1

Téma: MD a SD - REFERÁTY ze zápasů

http://img143.imageshack.us/img143/9553/97003574nb9.gifhttp://img143.imageshack.us/img143/8083/15bg2.gifhttp://img396.imageshack.us/img396/2650/18sc9.gifhttp://img143.imageshack.us/img143/682/16674997zt7.gifhttp://img143.imageshack.us/img143/7382/99821315ue3.gifhttp://img143.imageshack.us/img143/2852/44900643zc0.gifhttp://img187.imageshack.us/img187/4972/60174972xq6.gifhttp://img143.imageshack.us/img143/6783/15ip1.gifhttp://img206.imageshack.us/img206/1341/20pv4.gifhttp://img187.imageshack.us/img187/4480/15qc3.gifhttp://img143.imageshack.us/img143/6219/75566183cp3.gifhttp://img206.imageshack.us/img206/6190/15zj2.gif

http://img105.imageshack.us/img105/4898/clipartfreegif08jz9.jpg

2 Naposledy upravil: Robben (2008-07-27 23:16:29)

Re: MD a SD - REFERÁTY ze zápasů

Jičín - Jiskra Hořice (hráno v Popovicích)
3:4 (poločas si nejsem jistej 0:2/0:3)

B: Vaňátko 3, vlastní

Sestava:
Filák - Žabokrtský(Minich), Lacina, Šlambera, Vrťátko - Ruml(Rubeš), Hudek, Žáček, Šedivý, Stuchlík(Meisner) - Vaňátko

První poločas byl vcelku jasný, hosté zahrozili pouze několika brejky, ale tyto šance zmařil náš branař. Přetlačovali jsme soupeře hlavně ve středu pole. Druhá půlka byla o něco zajímavější pro nestranného diváka, který viděl více gólů a nejen v síti domácích. Hosté hrozili po stranách a některé centry z lajny se ujaly a hosté snížili na 3:2 z pohledu hostí, poté však jejich obránce udělal fatální chybu a díky tomu Vaňátko vstřelil hattrick a pojistil naše vedení, hosté stačili už jen upravit vyýsledek na konečných 3:4.

3 Naposledy upravil: Robben (2008-07-31 21:59:27)

Re: MD a SD - REFERÁTY ze zápasů

Kobylice - Jiskra Hořice
1:4 (1:1)

B: Meisner, Hudek, Žáček, ???

Sestava:
Filák - Leplt, Lacina, Žáček, Hudek - Ruml(Černý), Šlambera(Langr), Rubeš, Vrťátko, Vaňátko - Meisner

V první půli se nám moc nedařila hra ve prostřed hřiště, naštěstí to domácí vůbec nevyužívali, hráli nakopávané balóny na rychlé útočníky, ale první půlka byla spíše naší záležitostí o proti druhé půlce, která byla jasně naší záležitostí. Domácí v podstatě přestali hrát a my jsem díky tomu dali 3 góly a to jsme ještě mnoho šancí spálili. Hrálo se opět za velkého vedra, proto druhá půlka už nebyla tak běhavá. Domácí v druhé půlce zahrozili pouze několika brejky, ze kterých nevstřelili ani branku. Vyhráli jsme zaslouženě...

4

Re: MD a SD - REFERÁTY ze zápasů

Nedal Meisner 2 goly? ale nevim, jen tipuju:)

http://img110.imageshack.us/img110/40/slaviaprahafanuserbarjv2.png

5

Re: MD a SD - REFERÁTY ze zápasů

já právě taky nevim, někod z vás musel dát dva, Jarda to nebyl a ty asi taky ne, to by sis asi pamatoval:D, tak asi majsny no, hlavně že sme vyhráli!!

6

Re: MD a SD - REFERÁTY ze zápasů

Makelele,piš prosím referáty ze zápasů,když se dostaneš k počítači.
Jinak poznámka ,za MD nastoupilo 5 žáků a za SD 4 ml.dorostenci a 3 další střídali v průběhu hry.

7 Naposledy upravil: Houdini (2008-08-10 19:03:36)

Re: MD a SD - REFERÁTY ze zápasů

Omlouvám se, včera jsem se nemohl dostavit k počítači. Tak se spožděním, ale přeci!

