo na velký gólostroj ale i když jsme měli tlak celý poločas, další branky jsme již nevstřelili.

4

Re: SD a MD - referáty ze zápasů

Hořice - Dvůr Králové
1:8 (0:2)

B: Leplt

Sestava: Filák - Duplinszki, Šlambera, Ruml, Orct - Fajgl, Minich, Krušina O., Kukan - Leplt, Rubeš... Bečvář, Novotný, Maxmilián, Joch

První zápas na domácím hřišti a hned vysoká porážka. Dvůr, spíše SD, byl celý zápas lepší, i když první půlku jsme mu vzdorovali docela slušně a kdyby jsme proměnili šance, mohl být i příznivější poločasový výsledek. Druhý poločas jsme odešli fyzicky a soupeř na hřišti vládl. Skóre se zastavilo na 8 brankách.

5

Re: SD a MD - referáty ze zápasů

Nový Hradec - Hořice
2:5 (0:4)

B: Bečvář 2, Leplt, Krušina L., Langr

Sestava: Novotný - Duplinszki, Šlambera, Ruml, Orct - Krušina L., Palm, Rubeš, Bečvář - Leplt, Langr... Krušina O., Joch, Kukan, Vágenknecht, Vondrouš, Hlaváč

Již ze začátku jsme měli převahu a hned v páté minutě jsme vstřelili první branku. Hosty jsme k ničemu nepouštěli, hráli jsme dobrou kombinační hru, většina útoků šla přes velmi dobře hrající levou stranu. V druhé půli jsme trochu polevili, sice jsme hned na začátku dali pátou branku, ale dvě jsme také dostali. Hra vcelku dobrá, tudíž se Béčko může v úterý těšit!

6

Re: SD a MD - referáty ze zápasů

MD

Jiskra Hořice - Slavia HK
2:1 (1:0)

B: Hlaváč, Kukan

Sestava: Filák - Duplinszki, Langr, Orct, Joch - Hlaváč, Krušina, Minich, Fajgl - Kukan, Rubeš... Maxmilián, Vondrouš

První půle byla vyrovnaná, šance na obouch stranách. My jsme však jednu šanci dokázali proměnit ve vedoucí branku. Hosté pouze trefili 2x břevno. Druhá půle začala lépe pro hosty, kteří srovnali po sporné penaltě na 1:1. Hosté měli možná neptarný tlak, měli více ze hry, ale byli jsme to my, kdo opět vstřelil vedoucí branku. Náskok 2:1 jsme již udrželi a tak máme zatím plný bodový zisk.


SD

Jiskra Hořice - Slavia HK
1:2 (0:1)

B: Leplt

Sestava: Filák - Duplinszki, Šlambera, Ruml, Orct(Maxmilián) - Leplt, Palm, Rubeš(Minich/Hlaváč), Hudek - Krušina L., Novotný(Langr)

Hosté byli již od začátku o něco lepší, ale dala se s nimi hrát vyrovnaná partie. Bohužel poločas zkončil 0:1, kdy hned v 5. minutě prostřelil hostující hráč našeho brankaře. Druhá půle byla vyrovnanější, nám se povedlo vyrovnat, ale po dalších 10 minutách jsme dostali další branku. Nutno podotknout, že branku proti pravdilům, jelikož hráč, který bránil brankařovi ve výhledu a zákroku, stál v ofsajdu, ale mladý rozhodčí na lajně praporek nezvedl. Na vyrovnání jsme již neměli síly.

7

Re: SD a MD - referáty ze zápasů

MD

Jiskra Hořice - SK Třebechovice
3:5 (2:1)

B: Orct 2, Bečvář

Sestava: Filák - Krušina, Langr, Minich, Joch - Hlaváč, Duplinszki, Orct, Maxmilián - Kukan, Filounek... Bečvář

První poločas byl vyrovnaný. Hosté hrozili z brejků. Byli rychlejší a vyšší, my byli techničtější a více jsme kombinovali. Ve 20. minutě jsme šli do vedení, ale hosté za 4 minuty vyrovnali. V předposlední minutě poločasu se nám povedlo dát druhou branku, asistenci si připsal brankář Filák. V druhém poločase pomalu, ale jistě docházeli síly. Hosté šli po dvou trefách do vedení. Nám se povedlo srovnat po dobře provedeném trestném kopu. Z dalšího trestného kopu byla další branka na spadnutí, nepovedlo se, avšak hostům z protiútoku ano. Poté ještě zvýšili na konečných 3:5.


