1 Naposledy upravil: wusa (2008-08-29 19:03:59)

Téma: Okresní přebor přípravek 2008/2009

1.kolo
29.08.08   JISKRA HOŘICE "B" - JISKRA HOŘICE "A"   1 : 22  (0:10)

Branky :
"B" - Patrik Hátle
"A" - Péťa Petr 5x, Filip Zakl, Tomáš Fátor, Fanda kubát po 4, Adam Šlambera a Míša Pour po 2, Dan Šubr

Sestava "B"
Michal Neumann, Adrian Rychtera, Jarda Tomášek, Marek Filák, Patrik Hátle, Matyáš Carda, Adam Flegl, Vojta Bartoníček, Vojta Wünsch, Aleš Pour, Robin Pientka, Anička Táborská
Trenér : Jarda Tomášek

Sestava "A"
Kuba Kněžourek, Adam Šlambera, Fanda Kubát, Honza Kočí, Tomáš Fátor, Filip Zakl, Míša Pour, Dan Šubr, Péťa Petr
Trenér : Mirek Fátor

V prvním kole nového ročníku okresního přeboru přípravek se na domácím hřišti představila obě hořická mužstva. Zkušenější hráči z "A" mužstva své mladší kamarády z "B" zatlačili hned od začátku utkání před jejich branku a určovali další vývoj utkání. Ve 2.min po akci Tomáš Fátora vstřelil první branku utkání Filip Zakl. O minutu později si tato dvojice brankouvou situaci zopakovala a "A" vedlo již 2:0. Ve 4.min. umístil za záda Míši Neumanna centr Honzy Kočího Péťa Petr. V 8.min. Petrák přihrál Filipovi Zaklovi a "A" vedlo 4:0. Ve 12.min se strefili Tomáš Fátor a Fanda Kubát a upravili na 6:0. Ve 13.min vystřelil svoji dělovku Adam Šlambera a zavěsil tak po sedmé. Ve 14.min zahrával Tomáš Fátor rohoý kop, po němž vsítil další branku Péťa Petr. V 16.min si Petrák přiťukl míč s Tomášem Fátorem, který pak zvýšil na 9:0. Účet prvního poločasu uzavřel po přihrávce od Adama Šlambery Míša Pour - 10:0.
Ani po přestávce se obraz hry příliš nezměnil. 26.min Fanda Kubát po individuální akci 11:0. Ve 27.min vystřelil Filip Zakl, gólman "B" Míša Neumann bravurně střelu vyrazil, ale na dorážku Dana Šubra už nestačil 12:0. Ve 30.min po velmi zdařilém individálním úniku vsítil Patrik Hátle čestnou branku "B", za což sklidil velký aplaus publika. Ve 35.min zvýšil Tomáš Fátor na 13:1. Ve 37. a 40.min přišel ke slovu Fanda Kubát a dvěma brankami upravil na 15:1. Ve 41.min vystřelil Fanda Kubát, Míša Neumann střelu vyrazil, Filip Zakl vypálil znouvu, střela se odrazila od břevna před Pé´tu Petra a ten už nezaváhal - 16:1. Ve 44.min po střele Fandy Kubáta opět dorážel Péťa Petr. Po rohovém kopu, který zahrával ve 45.min Péťa Petr vsítil svoji branku Adam Šlambera nůžkami a v téže minutě si pak oba hráči své pozice prohodili a Péťa Petr zvýšil na 19:1. Ve 48.min padly dvě branky, o které se zasloužili Míša Pour a Tomáš Fátor. Závěrečný účet podtrhl po centru Fandy Kubáta Filip Zakl - 22:1
Závěrem bych chtěl pochválit kluky i slečnu z "B", že ani za tak nepříznivého stavu nesložili zbraně a snažili se výsledek korigovat.

Ve 2,kole, které se hraje 04.09.08, přivítá "A" na domácím hřišti soupeře ze Staré Paky. Mužstvo "B" hraje rovněž doma s Milíčevsí.

2

Re: Okresní přebor přípravek 2008/2009

2. kolo
JISKRA HOŘICE "A" - SOKOL STARÁ PAKA   9 : 5   (3:4)

Branky Jiskry : Péťa Petr a Filip Zakl po třech, Míša Pour 2x, Adam Šlambera 1x
Branky hostů : Tomáš Adam a Josef Pour po jedné, Michal Vrabec 3x

Sestava Jiskry
Kuba Kněžourek, Adam Šlambera, Fanda Kubát, Honza Kočí, Tomáš Fátor, Filip Zakl, Míša Pour, Dan Šubr, Péťa Petr
Trenér : Mirek Fátor

Ve druhém kole jsme přivítali na Gothardu houževnatého soupeře ze Staré Paky. Zápasy s tímto soupeřem měly vyrovnaný charakter už v loňském ročníku, proto jsme byli všichni zvědaví, jak se bude utkání vyvíjet,
Pro naše mužstvo nezačal zápas nejlépe, protože hned v 1.minutě jsme díky střele Josefa Poura prohrávali 0:1. Ve 3. minutě prošel Péťa Petr po individální akci až před soupeřovu branku, ale gólman jeho střelu kryl. Běžela 5. minuta, když jediná dívka na hřišti, s devítkou hrající Katka Machátová, tvrdě vystřelila na naši branku, Kuba Kněžourek s námahou vyrazil a dobíhající Milan Vrabec nezaváhal. Hosté vedli 0:2. V 6.minutě vystřelil tvrdou střelu Adam Šlambera, kterou hostující brankář jen s námahou vyrazil na roh. V 10. minutě založil Honza Kočí útok, posunul na Dana Šubra, který dal finální přihrávku na Péťu a ten už nezaváhal a snížil na 1:2. Ve 13. minutě po rohovém kopu ale Tomáš Adam zvýšil vedení Staré Paky na 1:3. Hned minutu na to přihrál Péťa Filipovi Zaklovi a ten snížil na 2:3. V následující minutě, tedy v 15., centroval z pravé strany Tomáš Fátor, jeho centr gólman podcenil a na brankové čáře Filip Zakl dorazil do prázdné brány - 3:3. V 17. minutě opět po standardní situaci soupeř využil zaváhání bránících hráčů při rohovém kopu a Michal Vrabec opět strhl vedení na stranu hostů - 3:4. Za tohoto stavu hráči odcházeli do kabin.
Ve druhé půlce jsme začali náporem. Péťa Petr centroval zleva, ale Míša Pour netrefil před brankou správně míč. Ve 31. minutě po faulu Adama v pokutovém území zvýšil vedení hostů na 3:5 z penalty Michal Vrabec. Pak ale definitivně naši hráči převzali taktovku. 35.minuta - Adam Šlambera nechytatelnou dělovkou snížil na 4:5. O tři minuty později dorazil Filip Zakl střelu Péti Petra a bylo srovnáno na 5:5. Pak dvakrát udeřil Péťa Petr a po samostatných akcích ve 40. a 43. minutě zvýšil naše vedení postupně až na 7:5. O poslední dvě branky se zasloužil Míša Pour - ve 45. minutě po rohovém kopu a pak ve 46. minutě upravil výsledek na konečných 9:5.

