1

Téma: Mladší žáci - referáty ze zápasů

Sezóna 2018/2019

2

Re: Mladší žáci - referáty ze zápasů

TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK - TJ Jiskra Hořice 3:1 (2:0)
FC Nový Hradec Králové - TJ Jiskra Hořice 12:0 (8:0)

Sestava: Kryštof Kubín, Matěj Pospíšil, Michal Kučera, David Procházka, Simona Křovinová, David Puš, Jakub Ille, Jiří Dovolil, Jakub Krois, Jan Šedivý, Martin Frýda, Veronika PumrováV sobotu jsme se zúčastnili prvního mistrovského turnaje, který pořádal FC Nový Hradec Králové. Postupně jsme se utkali s spojeným družstvem Malšovy Lhoty a Slavie HK a domácím týmem FC Nový HK. Pro většinu našich hráčů to byl první mistrovský turnaj v kategorií mladších žáků a proto jsme jeli do Hradce s cílem poznat jak se s přechodem naši hráči vyrovnají.

V prvním zápase jsme začali bojácně, kdy nám chvíli trvalo než jsme se srovnali s jiným stylem hry. Především jsme měli problémy zachytávat náběhy krajních hráčů, s tím jsme  si prakticky celý první poločas nedokázali poradit, a proto když směrem dopředu jsme byli příliš nepřesní a nedokázali podržet balón, prohrávali jsme v poločase 2:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji a podařili se nám pěkné akce, a tím trošku znejistit soupeře. Z dobře zahraného rohového kopu se nám podařilo snížit na 2:1. Bohužel další naše slibné akce skončili buď nepřesnosti nebo u brankaře a proto se nám další gól už nepodařilo dát. Naopak jsme ještě jeden inkasovali a nakonec prohráli 3:1, ovšem s pocitem slibného výkonu.

V druhém zápase nám byl soupeřem domácí celek FC Nový HK, který na rozdíl od nás disponuje týmem, který hraje kategorii mladších žáků druhým rokem. Od prvních minut byl vidět značný rozdíl ve fyzických dispozicích, ale také i ve fotbalových zdatnostech. A když soupeř prakticky hned z prvního útoku vstřelil branku a následně v rychlém sledu druhou. Kluky to otřáslo a ve zbytku poločasu jsme byli spíše v roli pozorovatelů, což vyústilo v poločasové skóre 8:0. Ve druhém poločase jsme i přes zlepšenou hru nedokázali dát čestnou branku, nicméně už jsme si vytvořili alespoň nějaké náznaky šance a zároveň zlepšenou hrou na druhé straně hřiště se nám podařilo dohrát zápas se skórem 12:0. Ač výsledek je to nelichotivý, lze se z výkonu ve druhé půli odrazit a příště zkusit soupeře ještě více potrápit. Kluky musím pochválit, že i když výsledky nebyly takové jaké bychom možná i chtěli, nechali na hřišti vše a bojovali až do úplného konce.

Děkuji rodičům za podporu.

3

Re: Mladší žáci - referáty ze zápasů

TJ Sokol Hořiněves - TJ Jiskra Hořice 4:1 (1:1)
TJ Jiskra Hořice - FKM Javorka/SK Miletín 1:2 (0:1)

Sestava: Michal Kučera, David Procházka, Simona Křovinová, Jakub Ille, Jakub Krois, Jan Šedivý, Martin Frýda, Tomáš Deml,
              Šimon Šubrt, Filip Honegr
V sobotu jsme se zúčastnili druhého mistrovského turnaje, který pořádal TJ Sokol Hořiněves. Kde soupeřem nám byl domácí tým a spojený tým FKM Javorka/ SK Miletín.