SD

Jiskra Hořice - SK Třebechovice
2:1 (0:0)

B: Lacina, Ruml

Sestava: Filák - Leplt, Krušina, Lacina, Palm - Filounek, Šlambera, Ruml, Minich - Hudek, Novotný

V prvním poločase jsme měli převahu, bohužel jsme nedokázali vytěžit nic ani z rohových kopů, ani z dvou krásných střel, které zkončili na tyči. V druhém poločase jsme pokračovali v tempu z poločasu prvního a snaha se vyplatila. Nepřestali jsme střilet a vyplatilo se. Nejdříve se vydal na útočný výlet stoper Lacina a střelou k tyči vsítil branku první, poté vystřelil z podobné vzdálenosti Ruml a byl to druhý gól. Nutno říci, že střely se nejspíše daly chytit, ale do té doby skvěle chytajícímu brankářovi se to nepovedlo. Pár minut před koncem jsme si nechali dát branku, ale víc nic. První 3 body SD jsou doma.

8

Re: SD a MD - referáty ze zápasů

MD

FK Chlumec n/C. - Jiskra Hořice
3:2 (1:1)

B: Bečvář, Orct

Sestava: Filounek - Joch, Duplinszki, Orct, Krušina O. - Kukan, Maxmilián, Minich, Bečvář - Filák, Hlaváč... Langr, Rubeš, Fajgl

První poločas byl plný nepřesností z obou stran. Možností ke vstřelení branky byo více, ale na každé straně se ujala pouze jedna. My jsme šli dovedení, ale jen na 2 minuty. Druhý poločas měli domácí trochu více ze hry. Vstřelili vedoucí branku. Na tu jsme však dokázali odpovědět deset minut před koncem. Hra byla nervozni, my jsme chteli udrzet aspon bod, i kdyz sance na vstreleni vitezneho golu byly take. Bohužel jsme dopadli jak sedláci u Chlumce, když jsme v poslední minutě zápasu, čtvrté minutě nastavení, obdrželi branku a nezískali jsme ani ten jeden bod.


SD

FK Chlumec n/C. - Jiskra Hořice
1:2 (1:1)

B: Ruml, Duplinszki

Sestava: Filák - Leplt, Palm, Krušina L., Bečvář(Fajgl/Krušina O.) - Filounek(Minich), Šlambera, Ruml, Orct(Langr) - Novotný, Hudek(Duplinszki)

Bohužel jsme v tomto zápase nechali zapomenout na výbornou hru z minulého zápasu. Hra byla plná nepřesností, zkažených přihrávek, prohraných soubojů. Ale naštěstí se ani domácím nedařilo, ačkoli jich chvílemi bylo na hřišti 14. Byli to však oni, kdo vstřelil první branku, my jsme na ní však dokázali odpvědět šaťnákem, po nacvičeném rohovém kopu. Druhý poločas byl o tom, kdo vstřelí branku. Šance byly na obou stranách, ale na obou stranách byly také trestuhodně spáleny. Štěstíčko se však usmálo na nás. U jedné povedené akce jsme vstřelili branku, která byla vítězná. Jednogólový náskok jsme udrželi až do konce.

9

Re: SD a MD - referáty ze zápasů

MD

Jiskra Hořice - Červený Kostelec
1:4 (0:2)

B: Hlaváč

Sestava:Filounek - Joch, Langr, Rubeš, Maxmilián - Hlaváč, Krušina O., Minich, Vágenknecht - Filák, Bečvář... Duplinszki

Bohužel zápas pro nás nezačal dobře. Již v 10. minutě jsme prohrávali 2:0 a nutno podotknout, že jsme hostům do vedení hodně pomohli. Celý zbytek poločasu byl vyrovnaný. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že se pokusím výsledek zvrátit. V 15. minutě se nám povedlo snížit na 1:2. Bohužel o dalších pět minut hostující útočník, který byl ve vápně špatně pokrytý, vstřelil 3 branku a to nás srazilo. Nakonec jsme prohráli 4:1 a tak si hosté odvezli první body.


SD

Jiskra Hořice - Červený Kostelec
0:2 (0:0)

Sestava: Filák - Novotný(Minich), Krušina L., Palm, Langr - Filounek(Leplt), Ruml, Rubeš, Duplinszki - Bečvář(Šlambera/Krušina O.), Hudek

První poločas jsme měli mírný tlak, ale nedokázali jsme vytěžit nic, ani signály z rohových kopů tentokrát zústali nevyužity. Druhý poločas byl podobný, akorát hosté začali trochu více tlačit. Asi dvakrát nám zahráli na brankovou konstrukci. Ke konci nám docházeli síly a hosté toho dokázali využít. Dvě branky v 5. minutách těsně před koncem rozhodli o všem.

