1

Téma: B tým - REFERÁTY ze zápasů

http://img143.imageshack.us/img143/9553/97003574nb9.gifhttp://img143.imageshack.us/img143/8083/15bg2.gifhttp://img396.imageshack.us/img396/2650/18sc9.gifhttp://img143.imageshack.us/img143/682/16674997zt7.gifhttp://img143.imageshack.us/img143/7382/99821315ue3.gifhttp://img143.imageshack.us/img143/2852/44900643zc0.gifhttp://img187.imageshack.us/img187/4972/60174972xq6.gifhttp://img143.imageshack.us/img143/6783/15ip1.gifhttp://img206.imageshack.us/img206/1341/20pv4.gifhttp://img187.imageshack.us/img187/4480/15qc3.gifhttp://img143.imageshack.us/img143/6219/75566183cp3.gifhttp://img206.imageshack.us/img206/6190/15zj2.gif

http://img105.imageshack.us/img105/4898/clipartfreegif08jz9.jpg

2

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Nám ale sezóna ještě neskončila, takže to smazání bylo předčasné... sad

3

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Doktor napsal:

Nám ale sezóna ještě neskončila, takže to smazání bylo předčasné... sad

hm..pravda Doktore....
takže omluva...

4

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Zálohu náhodou nemáte, co? Že by se to nahrálo ještě zpět...

5

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

pro trenera! chcem se omluvit z posledního zápasu Béčka....já, honza stuchlik, radek bratr jsme se všichni v posledním zápase za SD zranili...stuchla s brantíkem odkulhali už po 15 minutách hry, přicemž brantík má něco s kolenem, honza má natrženej stehení sval, a já jsem si ho pro změnu natáhl....takže se omlouváme, hrát nemůžeme

O.Hudek

http://img110.imageshack.us/img110/40/slaviaprahafanuserbarjv2.png

6

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Houdini: hlavně se dejte do kupy, snad se nás jedenáct dohromady dá...

7

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

budem se snažit...tak hodně stěstí v Libuňi:)

http://img110.imageshack.us/img110/40/slaviaprahafanuserbarjv2.png

8

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Odjezd na poslední zápas do Libuně je v sobotu 21.6. v 15.30 !!

9

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

to Mr.Hudek: asi se pletu,ale zatím jsi hráč MD a ne béčka!!!!!
nebo jsem někde jinde?

10

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Ne nepletete se, jsem hráč MD.
Ale trenér Béčka se nás (mě, radka, honzy a šedy) po pátečním tréninku zeptal jestli si nechcem jet příští týden zahrát a my jsme nebyli proti, a že dáme ještě vědět. Tak jsem zde jenom chtěl trenérovi napsat, ať s námi nepočitá, že boužel nemůžem. Toť vše:)

http://img110.imageshack.us/img110/40/slaviaprahafanuserbarjv2.png

11

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Libuň - Hořice "B" 2:5 (1:3)

Branky: T. Nálevka 2, R. Palm, B. Dufek, D. Trávníček

ČK: D. Frýda (75. min)

Realizační tým: J. Vydra

Sestava:
D. Dufek - T. Hátle, M. Macák, N. Ivakhnyuk, R. Palm - D. Palm, Z. Nečesaný, D. Trávníček, T. Nálevka - B. Dufek, D. Frýda

Referát:
Na utkání jsme vyrazili v 11 lidech v pozměněné sestavě. Vítězstvím se nám podařilo uhájit konečné sedmé místo se ziskem slušných 38 bodů.
Výhru zajistilo zejména proměňování šancí, s čímž jsme měli na jaře dost problémy.
V obraně nám to moc nešlo, naštěstí z toho byly "pouze" dva góly.
Borka dal svůj premiérový gól za Bčko, stejně tak jako Tomáš Hátle smile
Dnes jen takto stručně, protože se to smaže (něco jako archiv bude až v příští sezóně).

