26

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Podle rozhodnutí OFS je celé 14. kolo odloženo na jaro.
Dnešní utkání s béčkem Bělohradu tedy odpadá.
Zítřejěí utkání A mužstev v Bělohradě zatím platí!!

27

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Dětenice - Hořice "B" 2:2 (0:2)

Branky: M. Jančák, D. Frýda

Realizační tým: J. Vydra, T. Nálevka

Sestava:
M. Marx - D. Trávníček, M. Macák, V. Rychtera, M. Jančák - M. Vondra, Z. Nečesaný, R. Palm, J. Antoš (75. Jindřich Kulhánek) - O. Kramule (55. N. Ivakhnyuk), D. Frýda (65. R. Tlustý)

U střídání si nejsem jistý, zda to mám správně (kdo a kdy...)

Referát:
Bohužel jsme ztratili důležité body hned v první jarním zápase. Bod z Dětenic je třeba brát jako prohru, protože oba góly domácích byly po našich chybách. Tuto "prohru" beru na sebe, nebýt těch chyb, tak nás nemohli porazit.
Šancí na vítězství jsme měli víc než soupeř, ale jak jsem již psal, soupeř dnes dokázal potrestat naše chyby.

Nejlepší hráči: M. Jančák

28 Naposledy upravil: Doktor (2009-04-12 09:29:07)

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Hořice "B" - Lužany 5:2 (1:1)

Branky: R. Palm 2, J. Antoš 2, T. Nálevka

Realizační tým: J. Vydra

Sestava:
M. Marx - Jindřich Kulhánek (45. L. Košťál), M. Macák, N. Ivakhnyuk, J. Žáček (60. T. Nálevka) - D. Trávníček, V. Rychtera, M. Vondra, J. Antoš - D. Frýda, R. Palm

Referát:
Začátek utkání nám vůbec nevyšel. Soupeř měl hned v první minutě zápasu možnost pokutového kopu (po střetu Antoše s Ulvrem). Žváro nás podržel a Fejfarovu střelu pokryl. Hosté se dostali do vedení po akci Ulvra 1:0.

Z naší strany to nebyl příliš dobrý začátek utkání, ale postupně jsme se také dostávali do šancí, které se nám ale nedařilo zužitkovat. Dobré a nebezpečné rohy měl Jindřišek, ale více než břevno Vendy z toho nebylo. A tak vyrovnání na sebe vzal až Radek 1:1.

Na začátku druhého poločasu jsme měli problémy s rozehrou "proti větru". Naštěstí se nám zadařilo v útoku a v krátkém rozmezí jsme rozhodli zápas, když branky vstřelili Antoš (2x), Radek a Teimex. Další akce se nám již nepodařilo proměnit. Konečnou podobu skóre určili hosté 5:2.

Oproti minulému týdnu bylo vidět zlepšení. Nyní je třeba body potvrdit v Libuni.

Nejlepší hráči: R. Palm

29 Naposledy upravil: Doktor (2009-04-19 10:39:05)

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Libuň - Hořice "B" 1:1 (0:1)

Branky: Jindřich Kulhánek

Realizační tým: J. Vydra, T. Nálevka, R. Tlustý

Sestava:
M. Marx - D. Trávníček, M. Macák, M. Jančák, L. Košťál - Z. Nečesaný, R. Palm, M. Vondra, J. Antoš - Jindřich Kulhánek (60. M. Haman), D. Frýda (75. O. Kramule)

Referát:
Ani druhý jarní zápas na hřišti soupeře se nám nepodařilo dotáhnout k zisku tří bodů. V prvním poločase jsme dlouho soupeře k ničemu nepustili a vše se odehrávalo prakticky na jeho polovině hřiště. Domácí zahrozili v podstatě jen jednou, kdy z protiútoku trefili tyčku. První gól utkání padl po rohovém kopu, kdy se vyplatil důraz Máry Jančáka a následná všudypřítomnost Jindřiška smile - 1:0
Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, kdy trefili břevno. Postupně jsme si ale vytvořili další možnosti, jak potvrdit naše vedení, ale bezúspěšně. Trest přišel přibližně v 70. minutě, kdy pěknou střelou domácí vyrovnali 1:1.
Největší šanci na zisk tří bodů jsme měli cca 5min před koncem utkání, kdy jsme kopali pokutový kop. Tráva však domácího brankaře nepřekonal a tak zápas skončil remízou.