10

Re: SD a MD - referáty ze zápasů

MD

Rychnov nad Kněžnou - Jiskra Hořice
2:0 (1:0)

Sestava: Filák - Joch, Duplinszki, Minich, Vágenknecht - Hlaváč, Krušina O., Rubeš, Orct, Bečvář - Maxmilián.... Fajgl


Je těžké vyhrát zápas, když nejsme schopni vstřelit branku. Naše útočná síla je velmi slabá. První půli jsme prohráli, když ve 20. minutě domácí proměnili penaltu. V druhém poločase nám fatálně nevyšel začátek, kdy domácí útočník zachytil špatnou rozehrávku obrany a prostřelil bezmocného brankaře. I když posledních 10 - 15 minut bylo jasně v naši režii a domácí se strachovali o výsledek, jsme bohužel v útoku bezzubí.


SD

Rychnov n/K. - Jiskra Hořice
2:1 (0:0)

B: Palm

Sestava: Filák - Rubeš(Maxmilián), Palm, Ruml, Minich(Hlaváč) - Novotný(Bečvář), Šlambera, Krušina L. - Hudek, Duplinszký, Fajgl

V první půli jsme měli více ze hry. Dobře jsme kombinovali, ale chyběla finální přihrávka. Hosté hráli na rychlé protiútoky, které se nám dařilo odvracet. V druhé půli jsme pokračovali v mírném tlaku a dokázali jsme vstřelit branku po rohovém kopu. Bohužel místo abychom dali druhý, náš tlak pomalu slábl. Domácí toho také využili a během 5 minut zvrátili výsledek na svoji stranu. Opět jsme doplatili na nedostatek sil ke konci zápasu.

11 Naposledy upravil: Robben (2009-09-21 19:31:16)

Re: SD a MD - referáty ze zápasů

MD

Jiskra Hořice - FKM Úpa
2:1 (2:0)

B: Bečvář, Rubeš(p)

Sestava: Filák - Joch, Duplinszki, Minich, Vágenknecht - Hlaváč, Krušina O., Rubeš, Maxmilián - Oláh, Bečvář... Machek Vl., Machek R., Heler, Filounek, Fajgl

I když to bodově nevypadalo, přijel k nám těžký soupeř. Mladéžnický fotbalový klub Úpa - Trutnov. Již od začátku hrál soupeř dobře, ovšem my jsme hráli ještě o trochu lépe. Naše obranná fáze byla skvělá, hosty jsme prakticky nepustili do vyloženější šance. V naší hře však chyběla finální přihrávka. Až konečně ve 20. minutě jsme se dostali do vedení a o 10 minut na to jsme proměnili penaltu - 2:0. Druhý poločas jsme chtěli hrát stejnou pěknou hru, ovšem síly pomalu ale jistě, v docela teplém zářijovém počasí, ubývaly. A vůbec nám nepřidalo, že jsme hned v 3. minutě druhého poločasu obdrželi branku. Ovšem v obraně jsme již nepolevili. Hosté měli druhý poločas převahu, my jsme se prakticky bránili, ale dobře. Dařilo se nám narušovat soupeřovi rozehrávku. Když pronikli středem hřiště, do vápna se již nedostali. A tak po několika zápasech máme opět 3 body!


SD

Jiskra Hořice - FKM Úpa
2:2 (1:2)

B: Leplt 2

Sestava: Filák - Filounek(Rubeš), Duplinszki, Ruml, Minich - Novotný, Šlambera, Krušina L., Bečvář(Hlaváč/Krušina O.), Fajgl(Oláh/Joch) - Leplt


SD Úpy k nám přijel pro 3 body. Do neděle byl soupeř z jednou remízou a 4 výhrama na prvním místě, ovšem přijel do Hořic a o vedení přišel. Od začátku byli hosté lepší a první branku vstřelili asi v 17. minutě. Nás to ovšem nepoložilo a 4 minuty na to Leplt dalekonosnou střelou do šibenice srovnává. Bohužel o minutu na to hosté jdou opět do vedení. Bláznivých 5 minut prvního poločasu. Druhý poločas sice hosté měli tlak, ale jestli nás přehrávali, tak pouze proto, že byli všichni čerství, včetně náhradníků. Hosté doufali, že brzo svůj náskok pojistí, ovšem my jsme vstřelili branku. V 15. minutě si Leplt všimnul špatného postavení brankaře a svým druhým gólem z 30 metrů ho překvapil střelou k tyči - 2:2. Nás to nakoplo a srdnatě jsme remízu drželi. Hostující tlak sílil, ale jestli v mladším dorostu naše obrana hrála dobře, ve starším hrála výborně. Hosté ke konci ztráceli nervy a jeden z hráčů dokonce dostal červenou kartu. Kdo na hřišti byl, viděl co ztropil za cirkus. Slovy "kde máš auto ty *****" odběhl z hřiště na parkoviště. (Slova byla směřovaná na sudího). My jsme remízu udrželi a tento bod je pro nás více než cenný!


Nutno podotknout, že hosté si zřejmě přijeli pro 6 bodů a odjeli z jedním, což nesli velmi těžko. Ovšem my jsme si vybojované body zasloužili.