12 Naposledy upravil: Doktor (2008-08-18 08:04:06)

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Hořice "B" - Dětenice 3:1 (1:0)

Branky: A. Pour, Z. Nečesaný, N. Ivakhnyuk

ČK: 0:2

Realizační tým: J. Vydra, Jindřich Kulhánek, T. Nálevka

Sestava:
M. Marx - L. Košťál, M. Macák, R. Tlustý, J. Efler - J. Antoš (45. Z. Nečesaný), R. Březák, M. Vondra (45. O. Kramule), T. Lacina - A. Pour, J. Vaňátko (75. N. Ivakhnyuk)

Na střídání dále připraven Jan Kulhánek

Referát:
Úvodní zápas nové sezóny se nám podařilo zvládnout a proti nováčkovi v okresním přeboru jsme podali mnohem lepší výkon než v přípravných zápasech. První poločas rozhodl krásným gólem Carda. Hosté si nevypracovali v podstatě žádnou vážnější šanci. V druhé půlce jsme hned na začátku nevyužili dobrou příležitost k vstřelení druhého gólu, a tak přišel trest. Hosté vyrvonali ze sporného gólu, kdy jejich útočník využil ofsajdového postavení (rozhodčí Medlík byl však proti a gól uznal).
Druhý gól vstřelil Zbynďa po "závaru" před brankou, kdy se nejlépe orientoval a úspěšně zakončil náš útok. Druhý gól mohl přidat z penalty, ale brankář hostí vystihl směr jeho střely (zákrok na Cardu znamenal druhou žlutou pro hostujícího obránce a tedy vyloučení). Hosté nakonec dohrávali v devíti, když po kritice rozhodčího šel do sprch i další hráč. Konečnou úpravu skore zajistil Kolja, který dalekonosnou tvrdou střelou nedal šanci hostujícímu golmanovi.
Nejlepší hráči Roman Tlustý, Aleš Pour a Tomáš Lacina

13

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Lužany - Hořice "B" 1:2 (1:0)

Branky: D. Frýda, A. Pour

Realizační tým: J. Vydra, Jindřich Kulhánek

Sestava:
M. Marx - J. Efler, M. Macák, N. Ivakhnyuk, J. Antoš - M. Vondra (75. M. Neppl), D. Trávníček (85. T. Hátle), R. Tlustý, R. Březák - A. Pour, Jan Kulhánek (45. D. Frýda)

Referát:
Do utkání jsme vstoupili dobře, ale bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku, většina našich střel končila mimo. Domácí naopak využili naší nepozornosti ve vápně, když jejich první střelu vyrazil Žváro na úroveň vápna, kde osamocený hráč domácích dorazil míč do sítě. Domácí pak měli ještě dvě příležitosti, ale střelu vyrazil Žváro a následný nájezd Fejfara skončil vedle tyčky.

Do druhé půle nastoupil Lužanský žolík Píďa, který na začátku poločasu vyrovnal dloubáčkem ala Poborský. Za stavu 1:1 domácí vstřelili branku, která však pro ofsajd nebyla uznána (domácí protestovali ale verdikt rozhodčího byl jasný).
Na konečných 2:1 dával Carda, který mohl následně přidat ještě jednu branku. V závěru měli domácí mírný tlak, kdy hrozili zejména střelbou z dálky. Žváro ale všechno pochytal.
Soustředění v Pensionu u Kulhánků tak přineslo svoje ovoce :-)

Nejlepší hráči: M. Marx, Aleš Pour

14

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Hořice "B" - Libuň 5:1 (1:1)

Branky: A. Pour 3 (2x pen), R. Tlustý 2

Realizační tým: J. Vydra, Jindřich Kulhánek, T. Nálevka

Sestava:
M. Marx - L. Košťál, M. Macák, N. Ivakhnyuk, T. Hátle - Z. Nečesaný (60. Jan Kulhánek), R. Tlustý, A. Pour, R. Březák - D. Frýda, M. Jančák

