1

Téma: PŘÍPRAVKA STARŠÍ

.

2

Re: PŘÍPRAVKA STARŠÍ

Vzkaz pro ročník 1999 a 1998. První trénink dne 1.8.2008 v 16.30h
Fátor M.

3

Re: PŘÍPRAVKA STARŠÍ

Info pro přípravku starší.
Trénink v úterý 26.8.2008 v 16.30h-účast nutná.
Přípravný zápas ve čtvrtek dne 28.8.2008 v 15.15 Hořice-Viktorka Žižkov.

Přeložení 1.kola ,který se mělo odehrát v neděli 31.8.2008 v 9,30h Hořice B-Hořice A se odehraje tento pátek 29.8.2008. Začátek 16.30h.Sraz 15,45h na Gotíku.

Fátor M.

4

Re: PŘÍPRAVKA STARŠÍ

Dnes odehrála starší přípravka svůj poslední přípravný zápas před začátkem nadcházející sezony.
Na Gothardu jsme přivítali přípravku slavného pražského klubu - VIKTORIA ŽIŽKOV.

Naši borci nastoupili v této sestavě :
V brance Kuba Kněžourek, obrana zleva Honza Kočí, Fanda Kubát a Adam Šlambera. Záloha zleva Míša Pour a Tomáš Fátor. Útok zleva Péťa Petr a Filip Zakl. Na střídačce byl připravený Dan Šubr.

Od začátku utkání měla hra velice vyrovnaný průběh. Po několika minutách vzájemného oťukávání se začal hrát vcelku pohledný fotbal. Naši hráči možná měli trochu obavy, jak se utkání bude vyvíjet, protože Viktorka v tomto týdnu deklasovala Miletín na jeho hřišti v poměru 22:0. Šance byly vcelku vyrovnané. Před koncem poločasu, Honza Kočí ve snaze ukopnout míč útočícímu protihráči, fauloval a byla z toho penalta. Gólman Kuba Kněžourek ale tuto situaci vyřešil bez problému - penaltu chytil.
Po změně stran se přece jenom začal projevovat naše lepší sehranost. Obránci si vcelku v pohodě poradili se všemi útoky a ještě při tom zbýval čas, aby všichni tři vypomáhali v útoku. Záloha pracovala obstojně a připravovala spolu se zmiňovanými obránci šance pro útočníky.
První gól začal u Honzy Kočího, který založil akci, posunul míč na Dana Šubra, který dal finální přihrávku na Filipa Zakla, který střelou ze střední vzdálenosti rozvlnil soupeřovu síť.
I u druhého gólu byla na začátku naše obrana. Šlambik krásně přihrál Péťovi a ten střelou po zemi překonal hostujícího gólmana podruhé.

JISKRA HOŘICE - VIKTORIA ŽIŽKOV 2 : 0 (0:0)

V dalším průběhu nastoupilo i naše "B" mužstvo přípravky proti stejnému soupeři. Naši hráči se jen obtížně dostávali dopředu a hosté je zatlačili před vlastní branku. Míša Neumann v brance přímo čaroval a je jeho velkou zásluhou, že se hostům v zápase hraném na jeden poločas podařilo vsítit pouze dvě branky.


V pátek 29.srpna 2008 se na Gothardě bude hrát první kolo okresního přeboru přípravek, ve kterém hned na úvod uvidíme hořické derby, když proti sobě nastoupí JISKRA HOŘICE "A" a JISKRA HOŘICE "B". Zápas začíná v 16:30.

Přijďte fandit !

5

Re: PŘÍPRAVKA STARŠÍ

Trénink v pátek 5.září na hřišti od 16:30

V neděli je sraz před odjezdem na náměstí v 8:45. Odjezd na zápas do Milíčevse je v 9:00.
Ne abyste zaspali !

6 Naposledy upravil: wusa (2008-09-19 19:50:22)

Re: PŘÍPRAVKA STARŠÍ

Důležité upozornění pro rodiče a hráče "A" mužstva. Nedělní zápas v Chomuticích je přeložený na sobotu 20 září 2008. Začátek utkání je ve 12:45. Odjezd na zápas je ve 12:00 z náměstí.

7 Naposledy upravil: wusa (2008-09-20 17:44:12)

Re: PŘÍPRAVKA STARŠÍ

Naše "A" mužstvo obdrželo pozvánku na podzimní turnaj starších přípravek, které pořádá FK VIKTORIA ŽIŽKOV

Místo           UMT 3. generace
Adresa        hřiště SC Xaverov - Horní Počernice
                  Praha 9, Božanovská 2098
Datum         28.10.2008 (úterý) zahájení 8.30hod
Počet týmů  12 týmů
(dvě skupiny – utkání hraná souběžně na dvou hřištích)
Ceny           1.-3. místo  pohár, medaile, diplom a věcné ceny
                   4.-12. místo diplom a věcné ceny
                   nejlepší střelec , brankář a hráč

Pořadatel zajišťuje – rozhodčí, ceny, šatny, oběd 12+2 již v ceně (řízek s bramborem)

Generální sponzor turnaje : AKANT ART,v.o.s

Info pro rodiče - podrobnější údaje o dopravě, ceně atp. dostanete později prostřednictvím trenéra a těchto stránek.