MD
TJ Jiskra Hořice - Týniště nad Orlicí
3:2 (1:2)

B:Orct, Černý(p), Šlambera

Sestava:
Filák - Kratěna, Pour, Langr(Šlambera), Leplt - Minich, Orct, Krušina(Ruml), Černý - Kukan(Rubeš), Duplinszki(Meisner)

Ze začátku jsme byli pod mírním tlakem, ale hosté z toho nedokázali nic vytěžit. My jsme měli první šanci asi ve 20. minutě, kdy po rohu se odrazil míč před vápno, kde stál Orct a krásnou ranou k tyči otevřel skoré. Hosté však ze svého tlaku neupustili a brzy srovnali a poté po smolném zákroku našeho brankaře šli do vedení. Krátce po začátku druhé půlky jsme vystřídali žáky, které čekalo přátelské utkání, za odpočaté mladší dorostence, které trenér šetřil na starší dorost. Naše mužstvo konečně přebralo iniciativu a soupeř se začál obávat o tři body. Po jednom našem rohu, soupeřův hráč podrazil domácího hráče v pokutovém území a Černý nekompromisně proměnil penaltu a byli jsme opět ve hře. Tlačili jsme co to šlo a z našeho tlaku vyšel faul před pokutovým území a Šlambera krásnou ranou změnil skoré na konečných 3:2!

SD
TJ Jiskra Hořice - Týniště nad Orlicí
4:0

B: Meisner, Vaňátko, Šlambera, Žáček(p)

Sestava:
Dufek - Brant, Lacina, Žáček, Šedivý - Šlambera, Rubeš(Černý), Hudek, Ruml - Meisner(Palm), Vaňátko(Filák)

Starších dorostenců se na zápas dostavilo 7, což bylo skoro nejvíce za celou letní přípravu, ale vůbec to nebylo znát. Již ve 20. vteřině Meisner vstřelil gól a hned bylo veseleji. Celý zápas byl vlastně v našich rukou, i když soupeř občas zahrozil několika protiútoky a ani pohledné akce na soupeřově straně nechyběly, ale všechno končilo u našich stoperů nebo nijak nebezpečnými střelami u našeho brankaře. Postupně jsme navyšovali náskok až na konečných 4:0.

Spokojenost je myslím velká, MD odehrál zápas s 5 žáky a SD s 6 ml. dorostenci a 6 bodů v tomto složení je myslím velký úspěch. Doufám, že nás na příští zápas bude víc a že pošlapeme takhle dál jako jeden tým.

8

Re: MD a SD - REFERÁTY ze zápasů

velice pekně napsané Pepiku:) a doplnil sem ti tam ten 3. gól SD:)

http://img110.imageshack.us/img110/40/slaviaprahafanuserbarjv2.png

9

Re: MD a SD - REFERÁTY ze zápasů

díky, já vždycky na něco musim zapomenout sad big_smile

10

Re: MD a SD - REFERÁTY ze zápasů

ale furt ti tam něco chybí ja sem taky střídal ve SD mě byste tam nenapsali :'-(

11

Re: MD a SD - REFERÁTY ze zápasů

já sem si to myslel, ale zapoměl jsem za koho.

Pour střídal Brantíka!

12

Re: MD a SD - REFERÁTY ze zápasů

to je lepší

13

Re: MD a SD - REFERÁTY ze zápasů

Dnešní zápasy v Trutnově jsou odloženy!

Jó, fotbal, to je hra!

14

Re: MD a SD - REFERÁTY ze zápasů

MD

TJ Jiskra Hořice - RMSK Nový Bydžov "B"
1:5 (0:2)

B: Meisner

Myslím si, že výsledek zase až tak neodpovídá naší hře, hosté byli sice lepším týmem, ale tak moc nás nepřehrávali, aby vstřelili 5 gólů. V druhém poločase už nebyla taková bojovnost z naší strany a proto dali tolik gólů. Aspoň ten jeden gól se nám podařil vsítit.

SD
TJ Jiskra Hořice - RMSK Nový Bydžov "B"
2:5 (1:2)

B: Hudek, Vaňátko

Kdyby jsme po 30 minutách vedli 3:0, nikdo by se nemohl divit, ale naše proměnování šancí, je bohužel tragické. Ještě k tomu rozhodčí písknul penaltu a hosté šli do vedení. Naštěstí nám hosté nahráli na vyrovnávací gól, ale poté hosté začali na hřišti vládnout a to jim vydrželo až do konce.

Tento víkend se našim týmům proti Bydžovu moc nedařilo, ale musíme se soustředit na další zápasy!!