Referát:
Ačkoliv je výsledek na první pohled jednoznačný, nebylo to jednoduché utkání.
Již v první minutě zahrál hostující obránce rukou ve vápně a Carda vstřelil svůj první gól v zápase z pokutového kopu. V průběhu poločasu bylo k vidění několik šancí na obou stranách. V prvním poločase jsme v obraně nepůsobili jistým dojmem a hosté nám dělali problémy zejména nakopávanými balóny za obranu. Bohužel jeden z těchto brejků využili v poslední vteřině poločasu a vyrovnali na 1:1.
Do druhé půlky jsme vstoupili opět velmi dobře a ihned se ujali vedení 2:1, gól dával po přihrávce Cardy Roman Tlustý. Hostujícím se opět podařilo vyrovnat, ale gól nebyl uznám pro offside. V další fázi zápasu jsme již soupeře přehrávali a postupně přidali další branky. Carda vstřelil svůj druhý gól z penalty (po faulu na Robinha) a následně dovršil svůj hattrick. Svoji druhou branku v zápase vstřelil Roman Tlustý, když si opět pěkně naběhnul do volného prostoru a překonal hostujícího brankáře.
Na jaře jsme měli většinou lepší první poločas, na podzim naopak vychází lépe poločas druhý (skóre 8:1).
Nejlepší hráči: Aleš Pour, Roman Tlustý

15

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Lázně Bělohrad/Pecka "B" - Hořice "B" 0:4 (0:1)

ČK: 1:1 (J. Antoš)

Branky: T. Nálevka 2, V. Rychtera, A. Pour (pen)

Realizační tým: J. Vydra, Jindřich Kulhánek

Sestava:
D. Dufek - J. Efler, M. Macák, V. Rychtera, N. Ivakhnyuk - M. Vondra (70. T. Hátle), J. Žáček, R. Tlustý, J. Antoš - A. Pour, T. Nálevka

Referát:
Původně jsem si myslel, že to bude první ostrý test v soutěži, ale domácí zklamali (tedy zejména po fotbalové stránce, jinak to byl z jejich strany tradiční zápas plný urážek, provokování a simulování).

Zápas jsme odehráli velmi dobře a to ve všech směrech. V prvním poločase jsme domácí k ničemu nepustili a pouze naše špatné zakončení v útoku znamenalo vedení jen 1:0, kdy svůj první gól vstřelil Teimex. V prvním půlce nám ještě nebyl uznán gól Cardy pro předchozí faul Antiho. Domácí se naopak na druhé straně dožadovali penalty.

Do druhé půle vstoupili lépe domácí, ale po 15 min. je zmrazil útok Vendy, který si vyjel z obrany, přihrál Teimexovi, který mu míč posadil zpět na hlavu a Venda míč uklidil do domácí sítě. Od té chvíle jsme již byli opět lepším týmem, což se potvrdilo dalšími dvěma góly. Třetí gól přidal Teimex a čtvrtý Carda, který proměnil "dloubáčkem" penaltu za faul na Teimexe.

Chtěl bych poděkovat všem hráčům za předvedený výkon a zejména i za to, že udrželi nervy i přes nesportovní chování domácích "hráčů a diváků". Paradoxně jsme červenou kartu za vulgární výrazy obdrželi my (Anti), což je až úsměvné, když domácí prakticky celý druhý poločas hrubě nadávali nejen hostujícím hráčům, ale i rozhodčímu, který to prý neslyšel... Zejména urážky Koljy kvůli jeho původu jsou ubohé a jen potvrzují má slova, která jsem zde psal po jarním zápase a za kterými si stojím. Vrcholem byly poslední minuty zápasu, kdy se několik domácích hráčů věnovalo už jen tomu, aby vyprovokovali rvačku (nadávky, ostré fauly...). Výzvy domácího útočníka na pěstní souboj s Vendou, nebo strkanice ve sprše... to jsou momentální zbraně domácího mužstva!

Výše zmíněná slova se netýkají starších a zkušených hráčů domácího týmu, kteří podobné praktiky nepoužívali.