8

Re: PŘÍPRAVKA STARŠÍ

Utkání se Železnicí, které se mělo hrár v neděli 5.října je přeložené na sobotu 4.října. Čas odjezdu na zápas se hráči dozvědí na tréninku.

9

Re: PŘÍPRAVKA STARŠÍ

Přináším další podrobnosti k turnaji, na který pojede starší přípravka 28.října do Prahy.

Turnaje se zúčastní 14 mužstev, rozdělených do dvou skupin po sedmi týmech. Hraje se 1x 15min, systémem každý s každým ve skupině. V semifinále se utkají první dvě družstva z obou skupin (A1 - B2, B1 - A2), pak následuje zápas o třetí místo (poražení semifinalisté) a finále.

Naše mužstvo je zařazeno do skupiny "A" spolu s těmito týmy :
FC Uhřiněves   
Vik. Žižkov "B"   
1.FK Příbram   
Benátky n. Jizerou   
SK Větrovy   
TJ Jiskra Hořice   
TJ Svitavy   

Ve skupině "B" se představí tato mužstva ¨
Vik. Žižkov "A"   
SK Benešov   
FK Králuv Dvůr   
FC Bechyně   
Sigma Olomouc   
Bohemians Praha   
SKP Rakovník

10

Re: PŘÍPRAVKA STARŠÍ

12.kolo HořiceA-Žlunice na přání Žlunic přeloženo na úterý 14.října.Začátek výkopu v17.00h

11 Naposledy upravil: Mirek (2008-10-15 17:40:34)

Re: PŘÍPRAVKA STARŠÍ

Máme za sebou podzimní kolo sezóny 2008/2009.
Děkuji Adamovi,Fandovi,Honzovi,Filipovi,Péťovi,Tomášovi,Danovi,Michalovi a Kubovi za dočasné 1.misto v soutěži.
Po sehraném posledním vítězném zápase se Žlunicemi musím poděkovat i paní Martině a Mirce za malé a milé pohoštění pro naše hráče.Též děkuji všem rodičům,kteří kluky podporují,všude je doprovází a fandí jim při hře.
Také musím poděkovat i Jardovi,který se ochotně ujímá mých tréninků v době,kdy jsem pracovně zaneprázdněn.
Na závěr musím poděkovat i Pavlu Kočímu za perfektní referáty a fotodokumentaci k jednotlivým zápasům.
Společně s klukama se těším na 1.zahajovací zápas v jarním kole a věřím v dobrou spolupráci se všemi hráči.Přeji jim i nadále hodně zdaru.
Váš trenér.

12 Naposledy upravil: wusa (2008-10-30 14:31:35)

Re: PŘÍPRAVKA STARŠÍ

PODZIMNÍ TURNAJ FK VIKTORIA ŽIŽKOV
HORNÍ POČERNICE 28.10.2008

V úterý 28.10.2008 se naše mužstvo zúčastnilo skvěle obsazeného fotbalového turnaje přípravek (rok narození 1998 a mladší), který se konal na hřišti v Horních Počernicích (Xaverov), které je základnou Viktorie Žižkov.

Jak bylo avizováno v předešlých příspěvcích, turnaje se zúčastnilo 14 týmů z celé České republiky. Mužstva byla rozdělena do dvou skupin.

SKUPINA "A"
FC Uhřiněves   
Vikktoria Žižkov "B"   
1.FK Příbram   
FC Benátky n. Jizerou   
SK Větrovy   
TJ Jiskra Hořice   
TJ Svitavy   

SKUPINA "B"
Viktoria Žižkov "A"   
SK Benešov   
SK Plzeň   
FC Bechyně   
Sigma Olomouc   
Bohemians Praha   
SKP Rakovník

1. kolo : 1.FK Příbram - Jiskra Hořice  3 : 0
V prvním utkání jsme se střetli s týmem 1.FK Příbram. Naši hráči začali trochu nervózně, přece jenom se jednalo o velký turnaj. I když jsme se soupeři herně postupně vyrovnali, přece jenom se nepodařilo zkorigovat branky inkasované v úvodu.

2. kolo : Jiskra Hořice - FC Benátky nad Jizerou  1 : 0
Do druhého utkání jsme nastoupili s jsným cílem - odčinit předchozí prohru. Kluci ze sebe střepali počáteční nervozitu a na hřišti předváděli svoji tradiční kombinační hru, na kterou soupeř prostě nestačil. O vítěznou branku se zasloužil Patrik Hátle. I když to tak podle výsledku nevypadá, naši borci měli po celé utkání výraznou převahu.

3. kolo : SK Větrovy - Jiskra Hořice  0 : 0
V našem třetím vystoupení jsme se střetli s mužstvme, které do Prahy přicestovalo až z Tábora. Hra se přelévala ze strany na stranu. Ke konci zápasu jsme si vytvořili několik slibných brankových příležitostí, ale chybělo trochu klidu v zakončení. Důležité ale bylo, že klukům po dalším bodovém přídělu notně vzrostlo sebevědomí.