15

Re: MD a SD - REFERÁTY ze zápasů

dik Robben

16 Naposledy upravil: Robben (2008-08-28 21:58:30)

Re: MD a SD - REFERÁTY ze zápasů

MD

MFK ÚPA - TJ Jiskra Hořice
1:1 (0:1)

B: Bečvář

Domácí začali zápas ve vysokém tempu, přehrávali nás hlavně ve středu hřiště! Zkoušeli také nakopávat dlouhé balóny za obranu, ale to naši stopeři skvěle pokryli. Zničeho nic jsme najednou udeřili my, domácí brankař rozehrál přímo na kopačku Bečváře, který z vápna krásnou ranou zavěsil do šibenice. Do konce poločasu se již nedělo nic zvláštního. Druhý poločas bylo na hřišti jen jedno mužstvo, domácí měli stále míč na kopačkách a my jsme jen bránili, ale vcelku úspěšně. Až asi 15 minut před koncem zahrávali domácí rohový kop, míč se odrazil na vápno a domácí hráč skóroval pomocí naší teče, na kterou náš brankář už nestihl zareagovat. Domácí se ještě snažli o vstřelení vítězného gólu, ale cenný bod z horké půdy z Trutnova jsme ubránili!!!


SD
MFK ÚPA - TJ Jiskra Hořice
0:2 (0:1)

B: Fajgl, Rubeš

Ze začátku měli domácí mírnou převahu, ale spíše to bylo vyrovnané. NAše obrana sem tam udělala lehkou chybu, kterou však okamžitě napravila, ale útok byl ze začátku poněkud ospalý. V jednom ze soubojů se zranil Šlambera a tak musel na hřiště Brant a hned na to se stal zázrak, FAJGL vybojoval míč na hranici pokutového území domácích, krásně obešel stopera a s bravurou zakončil!! Poté byla hra vyrovnaná až do konce poločasu. Druhý poločas byl stejný jako u mladších, hráli skoro jen domácí a my jsme jen bránili, naše obrana však pracovala precizně a domácí do ničeho nepustila, ale tlak to byl veliký a tak nás uklidnil gól, který padl po pěkné akci z levé strany, po ose Hudek - Vaňátko - Rubeš. Posledních 5 minut sme jen bránili dvougólový náskok, ale hosté už nijak netlačili, protože věděli že to už nemá cenu!!!

Myslím si, že 4 body z Trutnova je krásný výsledek, škoda jen, že mladší neudrželi jednogólový náskok, bylo by to krásných 6 bodů. Tak a teď už vzhůru na Vrchlabí!!!

Doufám, že jsem na nic nezapoměl Brantíku a Vaňas a že jsem tam napsal vše, co jste říkali, už si to totiž moc nepamatuju. big_smile big_smile

17

Re: MD a SD - REFERÁTY ze zápasů

chlapi.................
tak to je fantazie!!!!!!!!!!!
doufám, že jste konečně pohromadě
nejenom co do počtu, ale hlavně co do chuti zase vyhrávat

18

Re: MD a SD - REFERÁTY ze zápasů

Vypadá to, že chutˇ by byla, s tím počtem je to zatím slabší....

Jó, fotbal, to je hra!

19

Re: MD a SD - REFERÁTY ze zápasů

Pane Rubeši, u staršího dorostu už chybí pouze Aleš, žabák a Honza a všichni jsou zraněni a za to nikdo nemůže. Jinak si myslím, že jsme se s klukama už dali zase dohromady jako parta a toto vítězství nás doufám pozvedne a dodá chuť vyhrávat i další zápasy. Vrchlabí se má na co těšit ! cool big_smile

20

Re: MD a SD - REFERÁTY ze zápasů

Jardo vím, měl jsem na mysli především ml. dorost, včera jsem to zdůrazňoval.

Jó, fotbal, to je hra!

21 Naposledy upravil: Robben (2008-08-31 14:13:46)

Re: MD a SD - REFERÁTY ze zápasů

MD

FC Vrchlabí - SK Jiskra Hořice
0:2 (0:1)

B: Pour, Rubeš

Sestava:
Filák - Tulka, Leplt, Langr(Meisner), Černý - Ruml(Fajgl), Minich, Rubeš, Hlaváč - Pour(Šlambera), Kratěna

Tento zápas byl odehrán ve velkém vedru, proto výkony byly takové jaké byly. První poločas měli domácí převahu, přehrávali nás hlavně uprostřed hřiště, my jsme dokázali vystřelit na bránu pouze jednou a naštěstí z toho padl gól, kdy po dlouhém balónu do pokutového území skóroval Pour, který musel hned po gólu střídat. Domácí stále tlačili, ale naštěstí neproměnili žádnou šanci, díky naší obraně v čele s brankářem. Druhá půle byla spíše naší záležitostí. hrozili jsme rychlými brejky a standartními situacemi a zjedné znich padl tzv. pojišťovák. Domácí se sice snažili i nadále vstřelit branku, ale to se jim nepodařilo a tak jsme zvítězili 2:0 a domácí se dále budou "pyšnit" ziskem 0 bodů.