Velmi dobře hrál i Jarda Žáček, kterému děkuji za výpomoc.

Nejlepší hráči: T. Nálevka, V. Rychtera

16

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Sokol Železnice - Hořice "B" 1:0 (0:0)

Realizační tým: Jindřich Kulhánek, O. Kramule

Sestava:
M. Marx - J. Efler, M. Macák, T. Lacina, N. Ivakhnyuk - M. Vondra, D. Trávníček, J. Žáček (60. D. Palm), R. Březák (65. T. Hátle) - D. Frýda, O. Hudek

Referát:
Po zaváhání Chomutic v Libuni se hrálo v Železnici o první místo v tabulce okresního přeboru.

V prvním poločase zlobili domácí zejména ze standardních situací, kdy jsme se dopouštěli zbytečných faulů na hranici velkého vápna. Domácí tak jednou trefili břevno a poté hlavičkovali mimo. My jsme hrozili zejména z protiútoků, ale žádný se neujal. Poločas tedy skončil bez branek.

Druhá půle byla z naší strany tradičně lepší, když jsme se vyvarovali faulů a hráli zodpovědně ze zadu. Domácí se v druhém poločase ke gólové šanci prakticky nedostali. My hráli opět spíše na rychlé brejky, ale chybělo přesnější zakončení. Když už zápas směřoval k zasloužené remíze, přišla chyba v naší obraně, kterou domácí dokázali potrestat. Závěrečné snažení o vyrovnání bohužel žádné body nepřineslo.

Děkuji klukům z dorostu i Láďovi, že je pustil hrát za nás. Kluci hráli dobře a tak jen škoda, že z toho nebyl ani ten spravedlivý bod...

Nejlepší hráči: Dnes asi nemá cenu někoho vyzdvihovat, odehráli jsme dobré utkání, bohužel se smolným koncem. Zodpovědně a bez chyb hrál Kuba Efler, takže tentokrát bych dal jako nejlepšího hráče jeho wink

17

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Hořice "B" - Staré Místo "A" 4:0 (3:0)

Branky: R. Tlustý, A. Pour, M. Vondra, D. Frýda

Realizační tým: J. Vydra, Jindřich Kulhánek, R. Březák, T. Nálevka, M. Neppl

Sestava:
M. Marx - L. Košťál, M. Macák, N. Ivakhnyuk, J. Efler (35. D. Trávníček) - L. Dvořák, R. Tlustý, T. Pospíšil, M. Vondra - A. Pour, D. Frýda (70. T. Hátle)

Referát:
Cílem bylo navázat na úvodní zápasy sezóny a získat tři body. Hosté zlobili zejména v úvodu obou poločasů, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. Tentokrát nám vyšel lépe (gólově) první poločas, kaňkou bylo pouze zranění Efiho (nakopnutá lícní kost).

První gól vstřelil po nahrávce Pindi Roman Tlustý. Následoval "Cardův" dloubáček a konečný stav po prvním poločase zajistil Míša Vondra, když vstřelil snad náš první gól v historii z rohového kopu (roh zahrával Pinďa) :-)

Ve druhém poločase vstřelil poslední branku Píďa, opět po přihrávce Pindi. Další šance již zůstaly nevyužity. Blízko ke gólu měl i útočně naladěný Koštik, ale bohužel se ani v jedné situaci síť nerozvlnila.

Určitě to nebylo z naší strany ideální, ale na nepřesnostech se podílel i tvrdý terén a chladné počasí spolu s nepříjemným větrem wink

Nejlepší hráči: R. Tlustý, D. Trávníček, L. Košťál, L. Dvořák

18 Naposledy upravil: Doktor (2008-09-21 12:10:16)

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

TK Žlunice - Hořice "B" 0:2 (0:1)

Branky: M. Jančák, Jindřich Kulhánek

Realizační tým: J. Vydra, R. Palm

Sestava:
M. Marx - D. Trávníček, M. Macák, V. Rychtera, L. Košťál - M. Vondra, A. Pour, M. Jančák (70. T. Hátle), R. Březák (45. D. Palm) - Z. Nečesaný (75. Jindřich Kulhánek), D. Frýda

Referát:
Nastoupili jsme proti rozjetému soupeři, který z posledních dvou utkání měl 6 bodů a skóre 11:1 (oba zápasy na hřišti soupeře).