Nejlepší hráči: Myslím, že v dnešním zápase asi není možné někoho vyzdvihnout. Hrálo se lépe než např. proti Dětenicím, ale na tři body to nestačí...

30

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Hořice "B" - Železnice 1:3 (1:1)

Branky: O. Kramule

Realizační tým: J. Vydra

Sestava:
M. Marx - D. Trávníček, V. Rychtera, M. Macák, L. Košťál (50. J. Antoš) - Z. Nečesaný, A. Pour, R. Palm, M. Vondra - D. Frýda (75. Jindřich Kulhánek), O. Kramule

Referát:
Druhá prohra v sezóně, opět s Železnicí. První ztráta na domácím hřišti vůbec... Během prvních čtyř jarních kol jsme ztratili stejně bodů jako za celý podzim a dostali skoro stejný počet gólů...

První poločas jsme začali dobře a soupeře postupně přehrávali. Z mírného tlaku vzešel první gól, který vstřelil Kramča 1:0. Hosté využívali spíše brejkových situací po našich ztrátách. Trest za neproměněné šance přišel asi v 30. min, kdy hosté nacentrovali do vápna a v souboji jsme si vstřelili vlastní branku - 1:1. Do kabin jsme mohli jít s vedením, když byl ve vápně faulován Kramča. Carda však penaltu nedal.

Druhý poločas už z naší strany tak aktivní nebyl a spíše se hrálo na naší polovině hřiště. Nedařila se nám kombinace, ale hosté žádnou vyloženou šanci neměli. Když už to vypadalo na remízové utkání, dostali možnost pokutového kopu i hosté, kteří tuto možnost využili - 1:2 (cca v 82.min). Následně jsme již přestali bránit s cílem vyrovnat, ale to se nám nepodařilo a hosté v poslední minutě využili otevřené obrany a vstřelili poslední branku utkání - 1:3.

Nejlepší hráči: Těžko někoho označit v zápase, který jsme prohráli. Pokud bych ale měl někoho jmenovat, tak asi Kramču, dal gól, vypracoval penaltu.

31

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Trenink ve čtvrtek již od 17.00!!!

32

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Staré Místo - Hořice "B" 0:2 (0:1)

Branky: D. Frýda, R. Palm

Realizační tým: J. Vydra

Sestava:
M. Marx - V. Kulhánek, M. Macák, N. Ivakhnyuk, L. Košťál (65. J. Efler) - D. Trávníček, Z. Nečesaný, R. Palm, J. Antoš - Jindřich Kulhánek, D. Frýda

Referát:
Za včerejší utkání je třeba pochválit všechny hráče včetně střídajícího Efiho. Domácí jsme zodpovědnou obranou k ničemu nepustili a v útoku si vypracovali opět několik slibných příležitostí.

Komplikací bylo pouze hřiště, které nám často zabránilo v kombinační hře nebo při přesnějším zakončení. Úvodní branka utkání padla minutu před koncem prvního poločasu, když Nečes našel ve vápně Píďu, který nedal gólmanovi šanci - 1:0.

Cílem pro druhý poločas bylo zejména zbytečně neinkasovat, aby se neopakovaly chyby z utkání v Dětenicích či Libuni, kdy jsme zbytečně ztratili body v druhém poločasu. Tentokrát bylo však vše pod naší kontrolou.

Tečku za utkáním udělal Radek, který využil brejkové situace, obhodil si gólmana a skóroval do prázdné branky - 2:0.

Doufejme, že nám tato hra vydrží i do dalšího utkání s TK Žlunice.