V prvním zápase jsme se utkali s domácím týmem, začátek utkání jsme měli vlažný a poměrně brzy inkasovali. Naše odpověď byla, ale velice rychlá a hned po minutě jsme vyrovnali střelou z dálky se kterou si domácí brankář neporadil. Dokonce poločasu i s notnou dávkou štěstí jsme udrželi remízový stav. Do druhého poločasu jsme vstoupili špatně, nedokázali pohlídat rychlé krajové hráče soupeře a v rychlém sledu inkasovali dvě branky. Poté jsme ještě vyvinuli snahu o korigování výsledku, ale naše hra směrem dopředu byla nepřesná a krom pár rohu, které jsme nezahrávali dobře jsme si moc nebezpečných situací nevytvořili. Naopak ještě jednou inkasovali a prohráli 4:1. Nutno uznat, že zaslouženě, protože náš výkon nebyl moc dobrý.

V druhém zápase, který následoval ihned po prvním jsme se utkali s spojeným týme FKM Javorka/Miletín. Do tohoto zápasu jsme vystoupili velice špatně, všude byli o krok později a směrem dopředu nevymysleli nic. Tak byla jen otázkou času kdy inkasujeme, to se stalo přibližně v polovině prvního poločasu. Potom přeci i my začínáme hrát, a svým pohybem a dobrým napadáním si vytváříme nebezpečně situace před soupeřovou brankou. Ovšem bez brankového vyjádření, gól který jsme vsítili nebyl uznám kvůli ruce našeho hráče. Do druhého poločasu vstupujeme odhodlaně a hned soupeře přitlačíme na jeho polovinu a odměnou nám je za to  vyrovnávací branka. Dal máme mírně navrch a vytváříme si další šance. Dokonce jdeme sami dva na soupeřova brankáře, ale bohužel neproměňujeme a tak přichází trest, kdy nám uteče soupeř a svůj průnik zakončuje gólem. Ve zbytku zápasu je obrázek neměnný, kdy ještě nastřelujeme brankovou konstrukci, ale tížený gól se nám nepodařilo vstřelit. Za druhý poločas musíme hráče pochválit, bylo vidět, že nechtějí prohrát a dřeli až dokonce. Bohužel jsme stále naivní v soubojích a děláme si hru složitější nežli je. Doufáme, že příští turnaj odehrajeme v lepší personální situaci a děkujeme za výpomoc klukům ze straších žáků.


Děkuji rodičům za podporu a jejich trpělivost.

4 Naposledy upravil: ales.v (2018-09-17 08:38:52)

Re: Mladší žáci - referáty ze zápasů

SK Jičín - TJ Jiskra Hořice 1:0 (0:0)
TJ Jiskra Hořice - FK Chlumec n. C./RMSK Cidlina 6:0 (2:0)

Sestava: Kryštof Kubín, Michal Kučera, Filip Honegr, Matěj Pospíšil, Martin Frýda, Jakub Krois, Jiří Dovolil, Veronika Purmová, David
              Puš, Simona Křovinová, Jan Šedivý, David Procházka

V neděli jsme zúčastnili jíž třetího turnaje, tentokrát v Jičíně, kde soupeři nám byli domácí Jičín a souklubí Chlumec/Cidlina.

První utkání jsme sehráli s domácím Jičínem, které se nám nepovedlo. Vstoupili jsme do něj vlažně, od začátku jsme měli horší pohyb než-li domácí a celkově jsme byli horším mužstvem. Přesto, že jsme nehráli dobře, udrželi jsme přijatelný poločasový výsledek 0:0. Do druhé jsme chtěli vstoupit aktivněji, ale bohužel opak byl pravdou když z vlastní rozehry po naši chybě, soupeř snadno skóruje. Po chvilkovém útlumu, se snažíme ještě s výsledkem něco udělat, ale tentokrát jsme nepředvedli dostatek úsilí ani kvality a tak domácí zaslouženě vítězí.