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a již v přibližně 15 minutě jsme vedli po brance Máry Jančáka. Domácí jsme nepustili do vážnější akce. Gólovou pojistku mohl dát Píďa, ale bohužel netrefil branku. Do šaten se tak šlo za stavu 1:0.

V druhém poločase jsme chtěli dát co nejdříve pojišťovací druhý gól, což se nám ale dlouho nedařilo. Nicméně jsme i nadále hráli zodpovědně zezadu a soupeře jsme prakticky k ničemu nepustili. Rozhodující okamžik tak přišel 10 minut před koncem utkání, kdy už byl na hřišti Král Jindřich wink Po pravé straně zatáhnul míč Píďa, který poté našel ve vápně volného Jindřiška a ten se nemýlil - 2:0.

Do konce zápasu se již dále nic vážnějšího nestalo a tak vezeme cenné tři body, které nás i v následujícím týdnu udrží na prvním místě tabulky.

Nejlepší hráči: Celý tým odehrál dobré utkání smile

19 Naposledy upravil: Doktor (2008-09-29 10:59:50)

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Robousy - Hořice "B" 1:1 (0:0)

Branky: D. Frýda

Realizační tým: J. Vydra, M. Macák, R. Březák

Sestava:
D. Dufek - J. Efler, R. Tlustý, J. Žáček (60. J. Šedivý), L. Košťál - J. Antoš (85. Jindřich Kulhánek), D. Trávníček, A. Pour, M. Vondra - D. Frýda, O. Hudek (45. T. Nálevka)

Referát:
Pozměněná sestava (nemoc, zranění), nekvalitní trávník a přizpůsobení se hře soupeře znamenalo pro náš tým zbytečnou ztrátu dvou bodů. V zápase nám pomohli kluci z dorostu, kteří dopoledne odehráli svoje mistrovské utkání proti Jičínu.

První poločas se odehrál prakticky celý na polovině domácího týmu, který podle mého názoru byl zatím nejslabší proti kterému jsme v této sezóně nastoupili. O to více mrzí, že jsme neproměnili naše šance. Domácí často chybovali, ale nám se nedařilo hrát kombinačně, zejména kvůli špatnému terénu. I přesto jsme měli několik vyložených šancí, které však zůstaly nevyužity. Za celý zápas jsme kopali snad 30 rohů, ale bez žádného efektu. Poločas tedy skončil bez branek.

Do druhého poločasu nastoupil Teimex a v útoku to bylo znát. Právě po jeho akci po pravé straně padl první gól zápasu, když ve vápně našel Píďu, který se nemýlil 1:0. Místo toho, abychom soupeře dorazili, nechali jsme jej během několika málo minut po jeho jediné "nebezpečné akci" vyrovnat - střela za hranicí velkého vápna soupeři vyšla přímo do šibenice. Od tohoto okamžiku jsme již hráli křečovitě s celou řadou nepřesností. I tak jsme měli ale několik vyložených šancí k tomu, abychom získali zpět vedení v zápasu. Bohužel se tak nestalo a tyto ztracené body musíme nahnat v dalším kole proti Chomuticím.

Důležité je na tento zápas zapomenout a pro příště být důraznější v koncovce, aby se podobné zápasy zbytečně nedramatizovaly až do jejich závěru. Pokud bychom v poločase vedli, určitě by se zápas vyvíjel jinak...

Nejlepší hráči: V tomto utkání nikdo bohužel nevyčníval.