Nejlepší hráči: V minulém utkání bylo těžké najít někoho, kdo by si toto "ocenění" zasloužil, dnes je tomu naopak. Pokud bych měl vybrat tři z nich, tak to jsou: Z. Nečesaný, N. Ivakhnyuk a D. Frýda

33 Naposledy upravil: Doktor (2009-05-11 08:02:09)

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Hořice "B" - TK Žlunice 4:1 (2:1)

Branky: J. Antoš, M. Jančák, Jindřich Kulhánek, Z. Nečesaný

ČK: 1:1 (90. Jindřich Kulhánek)

Realizační tým: J. Vydra

Sestava:
M. Marx - V. Kulhánek, M. Macák, N. Ivakhnyuk, J. Antoš - Z. Nečesaný, V. Rychtera, R. Palm, M. Vondra - D. Frýda (70. J. Efler), M. Jančák (60. Jindřich Kulhánek)

Referát:
Oproti minulému týdnu to z naší strany nebylo moc vydařené utkání, a to zejména v prvním poločase, kdy jsme se dopouštěli zbytečných ztrát míče. Hosté však z toho nic nevyužili a i přesto, že jsme dnes neměli svůj den, tak zaslouženě prohráli.

Jak jsem již psal, první poločas moc pěkného fotbalu nepřinesl. Hosté se dostali do vedení po rohovém kopu, kdy se míč odrazil na vápno a hostující hráč měl dostatek času na to, aby vystřelil na bránu. Z naší strany nikdo nevyběhl, Žváro míč neviděl - 0:1.

To však bylo od hostujících hráčů prakticky všechno, pak již měli pouze jednu větší šanci, tu však nevyužili. Z naší strany bylo ke vstřelení branky mnohem blíže, bohužel dvakrát se míč zastavil na tyčce. Ikdyž rohy nepatří mezi naši silnou stránku, tak v tomto utkání bylo vše naopak. Nejdříve vstřelil pěkný gól hlavou Antoš - 1:1. O několik minut později nás opět po rohu dostal do vedení Jančák - 2:1. Takto skončil i první poločas.

Druhý poločas byl již z naší strany lepší, hosty jsme v podstatě k ničemu nepustili. Pár minut po tom, co přišel na hřiště Jindřich, ukázal svoji fotbalovost a pěknou střelou z dálky dostal náš tým do dvoubrankového vedení - 3:1. I čtvrtá branka padla po fotbalové akci. Nečes obešel několik protihráčů, kteří se ho marně snažili zastavit fauly a svoji akci zakončil přesnou střelou - 4:1. Tento stav vydržel do konce utkání.

Bohužel v poslední minutě zápasu jsme se nechali zbytečně vyprovokovat hostujícími hráči a došlo ke strkanici a následně k udělení dvou červených karet.

Hosté byli dnes opravdu důrazní, z čehož pramenilo velké množství faulů na jejich straně. O to víc je nepochopitelné, že jejich "fanoušci" toto neviděli a po většinu utkání si stěžovali na rozhodčí a dokonce nás nařkli z toho, že jsme zápas koupili... Je to naprostý nesmysl, nevím, proč bychom to měli dělat. Možná jsou na to zvyklí ve Žlunicích a čekali, že od nás něco dostanou, nevím... Dostali 4 branky a mohlo jich být víc! Možná by měli místo hlasování v anketě borec kola víc trénovat, aby si nemuseli stěžovat na rozhodčí. V dnešním zápase si to prohráli opravdu jen a jen sami.

Hvězda z Dobrušky Žváro dostala rovněž "nakopáno", doufejme že to nebude nic vážného a bude nám k dispozici i na další zápasy.

Nejlepší hráči: Z. Nečesaný, J. Antoš

34

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

k té "strkanici"....
hráč, který to všechno vyprovokoval,je tím známý
jmenuje se Hanke
hraje zákeřně a o totéž se pokusil na Kolju
a pak byl za to potrestán Jindřichem a pak i sudím

už to je asi 6 roků, co udělal podobnou věc Ladisovi
při zápase dorostů Olympia-Jičín,to byl Hanke hráčem Jičína
už tenktát zákeřně zezadu podrazil Ladise a ten reagoval stejně jako Jindřich včera:-)


"odměna" byla taky stejná jako včera

35 Naposledy upravil: Doktor (2009-05-14 12:36:10)

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Hořice "B" - Lázně Bělohrad/Pecka "B" 4:2 (3:1)

Branky: O. Kramule, J. Antoš, R. Palm 2

Realizační tým: J. Vydra

Sestava:
V. Táborský - D. Trávníček, V. Rychtera, M. Macák, N. Ivakhnyuk - J. Šlambera (60. J. Rubeš), M. Vondra, R. Palm, J. Antoš - A. Pour, O. Kramule (80. P. Ruml)

Referát:
Před zápasem jsme měli problémy se sestavou a to jak v poli, tak na postu brankaře. V zápase nám pomohl V. Táborský a jeho ovečky z mladšího dorostu. Láďo, kdyžtak mi zkontroluj, zda mám správně jejich jména smile Na hřišti to vůbec nebylo znát, všichni odvedli stoprocentní výkon a já bych jim chtěl tímto poděkovat.