4. kolo : Jiskra Hořice - TJ Svitavy  1 : 0
Zápas pravdy, který měl ukázat naše další možnosti, protože Svitavy na tom byly na druhém místě průběžné tabulky o bod lépe než my. Hra byla velice vyrovnaná, útoky se valily z jedné strany na druhou. My jsme odolali zejména díky skvělé hře naší obrany (Fanda Kubát, Filip Zakl a Adam Šlambera) a fantastického výkonu Kuby Kněžourka v brance. Asi 5 minut před koncem utání rozhodl o naší výhře Péťa Petr.

5. kolo : FC Uhříněves - Jiskra Hořice  0 : 1
V tomto utkání nám šlo o to, abychom se bodově odpoutali od dotírajících Svitav. Utkání se stalo naší jednoznačnou záležitostí. Vítězství zařídil Fanda Kubát.

6.kolo : Jiskra Hořice - Viktoria Žižkov "B"  0 : 0
Už před tímto zápasem jsme si zajistili účast v semifinále, ale klukům jsme to zatím neřekli. Možná to byl i trochu důvod, proč jsme se tolik nevrhali do útoků. Převahu jsme měli, herně byly Hořice lepší, chybělo jenom trochu důrazu v zakončení. I tak tento výsledek znamenal postup mezi poslední čtyři mužstva v turnaji !!!

1. SEMIFINÁLE : Jiskra Hořice - SKP Rakovník  0 : 1
Za velice nevlídného počasí jsme nastoupili proti suverénovi skupiny "B". Obě mužstva předváděla skvělý fotbal, na který se přišel podívat i někdejší reprezentant Pavel Kuka. Kluci dali do hry celé srdce a vytvořili si několik skvělých šancí. Po celý zápas jsme byli lepším týmem, ale jak to ve fotbale někdy chodí - zvítězí ten šťastnější. Dvě minuty před koncem jsme dostali gól, na který už kluci nestačili odpovědět.

2. SEMiFINÁLE : 1.FK Příbram - SK Plzeň  4 : 0

O 3. místo :  Jiskra Hořice - SK Plzeň  1 : 1  (2:3 na penalty)
Kluci šli do tohoto souboje s jasným cílem. Zápas byl opravdu skvěle rozehraný. Bohužel se nám po šancích Fandy, Péti nebo i Patrika nepodařilo vstřelit branku. Zhruba v polovině hrací doby jsme naopak inkasovali. Kluci ale v těchto chvílích prokázali obrovskou bojovnost, za kterou sklízeli obdivný potlesk všech diváků, přihlížejících hráčů z jiných mužstev a jejich trenérů a doprovodů. Snaha byla korunována v poslední minutě, když vyrovnání zajistil Honzík Kočí umístěnou hlavičkou po rohovém kopu, který zahrával Péťa Petr - 1:1 !!!
O všem rozhodly penalty. Kuba Kněžourek si šáhl na všechny tři střely, ale soupeř měl prostě štěstí.....

Fanda Kubát byl vyhlášený nejlepším hráčem našeho mužstva.

Klukům patří velké poděkování a obdiv za předvedené výkony. Chyběl jenom maličký krůček k pohárům, ale i přes to jsme v Praze zanechali veliký dojem. Čtvrté místo rozhodně není žádným zklamáním, ale to si mnozí uvědomí až s odstupem času.   
Velké poděkování patří i Mirkovi Fátorovi za zorganizování celé akce. Děkuji i rodičům hráčů za jejich starost o naše nejmenší fotbalisty a za jejich povzbuzování ve všech zápasech.

Sestava našeho mužstva :
Kuba Kněžourek, Fanda Kubát, Filip Zakl, Adam Šlambera, Tomáš Fátor, Honza Kočí, Dan Šubr, Míša Pour, Péťa Petr a Patrik Hátle
Trenéři :
Mirek Fátor a Jirka Urban

KLUCI - JEŠTĚ JEDNOU VŠEM BEZ ROZDÍLU VELKÝ DÍK ZA PŘEDVEDENOU HRU, VÝSLEDKY A REPREZENTACI HOŘICKÉHO FOTBALU !

13

Re: PŘÍPRAVKA STARŠÍ

http://www.fkvz.cz/novinka.asp?id=14324

14

Re: PŘÍPRAVKA STARŠÍ

smile:):):):):)

15

Re: PŘÍPRAVKA STARŠÍ

Super výsledek, gratuluju. Na fotkách jsou nejčastěji naši kluci wink

16

Re: PŘÍPRAVKA STARŠÍ

Vzkaz pro ročník 1999 a 1998. První trénink hala dne 11.11.2008 v 17.00-18.30h
Fátor M.