Píďa při gólové akci (zdroj Jičínský deník)

http://img91.imageshack.us/img91/5681/robousyhorice08smih3.jpg

20

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Hořice "B" - Chomutice 5:0 (3:0)

Branky: L. Dvořák 2, R. Tlustý 2, M. Jančák

Realizační tým: J. Vydra, Jindřich Kulhánek, M. Macák, R. Březák

Sestava:
M. Marx - D. Trávníček, V. Rychtera, M. Jančák (65. N. Ivakhnyuk), L. Košťál - J. Antoš, T. Pospíšil, R. Tlustý, L. Dvořák - T. Nálevka (55. D. Frýda), Z. Nečesaný (70. O. Kramule)

Referát:
Utkání prvních dvou celků tabulky bylo přesunuto na Gothard, což přispělo ke kvalitě hry na obou stranách. Hosté předvedli sympatický výkon a konečný výsledek je pro ně až moc krutý. Do zápasu jsme nastoupili v pozměněné sestavě, když se nám opět zranili další hráči (Carda, Míša Vondra).

První poločas byl stejně jako celý zápas pestrý na gólové šance, kdy se oba celky předháněly, kdo zahodí větší tutovku. Bohužel zápas se ne zcela vyvedl rozhodčím, kteří často chybně posuzovali ofsajdové situace.

Po několika šancích na obou stranách přišla první branka domácích, kdy samostatný nájezd proměnil Pinďa. Z lavička nebyla situace zcela zřejmá, ale diváci potvrdili, že se jednalo o ofsajd. Na druhé straně trefili hosté tyčku (což se jim v zápase podařilo ještě jednou) a při jedné z akcí zachraňoval Venda na brankové čáře. I my jsme však měli několik jistých šancí, kdy jsme chodili sami na hostujícího gólmana, ale bez gólového efektu. Co se nám nedařilo po většinu prvního poločasu, jsme si nahradili v posledních pěti minutách, kdy dvěma góly Romana Tlustého bylo stanoveno poločasové skóre na 3:0.

V druhém poločase pokračovala střelecká nemohoucnost hostů, kterým byla naše branka zakletá. Čtvrtá branka padla po průniku Máry Jančáka, který nedal gólmanovi šanci. Následovalo opět několik slibných šancí na obou stranách. Tyčka Zbyňka, neproměněná penalta Vendy, Tlusťochův samostatný nájezd (z námi pochopitelných důvodů se zalekl vstřelit hattrick smile ) a další šance nejen domácího celku. Poslední gól utkání vstřelil po krásné střele opět Pinďa.

Jak jsem již psal, pro Chomutice je to krutý výsledek a možná se bude dlouho mluvit o tom, jak by to bylo, kdyby nebyl uznán první gól, ale to už jsem jen dohady. Šancí na vstřelení gólu měli spoustu a ani jednou ji nevyužili, což bylo rozhodující.

Nejlepší hráči: R. Tlustý, L. Dvořák, D. Trávníček, kvalitní a pro někoho neviditelnou práci odvedl i Pospa wink

21

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Kopidlno - Hořice "B" 1:1 (1:0)

Branky: D. Frýda

Realizační tým: Jindřich Kulhánek, M. Macák

Sestava:
M. Marx - L. Košťál, T. Lacina, N. Ivakhnyuk, D. Trávníček - M. Vondra, R. Březák (45. J. Antoš), O. Kramule (75. J. Vaňátko), J. Stuchlík (85. T. Hátle) - D. Frýda, Z. Nečesaný

Referát:
V nedělním utkání nás čekala "horká" půda v Kopidlně. Opět jsme nastoupili v pozměněné sestavě. Do týmu se vrátili někteří hráči po zranění. Pomohli nám i kluci z dorostu.

První poločas nebyl z naší strany moc povedený, kdy jsme zejména našimi chybami v přihrávkách nakopli domácí k tlaku. Většina poločasu se tak odehrála na naší polovině. Nicméně domácí hrozili spíše střelami z dálky. Rozhodující okamžik v prvním poločase přišel při standardní situaci domácích. Míč se dostal až na zadní tyč, kde nám chyběl důraz (viď Míšo :-)) a domácí toho využili 1:0.