První šance utkání přišla ze strany hostů, když po kolmici do naší obrany, prošla tečovaná střela až na tyčku. Zde se ukázalo známé Nedáš, dostaneš a ihned z protiútoku vstřelil Kramča první gól zápasu - 1:0.
Po několika minutách jsme měli k dispozici tři rohové kopy za sebou a všechny byly nebezpečné. Třetí roh už Míša Vondru posadil na hlavu výborně hrajícího Antiho, který se stejně jako se Žlunicemi nemýlil - 2:0.
I třetí gól byl po velmi pěkné akci, kterou zakončil střelou k tyči Radek Palm - 3:0. Hosté od této chvíle začali být nervózní a hráli zejména směrem dopředu, v obraně se nám otvíraly další možnosti ke skórování. Do polačasu se nám však už další gól vstřelit nepodařilo.
V poslední minutě utkání přišel brejk hostů po našem rohovém kopu. Hostující útočník nafilmoval pád ve vápně, po kterém se kopala penalta - 3:1.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem neinkasovat a pokusit se vstřelil další branku. Výjimečně se nám to podařilo a po další z pěkných akcí vstřelil čtvrtou branku opět Radek Palm, HLAVOU?! 4:1.

Z naší strany to bylo (po střelecké stránce) vše, poslední minuty byly ve znamení několika šancí na obou stranách. Jeden z brejků hosté využili, když šli sami na našeho golmana - 4:2. Tento stav byl i konečný.

Nejlepší hráči: Sice se nemá chválit, ale dnes si pochvalu zaslouží celé mužstvo. Pokud bych však měl vybrat nejlepší hráče, tak to jsou J. Antoš, M. Vondra, R. Palm

36

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Hořice "B" - Robousy 3:1 (2:0)

Branky: V. Rychtera, M. Jančák, vlastní

Realizační tým: J. Vydra

Sestava:
V. Táborský - V. Kulhánek, M. Macák, V. Rychtera, N. Ivakhnyuk - D. Trávníček, R. Palm (30. M. Vondra), A. Pour, J. Antoš - M. Jančák, D. Frýda (65. J. Efler)

Referát:
Po středečním zápase nás měl čekat lehčí soupeř. Znát to bylo pouze prvních 20minut, kdy jsme soupeře jasně přehrávali a nic nenaznačovalo tomu, že by se měl zápas jakkoliv zkomplikovat. Vytvořili jsme si několik jasných příležitostí, ale proměnili pouze dvě z nich. První gól padl po výletu Vendy, který přesnou střelou k tyči (rychlostí větru) poprvé rozvlnil síť - 1:0. Druhá branka na sebe nenechala dlouho čekat, když se trefil Mára Jančák - 2:0.
Místo toho, abychom soupeře dál zatlačili, přizpůsobili jsme se jeho hře a ze zápasu se stala "holomajzna". I přesto jsme však měli dostatek šancí, které jsme často trestuhodně zahodili. Do poločasu se již skóre neměnilo.
Druhý poločas pokračoval v podobném stylu, kdy se nám nedařila kombinační hra. Hosté zlobili zejména střelami z dálky.
Třetí branka padla po pěkné střele Michala Vondry, kterou tečoval Mára Jančák do tyčky. Od ní se míč odrazil po brankové čáře a hostující obránce si ho srazil do branky - 3:0.
Konečnou podobu skóre zařídili hosté, když pěknou střelou k tyči nedali Láďovi šanci - 3:1.

Nejlepší hráči: Minule jsem chválil, což byla asi chyba smile Dnes by se hledal nejlepší hráč těžko...