Do druhého zápasu jsme nastoupili s odhodláním zlepšit náš výkon a porvat se o první tři body. Hned od začátku se snažíme o aktivní hru, zvýšeným pohybem a důrazem dostáváme soupeřovi obránce pod tlak. Z toho pramení zahrání malé domu brankáři a nepřímý kop, který po kvalitní spolupráci s přehledem proměňujeme. I nadále pokračujeme v aktivní hře a do poločasu ještě zvyšujeme na rozdíl dvou branek po dobře zahraném přímen kopu. Soupeř si vytvořil také nějaké náznaky šancí, ale s těmi si s přehledem poradil náš brankář. Do druhého poločasu vstupujeme opět aktivně a z dalšího přímého kopu zvyšujeme již na 3:0. Kluci a děvčata byli dále nenasytní a dokonce zápasu ještě přidali další tři branky. Kdy tu nejhezčí si nechali na úplný konec zápasu, kdy po krasné kombinaci a následném centrum zakončeném z prvního doteku ukončujeme zápas za stavu 6:0.

Za výkon ve druhém zápase je potřeba všechny pochválit a opět se ukazuje jak velkou roli hraje psychika a sebevědomí, kdy po vstřelení první branky jsme začali hrát klidněji a přesněji. Doufám, že si tento zlepšení výkon přeneseme do dalšího turnaje, který sehrajeme doma na Gothardě.

Děkujeme rodičům za podporu

5

Re: Mladší žáci - referáty ze zápasů

TJ Jiskra Hořice - FC Olympia HK - FK Kratonohy 0:2 (0:1)
TJ Jiskra Hořice - TJ Sokol Třebeš I  7:0 (3:0)

Sestava: Kryštof Kubín, Michal Kučera, Filip Honegr, Matěj Pospíšil, Martin Frýda, Jakub Krois, Veronika Purmová, David Puš,
             Simona Křovinová, Jan Šedivý, David Procházka, Jakub Ille

V neděli jsme doma pořádali domácí turnaj, kde jsme se postupně utkali se spojeným týmem Olympie HK a Kratonoh a následně druhém zápase s Třebší.

V prvním zápase jsme nastoupili proti souklubí Olympia/Kratonohy, které nám bohužel nevyšlo výsledkově. Přestože v poli jsme byli soupeři naprosto vyrovnaným partner, kdy rozdíl byl v proměňování vytvořených příležitosti. První poločas, jsme byli lepším týmem, dobře jsme kombinovali a povedlo se nám dostat do několika zajímavých příležitosti, které jsme bohužel neproměnili ve vedoucí branku. A naopak po naši chybě před pokutovým územím vstřelil soupeř jedinou branku prvního poločasu. Do druhého poločasu jsme vstoupili špatně a hned zkraje po individuální chybě inkasovali druhou branku. To s námi otřáslo a chvilku jsme se hledali, ale posledních deset jsme soupeře opět přehrávali, bohužel bez gólového úspěchu. Sehráli jsme vyrovnaný zápas, ale neproměnili jsme žádnou vytvořenou příležitost a tak zaslouženě prohráli.

Ve druhém zápase nás čekal těžký soupeř z Třebše, přesto jsme chtěli nastoupit aktivně a tím soupeře zaskočit. To se nám povedlo a v prvních deseti minutách jsme hosty přehrávali. Naše převaha vyvrcholila nastřeleným břevnem hostující branky. Bohužel, místo abychom z počátečního tlaku vytěžili vedoucí branku, tak jsme inkasovali my. Od tohoto okamžiku převzali otěže zápasu hosté a ještě do poločasu přidali dvě branky. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit z cílem vstřelit branku a už žádnou neinkasovat. To se nám nepovedlo a v rychlém sledu jsme dostali tři branky. Pak jsme přeci jen zase vyrovnaly hru a inkasovali už jen jednou a tak prohrali 7:0.

Výsledek je to jednoznačný, a naprosto zasloužený, my jsme stále naivní v osobních soubojích a máme špatné postavení na hřišti, kdy si nevypomáháme tak jak by bylo potřeba. Na druhou stranu není důvod být přehnaně skeptický, neboť náš tým je složen především z hráčů ročníku 2007 a stále se učíme hrát na větším hřišti a těžko se zatím srovnáme s vyspělejšími hráči soupeře.