Do druhého poločasu jsme naopak vstoupili lépe my a domácí jsme tím zaskočili. Přibližně v 50. min dostal Píďa výborný balón do běhu. Svoji akci z poloviny hřiště dotáhl do zdárného konce. Klička domácímu gólmanovi a přesná střela znamenala vyrovnání na 1:1. V další fázi se hrál vyrovnaný zápas spíše ve středu hřiště. Šanci na 3 body měla obě mužstva. Nejprve měl tutovku Kramča, který však na malém vápně místo střely z voleje volil zpracování míče...míč mu odskočil a domácí gólman situaci v pohodě vyřešil. Na druhé straně naopak domácí útočník využil naší nepozornosti při bránění (myslím, že to byl roh), kdy jsme ho nechali osamoceného ve vápně, ale jeho střela šla vysoko nad.

Remíza je tak spravedlivým výsledkem, kdy první poločas patřil jasně domácím. V druhé půlce jsme naopak byli lepší my.

Nejlepší hráči: D. Frýda (výborný výkon zejména v druhém poločase), T. Lacina (zodpovědný a bezchybný celý zápas)

22 Naposledy upravil: Doktor (2008-10-26 10:58:14)

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Hořice "B" - Valdice 4:2 (1:1)

Branky: D. Trávníček 2 (1x pen), R. Tlustý, L. Dvořák

Realizační tým: J. Vydra, Jindřich Kulhánek

Sestava:
M. Marx - L. Košťál, M. Macák, N. Ivakhnyuk, D. Trávníček - J. Antoš (75. J. Efler), L. Dvořák, R. Tlustý, M. Vondra - D. Frýda (60. Z. Nečesaný), M. Neppl

Na střídání dále připraven R. Březák

Referát:
Odehráli jsme zápas s týmem z horní části tabulky a podle mého názoru to byl prozatím nejlepší tým, který s námi na podzim hrál.

První poločas byl z hlediska vývoje zápasu rozdělen na dvě části. Úvodních cca 20 min. patřilo nám, když hned na začátku utkání využil Roman Tlustý chyby gólmana 1:0. Další šance jsme bohužel nevyužili. Hosté začali být nebezpeční zejména rychlými protiútoky. Tak přišel trest v podobě vyrovnání, kdy hosté využili nepokrytí útočníka naší obranou. Do konce poločasu byly hosté lepší, ale naštěstí nevyužili žádnou z dalších akcí. Jejich dva samostatné nájezdy na Žvára skončili mimo branku.

V druhém poločase jsme se opět ujali vedení my, kdy Tráva přeloboval HLAVIČKOU hostujícího gólmana (zázraky se ději :-)) 2:1. Bohužel naše radost nevydržela dlouho a hosté opět vyrovnali po naší chybné rozehrávce. Centr do vápna využil hostující útočník skvěle a z voleje nedal Žvárovi šanci. Zápas se blížil do své poslední čtvrthodinky a vypadalo to na remízové utkání... Nečes zatáhnul míč po pravé straně, našel nabíhajícího Tlusťocha, ten udělal kličku gólmanovi, který ho srazil k zemi. Penaltu proměnil Tráva svým druhým gólem 3:2. Hosté se zlobili, ale z mého pohledu to byl jasný faul. Poslední slovo v zápase měla dvojice Pinďa a Nečes, kteří si vyměnili několik přihrávek a Pinďa se nemýlil 4:2.

V první poločase byli většinu času lepší hosté, ale rozhodlo to, že nevyužili svoje šance. V druhém poločase naši branku již neohrozili, a tak zůstávají tři cenné body doma.