Ve třetím kole zajíždí "A" mužstvo na hřiště Milíčevse. Podrobnosti o odjezdu jsou v odkazu "Starší přípravka"

3

Re: Okresní přebor přípravek 2008/2009

2. kolo

Hořice B - Milíčeves    1:2
branka - Neumann

Hořické "béčko" ve čtvrtek přivítalo mužstvo Milíčevse.
Na začátku utkání jsme po chybě obrany inkasovali první gól. Hra se poté přelévala nahoru, dolů a do konce poločasu se nám podařilo vyrovnat díky hlavičce Míši Neumanna po rohu Jardy Tomáška. Ve druhém poločase byla hra opět vyrovnaná a z několika šancí na obou stranách padla pět minut před koncem utkání vítězná branka z kopačky hostů.
Pochvalu z domácího mužstva si zaslouží naši nejmladší hráči Vojtové Wünsch a Bartoníček.

Sestava: Anička Táborská - Jarda Tomášek, Páťa Hátle, Marek Filák, Míša Neumann,   Adam Flégl, Adam Balihar, Robin Pientka, Honza Kmoníček, Verča Salabová, Kryštof Košťál, Vojta Wünsch, Vojta Bartoníček, Adrian Rychtera, Matyáš Carda

Příští utkání zajíždíme v neděli 07.09. do Libáně. Sraz v 08:45 na náměstí.

4 Naposledy upravil: wusa (2008-09-11 11:51:27)

Re: Okresní přebor přípravek 2008/2009

3. kolo
FC MILÍČEVES - JISKRA HOŘICE "A"    0 : 16  (0:8)

Branky : Fanda Kubát 4, Tomáš Fátor, Honza Kočí a Filip Zakl po 3, Adam Šlambera, Dan Šubr a Míša Pour po jednom

Sestava :
Kuba Kněžourek, Adam Šlambera, Fanda Kubát, Honza Kočí, Tomáš Fátor, Filip Zakl, Míša Pour, Dan Šubr
Trenér : Mirek Fátor

Ve třetím kole okresního přeboru zavítalo "A" mužstvo do Milíčevse. Od samého začátku mělo utkání jednoznačný průběh. Naši hráči nedali soupeři žádnou šanci.
V první minutě utkání padly hned dvě branky - nejdříve zprava centroval Dan Šubr a jeho polovysokou střelu dal do soupeřovy branky Filip Zakl prsíčky, druhou branku dával Honza Kočí po rohovém kopu, kdy stál zcela osamocený v klidu do téměř prázdné branky. Ve 3.min Míša Pour zleva centroval a Filip Zakl střelou pod břevno zvýšil na 3:0. Další pěkná akce byla v 7.min, Tomáš Fátor založil akci, přistrčil Danovi, ten nahrál Adamovi Šlamberovi, který zavěsil pod břevno - 4:0. V 11.min po centru Tomáše dával Honza svoji druhou branku, tentokrát placírkou. V 16.min se Fanda Kubát prokličkoval přes celé hřiště nahrál Danovi, ten posunul na Tomáše a Tomáš bombou pod břevno rozvlnil po šesté soupeřovu síť. V 18.min Honza vyslal ránu na branku, kterou soupeřův gólman jenom s námahou vyrazil na roh. Ve 20.min Honza jeslemi přistrčil na Míšu, který poslal svůj centr na osamoceného Filipa, který nezaváhal - 7:0. V poslední minutě 1.pol rozehrál soupeřův brankář přímo na Dana a ten dal 8:0.
26.min Tomáš překonal brankáře střelou z dálky a bylo to 9:0. Ve 28.min Honza Kočí přímo z rohového kopu zvýšil už na 9:0. 31.min zatáhl Honza míč až od naší branky, svým centrem přesně našel Tomáše, který vsítil na 11:0. 35.min Míša po individuální akci střelou po zemi dával na 12:0. Pak přišel na řadu Fanda Kubát a v rozpětí tří minut dal svůj hattrick (38.min, 40.min a 41.min). Poslední branku utkání zařídil opět Fanda - 16:0.

5

Re: Okresní přebor přípravek 2008/2009

3.kolo
SK LIBÁŇ - JISKRA HOŘICE "B"   1 : 0

Sestava:
Anička Táborská, Jára Tomášek, Páťa Hátle, Robin Pientka, Adrian Rychtera, Adam Balihar, Mára Filák, Mates Carda, Vojta Wünsch, Vojta Bartoníček, Míša Neumann, Adam Flégl a Verča Salabová

"béčko" starší přípravky dnes hrálo v Libáni. Podali skvělý výkon, za který si zasloužili všechny tři body, ale to jim zkazilo neproměňování šancí a taky rozhodčí, který pískal rovinu pro domácí . Naši byli z porážky velmi nešťastní, ale už teď se všichni těší na odvetu!!! Všichni zaslouží velkou pochvalu a to především ti, kteří hráli 3 zápas ve dvouch dnech. Smekám!!!

--------------------------------------------------------------------------------
AC Sparta Praha a TJ Jiskra Hořice...olé!!!!!!!!! a hlavně elévové
Od Robben

6 Naposledy upravil: wusa (2008-09-11 21:36:21)

Re: Okresní přebor přípravek 2008/2009

4. kolo
JISKRA HOŘICE"A" - SOKOL STARÉ MÍSTO   16 : 0  (7:0)

Branky : Péťa Petr 5, Fanda Kubát, Dan Šubr a Filip Zakl po 3, Tomáš Fátor 2

Sestava :
Kuba Kněžourek, Adam Šlambera, Fanda Kubát, Honza Kočí, Tomáš Fátor, Filip Zakl, Míša Pour, Dan Šubr
Trenér : Mirek Fátor