Děkuji všem kdo dorazil v neděli dopoledne na hřiště za podporu a rodičům za přípravu hřiště. Příští týden opět doma a snad potěšíme diváky lepšími výsledky smile

6 Naposledy upravil: ales.v (2018-10-01 21:28:44)

Re: Mladší žáci - referáty ze zápasů

V sobotu 29.9.2018 jsme v 5. Kole krajského přeboru mladších žáků na Gothardě hostili týmy z horních pater tabulky.  FC Nový Hradec Králové a spojené mužstvo TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK.TJ Jiskra Hořice - FC Nový Hradec Králové 0:2 (0:0)

oproti předchozím utkáním jsme do zápasu vstoupili v pozměněném rozestavení 2-3-2 místo 3-3-1. Chtěli jsme hrát aktivně a napadat soupeřovu rozehrávku již na jeho obranné polovině, ačkoli jsme si byli vědomi jeho fotbalových kvalit a výškové převahy. Tato taktika se ukázala jako účinná. Naši hráči se snažili o kombinační hru, ale množství osobních soubojů ve středu pole a důsledná hra soupeře nás nepouštěla příliš do koncovky. Při jednom takovém souboji byl při snaze vyřešit situaci fotbalově zraněn náš hráč Honza Šedivý , který byl převezen do FN HK s podezřením na zlomeninu klíční kosti. Doufáme, že se při úterní kontrole zranění nepotvrdí.

Od této chvíle hráli všichni naši hráči i za Honzu, někdy i na hranici svých možností. Nicméně soupeř se do vyložených možností nedostával. A když, nebezpečí zažehnal brankař a dobře fungující obrana. V závěru soupeř využil své výškové převahy a po rohovém kopu nám vstřelil gól. Druhý přidal těsně před konečným hvizdem rozhodčího.

TJ Jiskra Hořice - TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK 0:1 (0:0)

Do druhého zápasu jsme nastoupili proti soupeři podobných kvalit jako NH (jejich vzájemný souboj skončil 1:1). Do zápasu jsme vstoupili se stejnou taktikou jako do utkání s NH. Nutno říct, že se odehrávala otevřenější partie, z čehož vyplynulo mnoho šancí. Soupeř jich měl více, ale nechal vyniknout našeho gólmana a nutno přiznat, že jsme tentokrát měli v některých situacích i štěstí. Jediný gól jsme dostali v závěru zápasu, kdy jsme se při snaze rychle rozehrát dopustili chyby, kterou soupeř potrestal.Za oba zápasy musíme kluky a Simču pochválit za přístup, odvahu,  odhodlání a snahu o aktivní hru. To se nám opravdu líbilo. Jen tak dál.Nastoupili jsme v sestavě:

Kryštof Kubín, Filip Honegr, Matěj Pospíšil, Martin Frýda, Jakub Krois, David Puš, Simona Křovinová, Jan Šedivý, David Procházka, Jakub Ille, Matěj Rozsévač, David Antony

Přičemž Matěj Rozsévač a  David Antony nastoupili ke svému prvnímu mistrovskému utkání v kariéře. Přejeme jim mnoho úspěchů.Honzovi přejeme brzký návrat na trávník.Pavel Krois, Pavel Procházka

PS.: Děkuji za zastoupení v mé nepřítomnosti a také se připojuji k pochvale za bojovný výkon a hlavně ať je Honza, co nejdříve fit.

7

Re: Mladší žáci - referáty ze zápasů

FKM Javorka/SK Miletín - TJ Jiskra Hořice  2:1 (1:0)
TJ Sokol Hořiněves - TJ Jiskra Hořice 3:0 (1:0)

Sestava: Kryštof Kubín, Michal Kučera, Filip Honegr, Matěj Pospíšil, Martin Frýda, Jakub Krois, Veronika Purmová, David Puš,
              Simona Křovinová, Jiří Dovolil, David Procházka, Jakub Ille, Veronika Purmová, David Antony

V sobotu jsme se zúčastnili dalšího turnaje v Miletíně, kde jsme utkali s domácím týmem Javorka/Miletín a Hořiněvsí.