12 Naposledy upravil: Robben (2009-09-27 18:24:16)

Re: SD a MD - referáty ze zápasů

MD


Vrchlabí - Jiskra Hořice
0:6 (0:4)

B: Orct 3, Oláh, Rubeš, Bečvář

Sestava: Filák - Joch, Duplinszki, Minich, Vágenknecht - Fajgl, Krušina O., Rubeš, Kukan - Oláh, Bečvář... Orct

Nastoupili jsme na půdě nejslabšího týmu tabulky. I když domácí občas dobře zakombinovali, naše převaha byla, alespoň v prvním poločase, jasná. První branku jsme vstřelili po 15. minutách a do konce poločasu jsme vstřelili ještě další 3. Skoro horské sluníčko hodně pálilo a tak bralo hodně energie, proto jsme v druhém poločase polevili a vstřelili už jen dvě branky. Domácí občas zahrozili, ale své šance spálili nebo si vylámali zuby na našem gólmanovi. 3 povinné body jsou doma.


SD

Vrchlabí - Jiskra Hořice
1:2 (1:0)

B: Leplt, vlastní

Sestava: Filák - Duplinszki, Krušina L., Ruml, Minich(Orct) - Novotný(Krušina O.), Šlambera, Palm, Bečvář(Rubeš) - Hudek, Leplt

Podobná situace jako v MD, akorát v SD měli domácí body 3. Bohužel se nám nedařilo kombinovat a nijak zvlášť jsme soupeře nepřehrávali. Druhý poločas byl z naší strany už o něco lepší, ačkoli jsme od 60 minuty prohrávali, ale v 60. minutě se nám podařilo srovnat po chybě domácí gólmana, který jinak pár našich šancí dobře vychytal. Od té doby jsme měli tlak, bohužel jsme nedokázali vstřelit branku. Když už to vypadalo, že zápas skončí remízou, hosté si po našem nepovedeném centru srazili míč do brány. Ke 3 bodům nám pomohlo štěstíčko.

13

Re: SD a MD - referáty ze zápasů

MD

Jiskra Hořice - MFK Nové Město nad Metují
1:3 (1:1)

B: Rubeš

Sestava: Filák - Fajgl, Duplinszki, Minich, Orct - Joch, Krušina O., Rubeš, Bečvář - Oláh, Vágeknecht... Filounek, Kukan, Vondrouš, Maxmilián, Machek R. a Vl.


Přijel k nám soupeř z horní poloviny tabulky, ale jeho hra tomu moc neodpovídala. V podstatě jsme sehráli vyrovnaný zápas, což potvrdili i hostující trenéři, který vyhrál ten šťastnější. První poločas naprosto vyrovnaná hra, občas jsme kombinací soupeře přehrávali. Ve 20. minutě si však soupeřův hráč objel 5 hráčů na vápně a vystřelil - 1:0. 10 minut na to se nám však podařilo vrovnat. Druhý poločas byl o tom, kdo vstřelí branku. Byli to bohužel hosté. A když jsme se snažili vstřelit alespoň vyrovnávací branku, přišlo nedorozumnění mezi obráncem a golmanem - 1:3. Vyrovnaný zápas skončil bohužel lépe pro hosty.


SD

Jiskra Hořice - Nové Město n/M.
3:1 (2:1)

B: Leplt 2, Rubeš

Sestava: Filák - Ruml, Krušina L., Palm, Orct(Minich) - Novotný(Kukan), Šlambera, Hudek, Bečvář(Duplinszki) - Leplt(Krušina O.), Fajgl(Rubeš)


SD je o proti MD ze spodní poloviny tabulky. My jsme proto chtěli vybojovat 3 body a doufali jsme v hladký průběh zápasu. Začalo to přímo skvěle. 5. minuta - 1:0. Bohužel místo abychom přidali další branky, v 25. minutě hosté po ojedinělé akci vyrovnávají. Naštěstí 10 minut na to zvyšujeme na 2:1. Zbytek zápasu byl v podstatě naší záležitostí, i když pojišťovací třetí gól jsme vstřelili až v 80. minutě. Kdyby však bylo skóre 5 nebo 6:1 nikdo by se asi nedivil.

14 Naposledy upravil: Robben (2016-04-26 09:55:01)

Re: SD a MD - referáty ze zápasů

MD

Sokol Třebeš - J$iskra Hořice
5:0 (2:0)

Sestava: Filák - Bečvář, Duplinszki, Hlaváč - Vágenknecht, Krušina O., Minich, Kukan, Oláh, Maxmilián - Rubeš... Fajgl, Vondrouš


Hráli jsme na půdě třetí celku tabulky. Domácí nepředvedli výkon hodný tomuto postavení, ale i tak to stačilo na výhru rozdílem skoro dvou tříd. Bohužel 4 góly z 5 jsme hostům darovali. Je to takový náš neduh podzimu, dostávat laciné branky. Je těžké vybojovat výsledek, když mužstvo nepracuje jako kolektiv. Když mnoho hráčů pracuje na půl, někdy i na čtvrt, plynu. A když po zápase v kabině slyšíte - "já jsem neběhal, protože mě to nebavilo", tak se nedivte, že zápas dopadl tak, jak dopadl!