17 Naposledy upravil: Mirek (2008-11-12 20:32:45)

Re: PŘÍPRAVKA STARŠÍ

RZ ASTRA DLOUHÉ RZY
Kraj: Královehradecký       Region: Orlické hory
Zajímavosti v okolíGPS: -nenalezeno-

Typ objektu: Hotel/penzion, Rekreační středisko


Objekt vhodný pro: ŠvP, Letní tábory, Sportovní soustředění, Lyžařský kurz, Víkendové akce, Školní výlety, Hendikepované osoby, Hromadné akce dospělých, Rodinnou rekreaciSpecializuje se zejména na dětskou rekreaci jako jsou ŠvP, školní výlety, sportovní akce a letní tábory. Velký areál je situován do harmonicky vyvážené lesní krajiny Orlických hor u hranic s Polskem, 10 km západně od Deštného v O.h. Celoročně je zajištěno ubytování v budově (2-5 lůžkové pokoje, spol.soc.zař.) a v bungalovech, od května jsou k dispozici i 2-4 lůžkové chatky (po rekonstrukci, el., soc.zázemí v hl.budově). Celé středisko má bezbariérový přístup a nadstandardní množství sportovního i kulturního zázemí - jídelny, učebny, společenskou místnost, disko sál, tenisový kurt, volejbal, beach volejbal, 25m venkovní bazén, velké fotbalové hřiště, pískoviště, dětské hřiště, půjčovna kol, klubovna pro aerobik, posezení u grilu,


Kapacita ubytovaní:206 osob, z toho:
v pokojích se společným sociálním zařízením: 54 lůžek
v letních chatkách: 118 lůžek
v rodinných chatách: 34 lůžek

Další informace:
Provoz: celoroční     
Ubytování v chatkách od května (100 lůžek)
Bezbariérovost: úplná
Areál a hlavní budova (2-5 lůžkové pokoje, jídelna, učebna) bezbariérové
Lůžkoviny:
ano

   
Vybavenost, program a zajímavosti v okolí:
Vybavenost rekreačního objektu: Sportovní hřiště, Dětské hřiště, Volné prostranství, Přírodní koupaliště, Sportovní hala/tělocvična, Lyžařský vlek, Společenská místnost, Učebna, Oheň/gril
fotbalové hřiště, tenisové kurty, hřiště volejbalové a beach volejbalové, bazén 25m, stolní tenis, ruský kuželník, opičí dráha

Sportovní možnosti v okolí: Přírodní koupaliště, Sportovní hala/tělocvična, Ski areál, Lyžařský vlek
Lyžování: pro začátečníky vlastní vlek. Ski areál Olešnice 4 km, Deštném cca 10 km, Nový Hrádek 2 menší vleky. Běžkařské terény. Cykloturistika.

Zajímavosti v okolí: zřícenina hradu Frymburk, pevnost Skutina, mariánské poutní místo s křížovou cestou Rokole, větrné elektrárny na Šibeniku, Nové Město nad Metují, Peklo, zámek Opočno, pevnost Dobrošov a Hanička, Ratibořice


Doprava: autobus, vlastní
Autobus: zastávka Nový Hrádek,Rzy 200m (trasa N.Město n.Metují - Nový Hrádek, Olešnice)

Kontaktní údaje:
Adresa objektu:
RZ Astra Dlouhé Rzy
Dlouhé Rzy
54901 Dlouhé Rzy v Orlických horách  Kontaktní osoba:
  Eva Kardinálová
Telefon: 495 212 847
              774 112 847
Email: rzastra@atlas.cz
www.rekreace-astra.cz

18

Re: PŘÍPRAVKA STARŠÍ

Přišel mně mail s nabídkou pro vás :

                  TJ TATRAN HOSTINNÉ ODDÍL KOPANÉ
                    POŘÁDÁ ZIMNÍ HALOVÉ TURNAJE

Turnaje budou odehrány v nové multifunkční hale, která je v provozu od 1.8.2008.
Rozměry haly jsou 38 x 20 m.
Turnaj se odehraje na branky o rozměrech 5x2m.

Občerstvení – přímo v hale  (bufet).

Vybavení hráčů: sálová obuv s nešpinící podrážkou.

                                    Začátek turnajů – 8.30 h.

Startovné – 1200 Kč. (platí se na místě, oproti potvrzení).

Počet hráčů -  4+1.     
                               
Počet účastníků turnaje  8.       (systém každý s každým)

Propozice a rozlosování obdrží všichni účastníci týden před odehráním turnaje.

Ceny -  každý tým obdrží pohár + věcnou cenu.
              Oceněn bude nejlepší střelec a brankář.                    Přihlášky a informace:           Milan Polomčák
                                                                       Sídliště 738
                                                                      543 71  Hostinné

                mobil: 603 829 773
                email:  milanpolomcak@seznam.cz
                         TĚŠÍME SE NA VÁS V NOVÉ HALE!!
                                                     


                             TERMÍNY TURNAJŮ15.2. 2009       r. 2001 a ml. Dvůr,Javorka,2x Třebeš,H.S.M. ,Hostinné,Trutnov,-jedno volné místo
28.2.2009     r. 1998 a ml. Hostinné,H.S.M,RMSK Cidlina,Libštát,Trutnov,Broumov,Vrchlabí,-jedno volné místo
7.3.2009       r. 2000 a ml. Hostinné,Svoboda n.Úpou,Miletín,NováPaka,- čtyři volné místa