Nejprve jsme se utkali z domácím týmem, kterému jsme chtěli oplatit minulou těsnou porážku (2:1). Do zápasu jsme vstoupili aktivně a soupeře jsme přehrávali, z čehož plynuli postupně naše šance, kdy jsme šli dokonce sami na brankáře, ale bez gólového úspěchu. Bohužel jsme z našeho tlaku branku nevytěžili a naopak po sledu našich chybek jsme dostali branku a tak poločas prohráli 1:0. Ve druhém poločase jsme chtěli navázat na hru z prvního, především před inkasovaným golem, ale to se nám zpočátku nedařilo a vyústěním toho byla druhá inkasovaná branka. Poté jsme trošku přeházeli postavení hráčů na hřišti a opět dostali domácí tým pod stálý tlak a podařilo se nám snížit na rozdíl jedné branky po úspěšné zahraném pokutovém kopu. Do konce zápasu jsme byli aktivnější a šli za vyrovnáním, což se nám ale bohužel nepovedlo a tak jsme opět prohráli 2:1. Hra v poli nebyla špatná, ale naše produktivita a řešení finální fáze je mizerná.

Ve druhém utkaní jsme se utkali z týmem z Hořiněvse, vstup do utkání jsme měli výborný, přesto že soupeř byl znatelně fyzicky vyspělejší byli jsme mu vyrovnaným sokem. Jako už tradičně jsme si vytvořili první šanci zápasu, kterou jsme jako už taky tradičně neproměnili. Soupeř po celé utkání hrozil dlouhými míči za naši obranu, kde využíval rychlých útočníku se kterými jsme si jen těžko dokázali poradit. Z jednoho takového nakopu jsme inkasovali jedinou branku prvního poločasu, kdy jsme propadli na útočné polovině a nechali za sebou dva hráče soupeře, kteří dotáhli akci do úspěšného konce. Ve druhém poločase byl obrázek hry stejný, my se snažili kombinačně a aktivní hrou ještě zdramatizovat zápas. Soupeř naopak čekal na breakové situace a to se mu vyplatilo kdy nám vstřelil ještě dvě branky. My se sice snažili, ale ve finální fázi nám chybí dostatek kvality a také větší dravosti a touhy vstřelit gól.

Oba zápasy nám ukázali, že v poli dovedeme být konkurence schopní, ale naopak nám také ukázali, že potřebujeme zlepšit produktivitu a celkově se musíme více tlačit do zakončení. Je potřeba být trpělivý a stále na těchto nedostatcích pracovat a věřit že se to zlomí.

Děkujeme za podporu

8

Re: Mladší žáci - referáty ze zápasů

SK Jičín - TJ Jiskra Hořice  1:1 (0:1)
TJ Jiskra Hořice - FK Chlumec n. C./RMSK Cidlina 0:5 (0:2)

Sestava: Kryštof Kubín, Filip Honegr, Matěj Pospíšil, Martin Frýda, Jakub Krois, Veronika Purmová, David Puš, Simona Křovinová, David Procházka, Jakub Ille, David Antony, Jiří Dovolil, Matěj Rozsévač, Alex Šepek

9

Re: Mladší žáci - referáty ze zápasů

SK Jičín - TJ Jiskra Hořice  1:1 (0:1)
TJ Jiskra Hořice - FK Chlumec n. C./RMSK Cidlina 0:5 (0:2)

Sestava: Kryštof Kubín, Filip Honegr, Matěj Pospíšil, Martin Frýda, Jakub Krois, Veronika Purmová, David Puš, Simona Křovinová,
              David Procházka, Jakub Ille, David Antony, Jiří Dovolil, Matěj Rozsévač, Alex Šepek

Další z řady turnajů nás čekal v Jičíně, kde jsme se postupně utkali s domácím týmem a souklubím Chlumec/Bydžov.