V zápase 4. kola jsme na domácím hřišti přivítali celek ze Starého Místa. Jak napovídá výsledek, zápas měl naprosto jednoznačný průběh. Soupeř se na naší polovinu dostal vlastně jenom když rozehrával po obdržené brance.
Ve 3.min vystřelil Fanda Kubát na branku, soupeřův gólman střelu vyrazil před nekrytého Péťu Petra a ten pohodlně zavěsil - 1:0. I u druhého gólu byla stejná dvojice. Fanda se individálně prokličkoval až k těsné blízkosti branky hostů, přihrál Péťovi a ten nezaváhal - 2:0. To bylo v 6.min. V 8.min vystřelil jedovku Tomáš Fátor, brankář střelu vyrazil před Fandu, který pak míč zasunul za jeho záda potřetí. Ve 12.min založil útok Dan Šubr, přistčil na Honzu Kočího, který stříleným centrem našel Filipa Zakla a bylo to 4:0. Taky další branka, která padla v 15.min začala u Dana, přes Péťu se míč dostal až k Tomášovi, který rozvlnil soupeřovu síť popáté. Na 6:0 zvyšoval v 16.min Dan střelou do prázdné branky, když zužitkoval přesný centr od Tomáše. Poslední branka 1.pol padla ve 24.min, kdy Honza zatáhl míč po levé straně, centrem našel Filipa, který ještě přihrál Fandovi a ten vsítil naši sedmou branku. Brankostroj pokračoval i ve 2.pol. Ve 26.min zvyšoval Filip na 8:0. Devátá branka padla ve 28.min, kdy se míč dostal postupně od Honzy na Péťu a Tomáše. Posledně jmenovaný pak hlavičkou našel Dana a bylo to 9:0. Na 10:0 zvyšoval Fanda po samostané akci, kdy se doslova proháčkoval z poloviny hřiště a z vápna pak tvrdě vystřelil. Ve 32.min Fanda nádhernou kolmou přihrávkou vybídnul Péťu ke skórování. Ten nezaváhal, takže jsme vedli už 11:0. V následující minutě Tomáš zahrával rohový kop, našel Filipa a bylo to 12:0. O další minutu později, si Péťa doslova pohrál s celou obranou hostů, prostčil na Dana a ten dával na 13:0. Ve 35.min unikl Tomáš po pravé straně a z těžkého úhlu překonal svoji střelou hostujícího brankáře po čtrnácté. Poslední dvě branky zařídil Péťa po samostatných akcích ve 37. a 47.min. Zejména poslední šestnáctý gól z jeho kopačky byl krásný. Povodil si celou obranu a střelou z vápna ukončil soupeřovo trápení. 

Příští utkání se hraje v neděli 14.09., kdy zajíždíme do Libáně.

7 Naposledy upravil: Robben (2008-09-14 15:05:54)

Re: Okresní přebor přípravek 2008/2009

SK Jiskra Hořice - Sokol Chomutice
2:3 (0:2)

B: Jára Tomášek a Míša Neumann

Sestava:
Anička Táborská, Adrian Rychtera, Robin Pientka, Adam Balihar, Mára Filák, Vojta Bartoníček, Vojta Wünsch, Jára Tomášek, Páťa Hátle, Mates Carda, Kryštof Košťál, Adam Flégl a David Jezbera

Dnes se naši svěřenci vydali na bojiště proti težkému soupeři. Byli jimi hráči Chomutic. Hosté už od začátku měli převahu a jen díky obraně a hlavně díky Aničce, která dnes chytala velice dobře, jsme prvních 15 minut drželi bezbrankovou remízu. Poté se však hostům podařilo vstřelit první gól a hned na to i druhý, do kabin se tedy šlo s výsledkem 0:2 z pohledů domácích. Druhý poločas byl podobný jako ten první až na to, že jsme měli o mnoho více šancí vstřelit branku a to díky dlouhým výkopům naší brankařky. Páťa Hátle výkop zpracoval a okamžitě posílal dlouhé balóny na Járu Tomáška, kterému se jeden brejk podařil proměnit v branku. Poté Robin Pientka nakopl dlouhý balón, za kterým neohroženě běžel Míša Neumann a snížil na 2:3. Kluci se snažili ještě vštřelit vyrovnávací gól, ale to se jim už nepovedlo a tak zápas končí 3:2 pro Sokol Chomutice.

8

Re: Okresní přebor přípravek 2008/2009

5. kolo
SOKOL LIBÁŇ  -  JISKRA HOŘICE "A"    0 : 9  (0:5)

Branky : Péťa Petr 3x Fanda Kubát a Filip Zakl po 2, Dan Šubr a Tomáš Fátor po jedné

Sestava :
Kuba Kněžourek, Adam Šlambera, Fanda Kubát, Honza Kočí, Tomáš Fátor, Filip Zakl, Míša Pour, Dan Šubr
Trenér : Mirek Fátor

Zápas, který naše mužstvo odehrálo v Libáni, měl stejnou režii, jako ty předchozí. Soupeře jsme k ničemu nepustili. Kluci hráli s radostí a svoji hrou se bavili. Pravdou je, že nepadlo tolik branek, jako v předchozích utkáních, ale vývoj zápasu byl zcela jednoznačný a s předvedenou hrou panovala u trenéra a přítomných rodičů spokojenost.
Skóre otevřel ve 3.min Tomáš Fátor, když zužitkoval přihrávku od Péti Petra. V 7.min zvyšoval na 2:0 Fanda Kubát z penalty, kterou rozhodčí nařídil za faul na pronikajícího Péťu. V 11.min Péťa doslova rozebral celou obranu Libáně, nahrál Danovi Šubrovi, jeho střelu ale gólman vyrazil před Filipa Zakla, který míč zasunul do prázdné branky - 3:0. Ve 14.min poslal Tomáš přihrávku na Adama Šlamberu, který krásnou přihrávkou po zemi vybídnul Dana ke skórování. Dan nezaváhal a vedli jsme 4:0. Poslední branka 1.pol padla ve 24.min, když Honza Kočí krásným kolmým pasem našel Péťu, který se prokličkoval mezi obránci a střelou zakončil - 5:0. Ve 35.min (ve druhé půlce) zvyšoval Fanda střelou z dálky už na 6:0. Ve 37.min Tomáš centroval zprava a Filip dorazil míč za záda soupeřova brankáře - 7:0. Poslední dvě branky utkání vstřelil Péťa, nejdříve zužitkoval Fandovou přihrávku ve 40.min a dal na 8:0. Minutu před koncem zápasu mu poslal přihrávku po zemi Tomáš a Péťa nezaváhal - 9:0.

9

Re: Okresní přebor přípravek 2008/2009

5.kolo

Lužany-Hořice B   1:4 (0:0)

Sestava:Anička Táborská,Jarda Tomášek,Marek Filák,Míša Neumann,Robin Pientka,Adrian Rychtera,Vojta Bartoníček,Veronika Salabová,Adam Balihar,Kryštof Košťál,Matyáš Carda

Trenér:Jarda Tomášek
Asistent trenéra:Matěj Filák

Naši borci konečně vyhráli!!!První poločas byl velmi vyrovnaný,domácí měli více ze hry.Před koncem poločasu po ruce v pokutovém území kopali domácí penaltu.Anička Táborská umístěnou střelu bravurně vyrazila a tak poločas skončil 0:0.Do druhého poločasu vstoupili naši hráči jako vyměnění a domácí téměř k ničemu nepustili.Skóre otevřel Míša Neumann,dal i druhý gól,třetí gól vstřelil Jarda Tomášek,poté ještě skóroval Míša Neumann.Domácí korigovali výsledek z ojedinělé šance druhého poločasu.Pochvalu za předvedený výkon zaslouží všichni hráči,nejlepšími hráči byli Robin,Míša a Anička.Doufám,že stoupající formu hráči potvrdí ve středečním utkání.