19

Re: PŘÍPRAVKA STARŠÍ

Halový turnaj přípravek 8.2.2009 ve Dvoře Králové

Dvůr Králové-Hořice  0:2          Tomášek, Šubr
Javorka-HSM                      0:0
Chlumec-Opočno                4:0
Chrudim-Trutnov                0:0
Broumov-Miletín                 3:0
Dvůr Králové-Javorka         0:1
Hořice-HSM              0:2
Chlumec-Chrudim              3:0
Opočno-Trutnov                 1:3
Dvůr Králové-Broumov       0:2
Javorka-Miletín                   5:0
Hořice-Chlumec        0:2
Dvůr Králové-Opočno          0:4
HSM-Chrudim                     0:0
Trunov-Broumov                3:0
Hořice-Javorka          0:1
Chlumec-Miletín                  4:0
Dvůr Králové-HSM              0:4
Opočno-Chrudim                3:0
Hořice-Trutnov          0:3
Javorka-Broumov               1:1
Dvůr Králové-Chlumec        0:9
HSM-Miletín                        6:0
Hořice-Opočno         1:2    Šubr
Chrudim-Broumov              1:1
Javorka-Trutnov                 0:0
Dvůr Králové-Miletín           4:1
HSM-Chlumec                    0:1
Hořice-Broumov        0:3
Javorka-Opočno                 1:1
Dvůr Králové-Chrudim        0:4
Trutnov-Miletín                    2:0
Chlumec-Broumov               3:0
HSM-Opočno                        3:3
Hořice-Chrudim                    0:2
Dvůr Králové-Trutnov           0:3
Javorka-Chlumec                 1:2
Opočno-Miletín                     5:0
HSM-Broumov                      0:1
Javorka-Chrudim                  0:1
Chlumec-Trutnov                  0:0
Hořice-Miletín                        1:0    Škoda
Opočno-Broumov                  0:0
HSM-Trutnov                         0:0
Chrudim-Broumov                 9:0


1.Chlumec
2.Trutnov
3.Opočno
4.Broumov
5.Chrudim
6.HSM
7.Javorka
8.Hořice
9.Dvůr Králové
10.Miletín

Sestava:Neumann-Tomášek, Šubr, Filák, Škoda, Zvoníček, Wünsch, Bartoníček, Košťál

20

Re: PŘÍPRAVKA STARŠÍ

V neděli 15.2.2009 se starší přípravka pod vedením trenéra p.Fátora zúčastnila 2.ročníku halového turnaje pořádené Slavojem Předměřice nad Labem v Předměřicích. Se silnou konkurencí celků hradeckého kraje se obstojně náš celek porval a zanechal po sobě výborný celkový dojem.
Účastníci :
  1) FC Nový Hradec Králové
  2) FC Olympia Hradec Králové 99
  3) FC Kostelec nad Orlicí
  4) FK Pardubice 1899
  5) FC Hradec Králové žákyně
  6) Jiskra Hořice
  7) MFK Nové Město nad Metují
  8) Spartak Kobylice
  9) Slavoj Předměřice nad Labem

   Nový Hradec Králové - Předměřice        0:1
   Olympia 99 - Kobylice                          2:1
   Pardubice 1899 - Hořice                       0:1      Petr
   Kostelec n.O. - Nové Město n.M.           2:0
   Předměřice - Žákyně                           1:1
   Nový Hradec Králové - Olympia 99       0:4
   Kobylice - Kostelec n.O.                      1:4
   Nové Město n.M. - Pardubice 1899        2:0
   Olympia 99 - Předměřice                     3:1
   Žákyně - Hořice                                 0:1           Kočí
   Kostelec n.O. - Nový Hradec Králové    3:0
   Pardubice 1899 - Kobylice                   0:2
   Předměřice - Hořice                            2:3         Kubát,Petr,Kočí
   Olympia 99 - Kostelec n.O.                  2:1
   Nové Město n.M. - Žákyně                   3:1
   Nový Hradec Králové - Pardubice 1899 0:2 
   Kostelec n.O. - Předměřice                  2:1
   Hořice - Nové Město n.M.                     0:0
   Pardubice 1899 - Olympia 99               0:2
   Žákyně - Kobylice                              0:4
   Předměřice - Nové Město n.M.             1:2
   Kostelec n.O. - Pardubice 1899            3:0
   Kobylice - Hořice                                2:3          Kočí 2,Šlambera
   Nový Hradec Králové - Žákyně            1:1
   Pardubice 1899 - Předměřice               2:2
   Nové Město n.M. - Kobylice                  2:0
   Hořice - Nový Hradec Králové              4:0         Petr 3,Kněžourek
   Žákyně - Olympia 99                          0:2
   Předměřice - Kobylice                         0:4
   Nový Hradec Králové - Nové Město n.M.  0:4
   Kostelec n.O. - Žákyně                       4:0
   Olympia 99 - Hořice                           2:3       Petr 2,Šlambera
   Kobylice - Nový Hradec Králové          1:0
   Žákyně - Pardubice 1899                   1:3
   Nové Město n.M. - Olympia 99            2:1
   Hořice - Kostelec n.O.                        0:3

Jedna jediná prohra  v závěrečné fázy turnaje nás připravila o vítěství a na skóre nás odsunula až na třetí místo za vítězné mužstvo Kostelec nad Orlicí a druhé Nové Město nad Metují.Přesto patří hráčům přípravky dík za perfektní odvedený výkon,trenérovi za dobrou taktiku a rodičům za vynikající podporu.