V prvním zápase jsme hráli s domácím výběrem. Do utkání jsme vstoupili aktivně a praktický celý první poločas se hrálo jen na jednu branku, ale bohužel z několika nadějných možností jsme vytěžili jen jeden gól. Domácí hrozili pouze z rohových kopů, ale ty jsme přežili bez vstřeleného gólu. Druhý poločas jsme začali zakřiknutě a dovolili domácím srovnat hru, ale bez nebezpečných příležitostí před naší brankou. Jelikož se nám nepovedlo přidat druhou uklidňující branku, přišel chvilku před koncem trest, po naši chybě v rozehrávce jsme domácím darovali vyrovnání. Nutno uznat, že za naši špatnou hru v druhé půlce jsme domácím cestu k vyrovnání usnadnili.

Ve druhém zápase nás čekal soupeř Chlumec/Bydžov, kterého jsme naposledy poměrně snadno porazili, ale tentokrát přijel zcela jiný tým složený ze starších a fotbalově vyspělejších hráčů, především s útočníkem číslo 7 jsme si nedokazili za celý zápas poradit. Od začátku utkání jsme spíše bránili a nebyli schopní podržet míč na útočné polovině. Ačkoliv obrana působila slušným dojmem, přeci jen zhruba v polovině poločasu inkasujeme branku. I nadále se spíše jen bráníme a bohužel v poslední minutě inkasujeme druhou branku. Do druhého poločasu se snažíme vstoupit aktivněji a i my ohrozit branku soupeře. To se nám povedlo a vypracováváme si několik zajímavých možností (břevno s přímého kopu a následná dorážka, samostatný nájezd), bohužel neproměňujeme. V obraně působíme nedůrazně a nekompaktně a během jedné minuty inkasujeme dvě branky. Dal snažíme o vstřelení čestné branky, leč marně. A když se závěrečným hvizdem inkasujeme ještě jednou, soupeř nám vrací předchozí vysokou prohru.

Oproti minulému turnaji, kde jsme sice nezískali ani bod, ale herně určitě předvedli mnohém lepší výkony. Bohužel výkony navázali na tréninkovou morálku a práci v minulém týdnu. Proto je potřeba zase začít makat a věřím že na domacím turnaji předvedeme opět lepší výkony.

Děkujeme za podporu a všechny Vás zveme v sobotu od 10 hodin na Gothrad smile

10

Re: Mladší žáci - referáty ze zápasů

Jiskra Hořice - FC Olympia HK - FK Kratonohy 1:1 (0:0)
TJ Jiskra Hořice - TJ Sokol Třebeš I  0:5 (0:4)

Sestava: Kryštof Kubín, Matěj Pospíšil, Martin Frýda, Jakub Krois, Simona Křovinová,
              David Procházka, Jakub Ille, David Antony, Jiří Dovolil, Alex Šepek, Michael Kučera

V sobotu jsme pořádali další z řady turnajů. Soupeři nám tentokrát přijeli z Hradce (FC Olympia/Kratonohy a Třebeš).

V prvním zápase jsme se utkali se souklubím Olympia/Kratonohy a byl to velmi zajímavý zápas. My jsme se snažili kombinační hrou překonat vyspělejší hráče soupeře a naopak soupeř hrál jednoduchý fotbal, kdy především nakopával dlouhé míče a snažil se rychle přenášet hru před naši branku. Zápas nabídl velkém množství šancí na obou stranách, kdy hosté dokonce neproměnili pokutový kop. Tak zápas spěl k bezbrankové remíze, ale v předposlední minutě jsme se v pokutovém území hostů dostali k míči a po pěkné individuální akci dali vedoucí branku. Bohužel z následné rozehry po dlouhém nákopu jsme propadli v obraně a inkasovali vyrovnávací branku, poté už jen následoval konec zápasu.