Fotbal!!!! At zije Slavie a Horice!!!

10 Naposledy upravil: filli (2008-09-17 19:47:45)

Re: Okresní přebor přípravek 2008/2009

6.kolo


Jiskra Hořice B - Železnice      3:1  (1:1)

Sestava: Anička Táborská, Jarda Tomášek, Robin Pientka, Patrik Hátle, Míša Neumann, Marek Filák, Adrian Rychtera, Vojta Bartoníček, Vojta Wünsch, Aleš Pour a velký fanda Tadeáš alias malej správce

Trenér: Jarda Tomášek

Branky: Tomášek, 2x Neumann

Další body jsou v kapse! Prvni poločas jsme začali dobře a již v 9. minutě jsme šli po gólu Jardy Tomáška do vedení. To jsme ale moc dlouho neudrželi a v 19. minutě hosté srovnali. Do konce poločasu jsme zahrozili pár brejky, ale ani jeden se neuchytil. Do druhého poločasu hosté nastoupili s velkým nasazením vyhrát to se jim ale díky skvělým zákrokům naší brankářky nepodařilo a tak přišla chvíle Míši Neumanna, který nejprve v 45. minutě nádherným lobem překonal brankáře hostí a 4 minuty nato po rozehraném rohu Jardy Tomáška nakrátko znovu zakončil do branky. Hosté rozehráli a mohli jsme se radovat z dalších 3 bodů. Doufám, že příště to bude ještě lepší, protože dnes to bylo jen tak tak... ale body jsou naše big_smile

Fotbal!!!! At zije Slavie a Horice!!!

11

Re: Okresní přebor přípravek 2008/2009

6. kolo
JISKRA HOŘICE "A"  -  SK ROBOUSY   10 : 0  (6:0)

Branky : Péťa Petr 4x,Filip Zakl 2x, Tomáš Fátor, Adam Šlambera, Míša Pour a Fanda Kubát po jedné

Sestava :
Kuba Kněžourek, Adam Šlambera, Fanda Kubát, Honza Kočí, Tomáš Fátor, Filip Zakl, Míša Pour, Dan Šubr
Trenér : Mirek Fátor

Další dvojciferné vítězství na našem kontě obdržených branek. V chladném, spíš podzimním počasí, zavítal do Hořic celek SK Robousy.
Naši hráči nastoupili do uktání s odhodláním vylepšit si již tak skvělou bilanci vstřelených branek. Hned v 1.min vystřelil Adam Šlambera z dálky na soupeřovu branku. Brankář střelu vyrazil přímo před Tomáše Fátora, který pohotově dorazil míč za jeho záda - 1:0. V 7.min si Honza Kočí narazil krásně balón s Péťou Petrem, druhý jmenovaný pak přihrál ještě Filipovi Zaklovi, který zakončil - 2:0. V 9.min byl v pokutovém území faulovaný Péťa a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Fanda Kubát - 3:0. Ve 14.min se Péťa prokličkoval celou obranou, přihrávkou našel Filipa, který střelou do prázdné branky zvýšil naše vedení už na 4:0. V 18.min zatáhl míč do pokutového území Tomáš, doslova rozebral celou obranu, která si nevěděla vůbec rady, míč došel až Míšovi Pourovi a ten nezaváhal - 5:0. Ve 22.min kopal Adam Šlambera už druhou penaltu, kterou sudí Jindra Kulhánek nařídil za ruku. Adam poslal míč k tyči a bylo to 6:0. Ve druhém poločase už brankově úřadoval jenom Petrák. Ve 30.min zvyšoval na 7:0 po Tomášově centru. Ve 31.min vyslal Honza svoji dělovku levačkou pod břevno, ale gólman hostí byl na místě, i když střelu jenom s námahou vyrazil na roh. Ve 35.min z další penalty po ruce zvyšoval na 8:0. Ve 45.min Tomáš vyslal jeden ze svých centrů do vápna, našel Péťu a bylo to 9:0. Poslední branka padla ve 46.min po samostatné akci Péti Petra.

12

Re: Okresní přebor přípravek 2008/2009

7.kolo
TJ SOKOL CHOMUTICE  -  JISKRA HOŘICE "A"   0 : 2  (0:0)

Branky : Filip Zakl a Tomáš Fátor

Sestava :
Kuba Kněžourek, Adam Šlambera, Fanda Kubát, Honza Kočí, Tomáš Fátor, Filip Zakl, Míša Pour, Dan Šubr
Trenér : Mirek Fátor

V dnešním zápase jsme zavítali na hřiště Chomutic, které v průběžné tabulce okresního přeboru zaujímají třetí místo.
Prvních zhruba pět minut zápasu si naši hráči jen těžko zvykali na velmi rychlý povrch, který jim dělal značné problémy při zpracování míče a při přihrávkách. I když to tak podle skóre nevypadá, mělo naše mužstvo po celý zápas výraznou převahu a soupeře i přes tradičně mohutné povzbuzování místních rowdies, k ničemu vážnému nepustilo. V 10.min se Péťa Petr probil svým tradičním sólem obranou domácích, nádherně přihrál Filipovi Zaklovi a vybídl jej k zakončení. Filipovu střelu však gólman vyrazil a dorážka od Tomáše Fátora šla jenom těsně nad. Jediná vážná situace před naši brankou nastala v 11.min, kdy Kuba Kněžourek nešťastně vykopl míč před jednoho z domácích útočníků, ten ale naši odkrytou branku minul. Ve druhé půli jsme soupeře zamkli na jeho polovině a snažili jsme se vstřelit vedoucí branku. K tomu došlo ve 44.min, kdy Míša Pour nádherně zatáhl míč k pokutovému území, nahrál Filipovi a ten už nezaváhal - 1:0. Ještě v téže minutě ihned po rozehrání vybojoval míč Péťa, přistrčil na Fandu Kubáta, ten posunul na Honzu Kočího, který vyslal centr do vápna na Tomáše a bylo to 2:0!

Kluci dnes zaslouží velkou pochvalu za to, že i když po celý zápas bojovali víc s terénem než se soupeřem, domácí k ničemu vážnému nepustili a vybojovali zasloužené vítězství.