SD

Sokol Třebeš - Jiskra Hořice
3:3 (2:0)

B: Bečvář, Leplt, Hudek

Sestava: Filák - Rubeš, Ruml, Krušina L., Fajgl - Bečvář, Šlambera, Hudek, Krušina O.(Kukan/Oláh) - Leplt, Duplinszki


První půle byla od nás nevydařená. I když šance jsme měli, a to tutové, ale ty zústaly nevyužity. Naopak domácí dvě využili. O poločase jsme se hráči v kabině pořádně vyhecovali a bylo to znát. V 15. minutě druhého poločasu byl už výsledek 2:3. Bohužel síly docházely a i když jsme se bránili s veškerým nasazením, dostali jsme vyrovnávací branku po rohovém kopu - neduh staršího dorostu. Bod, v který jsme o poločase moc nevěřili, nám nakonec přišel trochu málo.

15

Re: SD a MD - referáty ze zápasů

MD

Jiskra Hořice - FK Náchod
0:7 (0:2)

Sestava: Filák - Orct - Vágenknecht, Joch, Duplinszki, Fajgl - Kukan, Rubeš, Krušina O. - Bečvář, Oláh... Vondrouš, Maxmilián

Pokračuje trápení a bída MD. Další ostudná porážka, která je o to horší, že jsme hráli před domácími fanoušky, kterých bylo v hledišti opět mnoho. Kdyby bylo po prvních 20. minutách skóre 0:5, asi by se nikdo nedivil. Bylo to však "pouze" 0:2 a tento výsledek zústal i do poločasu. Druhá půle byla ještě horší než první. Chtěli jsme zápas zdramatizovat, ale 3. branka v prvních minutách druhé půle nás vrátila do kruté reality. Brankostroj se zastavil na číslu 7 a díky bohu, že to bylo "pouho pouhých'" 7!


SD

Jiskra Hořice - FK Náchod
1:2 (1:2)

B: Hudek

Sestava: Filák - Palm, Lacina, Ruml, Šlambera - Bečvář(Orct), Hudek, Krušina L., Novotný(Duplinszki) - Leplt, Rubeš

dále připraveni Fajgl a Oláh

První poločas byl vcelku vyrovnaný, bohužel hosté byli první, kteří vsítili branku. Nám se však šťastně podařilo vyrovnat, ovšem hosté šli po chvíli opět dovedení. Opět jsme dostali oba góly po vysokých centrech do vápna. Naše velká bolest. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že předvedeme podobný obrat jako v Třebši, ale i když snaha byla, nic se nedařilo. Nejen že jsme výsledek neotočili, ale ani jsme nevstřelil vyrovnávací branku. Konečný výsledek 1:2.

16

Re: SD a MD - referáty ze zápasů

Pohárové kolo staršího dorostu:

Sestava: Filák - Orct, Ruml, Šlambera, Joch - Kukan, Minich, Rubeš, Krušina - Oláh, Duplinszki.... Hlaváč, Vondrouš

FKM Úpa - Hořice
4:0 (2:0)


Do zápasů jsme nastoupili se dvěma staršími dorostenci, nikoliv však kvůli marodce! Výsledek absolutně neodpovídá průběhu zápasu. Ačkoli prvních deset minut, jsme byli pod velkým tlakem, zbytek zápasu jsme hráli vyrovnanou partii, dokázali jsme hrát pěknou kombinační hru, ovšem v útoku, jsme byli bezzubí!


Vrchlabí - Hořice
3:4 (3:0)

B: Ruml 2, Rubeš, Krušina

První půle byla přímo tragická. Začali jsme tlakem, ze kterého jsme vytěžili dva rohy. Toť vše. Zbytek poločasu netřeba komentovat. Druhé půle byla zcela jiná. Soupeř přestal hrát a my naopak začali. Byl to nepohledný fotbal, ale bojovali jsme, jak to jen šlo. Nutno podotknout, že nám pomohl brankář Vrchlabí, když dva góly byly na jeho vrub, i když pár dalších šancí dobře zlikvidoval. Soupeř úplně rezignoval a tak jsme dokázali otočit beznadějný výsledek.

17 Naposledy upravil: Robben (2010-04-21 21:52:27)

Re: SD a MD - referáty ze zápasů

MD: RMSK Cidlina - Jiskra Hořice 2:0

SD: RMSK Cidlina - Jiskra Hořice 6:0

Minulý týden jsme hráli první jarní mistrovské utkání na umělé trávě v Chudonicích. Bohužel ani jeden zápas se nám nepovedl podle našich představ a výsledky odpovídají předvedené hře.