Nejlepší hráči: D. Trávníček, M. Vondra

23

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Milíčeves "B" - Hořice "B" 1:3 (1:1)

Branky: O. Kramule 2, J. Antoš

ČK: 1:0

Realizační tým: J. Vydra, Jindřich Kulhánek

Sestava:
M. Marx - L. Košťál, M. Macák, N. Ivakhnyuk, D. Trávníček - J. Antoš, M. Vondra, Z. Nečesaný, J. Urban - D. Frýda (80. T. Hátle), O. Kramule

Referát:
Odjížděli jsme na utkání s Milíčevsí (hráno v Nemyčevsi), které patří momentálně předposlední místo v tabulce. Role favorita nám v takových zápasech nesvědčí a ukázalo se to i tady. Žádný tým se neporazí sám od sebe a můžeme mluvit jen o štěstí, že jsme získali tři body.

Do utkání jsme vstoupili dobře a po centru Pídi, vstřelil svůj první gól Kramča (nutno říci, že byl velmi unaven z jeho "noční šichty", ale nebyl sám...) 1:0. Po vstřeleném gólu jsme se tradičně přizpůsobili hře domácích, kazili rozehrávku a dávali tak šanci domácím na vyrovnání, což také přišlo. Poločas tedy skončil 1:1.

Vedoucí gól se nám naštěstí podařilo vstřelit na začátku druhé půlky, kdy po standardce Míši Vondry, dal gól Anti (hlavou) 2:1. Na stylu a kvalitě hry se ale nic nezměnilo... Na konečných 3:1 upravil skóre opět Kramča.

Víc tu raději psát nebudu, každý z nás ví, že to bylo nejhorší utkání, které jsme odehráli a věřím, že to příště napravíme, kdy nás čeká poslední tým tabulky Libáň "B".

Aby toho nebylo málo, tak kromě výkonu se ještě zranil Píďa (pravděpodobně zlomené zápěstí), kterého za cenu červené karty zastavil domácí bek.

Nejlepší hráči: Nikdo z hráčů. Ocenění patří jedině divákům, kteří se na to vydrželi koukat celých 90. minut.

24

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

nazdarek fotbalisti, trenink je streda a patek od 17:00hod a v sobotu hrajeme od 14:00 domaci zapas s poslednim tymem tabulky Libani B tak doufam ,ze si zlepsime naladu zlepsenou hrou a moralkou

25

Re: B tým - REFERÁTY ze zápasů

Hořice "B" - Libáň "B" 11:0 (7:0)

Branky: T. Nálevka 3, D. Trávníček 2, O. Kramule 2, R. Palm, J. Antoš, L. Košťál, R. Březák

Realizační tým: J. Vydra

Sestava:
M. Marx - L. Košťál, M. Macák, N. Ivakhnyuk, D. Trávníček - J. Antoš, R. Palm (25. T. Hátle), M. Vondra, R. Březák - O. Kramule, T. Nálevka (45. Jindřich Kulhánek)

Referát:
V poslední zápase podzimní části jsme hostili poslední celek tabulky. Libáň dorazila do Bříšťan pouze s osmi hráči. Je třeba ocenit, že na zápas vůbec přijeli a celý jej odehráli, ikdyž bylo již od začátku jasné, že v tomto zápase půjde pouze o konečné skóre.

Nebudu zde popisovat jednotlivé gólové akce, ani další tutové šance, které jsme trestuhodně zahodili, protože si to ani všechno nepamatuji. Snad mám dobře jména střelců wink

I přes vysokou výhru (která však mohla a měla být vyšší) není na místě velký optimismus. V tréninkovém tempu jsme opět často dělali zbytečné chyby v rozehrávce a o koncovce raději nemluvím. V jiných zápasech by nás podobné věci stály body...

V obraně jsme soupeře pustili asi do dvou šancí, které však svým nedůrazem hosté neproměnili. V jednom případě nás zachránila tyčka.

Příští týden proti Bělohradu musíme určitě podat lepší výkon.

Nejlepší hráči: Nemyslím si, že by si to někdo zasloužil. Nikdo výrazně nevyčníval.