SD

FC Vrchlabí - SK Jiskra Hořice
0:2 (0:1)

B: Žáček, Vaňátko

Sestava:
Dufek - Palm, Lacina, Žáček, Brant - Filák(Fajgl), Krušina(Šlambera), Hudek, Šedivý - Meisner(Rubeš), Vaňátko(Langr)

SD Vrchlabí má stejný počet bodů jako MD, tedy 0 a tak se dalo očekávat, že domácí převálcujem, ale opak byl pravdou, první poločas se našemu týmu vůbec nedařilo a párkrát musel i Borka vytáhnout skvělý zákrok ze svého arsenálu, ale vše pochytal. Zničeho nic jsme však udeřili my, po pěkně kopnutém trestném kopu z levé strany se na dvakrát prosadil Jarda Žáček a tak sme šli do kabin s těsným vedením. Do druhého poločasu jsme vyběhli se třemi útočníky a bylo to znát, domácí ze začátku nakopávali dlouhé balóny, které však naše obrana odvrátila a tři útočníci se poté prali o balóny a často velmi dobře, domácí totiž museli otevřít obranu, aby srovnali a to se jim vymstilo a tak jsme vstřelili druhý gól. Domácí sice stále tlačili, ale už se na nic nezmohli a naopak my jsme zahodili ještě několik šancí. A tak jsme ani SD dorostu Vrchlabí nedovolili získat první body.

6 bodů z Vrchlabí se zdálo býti povinností, ale tak jednoduchého to nebylo, protože se nám moc nedařilo, ale musíme se to pokusit napravit už v příštích zápasech, které hrajeme doma s Broumovem. Přijďte se podívat a fandit, budeme rádi, když bude dobrá divácká kulisa...

22 Naposledy upravil: Robben (2008-09-07 20:54:33)

Re: MD a SD - REFERÁTY ze zápasů

MD

SK Jiskra Hořice - Fc Slovan Broumov
1:4 (0:4)

B: Orct(SŽ!!)

Sestava:
Filák - Langr, Leplt, Šlambera, Černý - Kratěna, Rubeš, Minich, Hlaváč - Pour, Šubrt

Střídali:
Novotný, Krušina, Orct

Už od začátku bylo vidět, kdo je lepším týmem, Hosté nás přehrávali ve všech směrech. První poločas skončil 4:0 a kdyby to bylo víc, nikdo by se nemohl divit. Druhý poločas byl z naší strany o něco lepší, ale hosté byli i nadále lepším týmem, gól jsme dali po špatné rozehrávce hostů, když si ránu z vápna hodil branař za svá záda. Snažili jsme se ještě dát gól, ale to se nám již nepodařilo.

SD

SK Jiskra Hořice - Fc Slovan Broumov
0:0

Tento zápas jsem neviděl, podle očitých diváků byl výsledek spravedlivý.

Re: MD a SD - REFERÁTY ze zápasů

Ano, byl spravedlivý, kluci začali pěkně makat hlavně v 2. půli, což je hodno uznání, když bylo takové Parno!

24

Re: MD a SD - REFERÁTY ze zápasů

Dobrý večer všem, tak jsem minulý čvrtek absoloval týženou operaci přední zkříženého vazu...operace proběhla standartně nevyskytl se žádný problém a tak už pomalu začínam rehabilitovat a posilovat, zatím to jde dobře, tak uvidím jak se to bude vyvíjet:)zatím se mějte;)

25

Re: MD a SD - REFERÁTY ze zápasů

ales.v napsal:

Dobrý večer všem, tak jsem minulý čvrtek absoloval týženou operaci přední zkříženého vazu...operace proběhla standartně nevyskytl se žádný problém a tak už pomalu začínam rehabilitovat a posilovat, zatím to jde dobře, tak uvidím jak se to bude vyvíjet:)zatím se mějte;)

hlavně to neuspěchej a vydrž!