21 Naposledy upravil: wusa (2009-02-18 13:28:54)

Re: PŘÍPRAVKA STARŠÍ

Jenom bych rád dodal ještě jednu "maličkost". Fanda Kubát byl vyhlášený jako nejužitečnější hráč turnaje !

Samozřejmě se připojuji ke gratulaci hráčům a k poděkování Mirkovi  wink wink

22 Naposledy upravil: wusa (2009-03-20 18:25:17)

Re: PŘÍPRAVKA STARŠÍ

28.3.2009 se mužstvo starší přípravky zúčastní halového fotbalového turnaje O pohár SK Jičín 1898. Hrát se bude ve Sportovním areálu Jičíně, v hale pro 900 sedících diváků.

Pořadatelé nalosovali dvě skupiny, v nichž se mužstva utkají systémem "každý s každým". Na závěr turnaje se družstva utkají o konečné pořadí. Každé družstvo sehraje tedy pět utkání. Hrací doba byla stanovena 1x15 minut a na hrací ploše bude 4+1 hráč z každého mužstva
Turnaj bude zahájen v 8.00 hodin, ukončení je naplánované na cca 15.30 hodin.

Kromě ocenění vítězů a zúčastněných týmů, bude vyhlášen bude rovněž nejlepší brankář, hráč a střelec turnaje.

Pravidla turnaje:
Hraje se na hřišti o rozměrech 20x40 metrů s brankami na minifotbal (2x5 metrů). Z jedné strany hřiště se hraje o mantinel.
V případě, že míč opustí hrací plochu, uvede se míč do hry autovým vhazováním.
Rohy se kopou, rozehrání autu od brány provádí brankář rukou nebo nohou.
Brankář nikdy nesmí rozehrát míč (vyhodit ani vykopnout) přes půlící čáru a to ani halfvolejem. Jediné, kdy brankář smí hrát nohou přes půlící čáru je případ, kdy se aktivně zapojí do rozehrané akce anebo odkopává míč, směřující na jeho bránu.
Při úmyslné »malé domů« získává útočící mužstvo výhodu nepřímého kopu z hranice pokutového území – a to v nejbližším bodu od místa, kde brankář chytil míč do ruky.
Pokud bude hráč potrestán červenou kartou, jeho tým hraje dvě minuty oslaben a samotný hráč nesmí nastoupit v následujícím zápase svého týmu.
Pokud bude hráč potrestán žlutou kartou, následuje trest v délce dvou minut, ve kterých se hráč nesmí zúčastnit hry a jeho tým navíc v tomto časovém úseku hraje oslaben. Minimální počet hráčů na hřišti je 3+1. V případě většího počtu dvouminutových trestů se tyto kumulují tak, aby bylo dodrženo pravidlo o třech hráčích v poli.
Střídání probíhá »hokejovým způsobem« bez omezení.

O pořadí ve skupinách rozhoduje:
1. počet bodů
2. vzájemný zápas
3. rozdíl skóre
4. větší počet vstřelených branek
5. los

V zápasech o konečné umístění se po nerozhodném výsledku ihned kopou pokutové kopy. Základní série obsahuje 3 penalty. Poté se kope tradičním způsobem po jedné penaltě na každé straně až do rozhodnutí.
Po ukončení utkání je výsledek platný a nelze se proti němu odvolat!


Účastníci turnaje:

Skupina »A«:  SK Hošek Robousy, SK Jičín „A“, SK Sobotka, Sokol Libáň, TJ Sokol Železnice

Skupina »B«:  1. FK Nová Paka, Jiskra Hořice, SK Jičín „B“, TJ Podskalan Staré Místo, TJ TK Žlunice

Časový program:

    8.00    Jičín „A“ - Robousy
    8.17    Jičín „B“ – S. Místo
    8.34    Libáň - Železnice
    8.51    Žlunice – N. Paka
    9.08    Sobotka – Jičín „A“
    9.25    Hořice – Jičín „B“
    9.42    Železnice - Robousy
    10.00    S. Místo - Žlunice
    10.17    Libáň - Sobotka
    10.34    N. Paka - Hořice
    10.51    Železnice – Jičín „A“
    11.08    Žlunice – Jičín „B“
    11.25    Robousy - Libáň
    11.42    S. Místo – N. Paka
    12.00    Sobotka - Železnice
    12.17    Hořice - Žlunice
    12.34    Jičín „A“ – Libáň
    12.51    Jičín „B“ – N. Paka
    13.08    Robousy – Sobotka
    13.25    S. Místo - Hořice
    14.00    o 9. místo    (5. tým skupiny »A« – 5. tým skupiny »B«)
    14.17    o 7. místo    (4. tým skupiny »A« – 4. tým skupiny »B«)
    14.34    o 5. místo    (3. tým skupiny »A« – 3. tým skupiny »B«)
    14.51    o 3. místo    (2. tým skupiny »A« – 2. tým skupiny »B«)
    15.08    finále    (1. tým skupiny »A« – 1. tým skupiny »B«)
   