13

Re: Okresní přebor přípravek 2008/2009

8.kolo
JISKRA HOŘICE "A" - KOPIDLNO   10 : 0  (6:0)

Branky : Filip Zakl a Péťa Petr po třech, Tomáš Fátor, Fanda Kubát, Dan Šubr a Adam Šlambera po jednom

Sestava :
Kuba Kněžourek, Adam Šlambera, Fanda Kubát, Honza Kočí, Tomáš Fátor, Filip Zakl, Míša Pour, Dan Šubr
Trenér : Mirek Fátor

V osmém kole okresního přeboru jsme přivítali na Gothardě celek z Kopidlna. V zápase hraném více méně na jednu branku zvítězilo naše mužstvo a soupeři opět nadělilo hodně překrásných branek.
V 10.min Tomáš Fátor zacentroval z pravé strany do vápna, Péťa Petr vystřelil a jeho odraženou střelu pohotově zasunul za záda hostujícího gólmana Filip Zakl. Drhá branka, která padla ve 13.min měla podobný scénář. Tomáš centrem našel Filipa a vedli jsme 2:0. Ve 14.min trefil Tomáš tyč a Dan Šubr z dorážky jenom těsně minul. V 15.min Péťa zahrával roh odražený míč se dostal k Fandovi Kubátovi a ten nechytatelnou dělovkou z dálky zvýšil na 3:0. V 18.min, opět po rohovém kopu Tomáše, vstřelil svoji třetí branku Filip - 4:0. Krásný moment si připravil Péťa ve 24.min, kdy po samostatné akci zvýšil na 5:0. V poslední minutě prvního poločasu pak ze skrumáže před brankou vytěžil Dan náš šestý gól. Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Honza Kočí se posunul do zálohy, na jeho místo šel Filip. Ve 27.min Péťa vyřešil závar před brankou Kopidlna - 7:0. Ve35.min zahrál Tomáš roh na krátko a Adam Šlambera vysla dělovku, která znamenala zvýšení našeho vedení už na 8:0. Pěkná kombinační akce po ose Fanda, Míša Pour a Péťa se odehrála ve 41.min a posledně jmenovaný zvýšil na 9:0. Tečku za zápasem udělal Tomáš ve 49.min, kdy chytrým obloučkem přehodil brankáře.
Naši měli po celý zápas jasnou převahu a soupeře k ničemu vážnému nepusili. Hodně brankových příležitostí zůstalo nevyužito. Své by o tom mohl po dnešku vyprávět Honzík.

V neděli 28.09. zajíždíme do Lužan.

14

Re: Okresní přebor přípravek 2008/2009

9. kolo
TJ LUŽANY -  JISKRA HOŘICE "A"   1 : 6  (1:1)

Branky : Filip Zakl a Adam Šlambera po dvou, Tomáš Fátor a Fanda Kubát po jednom

Sestava :
Kuba Kněžourek, Adam Šlambera, Fanda Kubát, Honza Kočí, Tomáš Fátor, Filip Zakl, Míša Pour, Dan Šubr
Trenér : Mirek Fátor

Ani v devátém zápase okresního přeboru naše "A" mužstvo nezakolísalo. Na hřišti v Lužanech přededli naši hráči jednoznačný výkon a po zásluze si odnesli plný bodový zisk. Navíc naše poslední branka je jubilejní - v letošním ročníku už to byla stá branka v síti soupeřů.
Naši hráči měli od samého začátku hru plně pod kontrolou a bylo jenom otázkou času, kdy soupeře zatížíme prvním gólem i přes to, že před svojí brankou postavil val ze všech svých hráčů. V 18.min jsme ale inkasovali branku z kopačky Matěje Víta, který využil nedorozumění mezi naší obranou a brankářem. O pět minut později, tedy ve 23.min vybojoval, po autu domácích, míč Fanda Kubát, přihrál Adamovi Šlamberovi a ten si připravil pozici pro střelu - 1:1. Po změně stran naši hráči začali soupeře převyšovat zejména v přesnosti přihrávek a v rychlosti. Ve 26.min vybojoval Fanda míč, prošel obranou a po zemi k tyči zajistil naše vedení na 2:1. Ve 29.min Dan Šubr posunul na Honzu Kočího, ten svojí levačkou nastřelil centr na Filipa Zakla a od něho se míč dostal za záda brankáře - 3:1. Ve 45.min se Dan krásně prokličkoval, vystřelil na branku a svojí střelou trefil Filipa od něhož se míč odrazil do prázdné branky - 4:1. Ve 48.min Péťa Petr prošel téměř břed branku Lužan, ale dal si dlouhý balón, na který pohotově naběhl Tomáš Fátor a nezadržitelně skóroval a zvýšil tak naše vedení už na 5:1. Poslední gól obstaral Adam ve 49.min, kdy střelou z dálky završil naše vítězství 6:1.
Adam se tak sal střelcem jubilejní sté branky.

15

Re: Okresní přebor přípravek 2008/2009

8.kolo
             STARÉ MÍSTO-HOŘICE "B"  4:2 (3:1)

V sobotu jsme nastoupili ve  Starém Místě.Ze začatku utkání jsme na soupeře vlétli a výsledkem byla branka Míši Neumanna po přihrávce Jardy Tomáška.Do konce poločasu však naše obrana několikrát chybovala a díky tomu jsme třikrát inkasovali.Do druhé půle šli hráči s odhodláním zápas otočit.Hned v první minutě po nahrávce od Míši Neumanna vstřelil branku Jarda Tomášek.Ve třetí minutě opět Jarda skóroval,ale k naší smůle domácí rozhodčí  regulerní gól neuznal.Naši hráči se nevzdávali a nadále bojovali o vítězství.To už však nás měl v "rukách" rozhodčí.Bez odezvy zůstávalo pro domácí nejen držení za dres,zasahování míče rukami,ale především hrubé zákroky na našeho rychlíka Míšu Neumanna.Pět minut před koncem po ruce domácích jsme po čtvrté inkasovali a tím pro nás zapas skončil.
Toto utkání jen potvrdilo slabou úroveň této soutěže.Snad se této soutěži v příští sezoně vyhneme.
Děkuji všem hráčům za předvedený výkon a maminkám za to,že udrželi nervy na uzdě.

Sestava:
Anička Táborská-Páta Hátle,Jarda Tomášek,Míša Neumann,Marek Filák,Vojta Bartoníček,Vojta Wünsch,Matyáš Carda,Adam Flégl,Verča Salabová,Aleš Pour,Kryštof Koštál,Robin Pientka,Adrian Rychtera.