MD

SK Třebechovice - Jiskra Hořice
0:2 (0:0)

B: Rubeš, Duplinszki

Sestava: Filák - Hlaváč, Rubeš, Orct - Joch, Krušina, Duplinszki, Minich, Bečvář - Kukan, Oláh... Vondrouš

První poločas byl, dá se říct, v naší režii. Míč jsme měli na kopačkách, mnohokrát jsme si nahráli na jejich půlce, ovšem jen po pokutové území. Tam naše snaha skončila nepřesnou přihrávkou nebo nedůrazem v osobních soubojích. Nutno podotknout, že trávník nebyl zrovna v nejlepším stavu, i když na první pohled nevypadal nejhůře a ještě v horším stavu byla trojice sudích. V Druhém poločase byla naše hra o něco lepší a domácí trochu polevili. Jejich výpady zastavila dobře hrající obrana a my jsme začali být v útoku alespoň trochu nebezpeční. Obě branky padly po standartních situacích, tudíž zde by mohla být naše síla. Uvidíme, jak se prosadíme ve středu v odloženém kole proti Třebši. Doufáme, že na Gothardě bude našlapáno. smile


SD


SK Třebechovice - Jiskra Hořice
4:0 (2:0)

Sestava: Filák - Minich, Ruml, Šlambera, Orct(Hlaváč) - Novotný, Rubeš(Oláh), Hudek, Bečvář(Vondrouš) - Duplinszki, Vrťátko

Do zápasu jsme nastoupili s odhodláním urvat tři body. Byli jsme posíleni o Hudka a Vrťátka, který se po dlouhé pauze vrátil k hořickému fotbalu. Nutno podotknout, že velmi dobrým výkonem. I když byl první poločas poměrně vyrovnaný, skóre bylo nepříznivé. 2 hrubky v obraně - 2 branky. Druhý poločas byl z naší strany ještě o něco slabší. A od třetí branky, která padla z jasného ofsajdu, jsme zápas pouze dohrávali. Středeční výkon bude jistě lepší, tak nás přijďte podpořit.

18 Naposledy upravil: Robben (2010-04-21 21:52:40)

Re: SD a MD - referáty ze zápasů

MD


Jiskra Hořice - Sokol Třebeš
0:4 (0:2)

Sestava: Filák - Hlaváč, Duplinszki, Rubeš, Orct - Joch, Minich, Krušina, Bečvář - Kukan, Oláh... Fajgl, Vondrouš, Vágenknecht


Přijel k nám soupeř z vyšších příček, ovšem svým výkonem poměrně zklamal. Sice měl mnohem více ze hry, ale to jen kvůli naší vyloženě špatné hře. Celý poločas jsme se bránili, protože jsme nebyli schopni udržet míč a kloudně si nahrát. I když to mohlo být horší, poločas skončil 0:2. V druhé půli byla hra z naší strany o něco lepší, ovšem na soupeře to nestačilo. Zbytek zápasu jsme jen dohrávali a většina šetřila síly na SD.


SD


Jiskra Hořice - Sokol Třebeš
4:1 (1:0)

B: Vrťátko 2, Duplinszki, Bečvář

Sestava: Filák - Novotný, Ruml, Šlambera, Orct - Fajgl(Duplinszki/Hlaváč), Palm, Rubeš, Bečvář(Minich) - Hudek, Vrťátko

První 3 body staršího dorostu. Nutno říci, že zasloužené. Již první poločas byl v naší režii, ale ke vstřelení více branek nám chybělo lepší zakončování. V druhé půlce jsme byli ještě o něco lepší a postupně jsme navyšovali svůj nákok. Hosté nakonec ještě stačili vstřelit jednu branku, i když na ni potřebovali asi 10 šancí, které předtím spálili nebo si vylámali zuby na našem gólmanovi.

19

Re: SD a MD - referáty ze zápasů

MD

Jiskra Hořice - Rychnov n/K.
0:3 (0:1)


Sestava domácích: Filák, Vágenknecht, Krušina, Oláh, Orct, Joch, Kukan, Rubeš, Minich, Duplinský, Hlaváč... Vondrouš, Fajgl

Pokračujeme ve výkonech, kterými bychom neporazili ani Kotěhůlky! Když celý tým nemaká na 100 nebo více procent, je těžké hrát. Náš výkon je odevzdaný. Každý souboj prohrajeme. Pak se nikdo nemůže divit, že prohráváme. Rychnov nepředvedl nejlepší výkon. Na začátku druhé poločasu jsme je chvílemi přehrávali, ovšem nedokážeme se vytvořit šanci a když už si ji vytvoříme, tak jí neproměníme.