37

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Chomutice - Hořice "B" 1:2 (0:1)

Branky: O. Kramule, M. Vondra

Realizační tým: J. Vydra, D. Frýda

Sestava:
M. Marx - V. Kulhánek (60. Jindřich Kulhánek), M. Macák, V. Rychtera, L. Košťál - D. Trávníček, N. Ivakhnyuk, M. Vondra, J. Antoš - O. Kramule, R. Palm (45. Z. Nečesaný)

Referát:
Utkání druhého a třetího celku v tabulce bylo pro diváky určitě zajímavé s množstvím brankových příležitostí.
V prvním poločase jsme byli lepším celkem a měli i více příležitostí ke skórování (mimo jiné břevno a 2x tyčka). Domácí hrozili zejména po stranách a následnými centry do vápna. Jak již to v posledních zápasech bývá, podařilo se nám vstřelit branku z rohového kopu, kdy se odražený míč dostal ke Kramčovi, který prostřelil domácí obranu včetně gólmana 0:1. Další branka v prvním poločase již nepadla.
Druhý poločas byl v režii domácího celku, který nás dlouhou dobu držel na naší polovině. Nedařilo se nám udržet balón, a tak jsme se zaměřili zejména na obranou fázi. Domácí vyrovnali asi v 55. minutě střelou z dálky - 1:1.
Rozhodující okamžik přišel v 75. minutě, kdy se krásnou střelou prosadil Míša Vondru - 1:2 a zajistil nám 3 body, které nám pomohly upevnit si druhou příčku v tabulce. Po nečekané ztrátě vedoucí Železnice jsme dva body od prvního místa.

Nejlepší hráči: M. Vondra, V. Rychtera, O. Kramule

38

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Hořice "B" - Kopidlno 4:1 (1:1)

Branky: J. Antoš, D. Frýda 3 (1x pen)

Realizační tým: J. Vydra

Sestava:
M. Marx - V. Kulhánek, M. Macák, L. Kočí, N. Ivakhnyuk - D. Trávníček (60. J. Efler), A. Pour (45. Z. Nečesaný), O. Kramule, J. Antoš - D. Frýda, M. Jančák (75. Jindřich Kulhánek)

Referát:
Dnešní utkání bylo zajímavé zejména tím, že pokud by se nám podařilo vyhrát, tak se dostaneme na čelo tabulky. Železnice má tento týden volno.

Do zápasu jsme vstoupili lépe a postupně si vypracovali několik slibných příležitostí, ale bohužel bez přesného zakončení či finální nahrávky. První branka utkání padla po akci Pídi, který zacentroval z levé strany, našel Antiho a ten hlavou otevřel skóre - 1:0. Hosté zlobili zejména ze standardních situací, kdy často vyhrávali hlavičkové souboje ve vápně, ale branka z toho nepadla. Když už to vypadalo, že se do poločasu nic nezmění, přišel z naší strany zbytečný faul za hranicí vápna. Hosté tuto příležitost využili a pěknou střelou vyrovnali - 1:1 v poslední vteřině poločasu.

Druhý poločas vyšel lépe hostům, ale bez gólového efektu. Z naší strany se hra postupně zlepšovala, a tak přišla chvíle Pídi, který nás opět poslal do vedení - 2:1. Několik minut poté se do vápna dostal Mára Jančák, který byl stažen a kopal se pokutový kop. Balónu se ujal zpočátku váhající Píďa, ale penaltu proměnil - 3:1. Svůj hattrick dokončil Píďa po akci Nečese, kterému nevyšla klička, míč se dostal k Píďovi a ten se již do prázdné branky nemýlil - 4:1. Následně přišla i herecká vložka, když Píďa "Lambáda" Frýda ukázal domácímu kotli svoji nacvičenou sestavu z tanečních - Hříšný tanec 3.

Příští týden nás čeká další těžké utkání ve Valdicích.