16

Re: Okresní přebor přípravek 2008/2009

10.kolo
JISKRA HOŘICE "A"  -  SK SOBOTKA   21 : 2  (10:2)

Branky : Péťa Petr 8x, Tomáš Fátor 5x, Filip Zakl 3x, Honza Kočí a Fanda Kubát po dvou, Adam Šlambera 1x

Sestava :
Kuba Kněžourek, Adam Šlambera, Fanda Kubát, Honza Kočí, Tomáš Fátor, Filip Zakl, Míša Pour, Dan Šubr
Trenér : Mirek Fátor

Jak se bude vyvíjet dnešní utkání, to naznačila už 5.min, kdy Honza Kočí našel krásným centrem Péťu Petra, ale gólman Sobotky se štěstím vyrazil na roh. V 6.min se Péťa doslava proháčkoval celou obranou hostí, přihrál Tomášovi Fátorovi a ten otevřel skóre zápasu - 1:0. V 9.min se míč po ose Honzík, Dan Šubr dostal k Péťovi, který chladnokrevně zakončil - 2:0. V 10.min nechala naše obrana za sebou Lukáše Krále, který nedal Kubovi Kněžourkovi šanci a snížil na 2:1. Ve 14.min prošel Tomáš obranou, vystřelil a hostující brankář si jeho střelu srazil do branky - 3:1. Ve 14.min Míša Pour našel svojí přihrávkou Filipa Zakla, který na podruhé dostal míč za záda brankáře Sobotky - 4:1. V 16.min prošel Péťa až před branaře hostí, tam však upadl, což byla příležitost pro Tomáše, který do prázné branky zvýšil už na 5:1. V 17.min hosté zahrávali trestný kop Bohoušem Grundem. Na jeho střelu Kuba nedosáhl a bylo to 5:2. V 18.min doklepl po závaru před brankou Adam Šlambera míč do branky - 6:2. Podobná branka padla ve 20.min z kopačky Filipa - 7:2. V téže minutě přihrál Míša Filipovi a ten jeslemi zvýšil na 8:2. Ve 21.min po samostatné akci dal Péťa na 9:2. Poslední branku první půlky dal Péťa, když zužitkoval Adamovu přihrávku - 10:2. Ve 26.min našel Adam znovu Péťu, který zakončil své sólo z poloviny hřiště - 11:2. 28.min Péťa 12:2, 30.min opět Péťa 13:2. Ve 32.min překvapil Honzík střelou z dálky brankáře Sobotky - 14:2. Ve 37.min Adam trefil tyč, odražený míč doklepl do branky opět Péťa - 15:2. Ve 42.min si srazil Sobotecký brankář centr Tomáše do branky - 16:2. Krásnou akci předvedli ve 45.min Péťa s Fandou, prvně jmenovaný krásně přihrál, druhý nádherně zakočil - 17:2. V téže minutě opět Péťa po rohu zvyšuje už na 18:2. Devatenáctou branku přidal Honzík ve 46.min, když doklepl Danovu střelu za záda brankáře. V té samé, tedy ve 46.min, prošel Fanda obranou, přihrál Tomášovi a ten nezaváhal - 20:2. V poslední minutě přidal Fanda ze skrumáže naší 21. branku a zakončil tak naše brankové hody.

17

Re: Okresní přebor přípravek 2008/2009

11.kolo
SOKOL ŽELEZNICE  -  JISKRA HOŘICE "A"  0 : 7  (0:4)

Branky : Fanda Kubát 4x, Dan Šubr 2x, Adam Šlambera 1x

Sestava :
Kuba Kněžourek, Adam Šlambera, Fanda Kubát, Honza Kočí, Tomáš Fátor, Filip Zakl, Míša Pour, Dan Šubr
Trenér : Mirek Fátor

V dnešním zápase předvedli kluci výbornou hru a po zásluze si odnesli další vítězství. Hráči Jiskry dobře kombinovali a svého soupeře předčili ve všech směrech.
Ve 14.min zahrával Tomáš Fátor roh na krátko - přihrál Fandovi Kubátovi a ten nechytatelnou střelou rozvlnil síť soupeřovi branky poprvé. O minutu později se Honzík Kočí neohroženě pustil do vápna, obešel dva hráče a ve chvíli, kdy se snažil přihrát dobře postavenému Fandovi, byl ze zadu faulován a byla z toho penalta. Exekutorem byl Fanda a i když při střele podklouzl, přece jenom míč skončil za zády domácího brankáře a Hořice vedly 2:0. V 16.min zahrával Honzík rohový kop a domácí obránce hlavičkoval přímo do své branky, za letu se míč ještě lehce otřel o Fandovu hlavu, takže tímto gólem fanda dovršil svůj hattrick. Nápor Hořic pokračoval - v 19.min Tomáš centrem našel Fandu, ale jeho hlavička jenom těsně minula branku. Ve 20.min Honzík opět prošel po levé straně přes dva obránce a po zemi nakulil míč k Danovi Šubrovi, který do prázdné branky zvýšil na 4:0. Ve 38.min byl v pokutovém území faulován Fanda. Penaltu úspěšně kopal Adam Šlambera a bylo to 5:0. Ve 42.min střílel Honza, ale jeho střela šla těsně vedle, další jeho střelu po přihrávce od Fandy  brankář jenom s námahou vyrazil na roh. Několik dobrých střeleckých příležitostí měl i Tomáš, ale chybělo mu trochu štěstí při zakončení. Ve 44.min Tomáš prošel po pravé lajně, nahrál Danovi a ten pohodlně vstřelil svoji druhou branku - 6:0. Tečku zsa zápasem udělal Fanda v 50.min  kdy po Adamově přihrávce střelou z dálky rozvlnil soupeřovi síť po sedmé.

18

Re: Okresní přebor přípravek 2008/2009

12.kolo
JISKRA HOŘICE "A"  -  TK ŽLUNICE  7 : 0  (3:0)

Branky : Míša Pour, Filip Zakl a Péťa Petr po dvou, Adam Šlambera 1x

Sestava :
Kuba Kněžourek, Adam Šlambera, Fanda Kubát, Honza Kočí, TF, Filip Zakl, Míša Pour, Dan Šubr
Trenér : Mirek Fátor

V posledním utkání podzimní části okresní ligy přípravek jsme přivítali na Gothardě celek ze Žlunic. Po celý zápas byl vidět pohledný fotbal, který předváděla obě mužstva. Do první šance utkání se dostali Žluničtí, ale naše obrana včele s Adamem Šlamberou za přispění gólmana Kuby Kněžourka vše vyřešila bez problémů. Postupně se naši hráči rozehráli a jejich snažení bylo završeno v 10.min, kdy Fanda Kubát stříleným centrem našel v pokutovém území Míšu Poura, který krásnou střelou z voleje zajistil našim barvám vedení 1:0. O sedm minut později prošel obranou hostí Dan Šubr, nezištně nahrál Péťovi Petrovi, který střelou po zemi rozvlnil soupeřovu síť podruhé. Ve 20.min si mezi sebou několikrát vyměnili míč Péťa s Míšou a posledně jmenovaný střelou po zemi k pravé tyči zvýšil na 3:0. Ve druhém poločase jsme se branky dočkali až ve 40.min, když Adam střelou z dálky zvyšoval už na 4:0. Ve 45.min Honzík Kočí nádhernou kolmou přihrávkou vybídl Filipa Zakla ke skórování. Filip nezaváhal a vedli jsme 5:0. Ještě v téže minutě vyslal dalekonosnou dělovku Honzík, střela se ale odrazila od obránce hostí přímo před Filipa, který brankáři nedal šanci - 6:0. I u poslední branky asistoval Honzík, když jeho další dělovku z dálky gólman s námahou vyrazil před sebe, kde už stál připravený Péťa a v pohodě upravil na závěrečných 7:0.