SDJiskra Hořice - Rychnov n.K
0:3 (0:1)


Sestava domácích: Filák, Šlambera, Ruml, Vrťátko, Orct (Fajgl), Oláh, Rubeš (Vondrouš), Lacina, Palm (Hlaváč), Duplinský, Novotný


První půle byla spíše v naší režii, ale byl to soupeř, který šel z ojedinělé šance do vedení. Když jsme se v druhé půli nadechovali k náporu, hosté podruhé uděřili a bylo po zápase. I když jsme se potom ještě snažili něco s výsledkem udělat, nešlo to. Naopak hosté ještě přidali třetí branku.

20

Re: SD a MD - referáty ze zápasů

MD

Slavia HK - Jiskra Hořice
7:0 (3:0)

Sestava: Filák - Joch, Rubeš, Orct - Hlaváč, Krušina, Duplinszki, Maxmilián - Oláh, Fajgl, Kukan... Vondrouš, Vágeknecht

Co dodat. Výsledek hovoří jasně. Chtěli jsme urvat nějaké body, bohužel od 5. minuty jsme prohrávali a náš výkon byl špatný. Druhý poločas jsme již jen dohrávali a šetřili síly na druhý zápas.


SD

Slavia HK - Jiskra Hořice
3:2 (1:1)

B: Rubeš, Fajgl

Sestava: Filák - Duplinszki, Ruml, Šlambera, Joch - Oláh, Vrťátko, Rubeš, Kukan - Fajgl, Novotný... Vondrouš, Krušina, Vágeknecht

Hráli jsme na horké půdě prvního celku tabulky. Náš milovaný soupeř hrál bídně. Nechápu co chtějí dělat v divizi, když neporazí tým o 7 mladších dorostencích, kteří mají v nohách jeden zápas a vítězství musí dohánět domácím pomezním! Naše hra byla na náš stav dokonalá! Prefektní obraná práce. Ale nehráli jsme pouze zanďoura, tlačili jsme se i dopředu. Nejdříve jsme se dotali do vedení, po chíli bylo srovnáno. V druhém poločase domácí začali tlačit a vstřelili vedoucí branku. My jsme se však nevzdávali a podařilo se nám vyrovnat. A pak přišla ta osudná chvíle. SD slávie minulý týden prohrál s Náchodem a ten se přiblížil na dva body, tudíž si slávia nemohla dovoli ztratit další body a tak zaúřadoval nedelegovaný pomezní z domácích řad! Povedlo se mu přehlédnout 2 metrový ofsajd - 3:2. Od této chvíle náš tým mohl hrát v 5, protože tolik nadávek ten krátkozraký pán nikdy neslyšel. Bohužel, tato prohra je velmi smutná. Celý zápas makáte, a pak přijdte takovýto sportovec a vaše snaha přijde v niveč! KFS by si mělo uvědomit, že tyto zápasy nejsou regulérní a posílat 3 rozhodčí! Samozřejmě takováto věc se dala očekávat, byli jsme přeci na hradecké Slavii.....


Chtěl bych poděkovat celému týmu za skvělý výkon!! Doufejme, že naše rozhořčení z tohoto zápasu slízne příští týden Chlumec. Tak přijďte podpořit.

21

Re: SD a MD - referáty ze zápasů

MD


SK Hořice - FK Chlumec
1:3 (1:0)

B: Duplinský

Sestava: Filák, Bečvář, Maxmilián, Oláh, Orct, Joch, Kukan, Rubeš, Duplinský, Hlaváč, Vondrouš, Fajgl, Vágeknecht, Krušina

Bohužel opět jsme nepředvedi výkon hodný třem bodům. O to více to mrzí, že horší soupeři již těžko přijdou a navíc byla díky pouti velká divácká kulisa. První poločas ještě z naší strany ušel, chvílemi jsme soupeře přehrávali a vytvořili si i tutové šance, které jsme bohužel neproměnil až na jednu nenápadnou která gólem skončila. Druhá půle byla špatná, naše útočná hra slabá a v obraně se také moc nedařilo. Výsledek je však trochu krutý.


SD

SK Hořice - FK CHlumec
7:5 (4:2)

B: Hudek 4, Bečvář, Rubeš, Fajgl

Sestava domácích: Filák, Šlambera, Ruml, Bečvář, Oláh, Orct, Hudek, Rubeš, Palm, Duplinský, Hlaváč, Vondrouš, Krušina, Maxmilián, Joch, Fajgl

Hráli jsme se soupeřem, který okukoval spodek tabulky, proto byli 3 body samozřejmostí. 3 body se povedly, hra byla všelijaká. Vcelku lehce jsme šli za první poločas 3x do vedení, ovšem hosté dvakrát také lehce srovnali. Druhý poločas byl jasně náš, hlavně do naší 7 branky. Za stavu 7:2 jsme přestali hrát, a byli z toho tři zbytečné branky v naší síti. Konečný výsledek 7:5.