    15.30    Vyhlášení výsledků a individuálních cen

VEŠKERÉ INFORMACE PRO HRÁČE A RODIČE PODÁ MIREK FÁTOR NA TRÉNINKU VČETNĚ TERMÍNU ODJEZDU Z HOŘIC

23

Re: PŘÍPRAVKA STARŠÍ

Po skvělých výsledcích na turnajích v Praze a v Předměřicích, jsme čekali, jak dopadne naše poslední měření se soupeři v hale.

Naše mužstvo se jenom těžce dostávalo do herní pohody. Na začátek nás převálcoval Jičín "B". V derby s Novou Pakou už byla hra o poznání lepší, padaly i branky, ale vítězství z toho nebylo. Ve třetím zápase proti Žlunicícm, jsme si vydřeli hubené jednobrankové vedení, o které jsme asi 15 vtřein před koncem přišli. V podledním utkání naší skupiny jsme deklasovali celek Starého Místa, ale ani to nám nestačilo na souboj o lepší umístění v turnaji. Chyběl k tomu jenom jeden gól..... V posledním zápase, který rozhodoval o umístění na 7. resp. 8. místě, jsme suveréně přehráli Libáň, jenom v brankovém vyjádření to není moc vidět.

Sestava :
Anička Táborská, Kuba Kněžourek, Honza Kočí, Adam Šlambera, Filip Zakl, Míša Pour, Péťa Petr, Dan Šubr, Tomáš Fátor a Robin Pientka

JISKRA HOŘICE - JIČÍN "B"    0 : 10

NOVÁ PAKA - JISKRA HOŘICE   5 : 3  branky : 2x Adam Šlambera, 1x Honza Kočí

JISKRA HOŘICE - ŽLUNICE   1 : 1   branka : Adam Šlambera

STARÉ MÍSTO - JISKRA HOŘICE   0 : 7  branky : 2x Adam Šlambera, 1x Tomáš Fátor, Anička Táborská, Péťa Petr, Honza Kočí, Filip Zakl

o 7. místo :
JISKRA HOŘICE - LIBÁŇ    branky : Péťa Petr a Adam Šlambera

24 Naposledy upravil: wusa (2009-06-08 19:38:01)

Re: PŘÍPRAVKA STARŠÍ

V neděli se na domácím hřišti představilo ve svém posledním utkání letošního ročníku okresního přeboru mužstvo hořické přípravky.

Přípravka Jiskry Hořice, tak jako v loňském roce,  letos opět suverénním způsobem vyhrála okresní přebor, když za celou sezónu pouze jednou remizovala a ostatní zápasy vyhrála. Nejúspěšnějšími střelci mužstva byli Petr PETR, Filip ZAKL a Fanda KUBÁT.

Hráči sbírali zkušenosti i na turnajích. Nejvýznamnějšího turnaje se mužstvo pod vedením Mirka Fátora zúčastnilo loni v říjnu. Jednalo se o silně obsazený turnaj Viktorie Žižkov,  který se hrál v Praze v Horních Počernicích. V silné konkurenci šestnácti mužstev z celých Čech, se kluci umístili na výborném čtvrtém místě a jen krůček jim chyběl k tomu, aby se probojovali až do finále.

Pro většinu hráčů byl nedělní zápas také posledním domácím utkáním v dresu přípravky, protože od nové sezóny přestupují do mužstva mladších žáků. Jsou to tito hráči Tomáš FÁTOR, Fanda KUBÁT, Honza KOČÍ, Petr PETR, Filip ZAKL, Adam ŠLAMBERA  a Anička TÁBORSKÁ.

Kuba KNĚŽOUREK, Míša POUR a Dan ŠUBR zůstávají v přípravce i nadále a pro novou sezónu budou spolu s dalšími hráči z mladších ročníků hájit barvy hořického fotbalového potěru.

Klukům patří velké poděkování za skvělou reprezentaci hořického fotbalu a samozřejmě jim celý fotbalový oddíl přeje hodně úspěchů v žákovské kategorii. Zvláštní poděkování patří Mirkovi Fátorovi, který se po dva roky klukům věnoval jako trenér.