Touto výhrou si naše mužstvo zajistilo "podzimní titul". Po zápase pak došlo v kabině i na oslavu našeho vítězného podzimního tažení.
Gratulace a poděkování patří samozřejmě všem hráčům a trenérovi Mirkovi Fátorovi.

19 Naposledy upravil: Robben (2008-10-19 21:26:54)

Re: Okresní přebor přípravek 2008/2009

TJ Třešnový květ Žlunice - TJ Jiskra Hořice
1:1(0:0)

B: Páťa Hátle

Sestava: Anička Táborská, Páťa Hátle, Jára Tomášek, Adrian Rychtera, Vojta Bartoníček, Aleš Pour, Mára Filák, Míša Neumann, Kryštof Košťál a Robin Pientka

Tentokrát neměl soupeř výškovou převahu a tak dnes byla jednodušší cesta k výhře. Bohužel jsme získali pouze bod, ale i to je veliký úspěch, protože většina hráčů je od 2-3 roky mladší než byli jejich protihráči. Dnes byla sestava laděna mírně defenzivně a hráli jsme na brejky. Ty se nám občas vydařili, ale Míšova krásná rána skončila těsně nad a zbytek pochytal domácí brankář. V druhé půli jsme zahrávali pár rohových kopů a jeden se ujal. Páťa přeloboval sebe i brankaře(vypadalo to, že i bránu) a míč skončil v síti. Snažili jsme se ubránit výsledek, to se nám však nepovedlo, domácí vyrovnali z penalty, která byla zasloužená. Ještě jsme chtěli zvrátit výsledek na svou stranu, ale neměli jsme moc času a tak zápas skončil za stavu 1:1.(Pro domácí ui pro hosty):D

20 Naposledy upravil: wusa (2009-04-18 17:25:33)

Re: Okresní přebor přípravek 2008/2009

Tak se nám dnes rozeběhla jarní část okresního přeboru přípravek. V prvním jarním kole na sebe narazila obě "domácí" mužstva, teda "A" a "B".

JISKRA HOŘICE "A"  -  JISKRA HOŘICE "B"    23 : 0  (10:0)

Branky : Dan Šubr 6x, Filip Zakl 5x, Péťa Petr a Fanda Kubát po třech, Adam Šlambera 2x Anička Táborská, Míča Pour, Tomáš Fátor a Honza Kočí po jednom

Sestava :
Kuba Kněžourek, Adam Šlambera, Fanda Kubát, Honza Kočí, Filip Zakl, Míša Pour, Dan Šubr, Anna Marie Táborská, Péťa Petr, Tomáš Fátor
Trenér : Mirek Fátor

Začátek utkání vůbec nevypadal, že by áčko mělo vyhrát tak výrazným rozdílem. Kluci z béčka obstojně bránili, ale jen do chvíle, kdy padly rychle za sebou první tři branky. O první jarní branku se postaral po individiální akci střelou z dálky Péťa Petr. Chvíli na to přidal druhou branku Adam Šlambera (taky střelou z dálky). Třetí branka z kopačky Dana Šubra padla po centru z levé strany od Honzy Kočího. Další střelu z dálky v podání Péti zastavil Míša Pour těsně před brankovou čárou a pak pohodlně zavěsil. Na pátou branku, kterou dal Dan Šubr, opět po individuálním průniku po levé straně nahrával Honzík. U šestého gólu asistoval coby střelec Dan, ale jeho vyraženou střelu dorazil do prázdné branky Filip Zakl. Podobné to bylo sedmé branky, jenom s tím rozdílem, že střílel Fanda a Filip dorážel za gólmanova záda. Na 8:0 zvýšil střelou z dálky Dan. Stejná situace jako u sedmé branky - fanda vystřelil, Filip dorážel na 9:0. Účet první půlky uzavřel po individuální akci Fanda - 10:0.
Na začátku druhé půlky zatáhl míč do soupeřova trestného území Fanda a centrem po zemi vybídl Filipa ke skórování. Na 12:0 zvyšovala na dvakrát hlavičkou Anička :-) Adam vybídl k dalšímu skórování Dana a ten se nemýlil - 13:0. Honzíkův centr po zemi znamenal výhodnou pozici pro Filipa, který nezaváhal (14:0). Při patnácté brance předvedl svoji individuální techniku Fanda. Krásná akce se zrodila při 16. brance. V hloubi naší poloviny zahájil útok Adam, posunul doleva na Honzu, který přesným centrem po zemi našel Dana a ten nezaváhal. Dan přidal i 17. branku po přihrávce Tomáše Fátora. Výkop od branky soupeře zachytil Péťa a gólmanovi nedal šanci - 18:0. Při devatenácté brance opět ukázal Fanda co všechno umí s balónem. Jubilejní dvacátou branku utkání dal Honzík, když dorazil do branky Péťovu střelu. Po Péťově přihrávce Tomáš zvyšoval už na 21:0. Tomáš nahrával i na další branku Adama. Konečný účet uzavřel dalekonosnou střelou Péťa.

21 Naposledy upravil: Mirek (2009-04-26 17:28:50)

Re: Okresní přebor přípravek 2008/2009

STARÁ PAKA-HOŘICE A   1:1   /0:1/

Branky:Petr Petr

Sestava :
Kuba Kněžourek, Adam Šlambera, Fanda Kubát, Honza Kočí, Filip Zakl, Míša Pour, Dan Šubr, Anna Marie Táborská, Péťa Petr, Tomáš Fátor
Trenér : Mirek Fátor

Do Staré Paky jsme odjížděli s vědomím ,že hrajeme s 2.týmem v tabulce a že zápas nebude jednoduchý.Tato obava byla zbytečná.Domácí oslabeni o dva klíčové hráče/jeden zkouší štěstí v Hradci Králové a druhá hráčka se dala na košíkovou/.Po celý zápas jsme byli lepší.Soupeř ohrožoval naši branku ojediněle a pouze s jednim hráčem,který byl velice šikovný.Všichni ostatní hráči pouze bránili.Naši kluci útočili z leva z prava,ze středu a né a né dát branku.Až ve 24min. po samostatné akci Péťa dává gól na 0:1.
Druhý poločas byl stejný jako první.Bohužel soupeř kopal 2 rohy a z jednoho jsme dostali gól 1:1.Naši kluci  znervozněli a možná,že i trenér dobře neodhadl průběh hry.
Neni pravidlem,že lepší musí vždy zvítězit.