Nejlepší hráči: Za střeleckou produktivitu a neopakovatelný kulturní zážitek D. Frýda

39 Naposledy upravil: Doktor (2009-06-07 09:11:10)

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Valdice - Hořice "B" 2:0 (2:0)

Realizační tým: J. Vydra, Z. Nečesaný, T. Nálevka

Sestava:
M. Marx - V. Kulhánek, M. Macák, N. Ivakhnyuk, L. Košťál - D. Trávníček, V. Rychtera, R. Palm (45. J. Efler), J. Antoš - D. Frýda, Jindřich Kulhánek (70. T. Hátle)

Referát:
Už od prvních minut zápasu bylo znát, že dnešní utkání nebude patřit k těm vydařeným. První poločas byl katastrofální, nedařilo se nám vůbec nic. Naše hra byla plná nepřesností, čímž jsme dostali domácí "na koně". Domácí byly rychlejší a dříve u míčů, když už se nám podařilo vybojovat míč, ztratili jsme ho nepřesnou přihrávkou. Trest přišel asi ve 20. minutě, kdy jsme si dali vlastní gól - 1:0. Druhá branka padla po chybě v rozestavení, když po centru z pravé strany zakončoval osamocený hráč domácích - 2:0.
Většinou nám poločasová přestávka uškodí, dnes tomu bylo naopak. Druhý poločas byl již z naší strany lepší, škoda, že jsme alespoň takto neodehráli i první půlku. Nicméně za celý druhý poločas jsme si žádnou tutovou šanci nevytvořili. Asi jediná šance na vstřelení branky byla po rohovém kopu, kdy se míč odrazil k Antimu, ale jeho střelu brankář domácích vyrazil.
Prohra mrzí o to více, že Železnice opět prohrála (na Pecce 3:1), a tak jsme si mohli vytvořit 4bodový náskok. Vzhledem k rozlosování už je možnost vyhrát okresní přebor spíše teoretická a Železnice si to již určitě pohlídá (má jeden zápas k dobru). Ikdyž v této soutěži může být každý zápas jiný a často se objevují nečekané výsledky.

Pozitivní stránkou je, že jsme objevili v týmu dalšího hráče, který dokáže skórovat hlavou - Víťa. Příště už je jen třeba zamířit na tu správnou branku smile

Nejlepší hráči: Nikdo (pozn. není to jméno žádného našeho hráče smile)

40

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Hořice "B" - Milíčeves "B" 6:0 (3:0)

Branky: O. Kramule 2, O. Hudek, D. Trávníček, D. Frýda, J. Antoš

Realizační tým: J. Vydra, T. Nálevka

Sestava:
P. Žižka - V. Kulhánek, M. Macák, N. Ivakhnyuk, P. Ruml - D. Trávníček, R. Palm (80. J. Vaňátko), J. Antoš - Jindřich Kulhánek, O. Hudek (45. D. Frýda)

Referát:
Dnes nás čekalo poslední utkání v sezóně s mužstvem z dolních pater tabulky. Z naší strany bylo třeba zvítězit, abychom si udrželi teoretickou šanci na první příčku (Železnice by musela prohrát v Lužanech).

V prvním poločase jsme byli jasně lepší nežli hostující celek, který často chyboval již při rozehrávce, čímž jsme se dostávali do brankových příležitostí. První branku zápasu vstřelil Ondra Hudek - 1:0. Druhý gól zápasu padl po centru Jindřiška z levé strany, který tečoval Kramča - 2:0.

Třetí branka padla opět po rohovém kopu (letos se nám při nich až nečekaně dařilo), když si na Jidřiškův centr naběhl Tráva a hlavou pečetil poločasové skóre - 3:0. Další příležitosti zůstaly nevyužity.

Druhý poločas již byl o něco slabší, i přesto se nám podařilo vstřelit stejný počet branek jako v poločase prvním. Čtvrtou branku vstřelil střídající Píďa - 4:0. Po samostatném nájezdu, Kramča tradiční kličkou a netradičním vstřelením branky zvýšil na 5:0. Gólovou tečku za zápasem udělal Anti - 6:0.

Nyní je již vše v rukou Železnice, zda si pohlídá první příčku, nebo klopýtne... Lužany však v tomto kole dostaly devítigólový výprask v Libuni, a to moc šancí do příštího týdne nedává.

Chtěl bych poděkovat klukům z dorostu, kteří nám dnes pomohli a odvedli kvalitní výkon.

Nejlepší hráči: Snad nic nezkazím tím, když určím P. Rumla, škoda jen, že to nepotvrdil gólem, šance k tomu měl hned dvě smile