Výsledek SD určitě potěšil diváky, kterých bylo díky pouti opravdu dost. 12 branek za zápas, to se vidí málokdy. Povedlo se nám tak dát příjemný dárek našim fanouškům a hořickému fotbalu, který letos slaví kulatých 100 let.

22

Re: SD a MD - referáty ze zápasů

MD

MFK Úpa - SK Hořice
0:0

Sestava: Filák - Hlaváč, Rubeš, Langr, Maxmilián - Vágenknecht, Duplinský J., Minich, Joch - Kuneš, Filounek... Duplinský D., Melichar, Oláh T., Fajgl, Oláh L.

Vezeme cený a nečekaný bod z Trutnova. Celý zápas měl domácí tým převahu, ale obraná fáze naše týmu je opravdu povedená a tak jsme dokázali většinu akcí eliminovat a nebo nám pomohl dobře chytající brankař s dobře postavenou brankovou konstrukcí. Měli jsme párkrát v zápase štěstí, ale bod je vybojovaný a o to důležitější.


SD

MFK Úpa - SK Hořice
18:0 (7:0)

Sestava: Filák - Novotný, Ruml(Duplinský D.), Duplinský J., Maxmilián - Vágeknecht, Šlambera, Hlaváč(Filounek), Joch - Oláh L., Fajgl(Kuneš)..


Neděste se výsledku. Úpa, která okupuje nejvyšší příčky tabulky, nastoupila pochopitelně s 11 čerstvými hráči. My měli 3 SD, 4 SŽ a zbytek MD kteří hráli druhý zápas, to by potom bylo smutné, kdybychom nedostali takovýto nářez. Pravda, je to kruté a velké číslo, ale nesmíme si z takovéto porážky nic dělat!! Příští týden hrajeme doma proti Vrchlabí a výsledek může být podobný, ovšem v náš prospěch, tak přijďte fandit!


Chtěl bych poděkovat všem starším žákům, kteří šli pomoct. Včera předvedli vynikající výkon, především za MD a hravě se vyrovnali o 2 roky starším klukům, kteří kopou za mládežnický fotbalový klub. Díky nim vezeme skvělý bod, takže ještě jednou díky!!!

23

Re: SD a MD - referáty ze zápasů

MD

Hořice - Vrchlabí 4:3 (2:1)

B: Rubeš 2, Duplinský, Bečvář - Procinger, Srnský, HavlíčekSestava domácích: Filák, Bečvář, Maxmilián, Langr, Orct, Rubeš, Minich, Duplinský, Hlaváč, Fajgl, Krušina... Joch, Kukan, Oláh, Vageknecht, VondroušSestava hostů: Stínil, Jirsa, Bartoš, Hawel, Pařez, Procinger, Hanuš, Brandejs, Kroczek, Srnský, Voňka... HavlíčekZápas o mnoha šancích, především na naší straně. Naší slabou hrou jsme soupeře zbytečně pustili do šancí.


SDHořice - Vrchlabí 4:0 (4:0)... po poločase ukončeno a zkontumováno pro zdravotní potíže hráčů hostíB: Vrťátko 2, Hlaváč, vlastníSestava domácích: Filák, Šlambera, Ruml, Vrťátko, Orct, Hlaváč, Lacina, Duplinský, Novotný, Oláh, Rubeš... Joch, Minich, Maxmilián, Fajgl, BečvářSestava hostů: Stínil, Bartoš, Kvičala, Pařez, Panýr, Hanuš, Voňka, Srnský, Kroczek, Nejedlý, Havlíček... Procinger, JirsaPo čtyřech minutách bylo rozhodnuto. 2 branky z dorážky vstřelil Vrťátko a od té doby to byl nezajímavý fotbal. Do toho začalo "lejt jak z konve" a tak se utkání v půlce přerušilo a nakonec zkontumovalo pro zdravotní potíže hostů. Škoda, mohli jsme si posledním domácím utkání příjemně zlepšit skóre.

24 Naposledy upravil: JORUB (2010-06-13 19:09:54)

Re: SD a MD - referáty ze zápasů

Poslední výsledky hořických dorostů:

MD -  Nové Město nad Metují - Hc   -   4:2 (3:0) B: Bečvář 2

         Červený Kostelec        - Hc   -   0:2 (0:0) B: Kukan, Rubeš

         Náchod                       - Hc  -    1:0 (1:0)SD:  Nové Město nad Metují - Hc   -    5:3 (2:0) B:Ruml 2, Šlambera

        Červený Kostelec        - Hc   -    4:1 (2:1) B: Vrťátko

        Náchod                       - Hc   -    5:0 (3:0)

Jó, fotbal, to je hra!