22

Re: Okresní přebor přípravek 2008/2009

Hořice A-Milíčeves 15:0 /9:0/

Branky:Kočí 5x,Petr3x,Pour3x, Šubr2x,Kubát,Fátor.

Sestava :
Kuba Kněžourek,  Fanda Kubát, Honza Kočí, Filip Zakl, Míša Pour, Dan Šubr,  Péťa Petr, Tomáš Fátor
Trenér : Mirek Fátor

Průběh zápasu odpovídal postavení v tabulce.Hoši z Hořic neponechali nic náhodě a zápas od první do poslední minuty měli pevně v rukou.Milíčeves zaslouží taky pochvalu za bojovnost a nevzdávání se.

23

Re: Okresní přebor přípravek 2008/2009

STARÉ MÍSTO - JISKRA HOŘICE "A"   0 : 16  ( 0 : 8 )

Branky : Honza Kočí, Míša Pour, Péťa Petr a Dan Šubr po třech, Fanda Kubát dvě, Filip Zakla a Adam Šlambera po jedné brance

Sestava :
Kuba Kněžourek, Adam Šlambera, Fanda Kubát, Honza Kočí, Filip Zakl, Míša Pour, Dan Šubr, Péťa Petr, Tomáš Fátor
Trenér : Mirek Fátor

Zápas měl od samého začátku jednoznačný průběh, což naši hráči potvrdili i brankově.
První branka z kopačky Dana Šubra padla v 5.minutě, když tečoval atřelu z dálky, kterou vyslal Adam Šlambera. V 15. mintě zahrával Adam trestňák (po faule na Péťu Petra) a svoji střelu poslal po druhé za záda domácího gólmana. V 18. minutě nacentroval zprava Tomáš Fátor, míč si zpracoval Fanda Kubát a střelou z dálky rozvlnil domácí síť potřetí. Minutu na to, tentýž hráč střelou po zemi zvýšil na 4:0. Ve 20. mitutě se individuálně probil Péťa a jeho střelu si pak brankář domácích srazil do branky - 5:0. Ihned po rozehrání se míče opět zmocnil Péťa a v téže minutě už zvyšoval na 6:0. Ve 22. minutě centroval Tomáš, jeho přihrávka našla před brankou Míšu Poura a po jeho střele dorážel do prázdné branky Hoza Kočí 7:0. Poslední branku 1.pol. dal po samostatné akci Míša. Do kabin se šlo za stavu 8:0 pro Hořice.
2.pol. měl stejný průběh. 28. miuta - Péťa prošel přes pět protihráčů, přistrčil Danovi a ten nezaváhal - 9:0. Ještě v téže minutě se po rozehrávce domácích zmocnil míče Honza a individuální akci zakončil brankou na 10:0. Ve 35. minutě Fanda nacentroval do vápna a po závaru před domácí brankou zvyšoval Dan už na 11:0. Ve 39. minutě se opět probil Péťa přes obranu domácích a vybídl Míšu ke skórování - 12:0. Ve 43. minutě se prosadil střelou po zemi Filip Zakl a zýšil naše vedení už na 13:0. Naši čtrnáctou branku vstřelil Péťa po přihrávce od Fandy ve 45. minutě. Hned o minutu na to se uvolnil Honza, nahrál Míšovi a byla z toho naše 15. branka. Závěrečný účet podtrhl Honza, když protlačil míč za záda domácího brankáře - 16:0.

24

Re: Okresní přebor přípravek 2008/2009

JISKRA HOŘICE "A" - LIBÁŇ 5:0  /4:0/

Pranky:Pour 2,Šlambera ,Petr ,Kubát.

Sestava :
Kuba Kněžourek, Adam Šlambera, Fanda Kubát, Honza Kočí, Filip Zakl, Míša Pour, Dan Šubr, Anna Marie Táborská, Péťa Petr, Tomáš Fátor
Trenér : Mirek Fátor


Dnešní zápas se od prvních minut vyvíjel ve prospěch Hořic.Soupeř chtěl hrát fotbal a to nám vyhovovalo.Kluci mohli útočit do volnější obrany  atak kombinační hrou přehrávali soupeře ve všech směrech.Jejich odměnou byl poločas 4:0.
K druhému poločasu kluci nastoupili úplně vyměněni.Kombinační hra se vytratila.Každý hráč svojim sólováním přicházel lehce o míč a tim jsme si zavřeli cestu ke střelení více branek.

25 Naposledy upravil: wusa (2009-05-21 19:36:42)

Re: Okresní přebor přípravek 2008/2009

SK ROBOUSY - JISKRA HOŘICE "A"  1 : 5  (0:2)

Branky : Honza Kočí 2, Filip Zakl, Adam Šlambera a Anička Táborská po jedné brance

Sestava :
Kuba Kněžourek, Adam Šlambera, Fanda Kubát, Honza Kočí, Filip Zakl, Dan Šubr, Péťa Petr, Tomáš Fátor
Trenér : Mirek Fátor

Naše mužstvo předvedlo dnes v Robousích velmi dobrý výkon. Herně jsme soupeře převyšovali po všech stránkách. Brankové vyjádření stavu na hřišti plně nevystihuje to, jak jsme domácí mužstvo po celý zápas s přehledem přehrávali. Trochu více štěstí v zakončení a bylo by to rozhodně dvouciferné vítězství.
První naši branku vstřelil v 10.minutě Honza Kočí, když zakončoval po přihrávkách Tomáše Fátora a Fandy Kubáta. Ještě v téže minutě vyrobila domácí obrana faul na pronikajícího Péťu Petra a Adam Šlambera s přehledem skóroval z penalty podruhé. Na další branku našeho mužstva jsme si museli počkat až do 40. minuty, kdy po Péťově přihrávce Filip Zakl zvyšoval na 3:1. Hned minutu na to Péťa zahrával roh, ze kterého vstřelila další branku Anička Táborská. Dvě minuty před koncem našel Péťa Dana Šubra. Jeho střelu brankář domácích vyrazil, ale Hozna pohotově poslal míč za jeho záda. Zároveň to také byla dvoustá vstřelená branka našeho týmu v letošní sezóně.