http://img269.imageshack.us/img269/7333/fotografie030.jpg
JISKRA HOŘICE "A"

http://img269.imageshack.us/img269/5338/fotografie032.jpg
Adam ŠLAMBERA

http://img269.imageshack.us/img269/9892/fotografie034.jpg
Fanda KUBÁT

http://img269.imageshack.us/img269/8484/fotografie035.jpg
Péťa PETR

http://img269.imageshack.us/img269/2690/fotografie037.jpg
Kuba KNĚŽOUREK

http://img269.imageshack.us/img269/1175/fotografie040.jpg
Honza KOČÍ

http://img269.imageshack.us/img269/6820/fotografie042.jpg
Dan ŠUBR

http://img269.imageshack.us/img269/6460/fotografie044.jpg
Míša POUR

http://img269.imageshack.us/img269/9149/fotografie045.jpg
Filip ZAKL

http://img269.imageshack.us/img269/5301/fotografie048.jpg
Tomáš FÁTOR

http://img269.imageshack.us/img269/4728/fotografie049.jpg
Anička TÁBORSKÁ

http://img269.imageshack.us/img269/9097/fotografie067.jpg¨

http://img269.imageshack.us/img269/812/fotografie072.jpg

http://img269.imageshack.us/img269/2643/fotografie086.jpg

http://img269.imageshack.us/img269/1043/fotografie097.jpg

http://img269.imageshack.us/img269/5171/fotografie105.jpg

http://img269.imageshack.us/img269/5490/fotografie099.jpg

http://img269.imageshack.us/img269/2863/fotografie114.jpg

http://img269.imageshack.us/img269/9276/fotografie101.jpg

http://img269.imageshack.us/img269/763/fotografie083.jpg

http://img269.imageshack.us/img269/9291/fotografie091.jpg

http://img269.imageshack.us/img269/8888/fotografie052.jpg

25

Re: PŘÍPRAVKA STARŠÍ

Projekt:     Děti patří na hřiště a ne na ulici

Turnaj
v kategorii přípravka

( startují hráči nar. v roce 1998 a mladší )


turnaj pořádá TJ Sokol Stará Paka


Termín  : 28.6.2009


Místo konání  : stadion TJ Sokol Stará Paka


Vedení turnaje  : výbor fotbalového oddílu TJ Sokol Stará Paka zastoupený předsedou Oldřichem Vrabcem

Ředitel    : Pavel Kohút   
Manažer       : Zdeněk Mizera   
Členové       : Miroslav Rulík, Petr Richter   
                          Záměr pořadatele :

Toto je  turnaj v kategorii přípravky a zúčastní se ho  6 družstev :
Vítězové 5-ti okresů  kraje Hradec Králové a družstvo pořadatele.
Záměrem pořadatelů je uspořádat turnaj přípravek, tak aby tato družstva z různých okresů našeho kraje měla možnost porovnání své výkonnosti   a tím více motivovat tyto nejmladší hráče k lásce ke sportu a hlavně k fotbalu. Turnaj se připojuje k  projektu ČMFS „ Fotbal ano – drogy ne „.


A. Všeobecná ustanovení

1.  Datum a místo konání   : neděle  28.6.2009     Stará Paka

2.  Pořadatel     :     TJ Sokol Stará Paka   

3.  Sraz účastníků   :  28.6.2009 ve  13,00  na stadionu TJ Sokol Stará Paka
                               
4.  Doprava      :     hradí si zúčastněná družstva (v případě dotace hrazeno)

5.  Občerstvení :    zajistí pořadatel

6.  Zdravotní zabezpečení   :   zajistí pořadatel

7.  Kontaktní osoba     :   Oldřich Vrabec  e-mail: vrabec.o @ delphin.cz


B.   Technická ustanovení   

1.  Herní systém   :  Družstva budou rozdělena do dvou skupin po třech                                            účastnících a ve skupinách budou hrát každé s každým.
                                 Dle pořadí ve skupinách budou hrát o celkové
                                 umístění v turnaji ( t.zn. vítěz sk. A a vítězem sk. B
                                 druhý s druhým atd.). Každé družstvo tak sehraje tři       
                                 utkání v turnaji.

2.  Rozlosování    :   bude provedeno ve 13,15 na společné schůzce
                                 všech účastníků

3.  Pravidla          :   Hraje se podle platných pravidel  minifotbalu a                        soutěžního řádu ČMFS , souběžně na dvou hřištích

4.  Startují           :   Hráči ( chlapci i dívky ) narození 1998 a mladší                              registrovaní v  ČMFS 

5.  Rozhodčí       :   Deleguje  KV ČMFS

6.  Hrací doba     :   1 x 20´   , v utkáních o umístění rozhodnou  pok. kopyC.   Časový sled utkání 

     Skupina   A                        Skupina   B
   
A1………………..                B1………………….
   
A2………………..                B2………………….
   
A3………………..                B3………………….
   
    Neděle  28.6.2009

    A 1    -    A 2        14,00 - 14,20        B 1    -    B 2
    A 2    -    A 3        14,30 - 14,50        B 2    -    B 3
    A 3     -    A 1        15,00 - 15,20        B 3    -    B 1
   

o 5 – 6    místo            15,30 – 15,50        o 3 – 4  místo       

Finále turnaje            16,00 – 16,20

Vyhlášení výsledků a předání cen     hráči internacionálů    16,30

Utkání internacionálů  ČR – Stará Paka st. garda    17,00

      Autogramiáda internacionálů


D.  Závěrečné ustanovení

První tři družstva obdrží  poháry a diplomy, ostatní družstva obdrží  diplomy. Budou vyhodnoceni : nejlepší hráč, střelec a brankář.
                                                             
   Ředitel turnaje     manažer turnaje
                                     

………………….                                                        …………………..