1

Téma: St. přípravka - referáty ze zápasu

Nová sezóna 2013/2014

2 Naposledy upravil: Tomas (2013-09-08 12:40:37)

Re: St. přípravka - referáty ze zápasu

1.kolo krajského přeboru st.přípravky Hořice


  Hořice - Vrchlabí        3 - 2   (1-1)                   Karel,Chládek,Havelka

Do prvního utkání jsme vstoupili dobře,napadali jsme soupeře po celém hřišti a nepouštěli ho do tlaku.Naopak po výborné kombinaci jsme soupeře přehrávali a dostávali se do brankových příležitostí,které jsme bohužel nedokázali využít.Což soupeř první vážnou akcí,po naší zbytečné chybě nekompromisně trestá a soupeř se ujímá vedení.Kluci se však obdrženou brankou nesložili a do přestávky vyrovnávají na 1 - 1.
V druhé půli jsme náš výkon korunovali dalšími dvěmi brankami.Soupeř stačil už jen snížit a my jsme i přes hektický závěr zaslouženě dovedli utkání do vítězného konce.


      Hořice - Hostinné         6 - 1    (2 - 0 )                 Chládek 3,Karel 2,Bango

Výborný zápas od celého týmu,kdy jsme soupeře jasně přehrávali na všech postech a soupeře nepouštěli do vážnějších šancí.


Poděkování patří všem našim hráčům za přístup k utkání a předvedenou hru.Většina našich kluků hraje poprvé v tomto rozestavění i krajskou soutěž s níž se z žívají velice dobře.

3

Re: St. přípravka - referáty ze zápasu

2.kolo krajského přeboru st.přípravky Jičíněves

  Sestava: Zapadlo - Langr,Kovaltskuk,Svoboda,Chládek,Rathovský - Havelka,Bango,Kulhánek,Pácalt - Karel,Hladík


    Hořice - Jičín           3 - 0     ( 1 - 0 )            Bango,Karel,Langr

V našem prvním utkání začínáme presinkem a soupeře k ničemu nepouštíme.Po naší neproměněné penaltě vedme po první půli 1-0.Ve druhém poločase pokračujeme v naší hře a přidáváme další dvě branky a zaslouženě vítězíme v prvním utkání.


   Hořice - Jičíněves     3 - 4     ( 0 - 2 )         Langr,Chládek

Ve druhém zápase nám utekla první půle,kde se kluci nemohli dostat do tempa a prohráváme ji 0-2.Teprve za stavu 0-3 se probouzíme přehráváme soupeřevelkým tlakem,bohužel už bylo příliš pozdě a my stačili jen poze korigovat výsledek na 3-4.Tady se alespoň kluci přesvědčili,že fotbal se nedá hrát jen na jeden poločas.

4

Re: St. přípravka - referáty ze zápasu

3.kolo krajského přeboru st.přípravky Hořice

     Sestava: Zapadlo - Kovaltskuk,Svoboda,Chládek,Rathovský - Bango M.,Pácalt,Kulhánek,Langer,Havelka - Hladík,Bango O.


                Hořice - Hostinné           2 - 0          ( 1 - 0 )                Chládek 2

Do zápasu vstupujeme velmi vlažně,ale postupem času začínáme protivníka přehrávat a poločas vyhráváme 1-0.Ve druhém poločase se předháníme v neproměňování šancí,ale nakonec přidáváme druhou branku a zaslouženě vítězíme.


               Hořice - Jičín         4 - 2    ( 0 - 1 )                    Bango O. 2,Kulhánek,Bango M.

V tomto zápase jsme opět zaspali začátek a brzy prohráváme 0-1.Do konce poločasu se již skóre nemění.Začátek druhé půle je opět stejný a než se rozkoukáme stav je 0-2.Po prostřídání sestavy se kluci začínají púrosazovat a tlačíme soupeřepřed jeho branku.Po zásluze otáčíme sk=ore na konečných 4-2.V tomto zápase je potřeba vyzdvihnout výkon všech hráčů a poděkovat za bojovný výkon.


              Hořice - Javorka       3 - 4         ( 3 - 2 )            Chládek,Bango M.,Havelka

Další zápaskde nám utíká začátek a hned inkasujeme na 0-1.Kluci se ale z branky rychle oklepali a otáčíme vývoj zápasu na naši stranu třemi góly.Do poločasu po našem zaváhání soupeř snižuje na rozdíl jedné branky.Ve druhém poločase jsme nedokázali vystřelit na branku a soupeř dvěma góly z cela otořil vývoj utkání a po zásluze vyhrál.

5

Re: St. přípravka - referáty ze zápasu

4.kolo krajského přeboru Jičín

     Hořice - Trutnov      1 - 0     ( 1 - 0 )          Chládek

Do tohoto utkání jsme vstoupili agresivním fotbalem a nedali soupeři vydechnout.v Druhé půli jsme však zahazovali jednu šanci za druhou.


     Hořice - Vrchlabí          2 - 2   ( 1 - 1 )             Hladík,Chládek

V tomto utkání nás soupeř zaskočil agresivní hrou sekterou jsme se nedokázali vypořáda a brzy prohráváme,ale do poločasu stačíme vyrovnat.Po poločase opět dostáváme brzkou branku,naštěstí před koncem zápasu po rohovém kopu srovnáváme skóre na konečných 2 - 2.


     Hořice - Jičín      2 - 2      ( 2 - 1 )           Havelka,Chládek

Velmi vyrovnaný zápas dvou odlišných poločasů.V prvním poločase jsme byli jasně lepší a vyhráli ho 2:1.V druhé půli byl lepší soupeř a na konci utkání se dočkal zaslouženého vyrovnání.