Nicméně sportovně musíme uznat, že remíza je spravedlivý výsledek.

Druhý zápas jsme se utkali s hráči z Trebše, kteří nás vrátili zpátky do reality a za celý zápas jsme se jim nebyli schopní vyrovnat ani v pohybu na hřišti ani v kombinační hře a tento zápas jsme dohráli v hlubokém útlumu a velmi špatně. Bohužel do toho zápasu jsme vstoupili ležérně a v podobném výkonu pokračovali celé utkání. Především první poločas byl vyloženě špatný a proto jsme ho bez známky odporu prohráli 0:4. Ve druhém poločase jsme začali hrát důsledněji a s mnohem větším úsilím, ale po prospaném prvním poločase nebylo už o co hrát a tak se zápas dohrál v poklidu, kdy hosté byli stále více na míči a my se protrápili až do konce zápasu.

Oproti turnaji v Jičíně jsme odehráli první zápas velmi dobře, kdy jsme na hřišti nechali velké množství sil. Druhý zápas jsme nezvládli, nutno uznat, že ani my trenéři, kdy jsme naše borce měli spíše podpořit, nežli je ještě více deprimovat. Musíme si z toho vzít ponaučení a uvědomit si, že nelze odmakat jen jeden zápas a pak spoléhat, že to půjde samo, ale je potřeba na hřišti makat vždy a naplno!

Děkujeme za pomoc s přípravou hřiště a všem fanouškům za podporu smile

11

Re: Mladší žáci - referáty ze zápasů

FC Nový Hradec Králové - TJ Jiskra Hořice 8:0 (0:0)
TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK - TJ Jiskra Hořice 1:1 (1:0)

Sestava: Kryštof Kubín, Martin Frýda, Jakub Krois, Simona Křovinová, Filip Honegr,
              David Procházka, Jakub Ille, Matěj Rozsévač, Jiří Dovolil, Alex Šepek, Michael Kučera

V neděli dopoledne jsme se zúčastnili předposledního turnaje podzimní části, který se konal na hřišti v Orlické Kotlině. Soupeři nám tentokrát byli domácí Slavia/Mašlova Lhota a Nový Hradec.

V první zápase jsme se utkali se suverénem naši skupiny Novým Hradcem. První poločas jsme zvládli na jedničku a rychlým přístupem a aktivním bráněním jsme soupeři moc šancí nedovili a když už se do nějakých dostal vše spolehlivě pokryl náš brankář. Směrem dopředu jsme ovšem byli bezzubí a tak krom jedné střeli s trestného kopu jsme branku soupeře neohrozili. Do druhého poločasu jsme chtěli nastoupit stejně, ale opak byl pravdou, všude jsme byli pozdě a v rychlém sledu inkasovali branky a tím bylo o zápase rozhodnuto. Výsledek nakonec skončil na skóre 8:0.

Nicméně dokud jsme byli schopní fyzicky soupeři čelit byli jsme mu zdatným protivníkem.

Do druhého zápasu s domácím mužstvem jsme nastoupili už pouze se dvěma hráči na střídaní, i přesto fakt se hrál v první půli vyrovnaný fotbal, kdy jsme inkasovali po nedorozumění našeho brankáře s obránci. Druhý poločas kluci odřeli na hraně svých možností a odměnou jim byl vyrovnávací gól v posledních vteřinách utkání.

Je potřeba kluky a naši Simču pochválit, neboť zvládli nelehkou situaci, kdy jsme dohrávali pouze se dvěma hráči na střídačce. Navíc počasí v neděli opravdu fotbalu nepřálo, tak si hodně z našich hráčů sáhlo až na dno. Příští týden náš čeká již poslední turnaj, tak doufám, že příští týden budeme v lepší personální situaci.

Děkujeme všem věrným fanouškům (rodičům) za podporu